Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Super výkon. Po delší době teda za sloupem na balkoně, ale i tak dobrý :). Celý tým fanatický výkon, především skvělá oslabení.
Řeka trochu hodil bobek na děkovačku , kluci golmansky ho vyhlíželi a on nikde.
V průběhu zápasu kamaráčovty směrem ke kotli koťat a ti na oplátku mrvili domácí děkovačku :).
Co to dnes bylo za mores, ty obleky a šaty na jihu? To jsem nějak vůbec nepostřehl.
Tesla a Devils
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1530 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Dneska tam není co vytknout, možná nejlepší výkon sezony. A Willda má více než rovnocenného soupeře v souboji o místo jedničky, Pavlát skvělý, jistý.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 18 úno 2024 19:25 minimálně tak odjedou :)
Asi jo. Na jejich webu pisou, ze se tygrici vraci “s prazdnou” …. ;-)
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... dneska až na pár špatných rozehravek v našem pásmu (většinu už bych chápal díky stavu, že se hrálo na krásu a v laufu) téměř dokonale, o goly se postaraly všechny útoky, a skvělý týmový výkon. Nevím, kolik tomu dodalo návrat Čera a Sedla, ale takovýhle výkon koncentrovaný do 60. minuty sem neviděl. Sem zvědav, až se vrátí Kauly, kdo odnese roli 13. útočníka, tohle trenérům po dnešku nebudu závidět.

Jinak atmosféra super, i ta vlna přišla dnes vhod pět minut do konce a při té komerční pauze, kdy se víceméně dohravalo. Škoda, že dotoho zasáhl moderátor a přerušil tu vlnu tím decibelem. Myslíš, že s tím mohl počkat do dalšího přerušení. Standing ovation dvě minuty před koncem zasloužené.
.... #zadynamo
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Dnes opět nejslabší článek zebry, jinak opravdu povedený večer.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Přece neposerou trenérovi narozky.

IT útočníků hezký. Všichni skoro stejně.

175 vstřelených gólíků. Nice...
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

acrylic píše: 18 úno 2024 20:26 Super výkon. Po delší době teda za sloupem na balkoně, ale i tak dobrý :). Celý tým fanatický výkon, především skvělá oslabení.
Řeka trochu hodil bobek na děkovačku , kluci golmansky ho vyhlíželi a on nikde.
V průběhu zápasu kamaráčovty směrem ke kotli koťat a ti na oplátku mrvili domácí děkovačku :).
Co to dnes bylo za mores, ty obleky a šaty na jihu? To jsem nějak vůbec nepostřehl.
Ty obleky byla akce dynamo Fans, Slušňák Fans. Mělo se přijít košile, oblek, kravata.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ceremoniál Jágra je právě teď na Nova Action.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

24cenda píše: 18 úno 2024 22:16 Ty obleky byla akce dynamo Fans, Slušňák Fans. Mělo se přijít košile, oblek, kravata.
strašný...
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak koukám kometa týmem kola. Tak nevím kolik bychom museli dát Liberci gólů :)
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Řeka nebyl na děkovačce = hráč zápasu, rozhovor po zápase tuším.

Filipi, předchozí zápasy bodů nevím kolik, dnes -3. Dnes hrál první s čtvrtým, no na ledě to vidět opravdu nebylo.

3,8 průměr gólů na zápas, těch 200 asi o kousek uteče.


Sent from my iPhone using Tapatalk
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak udělali to Jardovi pěkný.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Blümel povolán nahoru

Obrázek Za Dynamo!
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

mohl by ten Pavlát dostávat více prostoru v bráně byla by škoda aby chytal jedno ze třech utkání
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

včerejší hokej mě velmi bavil a spolu s Třincem to pro mě byl nejlepší domácí hokej sezóny.. Možná s Třincem o kapanek lepší protože do toho šlapal soupeř celý zápas,těším se na PO:) a Pavlata stavět častěji,on je schopný být jasná jednička :rock:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Včerejší zápas skončil podle mého názoru takovým výsledkem, jakým měl skončit i náš první domácí zápas s Libercem. Tam jsme góly nedávali a jim tam spadlo, na co chmátli. Stojí jim to na jednom hráči Filipim, když se mu nedaří, nebo ho někdo otráví, jsou v pytli. Někdo tu psal, že kotel Liberce nějak kazil děkovačku, nevšiml jsem si, naopak bych asi celkem ocenil, že i s ohledem na průběh zápasu mi přišlo, že stále fandí, povzbuzují Liberec, a neslyšel jsem žádné Jebat Dynamo a podobné duchaplné výplody. Dokonce i do té slavné vlny na konci zápasu se někteří připojovali. Za mně včera absolutní spokojenost. Ale samozřejmě bacha, vždycky to tak nepůjde. :)
Jinak ještě hezky se rozprostřel IT mezi útočníky, nevím, proč Honza Kolář jen 2a půl minuty? Nějaké zranění? Sparta už to taky rozkládá na všechny hráče, navíc včera jim bodovali jiní hráči než CHlapík s Řepíkem, což je pro ně dobře, pro nás varování. Kometa to tam odehrála podle IT na dvě pětky. Jestli takhle hrají pořád, nebo tak chtějí hrát play-off, tak nevím.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... také nemám nebo sem nikdy neměl Tygrům z Liberce a jejich fans nějakou nenávist, včera před zápasem jsme se tam s pár fanouškama bavili. Přiznávám, Pro mě to byl prvním tým, kterým sem přál úspěch, když už jsme vypadli. Mají pěknou dostačující halu s dobrou akustickou , líbí se mi i koncept jak tam uměli (umí) vychovávat hráče, škoda, že jim krachly před časem ty Benátky, ale hráče Klapka, Rychnovský byl (je) výsledkem dobré práce. Samozřejmě se občas stane, že to na ledě, v hledišti vře, jsou tam emoce, nadávky, ale skončí zápas a emoce ochladnou. Včera to byli na ledě dle jednoho transparentu z mistrovské sezony "neškodná bílá koťata", ale i jejich fans přispěli ke kvalitní atmosféře.
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Odpočatej tým s kapitánem předvedl energii a dominanci, ktere jsem u týmu viděl z kraje sezony. Čekám, že takhle vlítneme do play off a předvedeme podobnej cvrkot.

Mandát za VV a Madát včera... zajímalo by mně, kolik toho najezdil a jakou max rychlost vyvinul. Za mně předváděl výkon ala Adam Pineault... pecka.

Koukal jsem na Pešána na lávce. Mimo jedný situace z kraje zápasu mně pak připadal, jako kdyby stál modelem pro malíře. Nic. Nula, Občas kouknul na kostku.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: 19 úno 2024 10:29
Koukal jsem na Pešána na lávce. Mimo jedný situace z kraje zápasu mně pak připadal, jako kdyby stál modelem pro malíře. Nic. Nula, Občas kouknul na kostku.
se třeba jen kochal celej zápas :)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

jimmypop píše: 19 úno 2024 10:45 se třeba jen kochal celej zápas :)
....se pozorně díval jak vypadá krize a hluboký rozklad po odchodu Václava V. :wave:
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Itchy píše: 19 úno 2024 10:29 Odpočatej tým s kapitánem předvedl energii a dominanci, ktere jsem u týmu viděl z kraje sezony. Čekám, že takhle vlítneme do play off a předvedeme podobnej cvrkot.

Mandát za VV a Madát včera... zajímalo by mně, kolik toho najezdil a jakou max rychlost vyvinul. Za mně předváděl výkon ala Adam Pineault... pecka.

Koukal jsem na Pešána na lávce. Mimo jedný situace z kraje zápasu mně pak připadal, jako kdyby stál modelem pro malíře. Nic. Nula, Občas kouknul na kostku.
Třeba na Spengleru ukazovali průběžně pět nejrychlejších bruslařů, pět nejtvrdších střelců, pět hráčů, kdo najezdil nejvíce km
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Z Mechova:
Na základě zmíněné spolupráce klubu s bezpečnostními složkami a po detailním rozboru kamerových záznamů podal klub žádost Policii České republiky o ztotožnění aktérů konfliktu po skončení 35. kola mezi Mountfieldem HK a Dynamem Pardubice, na jehož základě udělil Mountfield HK třem osobám, které se v době incidentu pohybovaly v sektoru na stání určenému pro domácí fanoušky, zákaz vstupu na akce pořádané hokejovým klubem do ČPP Arény do konce kalendářního roku 2024, a to z důvodu závažného porušení Návštěvního řádu.

Co se po tom zápase stalo?
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tau píše: 19 úno 2024 11:47 Z Mechova:
Na základě zmíněné spolupráce klubu s bezpečnostními složkami a po detailním rozboru kamerových záznamů podal klub žádost Policii České republiky o ztotožnění aktérů konfliktu po skončení 35. kola mezi Mountfieldem HK a Dynamem Pardubice, na jehož základě udělil Mountfield HK třem osobám, které se v době incidentu pohybovaly v sektoru na stání určenému pro domácí fanoušky, zákaz vstupu na akce pořádané hokejovým klubem do ČPP Arény do konce kalendářního roku 2024, a to z důvodu závažného porušení Návštěvního řádu.

Co se po tom zápase stalo?
Fans HK pry z fotbalu sli smerem k nasemu sektoru a nedo hazeli, pak to litalo i od nas smerem k nim. Nabehla tam securitka a poprala se s nima.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

tau píše: 19 úno 2024 11:47 Z Mechova:
Na základě zmíněné spolupráce klubu s bezpečnostními složkami a po detailním rozboru kamerových záznamů podal klub žádost Policii České republiky o ztotožnění aktérů konfliktu po skončení 35. kola mezi Mountfieldem HK a Dynamem Pardubice, na jehož základě udělil Mountfield HK třem osobám, které se v době incidentu pohybovaly v sektoru na stání určenému pro domácí fanoušky, zákaz vstupu na akce pořádané hokejovým klubem do ČPP Arény do konce kalendářního roku 2024, a to z důvodu závažného porušení Návštěvního řádu.

Co se po tom zápase stalo?
to je jak nekdo kradl dvere od hajzlu? :rock:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Odpovědět