Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

At jde celej vybor, vedeni ligy a vsichni radoby antidopingovi bafunari do prdele. Jsou k smichu
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jakub82 píše: 15 úno 2024 14:58 Co to znamená? Můžou hrát nebo je nadále pozastavená činnost?
Neměli by hrát.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... ve-5022788
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak bobuláři si moc nezahráli ... :wave:
Antidopingový výbor ale nyní požádal odvolací senát, aby takzvaně aktivoval odkladný účinek a McCormack přestal v zápasech nastupovat. Stejně bude postupovat u Klímy a Štohanzla.

"Žádáme, aby byl trest přísnější," uvedl Čížek. Připustil, že případ je v jeho dosavadní praxi ojedinělý a složitý. Již dříve uvedl, že pro hráče, do jejichž těla se nedovolené látky dostaly z potravinového doplňku Mesomorph V4, požaduje zastavení činnosti na jeden až čtyři roky. "Vycházeli jsme z toho, že je tam jasné zavinění hráčů. Vzali si něco, co neměli," podotkl Čížek.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

To čumím

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ho ... _hokej_mvo

Jak jsme tu řešili Aleše a jeho trest, tady je všechno. Nějak mi ten rozhovor unikl, je docela pěkný a zajímavý. Pobavila vzpomínka na Zbyňka.

Mimochodem Dušan je fakt asi taková dobrá duše, snažil se pomáhat snad každému. Nedivím se, že je v hokejovém prostředí tolik oblíbený. A tím pádem ani tomu, že se na šéfa klubu moc nehodil..
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2381
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 188 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Nymandi z CT4 se zas predvedli s tim dnesnim programem
Pardubice ole
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Grimley píše: 15 úno 2024 17:55 Nymandi z CT4 se zas predvedli s tim dnesnim programem
Co se stalo?
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

A to odvolání chápete jak? Do Lausanne?

Líbí se mi že to tam řekl Čížek na férovku - žrali a měli by dostat 4 roky.. Co mohli udělat líp? Samozřejmě mohli, nežrat to!!! když se dá na netu najít že to není ok.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Myslíte že natočí i video jak to zase sundávají?
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Martin Švec rozhodl i dneska zápas juniorky 😀 začíná se z nej stávat kat
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Zítra narozeniny 🏒Vondrc (33 let) a pozítří 🏒Koště (29 let) 🥳🎈🎂🍷
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

zeno píše: 15 úno 2024 12:13 Radsi takhle dopredu - ve stredu 21.2. na Vary nemuzu - pokud by nekdo mel zajem pro sebe nebo znamyho , prenecham zdarma permici (balkon - sektor 403,rada 1 , misto 21)
tak jen pro info - uz je pryc
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Houdek
Nechci nijak šťourat v případu, který je už rozhodnutý. Teprve teď jsem viděl video.
Jen by mě zajímal váš názor na Pešinovy argumenty.
1) nájezdová rychlost
Pešina říká, že to byl rozjezd z více než tří kroků. To se mi tedy nezdá, podívejte se na to a počítejte kroky, když Houdek jel prakticky na třínožce a rozhodně nezrychloval. Navíc přijížděl k samostatně a volně se pohybujícímu protihráči, který dostával kotouč. Standardní situace.
2) slepý úhel
Když jedeš po silnici v pravém pruhu a další auto tě předjíždí v levém pruhu, v určitém okamžiku ho kvůli slepému úhlu nevidíš. Když mu vjedeš do cesty, ty zaviníš nehodu. Slepý úhel nikoho nezajímá, to je tvoje povinnost sledovat jej. Na ledě je to stejné - každý hráč má určitou schopnost ten úhel sledovat, třeba cvičeným periferním viděním a rychlým permanentním pootáčením hlavy. To patří k hokeji. Jinak by mě zajímalo, jak by se asi slepý úhel v hokeji definoval??? Ve hře, kdy nepatrné přibrzdění znamená okamžitou změnu parametrů toho úhlu. To je nesmysl a nejde to. Ale rozhodčí si tím je hned jistý a v jiném okamžiku pak donekonečna sleduje opakování ze záznamu kotouče na brankové čáře, které divák rozpozná při druhém opakování...
P.S. 1.0 Dědkovi bych doporučil, aby se k takovým momentům vůbec nevyjadřoval. Jeho "přiznání" je stejně každému u prdele.
P.S. 2.0 Ten slepý úhel je stejná situace, jako kdyby neuznali hráči gól z blafáku, protože si dokázal "schovat" puk pod čepel hokejky a brankář pořádně nevěděl, co chce s pukem udělat...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já včera celý večer smejdil po netu, zda se výbor odvolal nebo ne. Protože jsem fakt nedokázal pochopit, že ty zmetci už hrajou a všichni se tváři, že se nic neděje, skoro je vítají zpět ve hře. Zaplať pánbůh, že se odvolali. Snad to nadnárodní orgány posoudí pořádně s ne jako tady ta naše painstituce plná Sťovickovejch kamarádů.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

se mladej Zadina ňák vodšpuntoval dneska
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

jimmypop píše: 16 úno 2024 05:23 se mladej Zadina ňák vodšpuntoval dneska

Koukám na to. Ze 4. lajny 2+2 to jako klobouček.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Podle mě velká chyba, že jsme si Trejbala nechali odejít do Finska. Vloni v létě, když byl bez smlouvy, jsme ho měli podepsat.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Jestlipak bude dnes na autogramiádě v nákupáku i Michal Houdek? :))
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

pepa píše: 16 úno 2024 08:40 Jestlipak bude dnes na autogramiádě v nákupáku i Michal Houdek? :))
V nákupáku bude. Na dveřích
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 16 úno 2024 00:08 Já včera celý večer smejdil po netu, zda se výbor odvolal nebo ne. Protože jsem fakt nedokázal pochopit, že ty zmetci už hrajou a všichni se tváři, že se nic neděje, skoro je vítají zpět ve hře. Zaplať pánbůh, že se odvolali. Snad to nadnárodní orgány posoudí pořádně s ne jako tady ta naše painstituce plná Sťovickovejch kamarádů.
A určitě je to k nadnárodním orgánům? Na té tiskovce tehdy Šťovíček říkal něco ve smyslu, že odvolání bude k tomu stejnému soudu, takže nemá smysl. V podstatě se všem vysmíval..

Mimochodem zaprodaný plátek o odvolání ani neinformuje. Ti pokrytci si fakt asi už mysleli, že je vše zameteno pod kobercem a nemusí kauzu řešit..
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Sweník píše: 15 úno 2024 17:29 https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ho ... _hokej_mvo

Jak jsme tu řešili Aleše a jeho trest, tady je všechno. Nějak mi ten rozhovor unikl, je docela pěkný a zajímavý. Pobavila vzpomínka na Zbyňka.

Mimochodem Dušan je fakt asi taková dobrá duše, snažil se pomáhat snad každému. Nedivím se, že je v hokejovém prostředí tolik oblíbený. A tím pádem ani tomu, že se na šéfa klubu moc nehodil..
Díky za tu vzpomínku! :) ...Pisec byl oblíbenec a je to extra legenda!
Jsem rád, že je u mladých ...snad mu pod rukama někdo vyroste, ale i tyhle trampoty tam dobře popsal.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

tau píše: 16 úno 2024 07:02 Podle mě velká chyba, že jsme si Trejbala nechali odejít do Finska. Vloni v létě, když byl bez smlouvy, jsme ho měli podepsat.
Já si - asi naivně - myslel, že podobně jako Vožuch nebo Kusý (a jiní) si prostě odbyte ve Finsku rok a pak po něm skočíme. Možná jsme to opravdu měli udělat hned. Třeba mu klub nevěřil? Mám pocit, že mu tady tehdy taky vyčítali kde co - bruslení, malý zápal ...Za mě skoda! Tenhle kluk by s nám hodil naprosto do týmu.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Valda píše: 16 úno 2024 09:43 Díky za tu vzpomínku! :) ...Pisec byl oblíbenec a je to extra legenda!
Jsem rád, že je u mladých ...snad mu pod rukama někdo vyroste, ale i tyhle trampoty tam dobře popsal.
Mimochodem s Peťou Jančaříkem měl pravdu. Viděl jsi to klubové video, jak se v šatně strojil? Tady Aleš taky pobavil.

Předpokládám, že ti současné Petrovy fyzické parametry teď nedají spát. Ale to už asi nezjistíme. :-))
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Sweník píše: 16 úno 2024 09:48 Mimochodem s Peťou Jančaříkem měl pravdu. Viděl jsi to klubové video, jak se v šatně strojil? Tady Aleš taky pobavil.

Předpokládám, že ti současné Petrovy fyzické parametry teď nedají spát. Ale to už asi nezjistíme. :-))
Noooo ...videa jsem neviděl! To bych asi měl napravit :) Teď už těmhle klukům dávám klid :))
Odpovědět