Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Johny92 píše: Rozumím. Kotel jede ale gauč by mohl aspoň zatleskat!!
Když na tom gauči je tak nějak cítit ze máme 103 bodu a čekáme na play-off. Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tau píše:Plejeří to dnes uhráli tak, že mladýho premiérovej je zároveň vítěznej. Bude platba do týmový pokladny... :-)
Chudák maminka, bude muset zvýšit kapesný


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 853 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Hroznej maglajz! Každej si dělá co chce! Will byl po tahu?
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Kula píše: 14 úno 2024 20:22 Hroznej maglajz! Každej si dělá co chce! Will byl po tahu?
Třetí třetina třeba úplné ideální nebyla, ale viděl jsi vůbec první dvě třetiny?
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 853 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

JirkaPCE píše: 14 úno 2024 20:27 Třetí třetina třeba úplné ideální nebyla, ale viděl jsi vůbec první dvě třetiny?
Viděl napadalo to tak super
Sweník
Příspěvky: 13983
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Koukám Filippi trochu jiný level než Ráďa. Ale tak není třeba se vystřílet už v základní části.. ;-)
Naposledy upravil(a) Sweník dne 14 úno 2024 21:15, celkem upraveno 1 x.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Jako bývalý sportovec chápu jaká je teď hra. Prostě vzadu v hlavě již je, že už to je vlastně taková příprava na vrchol sezony. Hráč už se nechce zranit. PO bude jiný level a půjdeme tam jako největší favorit.
Sweník
Příspěvky: 13983
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jakub82 píše: 14 úno 2024 21:04 Jako bývalý sportovec chápu jaká je teď hra. Prostě vzadu v hlavě již je, že už to je vlastně taková příprava na vrchol sezony. Hráč už se nechce zranit. PO bude jiný level a půjdeme tam jako největší favorit.
Za mne je při vší úctě největší favorit Třinec. Prostě za ty prachy tam je podobná kvalita jako u nás, ale milionkrát víc zkušeností..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2765
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Sweník píše: 14 úno 2024 21:25 Za mne je při vší úctě největší favorit Třinec. Prostě za ty prachy tam je podobná kvalita jako u nás, ale milionkrát víc zkušeností..
Tak to fakt už letos není :nene:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Sweník píše: 14 úno 2024 21:25 Za mne je při vší úctě největší favorit Třinec. Prostě za ty prachy tam je podobná kvalita jako u nás, ale milionkrát víc zkušeností..
V pořádku. Budou kurna dobří, ale lepší už nejsou. Samozřejmě to neznamená, že to nemůžou vyhrát.
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Sweník píše: 14 úno 2024 21:25 Za mne je při vší úctě největší favorit Třinec. Prostě za ty prachy tam je podobná kvalita jako u nás, ale milionkrát víc zkušeností..
Vic zkusenosti? Mame malo zkusenych hracu? Myslim ze ne. Playoff budou rozhodovat malickosti, mozna i stesti, titul ziska jeden z trojice Dynamo, Sparta, Trinec, ale Trinci verim z teto trojky nejmin.
Sweník
Příspěvky: 13983
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

No asi by bylo nejlepší je potkat. A na ledě se uvidí. Samozřejmě bych byl rád, kdyby jim kluci to loňské vyřazení oplatili..

to Peh: Myslím zkušenosti z vyhraných serií v play-off. Těch naši kluci moc nemají.
OnPce
Příspěvky: 268
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Sweník píše: 14 úno 2024 21:25 Za mne je při vší úctě největší favorit Třinec. Prostě za ty prachy tam je podobná kvalita jako u nás, ale milionkrát víc zkušeností..
Já tomu Třinci nějak nevěřím, Už to není, co před 2 lety, hlavně presilovka jim šla dolů.
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Sweník píše: 14 úno 2024 21:40 No asi by bylo nejlepší je potkat. A na ledě se uvidí. Samozřejmě bych byl rád, kdyby jim kluci to loňské vyřazení oplatili..

to Peh: Myslím zkušenosti z vyhraných serií v play-off. Těch naši kluci moc nemají.
Jasan, chápu jak to myslíš. Ale - D.Musil, tituly z Třince, Honza Kolář, tituly tady 2005, 2010, 2012, Zohy a Kousal tituly 2010, 2012, Radil titul 2012, Vondrc v Kometě taky nebyl do počtu. U ostatních se mě jejich playoff zápasy nechtějí hledat. Zdá se ti to málo zkušeností? Podle mě máme nejzkušenější kádr v lize. Jestli to bude v playoff stačit, to nevím, ale pokud by to mělo být jen o zkušenostech v play off (což nebude), tak bychom měli být jasně mistrem (nadsázka)
Sweník
Příspěvky: 13983
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Peh píše: 14 úno 2024 21:57 Jasan, chápu jak to myslíš. Ale - D.Musil, tituly z Třince, Honza Kolář, tituly tady 2005, 2010, 2012, Zohy a Kousal tituly 2010, 2012, Radil titul 2012, Vondrc v Kometě taky nebyl do počtu. U ostatních se mě jejich playoff zápasy nechtějí hledat. Zdá se ti to málo zkušeností? Podle mě máme nejzkušenější kádr v lize. Jestli to bude v playoff stačit, to nevím, ale pokud by to mělo být jen o zkušenostech v play off (což nebude), tak bychom měli být jasně mistrem (nadsázka)
No je to všechno takové vousaté. :-)
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Sweník píše: 14 úno 2024 22:03 No je to všechno takové vousaté. :-)
Zkušeností nejsou nikdy fousaté, proto to jsou zkušenosti. :)
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Pec92 píše: 14 úno 2024 19:28 Jo je to jak loni bohužel ... Nějak mě přijde i smůla že tam soupeřům padá až moc gólu na to kolik šancí si vytvoří nic proti Willdovi ale já někde v sobě cítím že ho nakonec Pavlát přechytá
neprechyta, protože nedostane šanci:) u nás si někdo sedí na vedení že nevidí že Will letos není žádná extra třída..
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Jinak "mladej" Valcha Jiroutek slaví 60. Bože to to letí. Pamatujete si, ti starší, první televizní přenosy z MS 20 na přelomu roků 1982-1983 z tehdejšího Leningradu? Šest pardubáků v týmu, Hašan, Musil, Hrubeš, Dolana, Jiroutek, Kopecký, a to těsně před MS vypadli ještě Střída a Volný. To už se nebude nikdy asi opakovat.
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 14 úno 2024 20:55 Koukám Filippi trochu jiný level než Ráďa. Ale tak není třeba se vystřílet už v základní části.. ;-)
Filipi má každý zápas 4 min navíc a ještě ho netahají na turnaj repre.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Peh píše: 14 úno 2024 22:25 Jinak "mladej" Valcha Jiroutek slaví 60. Bože to to letí. Pamatujete si, ti starší, první televizní přenosy z MS 20 na přelomu roků 1982-1983 z tehdejšího Leningradu? Šest pardubáků v týmu, Hašan, Musil, Hrubeš, Dolana, Jiroutek, Kopecký, a to těsně před MS vypadli ještě Střída a Volný. To už se nebude nikdy asi opakovat.
...slzy v očích...
A to třeba Hašek (*1965!!!) byl už druhým rokem v "áčku" Tesly.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Jirka. píše: 14 úno 2024 17:32 Určitě jo si myslím, ale má to jeden zádrhel, jestli budeme nějakou hrát, aby zas soupeř nehrál naprosto čistě.

S prasetem Jankem souhlasím, ten už měl být ve vězení za zákroky na Machalu a Holíka, když teda Ujčo chtěl pro Houdka trest do konce sezony...

Vlasák je taky trapnej, už tu zaznělo že s Holwegem neměl problém, Holweg tenkrát vypnul i Cetkovskýho, prase jedno... Myslim že to bylo trochu podobný...

A teď už na zápas, Vítky si splnili dva zápasy na Kladně, musíme je porazit!!
Cecka tenkrát trefil víceméně zepředu. Doteď to mám před očima. Někde kolem buly nalevo v našem obranným pásmu. I Cecek tenkrát po zápase říkal, že to bylo čistý, že si za to mohl sám svou nepozorností... Ale jinak samozřejmě souhlas, Hollweg hrál na hranici rizika zdravotní újmy

Koreis je fakt dobrej. Nejdřív by ho zastřelil pro výstrahu a pak napíše tohle. Přesně tyto dvě věci chápu. Hokej je sice kontaktní sport, ale přesně tohle se mi nelíbí. Aby si hráč našel někoho, kdo má o 20 kilo min a pak ho s maximální intenzitou sejmul v okamžiku, kdy ho nemůže vidět, je hnus. Ať se rozjede čelně na Janka nebo na Poláka. :) v případě Houdka pořád nevěřím, že to takhle chtěl, podle mě původně stihal toho druhého útočníka, co nakonec jel za zády Kolice do rohu a čtyři metry před srážkou si to rozmyslel a vyrazil na Soderlunda a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Prostě ho nešel sestřelit a přizabit. To se o zákrocích Janka rozhodně říct nedá.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 344 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Peh píše: 14 úno 2024 22:25 Jinak "mladej" Valcha Jiroutek slaví 60. Bože to to letí. Pamatujete si, ti starší, první televizní přenosy z MS 20 na přelomu roků 1982-1983 z tehdejšího Leningradu? Šest pardubáků v týmu, Hašan, Musil, Hrubeš, Dolana, Jiroutek, Kopecký, a to těsně před MS vypadli ještě Střída a Volný. To už se nebude nikdy asi opakovat.
Bože fakt, frčí to jak ďas... Z toho šampionátu si ale ještě něco vybavím i bez gůglu. První špíl s Amíkama (hráli v dlouhejch kalhotách), že jsme vedli 6:0 a ještě z toho bylo celkem drama, bláznivej zápas s Kanadou (taky jsme dost vedli, nakonec 7:7) a vedle naší lajny dvojku Kameš, Klíma ještě bez Rosola, ten hrál s Růžou.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Borek píše: 15 úno 2024 08:53 Bože fakt, frčí to jak ďas... Z toho šampionátu si ale ještě něco vybavím i bez gůglu. První špíl s Amíkama (hráli v dlouhejch kalhotách), že jsme vedli 6:0 a ještě z toho bylo celkem drama, bláznivej zápas s Kanadou (taky jsme dost vedli, nakonec 7:7) a vedle naší lajny dvojku Kameš, Klíma ještě bez Rosola, ten hrál s Růžou.
Jo, letí to jak blázen. Já mám takovou vlastnost, nevím, jestli to máme někdo taky tak, že si u některých hráčů zapamatuju nějaký přídomek, kterým toho hráče označil komentátor v TV, když začínal a pak mi to u něj rezonuje celou jeho kariéru. Jako třeba doteď, když slyším jméno Petra Vamploly, vybaví se mi slovní spojení "mladíček Vampola", a tak to mám u spousty dalších, už dávno nehrajících hokejistů, že u jejich jména pořád slyším "junior", "mladík", "nadějný mládežnický reprezentant" a podobně. A teď si vlastně vybavuju, že to možná víc na svědomí měli komentátoři pořadu "s mikrofonem za hokejem" ....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

pepa píše: 15 úno 2024 08:09 Cecka tenkrát trefil víceméně zepředu. Doteď to mám před očima. Někde kolem buly nalevo v našem obranným pásmu. I Cecek tenkrát po zápase říkal, že to bylo čistý, že si za to mohl sám svou nepozorností... Ale jinak samozřejmě souhlas, Hollweg hrál na hranici rizika zdravotní újmy

Koreis je fakt dobrej. Nejdřív by ho zastřelil pro výstrahu a pak napíše tohle. Přesně tyto dvě věci chápu. Hokej je sice kontaktní sport, ale přesně tohle se mi nelíbí. Aby si hráč našel někoho, kdo má o 20 kilo min a pak ho s maximální intenzitou sejmul v okamžiku, kdy ho nemůže vidět, je hnus. Ať se rozjede čelně na Janka nebo na Poláka. :) v případě Houdka pořád nevěřím, že to takhle chtěl, podle mě původně stihal toho druhého útočníka, co nakonec jel za zády Kolice do rohu a čtyři metry před srážkou si to rozmyslel a vyrazil na Soderlunda a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Prostě ho nešel sestřelit a přizabit. To se o zákrocích Janka rozhodně říct nedá.
Koreis píše jen to, co povzbudí sledovanost jeho produktu. A protože Dynamo patří k nejsledovanějším, tak zcela logicky reaguje na cokoliv, co je s naším klubem spojeno. Sledovanost má pak zaručenou :wave:
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Sweník píše: 14 úno 2024 21:25 Za mne je při vší úctě největší favorit Třinec. Prostě za ty prachy tam je podobná kvalita jako u nás, ale milionkrát víc zkušeností..
Pro mě je taky Třinec favorit. my děláme v každém zápase strašně moc chyb. A je to skoro celou sezonu. Z posledních 11 obdržených branek byl Koště u 8.
Odpovědět