Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz

Pan Dědek mu sebral bábovičku? Nebo co má proti nám? Pokud ukončení sezony, Jank by už musel sedět v base...tvl...zamindrákovanej chuj to je ten chujčík :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Ujčík je neskutečně hloupý člověk. To nevím jenom z médií, takže se ani není čemu divit, že to vypadá jak to vypadá.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

S tím rozhovorem s Ujčíkem nemám větší problém, neřekl bych, že tam pověděl něco špatně, ale pokud tam zaznělo "Tohle ale byl tak zbytečný faul bez jakéhokoliv respektu, který by za mě měl být oceněný třeba i ukončením sezony pro agresora." , tak bych rád věděl, o co méně zbytečný byl faul Janka na Holíka a jaký při něm Jank projevil respekt k soupeři, že dostal se svou trestní historií, kdy už někoho dlouhodobě zranil, jen 5 zápasů? Ten rozhovor není špatně, špatně je to, že se takto měří jen někdy....
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

.... vzhledem k tomu, že pan Ujčík zjevně není orientován v čase, je třeba rozhodnutí okamžitě napadnout, zneplatnit a žádat o okamžitou rezignaci předsedy DK z důvodu zjevné neschopnosti vykonávat tuto obtížnou a důležitou činnost 😁
Obrázek
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Jebat na to, Houdek není rozdílový hráč. Tým se před play off nesmí ničím takovým rozptylovat. Jak koňům klapky na oči. Bez zranění dohrát základní část a nastavit si v palici vyřazovací boje. Je na 10 zapasů pryč, Ujčík je pitomec, žádná změna. To prase ze severu prasetem zůstane, ale v životě platí, že na každou svini se vaří voda.
Prostě nic neřešit a jít si za svým. Houdek není důležitý problém.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Rokytnice píše: 14 úno 2024 13:55 Jebat na to, Houdek není rozdílový hráč. Tým se před play off nesmí ničím takovým rozptylovat. Jak koňům klapky na oči. Bez zranění dohrát základní část a nastavit si v palici vyřazovací boje. Je na 10 zapasů pryč, Ujčík je pitomec, žádná změna. To prase ze severu prasetem zůstane, ale v životě platí, že na každou svini se vaří voda.
Prostě nic neřešit a jít si za svým. Houdek není důležitý problém.
Máš recht, Houdek není důležitý problém, ale kauza Houdek ukazuje na velký systémový problém. A když se před ním donekonečna budou zavírat oči, nakonec nás to všechny dožene!
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

pepa píše: 14 úno 2024 14:02 Máš recht, Houdek není důležitý problém, ale kauza Houdek ukazuje na velký systémový problém. A když se před ním donekonečna budou zavírat oči, nakonec nás to všechny dožene!
jak zde bylo diskutovano, pokud sami kluby nebudou chtit zmenu v praci a obsazeni te komise tak se nic nezmeni, duvodem je nechut nikoho to delat, co si o tom normalni clovek v pripade profesionalni souteze asi tak mysli je vedlejsi, davno to mohli resit, neudelali nic...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »



Zkuste to video si přes nastavení přehrávače pustit co nejpomaleji (0.25)
Já tam bohužel vidím že Houdek ho zasáhl do hlavy loktem (čas videa cca. 0:35). Plus ten pohyb hlavy...

Jinak si to samozřejmě můžete prohlédnout celé z více úhlů a udělat si názor sami, já tam ale v tom čase vidím loket do hlavy.

V tom případě by byl trest adekvátní, ne-li opravdu malý. Naopak ani v NHL nikdy nikoho netrestali, když nedošlo k úderu do hlavy - alespoň jsem se tedy snažil něco najít a nenašel.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Pick píše: 14 úno 2024 13:53 .... vzhledem k tomu, že pan Ujčík zjevně není orientován v čase, je třeba rozhodnutí okamžitě napadnout, zneplatnit a žádat o okamžitou rezignaci předsedy DK z důvodu zjevné neschopnosti vykonávat tuto obtížnou a důležitou činnost 😁
Obrázek
Už to opravili, ale podle nového dokumentu ho vyhotovil již včera.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... tovat.html


„Ať se na mě nikdo nezlobí, ani Michal, ale tohle byla cílená vražda"

„Věřím mu, že ho nechtěl úmyslně zranit.“

Tak co Teda? At jde Vlasák dopr*. Mluvit o vraždě je za mě trochu přehnané. Zrovna on, který tam několik let zaměstnával řezníka Hollwega, který jenom hitoval a neměl zájem hrát hokej. Nepamatuju si že by se někdy Hollweg nebo Straka někdy za nějaký zákrok omlouval...
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

pepa píše: 14 úno 2024 14:02 Máš recht, Houdek není důležitý problém, ale kauza Houdek ukazuje na velký systémový problém. A když se před ním donekonečna budou zavírat oči, nakonec nás to všechny dožene!
A co chceš s takovýmhle vocasem řešit?
https://fb.watch/qctSUFlo13/?
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Rokytnice píše: 14 úno 2024 14:22 A co chceš s takovýmhle vocasem řešit?
https://fb.watch/qctSUFlo13/?
:crazy:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 443 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Trest pro mě není překvapením, když majitel včerejším vyjádřením Ujčíkovi vyloženě nahrál. Tady za to pět zápasů a nějaký velký rozdíl v těch zákrocích nevidím.

in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

S trestem a Ujčíkem souhlasím, jen by to chtělo tu konzistentnost, v tom je s Ujčíkem a jeho kloboukem problém.

K Houdkovi, poslal bych ho domu, pro nás zbytečný hráč


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Rokytnice píše: 13 úno 2024 17:05 Ano, psal jsem to já. Upřímně řečeno jsem žádnou odpověď ani neočekával. Tihleti nadutci či blbové sedící v kanclu té super nejlepší nejslavnější a nejdokonalejší organizace HC Sparta Praha nebudou odepisovat vidlákovi z Pardubic A neproduktivně se s ním dohadovat o tom, jestli je Řepík debil jen v té chvíli nebo to má pokaždé, když se podívá do zrcadla. Mně stačilo, že jsi to jedno z těch vemen přečetlo a nasrané si šlo uvařit do kuchyňky kafe a bylo chvíli otrávené.
Ale mohla to být prdel kdyby se toho chytli. Ale chápu, museli v té chvíli drbat šourek toho kanadského komika. Fůra práce
Díky za info. Já teda nějaký alibistický e-mail čekal. S tím, že se nad tím budou Pražáci chichotat v kanclu :)
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dadonov má zlomenou haxnu, by Stars konečně mohli nahoru vytáhnout Matěje...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Dnes jsem zvědav na náš zápas, ale ještě víc na sestavu Kladna.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

pepa píše: 14 úno 2024 15:55 Dnes jsem zvědav na náš zápas, ale ještě víc na sestavu Kladna.
dnes bude Jarda v prvním a druhém útoku + ve třetí obraně. Na přesilovku i oslabení. A cca v půlce zápasu půjde do kasy.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pouhé 4 články na hlavní stránce o kauze Houdek na iSport a na sport.cz pouze 3? Nějak nám kluci novinářští odpadávají. :smiley:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

jimmypop píše: 14 úno 2024 16:05 dnes bude Jarda v prvním a druhém útoku + ve třetí obraně. Na přesilovku i oslabení. A cca v půlce zápasu půjde do kasy.
... dneska asi ne. Myslím, že už je teď v Pittsburghu :-).. Mají mu vyvěšovat dres...:-)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Nechápu proč nechytá Pavlát. A uvidíme Hájka na přesilovce??
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Pick píše: 14 úno 2024 10:12 Frolík 3, Babka 6, Veber 1, Bláha 3 a borec nakonec: Houdek 10 Tak tipoval jsem 8. Nejsem dobrý tiper 🤷
Jsem psal hned po faulu, že dostane maximum. :sunglasses:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Pce_lukas píše: 14 úno 2024 17:13 Nechápu proč nechytá Pavlát. A uvidíme Hájka na přesilovce??
Určitě jo si myslím, ale má to jeden zádrhel, jestli budeme nějakou hrát, aby zas soupeř nehrál naprosto čistě.

S prasetem Jankem souhlasím, ten už měl být ve vězení za zákroky na Machalu a Holíka, když teda Ujčo chtěl pro Houdka trest do konce sezony...

Vlasák je taky trapnej, už tu zaznělo že s Holwegem neměl problém, Holweg tenkrát vypnul i Cetkovskýho, prase jedno... Myslim že to bylo trochu podobný...

A teď už na zápas, Vítky si splnili dva zápasy na Kladně, musíme je porazit!!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Pce_lukas píše: 14 úno 2024 17:13 Nechápu proč nechytá Pavlát. A uvidíme Hájka na přesilovce??
Muzeme potkat Vitky v playoff, letos vsechny zapasy proti nim Kloudy, tak proto. Navic potrebujes dostat jednicku pomalu do playoff modu a ne aby chytal jednou jednou za tyden
Odpovědět