Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

subris píše: 14 úno 2024 10:43 ... s trestem, jeho výši, nemám problém... Jen by to chtělo, aby tihle amatéři, co o tom rozhodují, měřili všem stejně.. Ale o tomhle přesvědčen nejsem... Chtěl bych věřit, že by by Kudlicka rozhodoval podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a ne podle názoru "expertů" typu Antoš, Koreis, Záruba apod... Klidně ať zavede disciplinarka opatření, že pokud zraněný hráč nebude hrát dva měsíce, tak viník si ty dva měsíce take nezahraje...
Naprosto souhlasím. Zranil si někoho nedovoleným zákrokem? Nehrajes minimálně tak dlouho, jako ten zraněný. Teď musí klub hlídat ostatní udělované tresty a tlačit na Viktora a komisi, kdykoliv zase zmírní. Jestli zase dostane Jank, který ty hráče jezdí vyloženě a očividně zrakvit, 5 zápasů, bude to výsměch...
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

10 zapasu je totalni ulet, na zaklade predchozich rozhodnuti a trestani predchozich recidivistu, nikdo nechce videt zranene hrace, ale to se obcas bohuzel pri hokeji stane (nechtel bych chodit na florbal), nikdo take (alespon tomu chci verit) nechce ucelove zranit hrace, ja jsem rad, ze konecne mame hrace jako je Houdek, cimz neschvaluji to co se stalo v PLZ, ale za me je to opravdu urcity signal (s nadsazkou) a Houdek muze byt nakonec dulezitou soucasti teamu v PO, co me nemile prekvapilo je, ze se za nej nas klub (majitel) nepostavil, jak rikam stat se to muze a to nejenom tzv. recidivistum, ale ze se honu budem ucastnit take je pro me celkem prekvapive...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Danik23 píše: 14 úno 2024 11:07 10 zapasu je totalni ulet, na zaklade predchozich rozhodnuti a trestani predchozich recidivistu, nikdo nechce videt zranene hrace, ale to se obcas bohuzel pri hokeji stane (nechtel bych chodit na florbal), nikdo take (alespon tomu chci verit) nechce ucelove zranit hrace, ja jsem rad, ze konecne mame hrace jako je Houdek, cimz neschvaluji to co se stalo v PLZ, ale za me je to opravdu urcity signal (s nadsazkou) a Houdek muze byt nakonec dulezitou soucasti teamu v PO, co me nemile prekvapilo je, ze se za nej nas klub (majitel) nepostavil, jak rikam stat se to muze a to nejenom tzv. recidivistum, ale ze se honu budem ucastnit take je pro me celkem prekvapive...
Přesně tak. Omluva ano, ale ta vlezdoprdelská prohlášení o pokorném přijetí trestu jsme si mohli odpustit. A za týden by trest Ujčík možná zmírnil třeba na 8 zápasů. Taková prohlášení měli házet spíš Kmoníček a spol..

Mimochodem jsem velmi rád za Honzu Mroviece, ale na tohle mohli dopředu myslet. Teď dát žádost o snížení trestu a budeme za pokrytce..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Trest v pořádku.

Jen by mne zajímalo, jestli se mu v průběhu trestu odečte i naše dohrávka v rámci 24. kola, které již hrál v dresu Plzně? :think:

Jinak jak píše Sweník, trochu jiná formulace v prohlášení a mohl se trest v jeho průběhu třeba o ten 1 - 2 zápasy smrsknout...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Pan Škvor s panem Sobotkou perlí: "Söderlund po Houdkově ošklivém zákroku ztratil helmu, hlavou se udeřil o led..." Viděli ti dva to video, pod které tohle napsali? Kdo ztratil helmu?
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jinak myslím, že klub svým prohlášením nic špatného neřekl. Očekávají adekvátní trest. Tím neřekli , že přijmou vše co si kdo vymyslí.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

FOGLIK píše: 14 úno 2024 11:31 Jinak myslím, že klub svým prohlášením nic špatného neřekl. Očekávají adekvátní trest. Tím neřekli , že přijmou vše co si kdo vymyslí.
Souhlasím s tebou,tak to chápu i já.
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Na odvolání se proti 10 zápasům nevidím nic špatného v kontextu předchozího rozhodování. Jankův faul na Machalu (vloni) 7 zápasů - velmi podobný faul s, asi podobnými následky. Flemmingův faul na Čáslavu (v podstatě ukončení kariery, jestli si to dobře pamatuji) dokonce bez dalšího potrestání, ale to už je asi příliš dávná historie.

Tyhle fauly nejsou ok a ideálně by se vůbec stávat neměly, ale ať se to prostě trestá stejně.

Další variantou je, kdyby se klub vyjádřil, že se odvolávat nebudeme a nově nastavený trend v ochraně hráčů a přísném trestání podobných zákroků vítáme a zároveň doufáme, že se tento trend podaří udržet i do budoucna, bez ohledu na mediální tlak v jednotlivých případech. (nejsem PR, ale myšlenka je snad pochopitelná)
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

10 zapasu je imo moc. Kolem 7 bych to bral. Byl tam holt medialni tlak. Ze je Ujcik pica co nemeri vsem stejne o tom zadna
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 14 úno 2024 10:34 Pisec 13 tehdy, ne?
Jestli myslíš ten konflikt s rozhodčím, tak to bylo 7 zápasů, který si odpykal až se vrátil z Ruska. Holweg měl maximum taky 10? Jank měl 10 zápasů dostat už dávno. já čekal tak 7, 10 je hodně, vzhledem tomu že nevyskočil
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz

S Ujčíkem mám dlouhodobě problém, ale tady s ním asi z větší části souhlasím.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše: 14 úno 2024 11:31 Jinak myslím, že klub svým prohlášením nic špatného neřekl. Očekávají adekvátní trest. Tím neřekli , že přijmou vše co si kdo vymyslí.
"Nyní nezbývá, než počkat na rozhodnutí disciplinární komise a s pokorou přijmout trest, jaký mi udělí."

Prohlášení a omluva jsou v pořádku, tato jedna věta byla tak trochu typicky "Dědek style", protože případné odvolání z nich udělá klauny. Teď bude tvrdit, že to nečekal? Pokora gdě? :)
Skoro to vypadá, že s Houdkem ani nepočítají. Po trestu že by studený naskočil do PO...možná na bitku, tam vidím jeho jediný přínos.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 14 úno 2024 10:46 A proč by neměl nastoupit? V Plzni před tímhle humbukem byli lidi z jeho odchodu dost nešťastní, protože letos šel herně výrazně nahoru. Tvrdý, silný a obětavý bek, to zkrátka v play-off musíš mít. Zraní se náhodou Dvořka nebo Musil a koho bys tam dal? Zdráhala s Nedbalem?

Za mne i přes ten přemrštěný flastr může být Houdek v play-off velmi platný hráč. A těším se, až nastoupí.
Někoho, kdo umí přihrál na tři metry nebo mu nejede hlemyzd. Ano takový Nedbal je o tři parník lepší hokejista. Kdyby se tak zlepšil, tak nebyl bez smlouvy na další sezónu..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jirka. píše: 14 úno 2024 12:15 Jestli myslíš ten konflikt s rozhodčím, tak to bylo 7 zápasů, který si odpykal až se vrátil z Ruska. Holweg měl maximum taky 10? Jank měl 10 zápasů dostat už dávno. já čekal tak 7, 10 je hodně, vzhledem tomu že nevyskočil
Na 7 mu to podmínečně snížili, Zbyněk po jeho návratu zaúřadoval. Bohužel mám pocit, že se pak nějak brzy Aleš popral, takže si to nakonec stejně odseděl skoro celé. Ale původně měl myslím fakt těch 13 zápasů.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 14 úno 2024 12:39 Někoho, kdo umí přihrál na tři metry nebo mu nejede hlemyzd. Ano takový Nedbal je o tři parník lepší hokejista. Kdyby se tak zlepšil, tak nebyl bez smlouvy na další sezónu..
Většinou s tebou souhlasím, ale tady ne. Mně se Houdek herně poslední dobou líbil.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 14 úno 2024 12:41 Na 7 mu to podmínečně snížili, Zbyněk po jeho návratu zaúřadoval. Bohužel mám pocit, že se pak nějak brzy Aleš popral, takže si to nakonec stejně odseděl skoro celé. Ale původně měl myslím fakt těch 13 zápasů.
https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=257

Našel jsem dokonce 15 utkání původně
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pec92 píše: 14 úno 2024 12:46 https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=257

Našel jsem dokonce 15 utkání původně
Ajo, dokonce 15, díky. :-)
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 14 úno 2024 12:48 Ajo, dokonce 15, díky. :-)
Taky jsem si ale myslel 13 👍
🔴⚪
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Ujčík je pokryteckej kokot a Vlasák jakbysmet. Za tu "cílenou vraždu" by na něj klub měl podat žalobu a ne aby v mediálním prostoru ještě posíral vlastního hráče.
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

FOGLIK píše: 14 úno 2024 10:13 Dostal někdo vůbec vyšší trest? Za mě je 10 zápasů totální úlet. A neodpovídá trestům co tu byli dávány. Novinářský hon na čarodějnice tomu asi pomohl.
15 utkání:

Listopad 1994 - Zdeněk Okál (Zlín) za to, že ze střídačky píchl hokejkou čárového rozhodčího.

Únor 1995 - Anatolij Najda (Slavia Praha) za píchnutí hokejkou do zad čárového rozhodčího.

Únor 1999 - Ladislav Blažek (Slavia Praha) za napadení rozhodčího.

Únor 1999 - Zdeněk Eichenmann (Kladno) za pokus o fyzické napadení čárového rozhodčího.

Březen 2001 - Aleš Píša (Pardubice) za napadení rozhodčího po utkání play off (později snížen na osm).

Duben 2005 - Pavel Kubina (Vítkovice) za kritiku rozhodčího, kterého obvinil, že byl podplacený.

10 utkání:

Únor 2024 - Michal Houdek (Pardubice) za faul na plzeňského Tima Söderlunda.

8 utkání:

Prosinec 2021 - Bohumil Jank (Hradec Králové) za faul na kladenského Ondřeje Machalu (později snížen na sedm)
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Hrálo roli, že je Houdek pro disciplinárku „známá firma“?
Toho kluka řešíme během sezony často a všechno se mu to takhle sečetlo.
Tak v Plzni se sčítalo, a teď v Pcích se to vyplátilo :) Zajímavá formulace :)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Borek píše: 14 úno 2024 12:53 Ujčík je pokryteckej kokot a Vlasák jakbysmet. Za tu "cílenou vraždu" by na něj klub měl podat žalobu a ne aby v mediálním prostoru ještě posíral vlastního hráče.
Jakej to paradox, od vysokeho predstavitele klubu, ktery na dlouho angazoval a velebil R. Holwega me to prijde opravdu trapne, chapu, ze zraneny hrac jim bude chybet a je to opravdu neco co videt nechces, ale tohle jsou dobre vyblitky...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Zajímavý je, že třeba na Twitteru celkově převládá názor, že 10 je neadekvátně moc. A to i u lidí seriózně se věnujících hokeji 🤔 Čekal jsem spíš volání po lynčování Houdka díky všeobecné oblíbenosti Dynama.....jsem zvědav jak Viki bude držet nastavenou laťku...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Pick píše: 14 úno 2024 13:13 Zajímavý je, že třeba na Twitteru celkově převládá názor, že 10 je neadekvátně moc. A to i u lidí seriózně se věnujících hokeji 🤔 Čekal jsem spíš volání po lynčování Houdka díky všeobecné oblíbenosti Dynama.....jsem zvědav jak Viki bude držet nastavenou laťku...
Příště zas dá Jankovi 5 a odůvodní to tím, že se proti desetizápasovému trestu pro Michala Hodka zvedla vlna nevole...... :)
Odpovědět