Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tvrdou hru mám rád a vždycky mně vadilo a vadí, když jsem to u nás neviděl. Tak jak na Sejčka jsem chodíval na Cecka, kterej byl za mně důležitým článkem poslední úspěšné dekády.

Možná ještě víc mně vadilo, když se tým nepostavil za ostatní. V poslední době třeba za Toníka Camaru, nebo loni za Sedla. Taky nechápu, proč neumíme šikanovat hráče soupeře jako se Růžička, třeba ten Hudáček, Chlapík a pod.

To co předvedl Houdek byl bohužel velkej úlet. Tohle fakt nechci vidět na nikoho a stát se to nemělo.

Z druhý strany jak řekl Kořínek, je to hokej, někdy se to stane. Třeba i tomu Ceckovi na tehdy mladýho Kempase. Pak holt musí přijít trest, kterej nebude malej. To je realita.

Nicméně bych ty reakce zase nepřeháněl. Z klubu bych ho nevyhazoval a i takovej kluk potřebuje podporu. Už vůbec nekomentuju sračky typu Šíleně smutný Houdek, nebo chacha cha... hodně laciný a smutný...pán Brebta má problém...

Připomenu tady personu Niklase Kronwalla. Superstar Detroitu. Je skoro proti fyzice, co tenhle 182cm a 88kg Švéďák předváděl...



Často šel čelem, ale některý zákroky byly hotový vraždy. Bohužel třeba i na Hemáka. Nicméně to byla světová hokejová hvězda a tahle hra k němu patřila....

Fakt bych tady podobný přehnaný zákroky vidět nechtěl a doufám, že Tim bude dobrej. Nicméně Houdek nám pro play off může splnit roli toho hajzlíka nebo spíš hajzla, kterej tady dlouho nebyl. A věřím, že si dá pozor úplně každej.


Ještě z jinýho soudku. Úplně nesdílím úvahu, že se to tým vypinká sám bez trenéra. To mně přijde jako poměrně romantická představa. Vůbec netuším, jaký má Zadina charizma a schopnosti a myslím, že se pro tento rok opravdu počítá s tím, že tu kabinu zvládne Sedlo, plus někteří další. Ale dlouhodobě udržitelný to nevidím. Su na to zvědavej, stejně jako na Zadinu. A třeba fakt z něj uděláme trenéra ostatním navzdory....
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Itchy píše: 14 úno 2024 09:04 Tvrdou hru mám rád a vždycky mně vadilo a vadí, když jsem to u nás neviděl. Tak jak na Sejčka jsem chodíval na Cecka, kterej byl za mně důležitým článkem poslední úspěšné dekády.

Možná ještě víc mně vadilo, když se tým nepostavil za ostatní. V poslední době třeba za Toníka Camaru, nebo loni za Sedla. Taky nechápu, proč neumíme šikanovat hráče soupeře jako se Růžička, třeba ten Hudáček, Chlapík a pod.

To co předvedl Houdek byl bohužel velkej úlet. Tohle fakt nechci vidět na nikoho a stát se to nemělo.

Z druhý strany jak řekl Kořínek, je to hokej, někdy se to stane. Třeba i tomu Ceckovi na tehdy mladýho Kempase. Pak holt musí přijít trest, kterej nebude malej. To je realita.

Nicméně bych ty reakce zase nepřeháněl. Z klubu bych ho nevyhazoval a i takovej kluk potřebuje podporu. Už vůbec nekomentuju sračky typu Šíleně smutný Houdek, nebo chacha cha... hodně laciný a smutný...pán Brebta má problém...

Připomenu tady personu Niklase Kronwalla. Superstar Detroitu. Je skoro proti fyzice, co tenhle 182cm a 88kg Švéďák předváděl...



Často šel čelem, ale některý zákroky byly hotový vraždy. Bohužel třeba i na Hemáka. Nicméně to byla světová hokejová hvězda a tahle hra k němu patřila....

Fakt bych tady podobný přehnaný zákroky vidět nechtěl a doufám, že Tim bude dobrej. Nicméně Houdek nám pro play off může splnit roli toho hajzlíka nebo spíš hajzla, kterej tady dlouho nebyl. A věřím, že si dá pozor úplně každej.


Ještě z jinýho soudku. Úplně nesdílím úvahu, že se to tým vypinká sám bez trenéra. To mně přijde jako poměrně romantická představa. Vůbec netuším, jaký má Zadina charizma a schopnosti a myslím, že se pro tento rok opravdu počítá s tím, že tu kabinu zvládne Sedlo, plus někteří další. Ale dlouhodobě udržitelný to nevidím. Su na to zvědavej, stejně jako na Zadinu. A třeba fakt z něj uděláme trenéra ostatním navzdory....
Úplně s tebou souhlasím a ten zákrok taky odsuzuju. Bohužel stalo se. Spíše jsem čekal nějakou roli ochránce hvězd.

Co jsem viděl teď ty sestřihy na Kladně, tak "bitka" Němčíka je za mě naprosto ok. Soupeř si vybere mladou hvězdičku typu Ticháčka, tak má hned přijít přesně taková reakce.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Na trest pro Houdka jsem zvědavý, zejména v porovnání s tím, že Jank v prosinci za pokus o zmrzačení Holíka dostal 5 zápasů (4 za faul a 1 za recidivu). Proti Jankovi je Houdek svým "trestním rejstříkem" naprosté neviňátko. Takže jsem zvědav. Když si ty fauly pustíte oba ze zznamu (hodka na Söderlunda a Janka na Holíka), tak samozřejmě je tam rozdíl v úhlu nájezdu, ale u Janka je na dálku vidět, že jede Holíka zabít. To u Houdka ani náhodou.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 14 úno 2024 09:35 Na trest pro Houdka jsem zvědavý, zejména v porovnání s tím, že Jank v prosinci za pokus o zmrzačení Holíka dostal 5 zápasů (4 za faul a 1 za recidivu). Proti Jankovi je Houdek svým "trestním rejstříkem" naprosté neviňátko. Takže jsem zvědav. Když si ty fauly pustíte oba ze zznamu (hodka na Söderlunda a Janka na Holíka), tak samozřejmě je tam rozdíl v úhlu nájezdu, ale u Janka je na dálku vidět, že jede Holíka zabít. To u Houdka ani náhodou.
Proto mne štve celá ta mediální štvanice o vraždách a podobně. Vždyť jestli teď Viktor nedá trest aspoň 7 zapasů, všem těm expertům by urazil ega a místo Houdka by v médiích sežrali Ujčíka.

Paralelu vidím ve faulu Kosti, zkrátka mrtvý úhel, čili 7 zapasů. Akorát zmírnění bych tentokrát nečekal.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Hm 10 zápasů
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Čekal jsem šest, max 8 zápasů... 10 je podle mě moc...
Ale holt tak to je. Faul to byl, následky jsou, recidiva taky...
Jen aby se Viki nebál takhle trestat i jiné hráče jiných klubů...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

10 zápasů + 10% z platu. No...podle mě to na tolik není, na polovinu jo.

Nejvyšší možný trest pozastavení činnosti na 10 utkání a pokutu ve výši 10% základní
měsíční odměny obdržel pardubický obránce Michal Houdek za faul na plzeňského
Tima Söderlunda. Při určení výše trestu hrála roli maximální intenzita zákroku, který
byl veden bez respektu k protihráči i jeho zdraví ze slepého úhlu v okamžiku, kdy byl
plzeňský hráč ve zranitelné pozici, což mělo za následek jeho vážné zranění.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Frolík 3, Babka 6, Veber 1, Bláha 3 a borec nakonec: Houdek 10 Tak tipoval jsem 8. Nejsem dobrý tiper 🤷
Naposledy upravil(a) Pick dne 14 úno 2024 10:13, celkem upraveno 1 x.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: 14 úno 2024 10:09 Čekal jsem šest, max 8 zápasů... 10 je podle mě moc...
Ale holt tak to je. Faul to byl, následky jsou, recidiva taky...
Jen aby se Viki nebál takhle trestat i jiné hráče jiných klubů...
Dostal někdo vůbec vyšší trest? Za mě je 10 zápasů totální úlet. A neodpovídá trestům co tu byli dávány. Novinářský hon na čarodějnice tomu asi pomohl.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Trest pro Houdka v porovnání s trestem pro Janka je výsměch. Pokud tím chtějí nastolit nový trend, který budou dodržovat, budiž. Ale tomu nevěřím. Disciplinárka je pro mně spolek amatérů jako vše, co se točí kolem profesionálního sportu v ČR. Pár vyčůraných, kteří z toho mají těžký prachy se obalí skupinou dobrovolníků a už to jede. Je mi z toho zle.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

pepa píše: 14 úno 2024 10:13 Trest pro Houdka v porovnání s trestem pro Janka je výsměch. Pokud tím chtějí nastolit nový trend, který budou dodržovat, budiž. Ale tomu nevěřím. Disciplinárka je pro mně spolek amatérů jako vše, co se točí kolem profesionálního sportu v ČR. Pár vyčůraných, kteří z toho mají těžký prachy se obalí skupinou dobrovolníků a už to jede. Je mi z toho zle.
Kolik dostal ten borec co vyřadil Machalu na půl sezóny? Nebyl to taky Jank?
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Pick píše: 14 úno 2024 10:12 Frolík 3, Babka 6, Veber 1, Bláha 3 a borec nakonec: Houdek 10 Tak tipoval jsem 8. Nejsem dobrý tiper 🤷
Koho Kladno postaví do dnešního zápasu? Teď ještě tak aby jim zbytek týmu onemocněl virózou, to by museli pro léky do Hradce........
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

FOGLIK píše: 14 úno 2024 10:15 Kolik dostal ten borec co vyřadil Machalu na půl sezóny? Nebyl to taky Jank?
Byl to Jank. Dostal 8, po odvolání mu to snížili na 7. A to ještě jakou projevil nad tím zákrokem lítost. Projel kolem ležícího MAchaly, kolem kterého skákali doktoři a jen kroutil hlavou....
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

pepa píše: 14 úno 2024 10:13 Trest pro Houdka v porovnání s trestem pro Janka je výsměch. Pokud tím chtějí nastolit nový trend, který budou dodržovat, budiž. Ale tomu nevěřím. Disciplinárka je pro mně spolek amatérů jako vše, co se točí kolem profesionálního sportu v ČR. Pár vyčůraných, kteří z toho mají těžký prachy se obalí skupinou dobrovolníků a už to jede. Je mi z toho zle.
Říkám to už dlouho. My si na tu profesionální soutěž jenom hrajeme. Jinak je to v hodně věcech takový amatérismus až to bolí.
Pro mě je trest v pořádku, ale 10 zápasů je teda dost. Tak to si nastavil laťku na PO vysoko.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Jakub82 píše: 14 úno 2024 10:20 Říkám to už dlouho. My si na tu profesionální soutěž jenom hrajeme. Jinak je to v hodně věcech takový amatérismus až to bolí.
Pro mě je trest v pořádku, ale 10 zápasů je teda dost. Tak to si nastavil laťku na PO vysoko.
PO je přece jiná soutěž.....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Blbé je, že těmi sebemrskačskými prohlášeními z klubu, abychom se zavděčili médiím, jsme si sebrali možnost zažádat o snížení trestu.

No nic, bum bác a je po čarodějnici. Jak praví klasik, život jde dál.. :-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Čekal jsem osm, nakonec teda maximální flastr.

Já nejsem proti, aby se takový fauly trestaly tvrdě, jen si přeju takovou maličkost. Konzistentnost. Ta bohužel chybí.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dostal někdy někdo u nás už flastr 10 zápasů nebo Dynamo zas přepisuje dějiny? 🤔😁
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pick píše: 14 úno 2024 10:31 Dostal někdy někdo u nás už flastr 10 zápasů nebo Dynamo zas přepisuje dějiny? 🤔😁
Pisec 13 tehdy, ne?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jak říkám, ano, ukázkový napadení a trochu hrubší. Trest? Ano.
Pokud trefil hlavu, trest adekvátní. Pokud ne, tak přestřelený.
A v kontextu předchozích trestů třeba právě pro zmiňovaného Janka...Viky si zase asi házel kostkou, jen si tentokrát vzal dvě najednou.
Obrázek Za Dynamo!
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Vždyť je to jedno. Stejně už nejspíš nenastoupí. Ale zajímavý precedens do budoucna to zas jo :))
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Tak to bysme měli. Kolem objektivního posouzení a konzistentního rozhodování to sice ani neproběhlo, ale společenské objednávce bylo učiněno zadost. Pseudomoralisti můžou slavit, fans ostatních klubů tlemit. Nám.
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Mně to taky přijde celkem mediální hon. Ten kluk sem šel s tím (a určitě měl i takové pokyny), aby hrál tvrdě. Podle mě se nechal strhnout, chtěl se ukázat, že tu tvrdost do týmu přinese, a udělal tenle zákrok. V těch zpomalených záběrech je evidentní, že prasit nechtěl. Ano, rozjel se a bylo to ze strany. Ale Soderlunda trefil na rameno, bez výskoku, ruce dole..kdyby Soderlund nespadnul na hlavu, tak si myslím, že to zdaleka nikdo tolik neřeší.

Navíc Houdek doplatil na to, že každý "expert" se snaží být zajímavý, každý na to má názor. Lidi samozřejmě nechtějí vidět ošklivá zranění, takže experti říkají, že tohle do hokeje nepatří, aby se lidem zalíbili. Doplatil i na to, že my ho pořád považujeme spíš za Plzeňáka než Pardubáka, takže i tady dostal mnohem větší céres, než by dostal třeba Honza Kolář, kdyby udělal podobný zákrok.

Úplně souhlasím se Sweníkem, že Viktor je pod tlakem a musí dát vysoký trest .. Soderlunda mi je samozřejmě líto a přeju mu brzké uzdravení, ale rozhodně bych Houdka za ten zákrok zdaleka tak nedemonizoval, jak se ve většině diskusí děje.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... s trestem, jeho výši, nemám problém... Jen by to chtělo, aby tihle amatéři, co o tom rozhodují, měřili všem stejně.. Ale o tomhle přesvědčen nejsem... Chtěl bych věřit, že by by Kudlicka rozhodoval podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a ne podle názoru "expertů" typu Antoš, Koreis, Záruba apod... Klidně ať zavede disciplinarka opatření, že pokud zraněný hráč nebude hrát dva měsíce, tak viník si ty dva měsíce take nezahraje...
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 14 úno 2024 10:38 Vždyť je to jedno. Stejně už nejspíš nenastoupí. Ale zajímavý precedens do budoucna to zas jo :))
A proč by neměl nastoupit? V Plzni před tímhle humbukem byli lidi z jeho odchodu dost nešťastní, protože letos šel herně výrazně nahoru. Tvrdý, silný a obětavý bek, to zkrátka v play-off musíš mít. Zraní se náhodou Dvořka nebo Musil a koho bys tam dal? Zdráhala s Nedbalem?

Za mne i přes ten přemrštěný flastr může být Houdek v play-off velmi platný hráč. A těším se, až nastoupí.
Odpovědět