Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

cam22 píše: 12 úno 2024 21:57 Výhra fajn,výkon špatný,Tohle nekritický pochlebování se zase nelíbí mě,ale nikoho tady za názor nepranýřuju.......Jestli se ti takovej hokej líbí tak ok.......
To jak to dopadlo s obsazením trenérského postu, ideální není a myslím, že to tady ani nikdo netvrdí, že takhle je to super. Ale nevím, při každém zápase kdy třeba hra není ideální a prohrává se, tady nadávat a odepisovat sezónu. Navíc jsme prohráli jenom zápasy, kdy nám z prvních tří útoků zůstal jeden, ty ostatní jsme i přes nějaké absence a ne třeba ideální hru zvládli.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

cam22 píše: 12 úno 2024 21:57 Výhra fajn,výkon špatný,Tohle nekritický pochlebování se zase nelíbí mě,ale nikoho tady za názor nepranýřuju.......Jestli se ti takovej hokej líbí tak ok.......
Sorry jako, ale dyť jsem jen zkopíroval pár cizích postřehů a napsal výsledek, nic víc, nic míň. A pravda, výkon dneska oku nelahodil, vzhledem k okolnostem a konečnýmu výsledku ale mhouřím obě oči a to i nad Houdkovým zákrokem. Vyslal jasnej signál.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Borek píše: 12 úno 2024 22:38 Vyslal jasnej signál.
Přesně... jestli se třeba takovej Hudáček dneska díval, tak určitě má o čem přemejšlet.... :shifty: Teda za předpokladu, že dneska nehrál poslední špíl v našem dresu 😁
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

To je přehnaný hon na Houdka, který načali komentátoři.
Kdyby se po střetu neroztočil a nebřinknul si nešťastně hlavou o led, tak by vstal a hrál dál. Všichni bychom v tu chvíli Houdkovi zatleskali za pěkný hit a neřešil by se úder na hlavu, který to vypadá úderem na hlavu ani nebyl, slepý úhel slepým taky spíše ne a pozdní dohrání půl sekundy po odehrání se běžně také nepíská.
Chtěl jsem tím podotknout, že tady se dost přihlíží k následku.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

stará hokejka píše: 12 úno 2024 23:02 To je přehnaný hon na Houdka, který načali komentátoři.
Kdyby se po střetu neroztočil a nebřinknul si nešťastně hlavou o led, tak by vstal a hrál dál. Všichni bychom v tu chvíli Houdkovi zatleskali za pěkný hit a neřešil by se úder na hlavu, který to vypadá úderem na hlavu ani nebyl, slepý úhel slepým taky spíše ne a pozdní dohrání půl sekundy po odehrání se běžně také nepíská.
Chtěl jsem tím podotknout, že tady se dost přihlíží k následku.
Koukal jsem na to a taky mi to ani ted neprijde, ze by trefil hlavu. Byla to obrovska pecka ale ten pruser se stal, ze si dal hlavou o led.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Imho 4 - 6 zápasů. Najel ho z blbýho úhlu a tím, že to nečekal, se roztočil jak káča. Následné zranění na hovno. To nechceš. Pro další zápasy, viditelnější úhel, bez rukou nahoře, nevyskakovat, netrefit hlavu, krk. Intenzita děla stejná. Okuliar, Hudáček, Jank, Němeček a Najman v libovolném pořadí.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Propulse píše: 12 úno 2024 23:04 Koukal jsem na to a taky mi to ani ted neprijde, ze by trefil hlavu. Byla to obrovska pecka ale ten pruser se stal, ze si dal hlavou o led.
Všude se píše, jak se na něj schválně rozjel přes 2 třetiny hřiště, ale když se na to člověk koukne a vyhodnotí celou tu situaci, tak tam byla klíčová nevynucená ztráta puku v útočné třetině, plus jeden hráč který byl najetý směr vpřed a obloukem se dostal za hru. Houdek pak sprintoval zpátky proto aby zabránil přečíslení a nakonec se rozhodl hráče překřížit. To se tak někdy seběhne. Rameno spíše taky na rameno, problém byl pak asi v lokti, který se schoval za záběr, a tím asi dostal Soderlund do obličeje, či brady. To bysme museli vidět také z druhé strany. Ale je pravda že nemusel najíždět do něho, mohla tam být nějaká touha "ukázat domácím" či "nějaký účet" Trest je na místě, ale hlavně aby všichni nezapoměly na ty flemingy, Janky a další. Vystřelený zuby Čáslavy a Marozse, oba případi z Chomutova. Ani se nedávali tresty, protože Růža a vlastní obrázky. Hodně jsme tenkrát inkasovaly takové fauly. Tak jen aby se nezapomnělo. Jinak to odsuzuji. Jen že teď hon, a předtím ne..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Rokytnice píše: 13 úno 2024 01:00 Imho 4 - 6 zápasů. Najel ho z blbýho úhlu a tím, že to nečekal, se roztočil jak káča. Následné zranění na hovno. To nechceš. Pro další zápasy, viditelnější úhel, bez rukou nahoře, nevyskakovat, netrefit hlavu, krk. Intenzita děla stejná. Okuliar, Hudáček, Jank, Němeček a Najman v libovolném pořadí.
On nevyskakoval.... jako ten pomatenec z Chomutova tenkrát na Marosze v našem dresu..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Jirka. píše: 13 úno 2024 01:16 On nevyskakoval.... jako ten pomatenec z Chomutova tenkrát na Marosze v našem dresu..
Jj, já to psal ve smyslu nedávat kudličkoj záminku
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Rozhodně se nechci Houdka zastavat, ale na vině je i Švéd. Měl špatně nasazenou helmu nebo neměl zapnutý podbradník, helma mu odletěla hned při zákroku a dopadl hlavou přímo na led.
To je pochybení i rozhodčích, kteří by výstroj měli kontrolovat.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Za mne je zcela zbytečné hledat jakékoliv polehčující okolnosti zákroku Houdka. Faul bez diskuze a navrch se zraněním protihráče, což samozřejmě v hodnocení zákroku nepřidá.

Snad jediné, pod co bych se podepsal, že určitě nechtěl Houdek protihráče takto zranit, ale to ho nijak neomlouvá, on měl vše před sebou a mohl intenzitu střetu změnit....

Výše trestu mne nezajímá, hráče bez respektu tady nechci a na rovinu, být jeho zaměstnavatelem, tak bych hodně váhal jestli o takového hráče mám ještě zájem. :nene:

On je totiž obrovský rozdíl v nekompromisní a tvrdé hře (např. v minulosti Kostyczin) nebo v tvrdé hře bez mozku.......
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Muf píše: 13 úno 2024 07:43 Za mne je zcela zbytečné hledat jakékoliv polehčující okolnosti zákroku Houdka. Faul bez diskuze a navrch se zraněním protihráče, což samozřejmě v hodnocení zákroku nepřidá.

Snad jediné, pod co bych se podepsal, že určitě nechtěl Houdek protihráče takto zranit, ale to ho nijak neomlouvá, on měl vše před sebou a mohl intenzitu střetu změnit....

Výše trestu mne nezajímá, hráče bez respektu tady nechci a na rovinu, být jeho zaměstnavatelem, tak bych hodně váhal jestli o takového hráče mám ještě zájem. :nene:

On je totiž obrovský rozdíl v nekompromisní a tvrdé hře (např. v minulosti Kostyczin) nebo v tvrdé hře bez mozku.......
Přesně tak. Bylo to naprosto zbytečné. Je pravda, že na nás (já si hlavně pamatuji Časyho) byly fauly podobné, ale to neznamená, že tyto úlety neodsoudím
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jasnej faul. Sice ho netrefil do hlavy a nevyskočil, ale bylo to z mrtvýho úhlu. Plzeňák neměl šanci se na střet připravit.
Buďme soudní, tohle někdo udělat na našeho hráče, tak řveme...
Bude to stopka minimálně na čtyři zápasy, spíš víc...
Naposledy upravil(a) tau dne 13 úno 2024 08:38, celkem upraveno 1 x.
depresive
Příspěvky: 87
Registrován: 06 srp 2014 08:42
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od depresive »

Za mě předpisový faul pro disciplinárku. Co mě ale velmi zaujalo: standardně se po takovém zákroku najde někdo jako mstiltel. Zde se nenašel nikdo, maximálně se jeden hráč chtěl sápat na Honzu Koláře. Byli s tím klukem v kabině, dle slov Zámorského ze zápasu oblíbený určitě nebyl, ale nikdo se k němu ani nepřiblížil, natož aby ho kontaktoval pro nějakou "větší akci".
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Také odsuzuji tento faul Houdka. Hlavně ať je plzenak v pořádku. Tipuji že Houdek vyfasuje 5 zápasů stop.
Původně jsem myslel že to byl Zohorna. Protože jestli jsem dobře slyšel, tak Fans řvali jeho jméno ve spojitosti s ženským přirozením.
Ale co mě více zajímá je stav Čera ti je další z klíčových hráčů. Bez Houdka se obejdeme, ale Čero by byl problém
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Houdek do toho jel jako utrženej vagon. Intenzita byla prostě moc velká. A výsledek mluví za všechno. Söderlund snad bude v pořádku, ale tohle na ledě snad nikdo vídat nechce. Vysokej trest je podle mě v tomhle případě na místě.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

depresive píše: 13 úno 2024 08:22 Za mě předpisový faul pro disciplinárku. Co mě ale velmi zaujalo: standardně se po takovém zákroku najde někdo jako mstiltel. Zde se nenašel nikdo, maximálně se jeden hráč chtěl sápat na Honzu Koláře. Byli s tím klukem v kabině, dle slov Zámorského ze zápasu oblíbený určitě nebyl, ale nikdo se k němu ani nepřiblížil, natož aby ho kontaktoval pro nějakou "větší akci".
Já myslím, že to bylo způsobeno tím, že Tim ležel bezvládně na ledě, kdyby vstal a byl při vědomí, věřím, že bude odveta....tady šlo možná o život, proto se nikdo nepral...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tipnul bych, že tam dost možná šlo i o vyřízení nejakejch osobních účtů, byť zranit ho určitě nechtěl. Není přece normální, aby někdo takhle zběsile vyrazil napříč pásmem, když i z televize bylo jasný, že to před střelou Soderlunda k němu nemůže stihnout...🤷 Očekávám stopku na 8 zápasů.
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Jirka. píše: 12 úno 2024 19:53 Jinak Woe, ještě si k tomu můžeš přidat zápas Sokolova s Kolínem, naprosto marnej Kolín otočí čtyřmi goly zápas v Sokolově, tak určitě.. nebuď naivní. Jako kdyby se to u nás v různých soutěžích nedělo co? A nebyly v tom i peníze a sázky...

Kousy!!
To si zas jednou hraje pan woe na chytráka, ale bohužel tady je mimo. Moravská spolupráce platí a jelikož se padá v 1.lize přímo, to budete ještě koukat na ty výsledky.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pokud nebude Houdek zbytečně faulovat, tak pořád lepší když je na ledě on než věčně chybující Bučko. Toho by poslal v playoff na led jenom blázen. Kdyby nebyl k ničemu, tak jsme nemuseli tuhle výměnu vůbec dělat.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Jasně že si nikdo nepřeje vidět hráče z ledu odvážet na nosítkách do špitálu a věřím, že ani Houdek s tím do toho nešel. Zrovna tak si ale nepřeju, aby si s náma v PO zas vytíral zadek takovej zmrd jako je Hudáček (v šestým špílu likvidační zákrok na Davida, v sedmým na Sedla). Dyť loni si z nás v tomhle směru dělal prdel i Olmik. A pak i celá liga. Právem.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Borek píše: 13 úno 2024 12:10 Jasně že si nikdo nepřeje vidět hráče z ledu odvážet na nosítkách do špitálu a věřím, že ani Houdek s tím do toho nešel. Zrovna tak si ale nepřeju, aby si s náma v PO zas vytíral zadek takovej zmrd jako je Hudáček (v šestým špílu likvidační zákrok na Davida, v sedmým na Sedla). Dyť loni si z nás v tomhle směru dělal prdel i Olmik. A pak i celá liga. Právem.
letos věřím, že by ho seřezal Pánik :)
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

OT: Tohle je taky dno, hodnotit občerstvení, které dostaneš zadarmo a ještě napsat, že někde to je očistec :ruleta:

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stingy píše: 13 úno 2024 12:39 OT: Tohle je taky dno, hodnotit občerstvení, které dostaneš zadarmo a ještě napsat, že někde to je očistec :ruleta:

Tenhle tlučhuba se do tiskáčů beztak chodí jen nažrat.... Nezaslouží si ani tu housku v igelitu...
Odpovědět