Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

Kladno presne ilustruje to, jak je spatne nastavenej system mezi Extraligou a Chance ligou; za me nejlepsi bylo hrat playout o umisteni a pak ctyrmistnou prolinacku, tam se ty rozdily trosku smazaly

nemyslim si pri vsi ucte, ze nekdo z Chance ligy ma na to, aby Kladno v barazi ctyrikrat porazil, jednou dvakrat v serii mozna, ale vickrat urcite ne

no a od zari muzou zacit znova s poslepovanym kadrem tvorenym z pulky duchodcema a media muzou oslavovat nevimkolikatou sezonu Jagra v profi hokeji, ale nakonec to dopadne zase na (Kla)DNO
1950 - forever :whistle:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

:party:
Přílohy
Screenshot_20240209_143216.jpg
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tak se nám bohatýr osamostatnil na čele all time empty-net goals žebříčku NHL. Potřeboval na to cca o 100 mačů míň než The Great One 🤔
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

misterx889 píše: 10 úno 2024 21:12 Kladno presne ilustruje to, jak je spatne nastavenej system mezi Extraligou a Chance ligou; za me nejlepsi bylo hrat playout o umisteni a pak ctyrmistnou prolinacku, tam se ty rozdily trosku smazaly

nemyslim si pri vsi ucte, ze nekdo z Chance ligy ma na to, aby Kladno v barazi ctyrikrat porazil, jednou dvakrat v serii mozna, ale vickrat urcite ne

no a od zari muzou zacit znova s poslepovanym kadrem tvorenym z pulky duchodcema a media muzou oslavovat nevimkolikatou sezonu Jagra v profi hokeji, ale nakonec to dopadne zase na (Kla)DNO
No těch problémů je víc. I kdyby tady bylo místo baráže přímý sestup/postup, tak se obávám, že pokud postupující tým do toho následující roky nenasype, tak to bude stejný otloukánek jako Kladno.

Dneska už má většina hráčů podepsáno na příští sezónu, zbyde pár kteří budou vyčkávat a ti lepší určitě nebudou chtít hrát spodek v ELH s nově postupujícím. Takže jediná možnost pro ně bude vyhrát loterii s cizincema.

Za mne jediné co by pomohlo, je prostě mít uzavřenou soutěž a mít nějaký platový limit, abys jí mohl hrát. Aby se nestalo, že hraješ ELH jenom s juniorama. Na druhou stranu si myslím, že by se naopak díky tomu mohl ten prostor našim mladým dát spíš, než jsem tahat zámoráky a různý přestárlý hráče na prahu ELH/Chance.

Ale tohle nevěřím, že by se stalo, protože i kdyby, tak my Češi jsme mistři v ochcávání, takže máme spoustu vyjímek,viz třeba na zimáky.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Vozenilek je skvelej.. Marna snaha
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tvl kolik tam maj tech powerbreaku?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

WalkingDude píše: 11 úno 2024 12:18 Vozenilek je skvelej.. Marna snaha
Bez debat.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

doufám, ze se ještě hodně dlouho na mezinárodní scénu nevrátěj 🤮🤮🤮

Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

jimmypop píše: 11 úno 2024 13:05 doufám, ze se ještě hodně dlouho na mezinárodní scénu nevrátěj 🤮🤮🤮

Zasraný rusáci.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Takže Hájek asi zítra hrát nebude, nechápu, proč musí hrát všechny tři zápasy. Jinak fórum Komety je opravdu přehlídka zakomplexovaných zoufalců.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

JirkaPCE píše: 11 úno 2024 13:28 Takže Hájek asi zítra hrát nebude, nechápu, proč musí hrát všechny tři zápasy. Jinak fórum Komety je opravdu přehlídka zakomplexovaných zoufalců.
Strašní komici tam :crazy:. Oni si tam dokonce přejí nás dostat v Play off :)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Prej chudák Hájek. :see_no_evil: :grin:
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Ten Voženílek, já si tady na něj moc dobře pamatuju, hrozný a pomalý kopyto. Ale kdyby zítra podepsal v NHL tak bych se nedivil. Hraje suprově
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Nevite někdo jak jsou na tom naši marodi?
Sedlo, Kautik, Pánik
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 11 úno 2024 13:28 Takže Hájek asi zítra hrát nebude, nechápu, proč musí hrát všechny tři zápasy. Jinak fórum Komety je opravdu přehlídka zakomplexovaných zoufalců.
Já je radši už ani nečtu. Ale dovedu si představit, jak jim Hájek protáhl ksichty. :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 11 úno 2024 14:37 Já je radši už ani nečtu. Ale dovedu si představit, jak jim Hájek protáhl ksichty.
Prvně Kempný do sparty, teď Hájos k nám. kometa netáhne ani odchovance. Průměrnej klub :grinning:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

fido píše: 11 úno 2024 11:23 No těch problémů je víc. I kdyby tady bylo místo baráže přímý sestup/postup, tak se obávám, že pokud postupující tým do toho následující roky nenasype, tak to bude stejný otloukánek jako Kladno.

Dneska už má většina hráčů podepsáno na příští sezónu, zbyde pár kteří budou vyčkávat a ti lepší určitě nebudou chtít hrát spodek v ELH s nově postupujícím. Takže jediná možnost pro ně bude vyhrát loterii s cizincema.

Za mne jediné co by pomohlo, je prostě mít uzavřenou soutěž a mít nějaký platový limit, abys jí mohl hrát. Aby se nestalo, že hraješ ELH jenom s juniorama. Na druhou stranu si myslím, že by se naopak díky tomu mohl ten prostor našim mladým dát spíš, než jsem tahat zámoráky a různý přestárlý hráče na prahu ELH/Chance.

Ale tohle nevěřím, že by se stalo, protože i kdyby, tak my Češi jsme mistři v ochcávání, takže máme spoustu vyjímek,viz třeba na zimáky.
Všechno s hráčskou základnou by velmi rychle vyřešila změna našeho registračního systému. Okamžitě zrušit tabulky. Hráči od 18 let limitovaní pouze smlouvami. Hráč bez smlouvy = absolutní svoboda výběru. Během krátké doby by se vyrojilo hodně mladých hráčů volných pro soutěže dospělých.
A co takhle zrušit celý systém soutěží a nechat jejich organizaci dílem klubům a dílem privátním investorům. Třeba i rodičům. Prostě zrušit dotace do hokeje. Kromě podpory dětí a mládeže s cenou ledů na zimákách.
Asi by byl dvě sezóny chaos, ale pak by se to rozjelo.
RockScissorsPaper
Příspěvky: 31
Registrován: 29 led 2024 14:28
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od RockScissorsPaper »

PATRIK BARTOŠÁK končí ve Spišské Nové Vsi🇸🇰 aniž by odchytal jediný zápas. 🤯 Důvodem má být odmítnutí absolvování zdravotní prohlídky, se kterou původně třicetiletý brankář před podpisem smlouvy souhlasil. 🤔
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

RockScissorsPaper píše: 11 úno 2024 21:19 PATRIK BARTOŠÁK končí ve Spišské Nové Vsi🇸🇰 aniž by odchytal jediný zápas. 🤯 Důvodem má být odmítnutí absolvování zdravotní prohlídky, se kterou původně třicetiletý brankář před podpisem smlouvy souhlasil. 🤔
životní příběh tohohle borce je neskutečná telenovela. A může to vůbec skončit dobře?
Philip
Příspěvky: 24
Registrován: 13 lis 2022 12:40
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Philip »

Nevíte o někom, kdo by chtěl jet dnes do Plzně a nemá auto? A případně opačně, tj. má auto a shání někoho do auta? Kdyžtak pište na tel. 604304308. Já chci jet určitě.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

jimmypop píše: 11 úno 2024 00:43 tak se nám bohatýr osamostatnil na čele all time empty-net goals žebříčku NHL. Potřeboval na to cca o 100 mačů míň než The Great One 🤔
Zápas jsem viděl, překonat jakýkoli Gretzkyho rekord je pro mě událost. A byl jí i výkon komentátorů. Kdybych NHL nesledoval nebo si to nepřečet na aktuálním titulku, jediný co bych se dověděl bylo, že "57 gólů do prázdné klece vám hodně pomůže, když naháníte rekordy, ale i takovéhle góly platí..." A že je dal "tento útočník". Asi budou mít borci i dost fanoušků, že nezaneřáděj éter jménem "kapitána Washingtonu", mně ale připomněli Kanadskej pohár '84, když nám dal góla Peter Šťastný: "Skóroval hráč číslo 26."... Všichni jsme si dělali ze Slepičky prdel, směšný mi to přijde i teď.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Neměl by se v Tipovačce přehodit páteční zápas na dnešek?
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Vožuch - nebudu se ho zastávat, ale rozumím mu. Za tehdejšího vedení, kdo by na to nekaslal? Na druhou stranu, pro jeho budoucí kariéru to brzda byla. On měl našlápnuto (účast na MS 20 a dobrý fyzický parametry) ...testy fakt špatný, ale na ty tady doplatilo víc kluků, který se pak jinde chytli.
Prostě toto je specifický případ a za mě asi škoda, že od nás takoví hráči odchází ...ale jak už jsem psal několikrát - někomu to tady prostě nesedne a odejít musí.
Jo a myslím, že jedinej tehdá to byl PL8, kdo mu věřil a kdo si na Vožucha sehnal číslo a sehnal si jeho názor, ne?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

jimmypop píše: 11 úno 2024 22:12 životní příběh tohohle borce je neskutečná telenovela. A může to vůbec skončit dobře?
Zatím smutný příběh člověka a jeho rodiny. Moc nechápu to veselí a zlomyslnou radost, která skoro ve všech diskusích propukla. Aspoň tady jsou lidi ještě normální.

Přál bych mu, aby se z toho dostal. Tedy pokud bude vůbec chtít..
Odpovědět