Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

JirkaPCE píše: 05 úno 2024 12:51
Překvapuje mě Mandát.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Jakub82 píše: 05 úno 2024 13:34 Překvapuje mě Mandát.
Zas na druhou stranu já to chápu ten kluk je v ideálním věku potřebuje hrát výš a ne brousit čtvrtou lajnu kterou by tedy prostě hrál. Jinde tu šanci dostane.
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Jakub82 píše: 05 úno 2024 13:34 Překvapuje mě Mandát.
Ja byh řekl, že ten tweet není nic co by se nedalo čekat, či o čem by se tu nepsalo:

Mandát➡️ jiny 🇨🇿tym - toto tu kolovalo v době odvolání VV, že je Mandy nespokojen
A.Musil➡️ jiny 🇨🇿tym - dlohodobě se ví, že chce větší roli
Říčka➡️ jiny 🇨🇿tym - prý podepsáno jinde (možná Brno)
Paulovič➡️ zahranici - někde byla zmínka o KHL

Langhamer➡️ navrat do🇨🇿 - dlouhodobá spekulace
Nosek➡️ navrat do🇨🇿 - dlouhodobé přání
Špaček➡️ navrat do🇨🇿 - ??Sparta??
Zadina ➡️ navrat do🇨🇿 - spekulace za tátou - též to tu padlo

Takže jen shrnutí infa z našeho fóra :thumbup:

Žádná senzace
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Laky29 píše: 05 úno 2024 14:11 Ja byh řekl, že ten tweet není nic co by se nedalo čekat, či o čem by se tu nepsalo:

Mandát➡️ jiny 🇨🇿tym - toto tu kolovalo v době odvolání VV, že je Mandy nespokojen
A.Musil➡️ jiny 🇨🇿tym - dlohodobě se ví, že chce větší roli
Říčka➡️ jiny 🇨🇿tym - prý podepsáno jinde (možná Brno)
Paulovič➡️ zahranici - někde byla zmínka o KHL

Langhamer➡️ navrat do🇨🇿 - dlouhodobá spekulace
Nosek➡️ navrat do🇨🇿 - dlouhodobé přání
Špaček➡️ navrat do🇨🇿 - ??Sparta??
Zadina ➡️ navrat do🇨🇿 - spekulace za tátou - též to tu padlo

Takže jen shrnutí infa z našeho fóra :thumbup:

Žádná senzace
Langoš nejde k nám.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Nechat Špačka, který by tu chtěl hrát, Spartě je fakt blázinec. Jako by nestačilo, že vyhrál jeden titul Třinci..
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

lucas003 píše: 05 úno 2024 14:35 Nechat Špačka, který by tu chtěl hrát, Spartě je fakt blázinec. Jako by nestačilo, že vyhrál jeden titul Třinci..
A já myslel že má se samohulem nadstandardní vztahy 🤷‍♂️
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

mach píše: 05 úno 2024 14:38 A já myslel že má se samohulem nadstandardní vztahy 🤷‍♂️
Tak je otázka jestli jde nejmenovaným lidem ve vedení o úspěch klubu nebo o vlastní ego. Pokud o to druhé, tak potěš pánbů..
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

lucas003 píše: 05 úno 2024 14:35 Nechat Špačka, který by tu chtěl hrát, Spartě je fakt blázinec. Jako by nestačilo, že vyhrál jeden titul Třinci..
Jak si přišel na to že Špaček tady chce hrát
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Peh píše: 05 úno 2024 14:57 Jak si přišel na to že Špaček tady chce hrát
Několikrát se tak vyjadřoval. I když se ho ptali proč šel do Třince a ne do Pardubic, tak řekl, že kdyby ho chtěli Pce, tak jde tam..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

lucas003 píše: 05 úno 2024 15:06 Několikrát se tak vyjadřoval. I když se ho ptali proč šel do Třince a ne do Pardubic, tak řekl, že kdyby ho chtěli Pce, tak jde tam..
Zase se o něm všeobecně ví, že není nejlepší článek do kabiny. Insideři to tu píšou běžně.. Za mě, pokud dovedeme Noska a Zadinu, tak Špačka asi nepotřebujeme.. Na druhou stranu by mě sralo kdyby skončil u buzmenů. Podle mě má na to, aby ještě hrál dál v zahraničí.

centři - Sedlo, Nosy, Zohy, Poula, Rákos

obrana - jen nějaká náhrada za Količe, Trejbal?

útoky:

Hyka - Sedlák - (Pánik, Vrána) ?
Kaut - Nosek - Zadina
Radil - Zohorna - Kousal
Jeník? - Poulíček - další posila?

13. Vondráček, Rohlík nebo Urban
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Jirka. píše: 05 úno 2024 15:48 Zase se o něm všeobecně ví, že není nejlepší článek do kabiny. Insideři to tu píšou běžně.. Za mě, pokud dovedeme Noska a Zadinu, tak Špačka asi nepotřebujeme.. Na druhou stranu by mě sralo kdyby skončil u buzmenů. Podle mě má na to, aby ještě hrál dál v zahraničí.

centři - Sedlo, Nosy, Zohy, Poula, Rákos

obrana - jen nějaká náhrada za Količe

útoky:

Hyka - Sedlák - (Pánik, Vrána) ?
Kaut - Nosek - Zadina
Radil - Zohorna - Kousal
Jeník? - Poulíček - další posila?

13. Vondráček, Rohlík nebo Urban
Ta druhá lajna by byla zabijácká :)))
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jirka. píše: 05 úno 2024 15:48 Zase se o něm všeobecně ví, že není nejlepší článek do kabiny. Insideři to tu píšou běžně.. Za mě, pokud dovedeme Noska a Zadinu, tak Špačka asi nepotřebujeme.. Na druhou stranu by mě sralo kdyby skončil u buzmenů. Podle mě má na to, aby ještě hrál dál v zahraničí.

centři - Sedlo, Nosy, Zohy, Poula, Rákos

obrana - jen nějaká náhrada za Količe, Trejbal?

útoky:

Hyka - Sedlák - (Pánik, Vrána) ?
Kaut - Nosek - Zadina
Radil - Zohorna - Kousal
Jeník? - Poulíček - další posila?

13. Vondráček, Rohlík nebo Urban
Tenhle utok by se tady tezko zaplatil :) Zadina a Kaut spolu v utoku? Nevim, nevik :) dvakrat kamosi to pry nejsou. Panik tady nebude, to by musel vyrazne bodovat.

Mne by se libil navrat Nosyho, Horkyho a pak nejakeho mladaka z AHL.

Hyka - Nosek - Sedlak
Radil - Zohorna - Kousal
Kaut - Jenik - Horky
Urban - Poulicek - Rohlik/Hercik/Kaplan
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jirka. píše: 05 úno 2024 15:48 Zase se o něm všeobecně ví, že není nejlepší článek do kabiny. Insideři to tu píšou běžně.. Za mě, pokud dovedeme Noska a Zadinu, tak Špačka asi nepotřebujeme.. Na druhou stranu by mě sralo kdyby skončil u buzmenů. Podle mě má na to, aby ještě hrál dál v zahraničí.

centři - Sedlo, Nosy, Zohy, Poula, Rákos

obrana - jen nějaká náhrada za Količe, Trejbal?

útoky:

Hyka - Sedlák - (Pánik, Vrána) ?
Kaut - Nosek - Zadina
Radil - Zohorna - Kousal
Jeník? - Poulíček - další posila?

13. Vondráček, Rohlík nebo Urban
To jsou jen takové obhajoby toho proč ho nevzít. Jeden hráč ti fungující kabinu fakt nerozloží. Kde se proboha vzala ta spekulace s Vránou? Co by tu dělal a proč bysme ho měli chtít?? Prodlužovat Panika je věkově nesmysl i kdyby vystřílel titul. Jeník sem určitě půjde do 4 lajny :))
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ze způsobu útoku navíc vyplynulo, že se náš věrný fanoušek stal terčem proto, že se aktivně zúčastnil podpory našeho týmu v Kolíně.

https://www.beranizlin.cz/article/6767
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

lucas003 píše: 05 úno 2024 15:06 Několikrát se tak vyjadřoval. I když se ho ptali proč šel do Třince a ne do Pardubic, tak řekl, že kdyby ho chtěli Pce, tak jde tam..
V dobe kdy sel do Trince bylo jasny, ze je to jen do konce sezony a pak pujde ven. V prosinci dostal od Dynama nabidku ( jeste pred tim i v lete), nedomluvili se, mezitim laso hodil Divoch. Ten sel ( a mozna jeste i jde) jen tak mimochodem, i po Zadinovi, nastesti snad plati, ze pokud pujde do Evropy, tak za tatou
Chemicalbrother
Příspěvky: 2
Registrován: 09 pro 2023 20:24

Re: Hokej

Příspěvek od Chemicalbrother »

Ani Propulse s Mandym nepočítá, takže opravdu konec? Říkal, že by tu třeba i uklízel... celkem by mi chyběl.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Peh píše: 05 úno 2024 16:50 V dobe kdy sel do Trince bylo jasny, ze je to jen do konce sezony a pak pujde ven. V prosinci dostal od Dynama nabidku ( jeste pred tim i v lete), nedomluvili se, mezitim laso hodil Divoch. Ten sel ( a mozna jeste i jde) jen tak mimochodem, i po Zadinovi, nastesti snad plati, ze pokud pujde do Evropy, tak za tatou
Tak ne že by se nám tehdy rozdilovy centr nehodil, i kdyby to bylo jen do konce sezony..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Propulse píše: 05 úno 2024 16:03 Tenhle utok by se tady tezko zaplatil :) Zadina a Kaut spolu v utoku? Nevim, nevik :) dvakrat kamosi to pry nejsou. Panik tady nebude, to by musel vyrazne bodovat.

Mne by se libil navrat Nosyho, Horkyho a pak nejakeho mladaka z AHL.

Hyka - Nosek - Sedlak
Radil - Zohorna - Kousal
Kaut - Jenik - Horky
Urban - Poulicek - Rohlik/Hercik/Kaplan
Otázka je, jak se Nosek rychle vrátí k tomu, co hrával před svou zámořskou štací. Tady by najednou měl být zase tvořivý a bodový centr. Zohy a Kousy budou zase o kousek pomalejší. Nevím, jak dlouho budou moct hrát takhle pohromadě.
Jeník by byl super. Horký na mě dojem nikdy nějak neudělal i když připouštím, že góly dávat umí.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

lucas003 píše: 05 úno 2024 16:06 To jsou jen takové obhajoby toho proč ho nevzít. Jeden hráč ti fungující kabinu fakt nerozloží. Kde se proboha vzala ta spekulace s Vránou? Co by tu dělal a proč bysme ho měli chtít?? Prodlužovat Panika je věkově nesmysl i kdyby vystřílel titul. Jeník sem určitě půjde do 4 lajny :))
Já to netvrdím, že jí rozloží, to jen čerpám z toho co o něm psali jiní. Psalo se že ho Dušan tenkrát podržel, když měl doma šikanu od táty.. Třeba to na něm něco zanechalo. Když tu bude, určitě se zlobit nebudu, ale dost to vypadá že o něj buzmeni budou stát stůj co stůj.... A Jeníka teda do první, když nepřijde ten Vrána :grinning: Trochu sem se zasnil no.. Určitě by měli příští rok už více šancí dostávat mladí. ale zase spíš jen v ZČ. Herčík atd.. klidně i Krčál a Macek...taky Pavlata
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Chemicalbrother píše: 05 úno 2024 17:13 Ani Propulse s Mandym nepočítá, takže opravdu konec? Říkal, že by tu třeba i uklízel... celkem by mi chyběl.
To říkal no, ale jestli by skutečně vzal za vděk příští rok třeba i béčko s áčkem půl na půl nevíme... Když zůstane, zlobit se rozhodně nebudu, jenže pokud hodí laso taková Plzeň, Vítky, Budějky do prvních dvou útoků, tak jak by se člověk rozhodl?
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

acrylic píše: 05 úno 2024 17:24 Otázka je, jak se Nosek rychle vrátí k tomu, co hrával před svou zámořskou štací. Tady by najednou měl být zase tvořivý a bodový centr. Zohy a Kousy budou zase o kousek pomalejší. Nevím, jak dlouho budou moct hrát takhle pohromadě.
Jeník by byl super. Horký na mě dojem nikdy nějak neudělal i když připouštím, že góly dávat umí.
To je jako Sedlák, taky hrál pod tortolelou něco jinýho než tady a v pohodě se přizpůsobil, na útočení se dobře zvyká. Navíc obrany v ELH jsou prostupnější než v NHL.

A hlavně Nosy v jednom hodně dávným rozhovoru(tak 8 lety) říkal, že minimálně na konec kariery se do Pardubek vrátí. To znělo jako slib:))
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Jirka. píše: 05 úno 2024 17:46 To je jako Sedlák, taky hrál pod tortolelou něco jinýho než tady a v pohodě se přizpůsobil, na útočení se dobře zvyká. Navíc obrany v ELH jsou prostupnější než v NHL.

A hlavně Nosy v jednom hodně dávným rozhovoru(tak 8 lety) říkal, že minimálně na konec kariery se do Pardubek vrátí. To znělo jako slib:))
O jeho návratu do Čech- Pardubic nepochybuju, je to výborný hráč i člověk.
Tohle bych ale úplně nesrovnával. Sedlo hrál NHL před návratem do extraligy 30 zápasů. Před tím byl tři sezóny za sebou ofenzivní eso v traktoru. Z Nosála se už přes 6 let snaží udělat defenzivního útočníka do čtvrté brázdy.
Ale souhlasím, že kvalita NHL a extraligy se samozřejmě nedá srovnávat a když z něj najednou bude klíčový hráč týmu, dostane první lajnu a přesilovky, tak to může být hned o něčem jiném :)
Tesla a Devils
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Chemicalbrother píše: 05 úno 2024 17:13 Ani Propulse s Mandym nepočítá, takže opravdu konec? Říkal, že by tu třeba i uklízel... celkem by mi chyběl.
Kdo vi, jak to vse dopadne, ale pry chce hrat vice a mel by hrat jinde v Extralize..
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Propulse píše: 05 úno 2024 18:07 Kdo vi, jak to vse dopadne, ale pry chce hrat vice a mel by hrat jinde v Extralize..
A to je v pořádku, má věk nato vzít na sebe větší zodpovědnost, tady by to vzhledem ke kádru, možným dalším posilám a cílům týmu nebylo na víc než na 4 útok. A po pravdě, ve 4 lajně by měli hrát mladší kluci.
Odpovědět