Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Matess píše: 02 úno 2024 23:08 Já třeba pochopím se nesnížit na úroveň třeba tý smečky opic z Boleslavy nebo těch hovad z Olomouce, ale kurva na zápasech s Mechovem, Spartou a Brnem, kde je plnej barák má mít ten zápas prostě nějaký koule. Náš speaker tady na foru je, pokud se nemýlím, tak bych celkem ocenil nějaký bližší info k tomuhle.
souhlasím..nadávky k tomu prostě patří ať hraješ s kýmkoliv a musíš reagovat na vývoj toho co se děje na ledě nebo v hledišti..
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Mě to připadá, že bez VV jsme začali hrát hurá hokej
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

petan12314 píše: 02 úno 2024 23:05 to není o snížení,ale prostě o rivalitě..ses doma musíš bejt tvrdej,ne měkkej..pak se divime že jsme považováni za největší ostudy ve fandění v extralize:/
A ostuda je tedy neurážet? Lidi, co blbnete?

Zažil jsem na stadionu devadesátky, kdy se vulgarismy nevynechaly snad v žádném pokřiku. Nemám rád dnešní přehnanou korektnost, ale vracet se příliš zpět? Nejsme v Plzni...
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Sweník píše: 02 úno 2024 23:16 A ostuda je tedy neurážet? Lidi, co blbnete?

Zažil jsem na stadionu devadesátky, kdy se vulgarismy nevynechaly snad v žádném pokřiku. Nemám rád dnešní přehnanou korektnost, ale vracet se příliš zpět? Nejsme v Plzni...
spíš bych to tak nějak vybalancoval a jak jsem psal níže..prostě umět se přizpůsobit se tomu co se děje a nehrát si zbytečně na slusnaky:)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

JirkaPCE píše: Můžu se zeptat v čem? Ten na extraligu po všech stránkách nemá a pokud se nestane zázrak, ani nikdy mít nebude.
Dnešní utkání byl více boj, než přehlídka technických dovedností.
Okolo mantinelů a před brankou soupeře by byl dnes Pochobradský platnějším hráčem než Rohlík, který na takovou hru nemá parametry ani sílu.
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Smil Flaška z Pce píše: 02 úno 2024 23:12 Připadá mi jako bych byl na jiném hokeji. Byli lepší naprosto ve všem, nebýt Willa, tak to byl debakl.
A nebýt těch podivně posouzených situací v první třetině, tak jsme mohli mít minimálně bod. Hlavně to vyloučení Dvořáka bylo úplně mimo.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 02 úno 2024 23:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Smil Flaška z Pce píše:Mě to připadá, že bez VV jsme začali hrát hurá hokej
Mně ne. Dnes drželi dozadu stejný systém a v rovnovážném stavu jsme neinkadovali.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Smil Flaška z Pce píše: 02 úno 2024 23:16 Mě to připadá, že bez VV jsme začali hrát hurá hokej
Ani hovno... :nene: :nene:
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jinak dnes Houdek párkrát jsem si ho všiml a myslím si , že odehrál dobré utkání. I párkrát dobře vyřešil situaci. Děsil jsem se Willa z brány tam to dnes párkrát pěkně smrdělo.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Mazec, už zase vyhazujeme trenéry, ze na to nemají. Utkali se dva vyrovnané týmy, Sparta trochu opticky lepší, ale kdyby ji nedarovali gól a presilovku, ty dva góly by v první asi nedala.

Zohorna na to nema, jasný, je pomalejší, ale držení puku jedno z nejlepších. Bez 4 hráčů presilovek ty preislovky proste skripat budou, to je jasné.

Čtvrtá prohra po základní hrací době, čili asi tak.

Řeka posadit, ten vysloveně ty dva u nej brzdil a kazil jim to, však Poula občas otáčel oči v sloup.


Sent from my iPhone using Tapatalk
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

FOGLIK píše: 02 úno 2024 23:48 Jinak dnes Houdek párkrát jsem si ho všiml a myslím si , že odehrál dobré utkání. I párkrát dobře vyřešil situaci. Děsil jsem se Willa z brány tam to dnes párkrát pěkně smrdělo.
nebýt willa tak prohrajeme vysokým rozdílem.. předvedl jeden z nejlepších výkonů v sezoně
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Já obecně upřímně uplně nechápu ten hate na Zohornu tady? Jasně, už není výbušnej, jako byl dřív, ale dokázal se tomu dost přizpůsobit. Má furt skvělý držení puku, přehled a přechod do pásma. Taky hodně zklidnil svoje nervy a není ani zdaleka tolik vylučovanej. Hraje na oslabení a děla pro Ráďu s Bobbym podle mě hodně černý práce. Dokázal se podle mě svýmu stárnutí dost solidně přizpůsobit a je furt hrozně platnej.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Zohorna s kotoučem jeden z nejsilnějších v lize. Těžko proti němu hrát.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

PL8 píše: 03 úno 2024 00:31 Zohorna s kotoučem jeden z nejsilnějších v lize. Těžko proti němu hrát.
A je to na lede spravny hajzlik. V PO bude hodne dulezitym hracem. Ted jde o to, aby se v klidu dohrala ZC a hlavne dolecila zraneni. Strasne se tesim na playoff. Doufam, ze bude nejaka serie s fajn dvoudennin vyjezdem.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dnešní výkon byl OK. Kluci bojovali a o tom to je. Jsem pyšnej na Dynamo :clap: :clap:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

PL8 píše: 03 úno 2024 00:31 Zohorna s kotoučem jeden z nejsilnějších v lize. Těžko proti němu hrát.
Byvavalo. Teď naopak lehké kotouče ztrácí. Snad se do toho ještě dostane..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Tak snad pár postřehů ze dne poté. Zdá se mi, že ten náš hokej není po odchodu VV tak taktický svázaný. Jen nevím, jestli je to vzhledem k PO dobře nebo špatně? K jednotlivým hráčům se vyjadřovat nebudu, důležitá bude jejich forma v březnu a dubnu, ne teď. Ale přesto pár postřehů - první gól soupeře byl pro mě dost diskutabilní, Vondráček je dříč a zastane spoustu rolí. A ještě bych poprosil pány Pokoru s Nadhledem, aby se ráčili vrátit ze zimní dovolené, budou potřeba.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Ja bych byl v klidu, ty absence v utoku jsou v soucastnosti zasadni, a tak jako to slo tu bez Kauta, tu bez Musila, tak ted se to nahromadilo a je to videt naprosto vsude (3 utoky, presilovka..) u koho se obavam, ze je pro nas nenahraditelnej je L. Sedlak, jeho pritomnost na lede, kazde stridani, respekt soupere..tady bychom v PO meli problem, SPA temer kompletni a na me to pusobilo, ze vcera vic chtela, z vetsiny nasich hracu i pres snahu co se neda uprit, jsem mel pocit, ze se nechaji od spartanu rezat celej zapas..rekl bych ze buzmeni opravdu hrajou jinak nez loni..zebry a zejmena Hradil nema cenu komentovat, mozna by stalo za to i jako gesto dat veto, obavam se, ze takovou sracku uvidime v PO...
Dle me nejlepsi zapas sezony pro Wildu, L. Hajek je v soucastnosti nas nejlepsi bek, vybornej: do zadu- do predu, je cas ho dat na presilku
Zdar v Olomouci!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Matess píše: 02 úno 2024 23:56 Já obecně upřímně uplně nechápu ten hate na Zohornu tady? Jasně, už není výbušnej, jako byl dřív, ale dokázal se tomu dost přizpůsobit. Má furt skvělý držení puku, přehled a přechod do pásma. Taky hodně zklidnil svoje nervy a není ani zdaleka tolik vylučovanej. Hraje na oslabení a děla pro Ráďu s Bobbym podle mě hodně černý práce. Dokázal se podle mě svýmu stárnutí dost solidně přizpůsobit a je furt hrozně platnej.
A ty buly ma taky vyborny
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Jirka. píše: 02 úno 2024 21:37 Tak Mikesku bych tady ani nechtěl, Andrašovský snad trenuje holky ne? ten sem nepůjde. Mladej pytlák sem jako asistent nepůjde, to spíš jako hlavní k béčku. Ostatní jsou pod smlouvama nebo je nemá cenu řešit. Výběr asistenta bude Zadina řešit o repre pauze a možná to nakonec bude někdo z klubu, kdo ví
Přesně ...to si musí Marek rozhodnout sám. Já si jen dával dokupy jména, který by mohl Salfa zkusit oslovit - myslím, že se k tomu bude chtít vyjádřit taky :)
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Za mě taky si Zohy svý odehraje, od čeho tam je, plní dobře. Myslím, že má trošku smůlu, že mu tam některá z těch střel nespadne, pořád vidím nedávno jak mu to gólman sebral z hokejky, když už to kverlal do prázdný. Zohymu fandím a věřím, že v PO to bude jeho šálek kávy.
A abych splnil, co jsem slíbil tauovi - myslím, že má Tomáš o pár kilo víc než udává klub na stránkách :)) Ale třeba se pletu!

Dost se tedy těším, jak se zapojíd do PO i Bambus ...

Bude to krásný PO!
Jen holt letos těch aspirantů na finále bude víc, o to víc by nás měl pak ten případnej úspěch hřát!
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

in-spyder píše: 02 úno 2024 23:50 Mazec, už zase vyhazujeme trenéry, ze na to nemají. Utkali se dva vyrovnané týmy, Sparta trochu opticky lepší, ale kdyby ji nedarovali gól a presilovku, ty dva góly by v první asi nedala.

Zohorna na to nema, jasný, je pomalejší, ale držení puku jedno z nejlepších. Bez 4 hráčů presilovek ty preislovky proste skripat budou, to je jasné.

Čtvrtá prohra po základní hrací době, čili asi tak.

Řeka posadit, ten vysloveně ty dva u nej brzdil a kazil jim to, však Poula občas otáčel oči v sloup.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Podepisuji v plném rozsahu. Jen jednou se Řeka rozjel a přejel do ofsajdu.
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

petan12314 píše: 02 úno 2024 23:52 nebýt willa tak prohrajeme vysokým rozdílem.. předvedl jeden z nejlepších výkonů v sezoně
Za mě to byla od Willa včera celkem divočina. Nepamatuju , že by byl tolikrát venku z brány. A absolutně nejlepší výkon podal v Liberci.
Tím neříkám, že včera nepodržel. Jen chytal uplně jinak něž obvykle.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

„Gól možná padl po odpískání, ale brankář nevěděl, kde puk má. On to poté i sám zmínil, že si myslel, že puk je někde jinde. Šťouchl jsem do toho a padlo mi to tam. Tato situace s gólem s písknutím se nám stala už asi třikrát, ale když brankář puk vyloženě nedrží, tak je to gól,“ popsal Pavel Kousal, který bral tři body ještě za dvě nahrávky.

Já tohle nějak nechápu. Kolikrát jsem viděl, že se neuznal naprosto regulérní gól jenom kvůli tomu, že rozhodčí těsně předtím pískl a přerušil hru. A najednou se Spartě uznávají góly po odpískání? To je nějaká změna pravidel, či co?
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Za mě jasně neregulérní gól...

<a href="https://t.co/SSI9fybfKa">pic.twitter.co ... </p>&mdash; lksvcr (@lksvcr) <a href=" 2, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Odpovědět