Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

lucas003 píše: 02 úno 2024 20:32 Spíš stara garda mód...
Na druhou stranu dneska Zohy 22:23
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Dneska Mikeš v hledišti. Prej je rád, že ho pustili na zimák. 😄
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Když sleduju jak tam Mandy a Poula lítaj a vedle nich tam plouží Řeka, kterej už se očividně vidí v Brně a posere na co šáhne, tak mi fakt leze žilka na čele. Jestli se udrží v kompletní sestavě po návratu všech hráčů, tak je něco hodně špatně. Já bych ho posadil už teď a držet ho co nejdál od přesilovek.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Matess píše: 02 úno 2024 21:13 Když sleduju jak tam Mandy a Poula lítaj a vedle nich tam plouží Řeka, kterej už se očividně vidí v Brně a posere na co šáhne, tak mi fakt leze žilka na čele. Jestli se udrží v kompletní sestavě po návratu všech hráčů, tak je něco hodně špatně. Já bych ho posadil už teď a držet ho co nejdál od přesilovek.
Asi to tak stejne dopadne... A nahradí ho tam Vondráček
Seva
Příspěvky: 49
Registrován: 06 úno 2022 18:32
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Seva »

Snad budou hraci v pohodě.. Panik vypadal z hlediště docela zle…
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Pce_lukas píše: 02 úno 2024 21:15 Asi to tak stejne dopadne... A nahradí ho tam Vondráček
Ať ho tam nahradí třeba paní uklízečka, je mi to ve finále jedno. Hůř než on to stejně neodehraje.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dneska dobrý :clap: Vzhledem k sestavě není nad čím naříkat. Nejsme kapela, aby jsme furt vyhrávali 🤷
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

pracj3am píše: 02 úno 2024 21:12 Dneska Mikeš v hledišti. Prej je rád, že ho pustili na zimák. 😄
...a já se ani nedivím 😁
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Zápas jsem neviděl, ale ta marodka byla asi velká ...snad ale nezačíná nějaký období chaosu :)

K těm trenérům, Zadina by si měl vybral asistenta ...vztah ke klubu bude hrát roli nebo ne?

Malinda - skončil v klubu úplně a ticho po pěšině.
Říha jr. - skončil ve Zlíně, nevím jestli je to teď ten typ.
Mikeš - zvedá Přerov.
Ríša Král a David Havíř - zvedají Bolku.
Baďouček - Znojmo, ten teď nepřijde.
Pak jsou tu dva, co tu v různých rolích působili, ale jsou teď u repre - a myslím, že jim to jde a asi sem nepůjdou. Ale pokud bude úřadovat Dušan, tak třeba Andrašovský nebo Razým ...?

Uvidíme ...zítra držím palce Béčku, být "doma", jdu se do Edenu podívat.
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Tady se jasně potvrdilo, že nemáme široký kádr, ale jen početnou soupisku a to je rozdíl.
Je odstrašující, že soupeřům bude v PO stačit zranit Sedla s Kautem a naše síla bude třetinová.
První tým s dobrou taktikou nás z PO vystřelí, protože po konci VV je souhra jeden veliký chaos a Zadina si s tím evidentně neví rady.
Řičku by jsme hned zítra měli poslat do Brna ať si ten dáreček užijí už ted - ten je úplně mimo.
A vypadá to, že Zohorna ho začíná hodně napodobovat - dnes jednoznačně nejpomalejší útočník.
Jediný kdo dnes celkem šlapat by Poula, ale sám to neuhraje.
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Tesla102 píše: 02 úno 2024 21:20 Tady se jasně potvrdilo, že nemáme široký kádr, ale jen početnou soupisku a to je rozdíl.
Je odstrašující, že soupeřům bude v PO stačit zranit Sedla s Kautem a naše síla bude třetinová.
První tým s dobrou taktikou nás z PO vystřelí, protože po konci VV je souhra jeden veliký chaos a Zadina si s tím evidentně neví rady.
Řičku by jsme hned zítra měli poslat do Brna ať si ten dáreček užijí už ted - ten je úplně mimo.
A vypadá to, že Zohorna ho začíná hodně napodobovat - dnes jednoznačně nejpomalejší útočník.
Jediný kdo dnes celkem šlapat by Poula, ale sám to neuhraje.
Jakýmukoliv týmu s hloubkou bude dělat problémy, když mu vypadnou 3 hráči, co dělaj skoro bod na zápas a 1 bojovník, co nevypustí žádnej puk. Ten tým se Spartou furt dokázal držet krok, jen jim logicky dělá problém produktivita. A co se týče Zohorny, tak rychlost možná ztrácí, ale držení na puku a přehled má furt dobrej, takže tam nevidím nijak velkej problem.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jirka. píše: 02 úno 2024 20:46 neboj, oni to zas v baráži dají
No myslim ze letos zase boj v barazi
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 443 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jednou prohrajeme, když se nám z prvních tří útoků dva rozpadnou a najednou je podle některých všechno špatně.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 02 úno 2024 21:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tesla102 píše: 02 úno 2024 21:20 Tady se jasně potvrdilo, že nemáme široký kádr, ale jen početnou soupisku a to je rozdíl.
Je odstrašující, že soupeřům bude v PO stačit zranit Sedla s Kautem a naše síla bude třetinová.
První tým s dobrou taktikou nás z PO vystřelí, protože po konci VV je souhra jeden veliký chaos a Zadina si s tím evidentně neví rady.
Řičku by jsme hned zítra měli poslat do Brna ať si ten dáreček užijí už ted - ten je úplně mimo.
A vypadá to, že Zohorna ho začíná hodně napodobovat - dnes jednoznačně nejpomalejší útočník.
Jediný kdo dnes celkem šlapat by Poula, ale sám to neuhraje.
Takhlet to není :nene: :nene:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Určitě je pozitivní, že i s takovým lazaretem nás Sparta výrazně nepřehrávala a první dva góly Sparty s evidentním přispěním rozhodčích. Ale přesně takto to bude v play-off. Na to prostě se musíme připravit. Až se všichni uzdraví, tak Řeka prosím mimo sestavu. To je prostě zoufalství.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Poula je v pohodě.. jak říká nic nás nemůže rozhodit!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

:wave:
Tesla102 píše: 02 úno 2024 21:20 Tady se jasně potvrdilo, že nemáme široký kádr, ale jen početnou soupisku a to je rozdíl.
Je odstrašující, že soupeřům bude v PO stačit zranit Sedla s Kautem a naše síla bude třetinová.
První tým s dobrou taktikou nás z PO vystřelí, protože po konci VV je souhra jeden veliký chaos a Zadina si s tím evidentně neví rady.
Řičku by jsme hned zítra měli poslat do Brna ať si ten dáreček užijí už ted - ten je úplně mimo.
A vypadá to, že Zohorna ho začíná hodně napodobovat - dnes jednoznačně nejpomalejší útočník.
Jediný kdo dnes celkem šlapat by Poula, ale sám to neuhraje.
Nemyslím si že si s tím Zadina neví rady. Ale místo Sejčka by někdo mohl přijít...
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

JirkaPCE píše: 02 úno 2024 21:27 Jednou prohrajeme, když se nám z prvních tří útoků dva rozpadnou a nejednou je podle některých všechno špatně.
Rozhodčí! Ne!
Nejde o prohru ale o systém. Zadina co nám zbylo budeme fandit, ale trenér pro takovej mančaft to ale není.. Doufám, že když nebude marodka tak veliká , že si to mančaft uhraje sám.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tesla102 píše: 02 úno 2024 21:20 Tady se jasně potvrdilo, že nemáme široký kádr, ale jen početnou soupisku a to je rozdíl.
Je odstrašující, že soupeřům bude v PO stačit zranit Sedla s Kautem a naše síla bude třetinová.
První tým s dobrou taktikou nás z PO vystřelí, protože po konci VV je souhra jeden veliký chaos a Zadina si s tím evidentně neví rady.
Řičku by jsme hned zítra měli poslat do Brna ať si ten dáreček užijí už ted - ten je úplně mimo.
A vypadá to, že Zohorna ho začíná hodně napodobovat - dnes jednoznačně nejpomalejší útočník.
Jediný kdo dnes celkem šlapat by Poula, ale sám to neuhraje.
To je ale normální. Kdyby Spartě vypadl Chlapík s Horakem, Bostonu Pasta s Marchandem, Oilers McDavid s Draisaitlem, Liberci Filippi s Rychlovskym tak jaká asi bude jejich síla? Sotva tretinova..To je prostě realita..A to nám ti stěžejní útočníci nechybí 2 ale 4. Tak to teď prostě je..
Naposledy upravil(a) lucas003 dne 02 úno 2024 21:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Valda píše: 02 úno 2024 21:18 Zápas jsem neviděl, ale ta marodka byla asi velká ...snad ale nezačíná nějaký období chaosu :)

K těm trenérům, Zadina by si měl vybral asistenta ...vztah ke klubu bude hrát roli nebo ne?

Malinda - skončil v klubu úplně a ticho po pěšině.
Říha jr. - skončil ve Zlíně, nevím jestli je to teď ten typ.
Mikeš - zvedá Přerov.
Ríša Král a David Havíř - zvedají Bolku.
Baďouček - Znojmo, ten teď nepřijde.
Pak jsou tu dva, co tu v různých rolích působili, ale jsou teď u repre - a myslím, že jim to jde a asi sem nepůjdou. Ale pokud bude úřadovat Dušan, tak třeba Andrašovský nebo Razým ...?

Uvidíme ...zítra držím palce Béčku, být "doma", jdu se do Edenu podívat.
Tak Mikesku bych tady ani nechtěl, Andrašovský snad trenuje holky ne? ten sem nepůjde. Mladej pytlák sem jako asistent nepůjde, to spíš jako hlavní k béčku. Ostatní jsou pod smlouvama nebo je nemá cenu řešit. Výběr asistenta bude Zadina řešit o repre pauze a možná to nakonec bude někdo z klubu, kdo ví
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tesla102 píše: 02 úno 2024 21:20 Tady se jasně potvrdilo, že nemáme široký kádr, ale jen početnou soupisku a to je rozdíl.
Je odstrašující, že soupeřům bude v PO stačit zranit Sedla s Kautem a naše síla bude třetinová.
První tým s dobrou taktikou nás z PO vystřelí, protože po konci VV je souhra jeden veliký chaos a Zadina si s tím evidentně neví rady.
Tady se prohraje jeden zápas po srdnatým výkonu a už je panika. Mimochodem pod Zadinou šest výher nebo kolik a teď teprve první porážka, která je pochopitelná. Vede si dobře.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Kluci z Plzně jsou sympaťíci narozdíl od mistra Kloučka, Bučka
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Jirka. píše: 02 úno 2024 21:37 Tak Mikesku bych tady ani nechtěl, Andrašovský snad trenuje holky ne? ten sem nepůjde. Mladej pytlák sem jako asistent nepůjde, to spíš jako hlavní k béčku. Ostatní jsou pod smlouvama nebo je nemá cenu řešit. Výběr asistenta bude Zadina řešit o repre pauze a možná to nakonec bude někdo z klubu, kdo ví
Salfa pověsí hlavu na špalek :))
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Pokud znáte prosím alespoň jednoho dementa, který má potřebu házet cokoliv mimo perníčky na led, tak ho za mne prosím vyfackujte.

Nechápu proč se někdo chová jako dobytek a kazí tak dojem z celkem zajímavého zápasů.

Konec morálního okénka 🙂
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Zadina si stěžuje, že jsme si nepomohli přesilovkou, ale Rohlík v 1 lajně a na přesilovce, to je k pláči. S Vondrcem ta 1 lajna byla o 100% lepší. Tady se kritizuje jen Řeka, ale co ostatní, co hraje již 6 týdnů Zohy, kousal, Košťálek. Hráči si nedrží pozice, sjíždějí se a nechávají volné protihráče před golmanem, dali jsme Spartě několik přečíslení. Hráče musí někdo řídit, Zadina a Sýkora to nejsou, už aby byl zdráv Sedlák
Odpovědět