Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pce_lukas píše: 01 úno 2024 22:41 Kdyby to bylo zítra na vás, koho by jste poslali do brány Willdu nebo Pavláta?
Rozhodne Pavlata. At si hned zkusi atmosferu, tlak na psychiku s dobrym souperem dokud o nic nejde. Willda si uz proti Sparte zachytal.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

tau píše: 02 úno 2024 07:12 Tak dlouhej příspěvek a ani jedna zmínka o váze/výšce... Svět už není co býval..... :-) ;-)
Tvl, tak ted jsi me dostal takhle pri dopoledni :)))) Úplně jsem na to zapoměl, musím příště vynahradit! ;)
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Georgre píše: 02 úno 2024 06:04 Domina jasná volba....protože zavře bránu a nepustí ani branku
Z jakého důvodu je to jasná volba a proč by Wilda bránu nezavřel ?
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

WalkingDude píše: 02 úno 2024 07:55 Rozhodne Pavlata. At si hned zkusi atmosferu, tlak na psychiku s dobrym souperem dokud o nic nejde. Willda si uz proti Sparte zachytal.
Tento důvod má hlavu a patu :thumbup:
Tesla a Devils
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

acrylic píše: 02 úno 2024 08:41 Z jakého důvodu je to jasná volba a proč by Wilda bránu nezavřel ?
Wilda by to taky zavřel, ale nové koště dobře mete, tak proč si ho neodzkoušet Domina? Bude plno, kdy jindy, než na soka....proti Kladnu se vytáhne každý, ale proti Spartě? Já bych ho tam hodil, ať plave a chytne se...náskok máme, "o nic nejde"
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 392 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Georgre píše: 02 úno 2024 09:29 Wilda by to taky zavřel, ale nové koště dobře mete, tak proč si ho neodzkoušet Domina? Bude plno, kdy jindy, než na soka....proti Kladnu se vytáhne každý, ale proti Spartě? Já bych ho tam hodil, ať plave a chytne se...náskok máme, "o nic nejde"
Jde, když tam jedu musíme vyhrát:) a krásný hokej :) když se hrálo u nás minule, byl jsem mimo republiku a než jsem stihnul nastoupit do autobusu tak to bylo 3:2 :)
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Taky bych dal Pavláta minule nechytal Will jo
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Doporučuju dát si poslední podcast Zimák. Celkem si tam dělaj prdel z Kassiana , ale hlavně tam řešej proč vlastně Mrchoff nedostane (respektive neměl by dostat) žádnej extra citelnej trest....a to je za mě docela smutný poslouchání. Mikeska tam na mě působí jako kdyby sypal celou kariéru nebo jim to snad prodal..... :thumbdown:
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Pick píše: 02 úno 2024 10:13 Doporučuju dát si poslední podcast Zimák. Celkem si tam dělaj prdel z Kassiana , ale hlavně tam řešej proč vlastně Mrchoff nedostane (respektive neměl by dostat) žádnej extra citelnej trest....a to je za mě docela smutný poslouchání. Mikeska tam na mě působí jako kdyby sypal celou kariéru nebo jim to snad prodal..... :thumbdown:
Též jsem to zhlédl. No působí to tak, že to zametou pod koberec. Hlavně argument, že je sezóna uzavřená a že by to mělo právní dopad.... na olympiádě se medaile také berou zpětně, tak proč by to nešlo zde. Usměvná věta Mikeše..... ja bych se v tom už nešťoural. Zitra je další den a bude jiná kauza a na tohle se zapomene.... Možná to byl důvod proč pořád pitvali odchod VV,aby vyšuměl Mechov

Horák nezapře fans železný

Edit: Ale zase na druhou stranu, jedinej Mikeš tam řekl, že složení a nebezpečnost inkrimonovaného výrobku se dá dohledat na netu za 10 vteřin. To ti dva z blesksportu raději dál neřešili, ani o tom nepsali.
Naposledy upravil(a) Laky29 dne 02 úno 2024 10:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pick píše: 02 úno 2024 10:13 Doporučuju dát si poslední podcast Zimák. Celkem si tam dělaj prdel z Kassiana , ale hlavně tam řešej proč vlastně Mrchoff nedostane (respektive neměl by dostat) žádnej extra citelnej trest....a to je za mě docela smutný poslouchání. Mikeska tam na mě působí jako kdyby sypal celou kariéru nebo jim to snad prodal..... :thumbdown:
Mikeska je tam vybornej jako vzdy.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 126
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

Ahojte ve spolek,

nemá někdo z dobře informovaných povědomí o marodech?

Minulý týden říkaly, že Sedlo a Dvořka do konce měsíce a o Muskovi s Kaitíkem jsem nic nezaslechl.

V médiích proběhlo, že Kaut a Sedlo nejede na repre, aby se doléčili....
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

FOGLIK píše: 02 úno 2024 09:32 Jde, když tam jedu musíme vyhrát:) a krásný hokej :) když se hrálo u nás minule, byl jsem mimo republiku a než jsem stihnul nastoupit do autobusu tak to bylo 3:2 :)
Tak každý fanda Dynama si přeje je dneska porazit, a já vím, že to je tutovka dne, říkám 3:0 nebo 4:1
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Laky29 píše: 02 úno 2024 10:31 Též jsem to zhlédl. No působí to tak, že to zametou pod koberec. Hlavně argument, že je sezóna uzavřená a že by to mělo právní dopad.... na olympiádě se medaile také berou zpětně, tak proč by to nešlo zde. Usměvná věta Mikeše..... ja bych se v tom už nešťoural. Zitra je další den a bude jiná kauza a na tohle se zapomene.... Možná to byl důvod proč pořád pitvali odchod VV,aby vyšuměl Mechov

Horák nezapře fans železný

Edit: Ale zase na druhou stranu, jedinej Mikeš tam řekl, že složení a nebezpečnost inkrimonovaného výrobku se dá dohledat na netu za 10 vteřin. To ti dva z blesksportu raději dál neřešili, ani o tom nepsali.
Tak já myslím, že to včera překonal Ham...po tomhle oznámení o Mechovu už fakt neštěkne pes...co je divné, že se neoznámí další dva rozsudky :-) když mají být stejné, nevím na co se čeká...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Laky29 píše: 02 úno 2024 10:31 Též jsem to zhlédl. No působí to tak, že to zametou pod koberec. Hlavně argument, že je sezóna uzavřená a že by to mělo právní dopad.... na olympiádě se medaile také berou zpětně, tak proč by to nešlo zde. Usměvná věta Mikeše..... ja bych se v tom už nešťoural. Zitra je další den a bude jiná kauza a na tohle se zapomene.... Možná to byl důvod proč pořád pitvali odchod VV,aby vyšuměl Mechov

Horák nezapře fans železný

Edit: Ale zase na druhou stranu, jedinej Mikeš tam řekl, že složení a nebezpečnost inkrimonovaného výrobku se dá dohledat na netu za 10 vteřin. To ti dva z blesksportu raději dál neřešili, ani o tom nepsali.
A nejlepší bonbónkem na tom jejich zobání by bylo je dostat v play off a dát 4:0 na zápasy.....to by srdce zaplesalo....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Ubuntu píše: 02 úno 2024 11:45 Ahojte ve spolek,

nemá někdo z dobře informovaných povědomí o marodech?

Minulý týden říkaly, že Sedlo a Dvořka do konce měsíce a o Muskovi s Kaitíkem jsem nic nezaslechl.

V médiích proběhlo, že Kaut a Sedlo nejede na repre, aby se doléčili....
Dvořák by mel dnes hrát
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ubuntu píše: 02 úno 2024 11:45 Ahojte ve spolek,

nemá někdo z dobře informovaných povědomí o marodech?

Minulý týden říkaly, že Sedlo a Dvořka do konce měsíce a o Muskovi s Kaitíkem jsem nic nezaslechl.

V médiích proběhlo, že Kaut a Sedlo nejede na repre, aby se doléčili....
Dvorak dnes bude. Kauly budto v ZC uz nic a nebo poslednich par zapasu, ale spis ne. Nechaji ho v klidu dolecit. Sedlo by mohl pristi tyden uz trenovat..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Georgre píše: 02 úno 2024 11:49 A nejlepší bonbónkem na tom jejich zobání by bylo je dostat v play off a dát 4:0 na zápasy.....to by srdce zaplesalo....
Tak oni už tak nějak počítají, že budou hrát čtvrtfinále s náma a celkem si i věří, že nás vypráskaj....😁
Pokud vše zůstane tak jak je a celky 5.-8. zvládnou předkolo, pak nás nemine krásné derby s Dědkovem.
Ještě jsou ve hře nějaké nepříjemnosti ohledně klubového trestu, ale ta představa poslat Pardubice už ve ČF na dovolenou je lákavá. Jak to vidíte?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Georgre píše: 02 úno 2024 11:49 A nejlepší bonbónkem na tom jejich zobání by bylo je dostat v play off a dát 4:0 na zápasy.....to by srdce zaplesalo....
ale zas když zjistili, že loni jim to defakto prošlo, tak by mohli letos aplikovat "nevyčerpatelnej fyzickej fond" vol.2
Naposledy upravil(a) jimmypop dne 02 úno 2024 13:10, celkem upraveno 1 x.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pick píše: 02 úno 2024 12:22 Tak oni už tak nějak počítají, že budou hrát čtvrtfinále s náma a celkem si i věří, že nás vypráskaj....😁
Jen aby je nevypráskali třeba Vary v předkole....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Georgre píše: 02 úno 2024 09:29 Wilda by to taky zavřel, ale nové koště dobře mete, tak proč si ho neodzkoušet Domina? Bude plno, kdy jindy, než na soka....proti Kladnu se vytáhne každý, ale proti Spartě? Já bych ho tam hodil, ať plave a chytne se...náskok máme, "o nic nejde"
Jo, souhlasím. To neměl být žádný rejpanec, nebo útok, jen mě to zajímalo.
"Sranda" by byla, kdyby chytal Dominik a po třech rychlých gólech by se pakoval pod deku. To by zase měli novináři dlouho z čeho žít :))
Tesla a Devils
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

acrylic píše: 02 úno 2024 12:50 To by zase měli novináři dlouho z čeho žít :))
Aspoň by mohl být potichu vypuštěn balon z bobulákova :dance:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

acrylic píše: 02 úno 2024 12:50 Jo, souhlasím. To neměl být žádný rejpanec, nebo útok, jen mě to zajímalo.
"Sranda" by byla, kdyby chytal Dominik a po třech rychlých gólech by se pakoval pod deku. To by zase měli novináři dlouho z čeho žít :))
a Antoš by v debatě expertů s kamenným výrazem řekl, že přesně tento průběh očekával :)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Propulse píše: 02 úno 2024 12:17 Dvorak dnes bude. Kauly budto v ZC uz nic a nebo poslednich par zapasu, ale spis ne. Nechaji ho v klidu dolecit. Sedlo by mohl pristi tyden uz trenovat..
A Musil??
Odpovědět