Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 01 úno 2024 17:18 Mezi námi a Spartou je jeden zásadní rozdíl. A to hokejoví fanoušci soupeře v hale. Viz letošní Dynamo Expres. Podobnou invazi chystá, byť neorganizovanou, Kometafans. Zároveň nehodlám soudit, kolik fanoušků toho kterého klubu tam kdy bylo víc. V tomhle mohou soupeřit pouze dva kluby v republice. Nikdo jiný. A převedeno na výšku člověka, ostatní těmto klubům okopávají tak maximálně kotníky. Dost možná jednou Kladno s JJ68 holeň. Ale nakopat do koulí - to ani zdaleka. V novodobé historii nikdy nikdo. Zcela mimo pak beru první derby Sparta - Slavia. Nechce se mi hledat, jestli vůbec bylo vyprodáno. Ale asi snad ano.
Asi takhle, pokud bude v Pardubicích nová aréna pro cca 15k fanoušků, z Prahy pravděpodobně "Sparta Expres" nepřijede. Možná poprvé na "čumendu", budou zvědaví, jak vypadá naše nová aréna.

To "Kometa Expres" bych očekával častěji. Stejně tak jako od nás, až budou mít taky novou arénu..

V každém případě markeťáci všech nejen těchto týmů mají před sebou snad mraky práce, což bych jim do budoucna přál.
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Dynamo expres do Zmrdova :rock:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Cavalera píše: 01 úno 2024 17:55 Dynamo expres do Zmrdova :rock:
"Dynamo panťák".. A ani to není třeba, aby tam našich byla aspoň třetina stadionu. ;-)
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Viděl jsem rozhovor s Kloudym a působil teda smutně , že odchází.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

FOGLIK píše: 01 úno 2024 18:37 Viděl jsem rozhovor s Kloudym a působil teda smutně , že odchází.
Tak nediv se mu, byl tu krom sezóny v Motoru skoro celý svůj dosavadní život, úplně od dětí. Asi má Pardubice rád. :thumbup:

Nicméně teď čekám, že se konečně nadechne a roztáhne křídla. Za mne na to má.

Ač překvapivě i pan Záruba výměnu nechápe, Kloudyho vidí jako nejlepší dvojku v extralize, ještě před loňskou sezónou ho viděl pro repre.. :-)
Moc jsem v tom jeho podcastu nepochopil, proč se vůbec nezamýšlel nad Kloudym po výměně. Celou dobu řešil, že pro nás a Pavláta nechápe smysl.

Přitom to bylo prosté jako studánka. Kloudy konečně možnost zbavit se postu dvojky. A pro nás posílení, kdyby se Willda zranil či ztratil formu. Asi si pan Záruba nepamatuje brankářské dvojice Třince nebo Sparty..
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 01 úno 2024 18:55 Tak nediv se mu, byl tu krom sezóny v Motoru skoro celý svůj dosavadní život, úplně od dětí. Asi má Pardubice rád. :thumbup:

Nicméně teď čekám, že se konečně nadechne a roztáhne křídla. Za mne na to má.

Ač překvapivě i pan Záruba výměnu nechápe, Kloudyho vidí jako nejlepší dvojku v extralize, ještě před loňskou sezónou ho viděl pro repre.. :-)
Moc jsem v tom jeho podcastu nepochopil, proč se vůbec nezamýšlel nad Kloudym po výměně. Celou dobu řešil, že pro nás a Pavláta nechápe smysl.

Přitom to bylo prosté jako studánka. Kloudy konečně možnost zbavit se postu dvojky. A pro nás posílení, kdyby se Willda zranil či ztratil formu. Asi si pan Záruba nepamatuje brankářské dvojice Třince nebo Sparty..
To je právě to, jestli se chtěl Kloudy někam posouvat nebo mu stačilo být v Pcích dvojkou.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 01 úno 2024 18:55 Tak nediv se mu, byl tu krom sezóny v Motoru skoro celý svůj dosavadní život, úplně od dětí. Asi má Pardubice rád. :thumbup:

Nicméně teď čekám, že se konečně nadechne a roztáhne křídla. Za mne na to má.

Ač překvapivě i pan Záruba výměnu nechápe, Kloudyho vidí jako nejlepší dvojku v extralize, ještě před loňskou sezónou ho viděl pro repre.. :-)
Moc jsem v tom jeho podcastu nepochopil, proč se vůbec nezamýšlel nad Kloudym po výměně. Celou dobu řešil, že pro nás a Pavláta nechápe smysl.

Přitom to bylo prosté jako studánka. Kloudy konečně možnost zbavit se postu dvojky. A pro nás posílení, kdyby se Willda zranil či ztratil formu. Asi si pan Záruba nepamatuje brankářské dvojice Třince nebo Sparty..
Neřešme Zárubu, dnes už je jedním z mnoha - pouhým komentátorem a ne zrovna směroplatným. My jsme zvolili cestu posílení (Pánik) a doplnění kádru, aby nás v PO nic nepřekvapilo. Nemusíme tým sehrávat, na rozdíl od konkurence s více změnami ve výsledné sestavě. A nikdo z konkurence nepřivedl takového playera, aby si z něj ostatní sedli na prdel a sami sebe dostali pod tlak.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Finální budování kádru - návraty (Urban, Rohlik, Vondráček) i trejdy za mě ok. Sportovní úsek fakt dobrý, uznávám. Klobouček. Jak jsem už psal, snad Houdek bude mit "krvavý oči", na trestné ho nepotřebujeme :)

Kloudy - za mě velké díky. A ano - je tam nostalgie, která k odchodu odchovance patří.
Stejně tak, když tu někdo z "venku" odvede práci, na kterou může být pyšnej a my na něj budeme vzpomínat - Činel, Řeka ...

Ono hrát v týhle době za Pardubice - to je lákadlo.
A když jeden musí z tohoto vlaku vystoupit, nebude úplně skákat štěstím. Ať Kloudy (který jde naproti tomu dělat jedničku!) nebo Činel (který se vrací domů!).

Špaček - za mě bych tu snad radši viděl spíš už toho Chlapíka. A to píšu s tím, že Špágr je fakt dobrej hokejista! Ale prostě tudy vlak nejede ...koukáme určitě jinam.

Ale kam bych upíral naše vize je Tomášek, pokud by se vůbec kdy rád vracel. On má potenciál tu nosit i "C".

No a pokud se vrací Langoš, tak doufám že vezme z Finska i Ondru Trejbala ...Prostě mít tu mladý a hladový vlčáky - do kterých bohužel já stále počítám i Ádu Musila ...

Počet střel a gólman: Co říkal Hašan obráncům? Chlapi, ať na mě skoro nic nejde. Ten zbytek pochytám. Jen Hašek asi není dobrej na srovnávání :)).

Tým B - tam je problém. Snad se kluci, co se vrátili zapojí častěji a pomohou. Ale asi za tím bude i ten konec Malindy ...jak to položil :(
Snad se to podaří udržet!
Krom zmiňovaných mě zaujal i Lichtag - střízlík, ale bojovník.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Záruba je třeba naštvanej, že to vyšlo s Pavlátem tak si to okecává
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Sweník píše: 01 úno 2024 18:55 Tak nediv se mu, byl tu krom sezóny v Motoru skoro celý svůj dosavadní život, úplně od dětí. Asi má Pardubice rád. :thumbup:

Nicméně teď čekám, že se konečně nadechne a roztáhne křídla. Za mne na to má.

Ač překvapivě i pan Záruba výměnu nechápe, Kloudyho vidí jako nejlepší dvojku v extralize, ještě před loňskou sezónou ho viděl pro repre.. :-)
Moc jsem v tom jeho podcastu nepochopil, proč se vůbec nezamýšlel nad Kloudym po výměně. Celou dobu řešil, že pro nás a Pavláta nechápe smysl.

Přitom to bylo prosté jako studánka. Kloudy konečně možnost zbavit se postu dvojky. A pro nás posílení, kdyby se Willda zranil či ztratil formu. Asi si pan Záruba nepamatuje brankářské dvojice Třince nebo Sparty..
Nesleduju jeho podcast, ale za mě Pavlát jde do většího rizika. Taky se ho nejspíš nikdo moc neptal. :) Když se bude Willovi dařit, znamená to pro Pavláta celkem jasnou roli a málo minut. Na závěr sezóny nic moc varianta, i kdyby to zakončil titulem. Věděl by, že na něm nemá moc velký podíl. Pro nás je to zatím ne zrovna levná pojistka, kdyby se jednička zranila nebo v PO selhala, což by znamenalo velký problém samo o sobě a shánění dvou nových brankářů. Na mě působí spíš divně načasování. Příhoda na SC ukázala, že důvěru trenérů neměl, paradoxně krom VV. Nechat trejd až na závěr dalo Plzni příležitost dobře vydělat a my evidentně záložní variantu neměli. Holt, každá zábava něco stojí a je fajn, že na nějaký ten milion nemusí klub koukat. Na to se dobře zvyká, ale nic netrvá věčně. Navíc to trochu vypadá, že onou pověstnou koncepcí napříč klubem je "hlavně už urvat titul".
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

frysta píše: 01 úno 2024 20:28 Nesleduju jeho podcast, ale za mě Pavlát jde do většího rizika. Taky se ho nejspíš nikdo moc neptal. :) Když se bude Willovi dařit, znamená to pro Pavláta celkem jasnou roli a málo minut. Na závěr sezóny nic moc varianta, i kdyby to zakončil titulem. Věděl by, že na něm nemá moc velký podíl. Pro nás je to zatím ne zrovna levná pojistka, kdyby se jednička zranila nebo v PO selhala, což by znamenalo velký problém samo o sobě a shánění dvou nových brankářů. Na mě působí spíš divně načasování. Příhoda na SC ukázala, že důvěru trenérů neměl, paradoxně krom VV. Nechat trejd až na závěr dalo Plzni příležitost dobře vydělat a my evidentně záložní variantu neměli. Holt, každá zábava něco stojí a je fajn, že na nějaký ten milion nemusí klub koukat. Na to se dobře zvyká, ale nic netrvá věčně. Navíc to trochu vypadá, že onou pověstnou koncepcí napříč klubem je "hlavně už urvat titul".
Naše jediné riziko je finanční. Že nezinkasujeme oněch 300.000 USD nebo kolik od klubu NHL, pokud tam v létě podepíše. Ale na stranu druhou věříme, že když to nebude letos, tak v budoucnu ano, takže neproděláme. Plzeň ty prachy má teď hned a bez rizika.I s bonusem. To je ten hlavní důvod, proč Pavláta nakonec směnili. Lepší vrabec v hrsti.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Emil Havránek píše: 01 úno 2024 20:48 Naše jediné riziko je finanční. Že nezinkasujeme oněch 300.000 USD nebo kolik od klubu NHL, pokud tam v létě podepíše. Ale na stranu druhou věříme, že když to nebude letos, tak v budoucnu ano, takže neproděláme. Plzeň ty prachy má teď hned a bez rizika.I s bonusem. To je ten hlavní důvod, proč Pavláta nakonec směnili. Lepší vrabec v hrsti.
Já to jako investici chápu a nějaké riziko logicky musí být. My si to zkrátka můžeme dovolit, oni moc ne. Proto píšu, že to je zatím drahá pojistka. Časem se může ukázat, že to bylo výhodnější pro nás. Nhl bych mu samozřejmě přál.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Kdyby to bylo zítra na vás, koho by jste poslali do brány Willdu nebo Pavláta?
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pce_lukas píše: 01 úno 2024 22:41 Kdyby to bylo zítra na vás, koho by jste poslali do brány Willdu nebo Pavláta?
Domíno.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ještě, že tuhle zoufalou bezmoc máme snad na nějaký čas za sebou: https://zlinsky.denik.cz/hokej_region/m ... ousci.html
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

pepa píše: 01 úno 2024 22:57 Ještě, že tuhle zoufalou bezmoc máme snad na nějaký čas za sebou: https://zlinsky.denik.cz/hokej_region/m ... ousci.html
Že by mladej Pytlák nakonec nebyl tak špatnej trenér??
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Lík37
Příspěvky: 325
Registrován: 13 říj 2014 00:44
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Lík37 »

Jen tak narychlo, dáme dnes jistotu první trojky?

HC Dynamo Pardubice. z41 b97 + 33 - 130
HC Sparta Praha........... z43 b89 + 27 - 116
HC Oceláři Třinec......... z42 b78 + 30 - 108
HC VERVA Litvínov....... z43 b71 + 27 - 98
Bílí Tygři Liberec........... z44 b69 + 24 - 93
Motor Č. Budějovice.... z42 b68 + 30 - 98
HC Kometa Brno.......... z42 b69 + 30 - 99
Mountfield HK.............. z42 b61 + 30 - 91
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Jirka. píše: 02 úno 2024 00:24 Že by mladej Pytlák nakonec nebyl tak špatnej trenér??
Tak konkrétně o tomto něco vím jeho vyhodili kvůli zakulisnimu boji a politikaření výsledky byla spíš taková obkecavka pro lidi teď hranou pod Srdinkem nekoukatelny hokej kde prohrávají jeden zápas za druhým a nikomu to nevadí njn hold koncepce vyhodili trenéra neměli náhradu
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

snorry píše: 02 úno 2024 01:59 Tak konkrétně o tomto něco vím jeho vyhodili kvůli zakulisnimu boji a politikaření výsledky byla spíš taková obkecavka pro lidi teď hranou pod Srdinkem nekoukatelny hokej kde prohrávají jeden zápas za druhým a nikomu to nevadí njn hold koncepce vyhodili trenéra neměli náhradu
To věřím a vidím jak hrají... ale spíš sem si říkal že jestli bynemohl zachránit béčko, nebo to koučovat od příští sezony, když se udržímě. Ale asi má vyšší ambice než jít trenovat naše béčko
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Lík37 píše: 02 úno 2024 01:54 Jen tak narychlo, dáme dnes jistotu první trojky?

HC Dynamo Pardubice. z41 b97 + 33 - 130
HC Sparta Praha........... z43 b89 + 27 - 116
HC Oceláři Třinec......... z42 b78 + 30 - 108
HC VERVA Litvínov....... z43 b71 + 27 - 98
Bílí Tygři Liberec........... z44 b69 + 24 - 93
Motor Č. Budějovice.... z42 b68 + 30 - 98
HC Kometa Brno.......... z42 b69 + 30 - 99
Mountfield HK.............. z42 b61 + 30 - 91

určitě jo, já když vidím tu tabulku tak si tak sám pro sebe říkám, že cesta do finále je "téměř umetená" takhle jak to je(a asi už zůstane) tak se v semifinále vyhneme třinci i spartě. A se vší úctou k ostatním týmům a vzhledem k našemu kádru, celky na 4-12 místě pro nás nejsou soupeři, ale lepší sparing partneři. A to nemyslím nijak namyšleně.. Vzít finále nám může jen velká marodka
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Lík37
Příspěvky: 325
Registrován: 13 říj 2014 00:44
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Lík37 »

No rozjetý je to fakt dobře, ale jsem celkem zvědavej na ty naše zápasy co budeme hrát po Spartě. Jekej k tomu bude přístup atd....,že?!
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Jirka. píše: 02 úno 2024 02:12 určitě jo, já když vidím tu tabulku tak si tak sám pro sebe říkám, že cesta do finále je "téměř umetená" takhle jak to je(a asi už zůstane) tak se v semifinále vyhneme třinci i spartě. A se vší úctou k ostatním týmům a vzhledem k našemu kádru, celky na 4-12 místě pro nás nejsou soupeři, ale lepší sparing partneři. A to nemyslím nijak namyšleně.. Vzít finále nám může jen velká marodka
Pokud dnes uspéjeme, tak už budu věřit že ten první flek uhrajeme a tabulka takhle zůstane.
Ale v semifinále to tak jednoduché rozhodně nevidím, první 2 zápasy byl Liberec nejen výsledkově, ale i herně lepším týmem a i v Litvínově se letos nehraje moc dobře.
Každopádně dnes to chce jakékoliv vítězství 🤘
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pce_lukas píše: 01 úno 2024 22:41 Kdyby to bylo zítra na vás, koho by jste poslali do brány Willdu nebo Pavláta?
Domina jasná volba....protože zavře bránu a nepustí ani branku
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Jirka. píše: 02 úno 2024 00:24 Že by mladej Pytlák nakonec nebyl tak špatnej trenér??
Trenér to bude super jednou ho tu rád uvidím, byl tu v nesprávnou dobu, já si myslím, že od táty něco pochytil....a fakt rád ho tu jednou ještě uvidím....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Valda píše: 01 úno 2024 19:28 Finální budování kádru - návraty (Urban, Rohlik, Vondráček) i trejdy za mě ok. Sportovní úsek fakt dobrý, uznávám. Klobouček. Jak jsem už psal, snad Houdek bude mit "krvavý oči", na trestné ho nepotřebujeme :)

Kloudy - za mě velké díky. A ano - je tam nostalgie, která k odchodu odchovance patří.
Stejně tak, když tu někdo z "venku" odvede práci, na kterou může být pyšnej a my na něj budeme vzpomínat - Činel, Řeka ...

Ono hrát v týhle době za Pardubice - to je lákadlo.
A když jeden musí z tohoto vlaku vystoupit, nebude úplně skákat štěstím. Ať Kloudy (který jde naproti tomu dělat jedničku!) nebo Činel (který se vrací domů!).

Špaček - za mě bych tu snad radši viděl spíš už toho Chlapíka. A to píšu s tím, že Špágr je fakt dobrej hokejista! Ale prostě tudy vlak nejede ...koukáme určitě jinam.

Ale kam bych upíral naše vize je Tomášek, pokud by se vůbec kdy rád vracel. On má potenciál tu nosit i "C".

No a pokud se vrací Langoš, tak doufám že vezme z Finska i Ondru Trejbala ...Prostě mít tu mladý a hladový vlčáky - do kterých bohužel já stále počítám i Ádu Musila ...

Počet střel a gólman: Co říkal Hašan obráncům? Chlapi, ať na mě skoro nic nejde. Ten zbytek pochytám. Jen Hašek asi není dobrej na srovnávání :)).

Tým B - tam je problém. Snad se kluci, co se vrátili zapojí častěji a pomohou. Ale asi za tím bude i ten konec Malindy ...jak to položil :(
Snad se to podaří udržet!
Krom zmiňovaných mě zaujal i Lichtag - střízlík, ale bojovník.
Tak dlouhej příspěvek a ani jedna zmínka o váze/výšce... Svět už není co býval..... :-) ;-)
Odpovědět