Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Bčko to je festival marnosti. Podle mě tam chybí i zkušený trenér.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Autobusák píše: 31 led 2024 18:32 Bčko to je festival marnosti. Podle mě tam chybí i zkušený trenér.
Asi souhlas s tím trenérem... A jedinej kdo tam zatím dneska snese nějaký měřítko, je Vomajda.. Nebejt jeho tak nevím... takhle pořád šance na body je..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jakub82 píše: 31 led 2024 18:25 Činel nevypadal dobře.
Co se stalo?
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Jirka. píše: 31 led 2024 18:41 Asi souhlas s tím trenérem... A jedinej kdo tam zatím dneska snese nějaký měřítko, je Vomajda.. Nebejt jeho tak nevím... takhle pořád šance na body je..
Cichoň je ale velký trapič 😁
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Dohrál ho soupeř u mantinelu (čistě a ne ani tvrdě), ztratil stabilitu a nohu nechal pod sebou, takže asi koleno. Nevypadal dobře, když mu pomáhali na střídačku. Snad bude v pořádku, ale nevypadalo to tak.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Bengo to je trapnost a ostuda. Nic jiného mne nenapadá.

Na rovinu, dle soupisky měli být v klidném středu tabulky.

Mám z toho pocit, že nechají tento projekt padnout.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Sparta má dalšího ochotníka.
No jestli to letos nedají, tak budou fakt k smíchu 😁
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Dneska proti béčku hraje za Litoměřice Kale Costa
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Muf píše: 31 led 2024 19:55 Bengo to je trapnost a ostuda. Nic jiného mne nenapadá.

Na rovinu, dle soupisky měli být v klidném středu tabulky.

Mám z toho pocit, že nechají tento projekt padnout.
Nenechají, ale zatím to nemá duši. Kdyby tam byli ex Pardubičtí hráči, kteří sice už na extraligu nemají, ale na 1.ligu pořád pohoda, jenomže Kaut 13 bodů za 43, Hrníčko Liberečák o trochu lepší 19 bodů ze 40 zápasů, Žalčík 12 bodů za 42 zápasů to je bída. Do toho Rákos zranění a na výpomoc pořád Áčku.

Jinými slovy prostě ty co to měli táhnout, to netáhnou a Ti kteří naopak vyletěli tak hned hostování do extraligy (dobře pro ně, to neříkám).

Pak tu máme hráče jako Zeman, Rouha kteří jsou vyloženě zklamání. Ve 22 letech mít míň bodů než 30 letý Voženílek, obránce, který nikdy moc nebodoval je smutný.

Ale zase třeba přínos to mělo právě pro Urbana a Pochobradského, Herčíka. Ty to vzali za pačesy.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

No ta tabulka v Chance lize je naspodku našlapaná. Všichni vyhrávají pravidelně, to je velký problém. Vypadá to nakonec na souboj s mechovskou rezervou Kolínem, která je taky v krizi a taky jsme s nima měli spolupráci... Má ještě větší problém se střílením branek než my. Hlavně nepřijít o licenci..té by byla škoda, dala by se zobchodovat, kdyby nebyl zájem s béčkem pokračovat. Největší zklamání je pro mě z béčka Žálčík. Dostal tady víc než v Šumperku a velký hovno.. též Mikyska dost velký zklamaní. Bambus v 36 letech a po dlouhým zranění, navíc po zápase včera za áčko, a byl víc vidět než ty 2 dohromady... smutný..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pamatujete?
sestava.jpg
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Gumid píše: 31 led 2024 23:11 Pamatujete?

sestava.jpg
3:0 vítězství a Kloudy tedy nula? Pletu se?
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Jakub82 píše: 31 led 2024 23:20 3:0 vítězství a Kloudy tedy nula? Pletu se?
Jen o kousek vedle. Prohra 7:1 :sweat_smile:
Společně proti všem!
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Už jsem si to našel. To jsem se hodně netrefil.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 31 led 2024 23:11 Pamatujete?

sestava.jpg
Zdá se to už dávno, vidím tam 6 pamětníků(Mandy ještě s 95 na zádech) + odejitej Kloudy(včera ještě taky pamětník) + Zdráhal v bengu.😁 Už bych ani nevěděl že tady chytal Štěpánek, nějaký jméno tenkrát měl, než k nám šel...zajímavá vzpomínka...

Teď v pátek to bude o něčem jiném!! :dance:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Jirka. píše: 01 úno 2024 02:05 Zdá se to už dávno, vidím tam 6 pamětníků(Mandy ještě s 95 na zádech) + odejitej Kloudy(včera ještě taky pamětník) + Zdráhal v bengu.😁 Už bych ani nevěděl že tady chytal Štěpánek, nějaký jméno tenkrát měl, než k nám šel...zajímavá vzpomínka...

Teď v pátek to bude o něčem jiném!! :dance:
Teď to právě skončí zmiňovaných 3:0 od kolegy :D Domíno první nula v Dynamu...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Koukám se na tu naši obranu a musím říct, že to máme skvěle poskládaný. Přes schopnosti dopředu i dozadu, parametry a sílu... K tomu tam dnes dva výborní gólmani....

Myslím, že nás ty 3 výměny jednoznačně posílily a zvedly odolnost.

Teď jen aby se hlavní marodi včas naladili na play off.

Jsem rád, že jsme posílili o někoho, kdo tady bude mít za cíl ochránit Sedla a ostatní. V play off se půjde po hvězdách, systém je neochrání a někdo takovej mně tady chyběl už loni.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Taky musím chválit. V rámci možností jsme přitáhli maximální dostupnou kvalitu :clap: :clap:
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Včerejší zápas béčka jsem neviděl, ale věděl jsem výsledek. Teď jedou v sobotu na Slavii. Pokud se nepletu, letos s ní ztráceli ještě před tím, než se tak zázračně zvedla. Moc mě zajímá, jestli tam něco uhrají.....
A k rozhovoru s Daném Rákosem: obdivuju ho, že to takhle dal. Za sebe říkám, že po prohraném zápase jít odpovídat na takové nesmyslné dotazy bych já nezvládl takhle v klidu, jako on.
Je hezké přinášet fanouškům klubu ( hlavně těm, co bez soc. sítí nesnědí jídlo, ale možná na hajzlu ani nespláchnou h...o) stále příval nových a nových podnětů, informací a zábavy, ale někdy je to dost úlet. Nevím, co je to za člověka, co se ptá. Neznám jeho práci a možná ji i jindy dělá dobře, ale tenhle případ to není.....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Itchy píše: 01 úno 2024 08:39 Koukám se na tu naši obranu a musím říct, že to máme skvěle poskládaný. Přes schopnosti dopředu i dozadu, parametry a sílu... K tomu tam dnes dva výborní gólmani....

Myslím, že nás ty 3 výměny jednoznačně posílily a zvedly odolnost.

Teď jen aby se hlavní marodi včas naladili na play off.

Jsem rád, že jsme posílili o někoho, kdo tady bude mít za cíl ochránit Sedla a ostatní. V play off se půjde po hvězdách, systém je neochrání a někdo takovej mně tady chyběl už loni.
Vidím to stejně, doplnění kádru po zralé úvaze, nic pod zbytečným tlakem a velmi citlivě - všechno však přebije dřívější angažování Hájka - za mne naprosto luxusní hráč :clap:

Klouček x Pavlát: jasně plus
Bučko x Houdek - důraz a kilogramy za 7.- 8. beka v hiearchii - jasně plus
Ciencala x Pánik - zkušenost, síla a kvalita - Činel je TOP v extralize, ale jak se přitvrdí, tak samozřejmě ztrácí - jasně plus

Očekávám, že pozici ve 4. útoku dostane natrvalo Vondráček - a tam prostě ten důraz musí být vidět - má k tomu nejlepší předpoklady.

Marodi ať se dají pořádně uzdraví a hráči co je nahradí, alespoň mohou získat herní praxi v našem systému. :think:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Zajímavě se posunula kariéra Petra Mrázka v NHL. Když už se počítalo s tím, že jeho budoucnost v NHL je nejspíš ta tam, tak nakonec prodloužil v Chicagu a dostal hodně kvalitní smlouvu a v papírově nejslabším týmu NHL (bez Bedarda a Halla) chytá jako stálá jednička a má hodně dobrá čísla.

Proč to píšu? Často se tu (nejen tady) pindá na Willdu. Sám Mrázek potvrdil, že je pro něj mnohem lepší, když na něj jde vysoký počet střel a tým před ním není zrovna top kvalita. Zároveň všichni vědí, že Chicago je na začátku přestavby, takže žádné zázraky se od nich nečekají. Proto třeba brankář jako Willda, kdyby stejně jako třeba Frodo šel do týmu někde dole, tak jeho individuální kvalita by vynikla mnohem víc.
Toto může pomoct i Kloudymu. Jak psal Av69. Sice mě nikdy nepřesvědčil, ale pardubický dres byla pro něj určitě hodně těžká zátěžová vesta.
Tesla a Devils
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Zítra přijede Sparta. Zápasy s ní mě baví, má to grády, plný baráky. Respektuju Spartu jako soupeře, rivala s tradicí. Kolik asi přijede "vidláků" z Prahy, když na zápas s námi se na hokej nedostali? 200? Možná ani ne, ale brečet budou za klávesnici dál, přitom hoďka pohodový cesty vlakem, vyprodáno ještě včera nebylo.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

acrylic píše: 01 úno 2024 09:47 Zajímavě se posunula kariéra Petra Mrázka v NHL. Když už se počítalo s tím, že jeho budoucnost v NHL je nejspíš ta tam, tak nakonec prodloužil v Chicagu a dostal hodně kvalitní smlouvu a v papírově nejslabším týmu NHL (bez Bedarda a Halla) chytá jako stálá jednička a má hodně dobrá čísla.

Proč to píšu? Často se tu (nejen tady) pindá na Willdu. Sám Mrázek potvrdil, že je pro něj mnohem lepší, když na něj jde vysoký počet střel a tým před ním není zrovna top kvalita. Zároveň všichni vědí, že Chicago je na začátku přestavby, takže žádné zázraky se od nich nečekají. Proto třeba brankář jako Willda, kdyby stejně jako třeba Frodo šel do týmu někde dole, tak jeho individuální kvalita by vynikla mnohem víc.
Toto může pomoct i Kloudymu. Jak psal Av69. Sice mě nikdy nepřesvědčil, ale pardubický dres byla pro něj určitě hodně těžká zátěžová vesta.
Souhlasím. Proto jsem nějak nepochopil, jak může myslím ve včerejším článku další píšící odborník srovnávat čísla Pavláta a Willa, když každý k nim přišel úplně jiným způsobem a za naprosto odlišným týmem. A na základě toho tvrdit, že Pavlát sem jde převzít roli jedničky.
To se samozřejmě stát může díky Willově špatné výkonnosti, ale určitě ne na základě dosavadních statistik.
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

J14 píše: 01 úno 2024 10:10 Souhlasím. Proto jsem nějak nepochopil, jak může myslím ve včerejším článku další píšící odborník srovnávat čísla Pavláta a Willa, když každý k nim přišel úplně jiným způsobem a za naprosto odlišným týmem. A na základě toho tvrdit, že Pavlát sem jde převzít roli jedničky.
To se samozřejmě stát může díky Willově špatné výkonnosti, ale určitě ne na základě dosavadních statistik.
Ono se klidně může ukázat, že teď Pavlátovi čísla procentuální úspěšnosti klesnou. Méně střel a procentuelně může jít dolů, ale v gólech na zápas může růst.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Muf píše: 01 úno 2024 09:43 Vidím to stejně, doplnění kádru po zralé úvaze, nic pod zbytečným tlakem a velmi citlivě - všechno však přebije dřívější angažování Hájka - za mne naprosto luxusní hráč :clap:

Klouček x Pavlát: jasně plus
Bučko x Houdek - důraz a kilogramy za 7.- 8. beka v hiearchii - jasně plus
Ciencala x Pánik - zkušenost, síla a kvalita - Činel je TOP v extralize, ale jak se přitvrdí, tak samozřejmě ztrácí - jasně plus

Očekávám, že pozici ve 4. útoku dostane natrvalo Vondráček - a tam prostě ten důraz musí být vidět - má k tomu nejlepší předpoklady.

Marodi ať se dají pořádně uzdraví a hráči co je nahradí, alespoň mohou získat herní praxi v našem systému. :think:
velký souhlas s Hájkem :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Odpovědět