Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

Tak Adama bude velká škoda :thumbdown:
toho mám v oblibě, Řekovi po sezoně poděkovat a rozloučit se, to je v mích očích v pohodě.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

subris píše: 30 led 2024 09:33 ... Možná už je to měsíc, ale psalo se tu, že Adam tady podepsal, tak nevím. Ikdyz si říkám, že už by to bylo dávno oznámeno...
Mně by bylo Adova odchodu líto. Rve se o každý puk a dokáže se soupeři dostat pod kůži. Stejně jako Zohy. Ale chápu, že chce větší roli, než si vyzirat zápasy s dorostenci na křídlech.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

subris píše: 30 led 2024 09:33 ... Možná už je to měsíc, ale psalo se tu, že Adam tady podepsal, tak nevím. Ikdyz si říkám, že už by to bylo dávno oznámeno...
Nevím, jestli to zde někdo takto psal, spíše se každý přikláněl k tomu, že nakonec podepíše. :think:

U něj to je stejná písnička jako vloni, kdy dokonce požádal o trejd. Jednoduše chce hrát více a ideálně se vidí v 1. maximálně 2. pětce.

Předpokládám, že v Liberci mu to jsou schopni zaručit - ten má o jeho služby zájem trvale. Ale zatím to jsou pořád jen spekulace.

Ten kluk má však smůlu na zranění a za poslední cca. 3 roky je tam pořád něco - to může být pro něj i celkem velký limit v nějakém rozjezdu a znovunastartování kariéry.

Za mne to je velmi platný hráč, nicméně právě přesně na tu práci ve 3. řadě, což mu asi nevoní.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Adama mě bude moc líto , je pravda že jeho prudiktivitu si jak on tak klub představoval lepší, ale jeho přínos pro klub je v jiných věcech.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Adam má ještě asi furt pocit, že by měl patřit mezi týmové lídry, což tady bohužel aktuálně nehrozí a hrozit asi v dohledné době nebude. Řekl bych, že dost dobrejch hráčů obecně bude muset akceptovat fakt, že hrát v Dynamu 3-4 lajnu není žádná osobní dehonestace. Pak to je jenom o tom, tenhle fakt akceptovat ideálně již při podpisu smlouvy a s touhle skutečností pracovat. Jsem v této záležitosti zvědav, jaký hráče se nám bude dařit na tyhle pozice přivádět. Přeci jen nejsme v NHL, kde i za třetí lajnu by většina hráčů dala kdoví co, jen aby mohli hrát....🤷
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Zajímalo by mě, jestli o něj má klub vůbec zájem. Co si budeme, v hlavě je nastaven zřejmě pořád na jinou roli, než mu nejvíce sedí a kvůli které patří mezi mé nejoblíbenější hráče. Možná i musí uvolnit místo po sezóně nově příchozím, kdo ví.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

pepa píše: 30 led 2024 09:31 Tak si říkám, jestli neměl pan Antoš spíš napsat, že Sparta vyslal signál, že je to skupina labilů, kterým stojí za to po jasně vyhraném utkání vyvolávát nějaké šarvátky.
Říkám si, co Viktor na to? Hromadná šarvátka po utkání se nijak netrestá? To by se nám to mohlo začít množit...
A když jsme u toho Viktora, doufám, že náš klub má pečlivě nastudované řády ohledně zařazení Urbana po návratu z hostování na soupisku do dnešní dohrávky, abychom nedostali od disciplinární komise větší trest než HK Mesomorph za bobule.
Však to potrestali....3 hráči SPA a 3 hráči TŘI dostali 5 minut, jinak to bohužel nejde...na Disciplinárku toto není....to bychom zas chtěli moc...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Muf píše: 30 led 2024 09:40 Nevím, jestli to zde někdo takto psal, spíše se každý přikláněl k tomu, že nakonec podepíše. :think:

U něj to je stejná písnička jako vloni, kdy dokonce požádal o trejd. Jednoduše chce hrát více a ideálně se vidí v 1. maximálně 2. pětce.

Předpokládám, že v Liberci mu to jsou schopni zaručit - ten má o jeho služby zájem trvale. Ale zatím to jsou pořád jen spekulace.

Ten kluk má však smůlu na zranění a za poslední cca. 3 roky je tam pořád něco - to může být pro něj i celkem velký limit v nějakém rozjezdu a znovunastartování kariéry.

Za mne to je velmi platný hráč, nicméně právě přesně na tu práci ve 3. řadě, což mu asi nevoní.

Souhlasím s kolegou, tudle s ním někdo vedl rozhovor, myslím Niklová nebo Hraboš na O2, teď nevím, a tam se ho mezi řádky myslím ptali na roli a bylo vidět zklamání, že by si představoval víc hrát.....snad se nepletu, kdyžtak mě opravte kolegové a kolegyně....

Adam by mě chyběl, rodina Musilů jsou za mě už pořád Pardubáci, prostě sem patří, ale chápu ho, vidí se v 1. a 2. lajně, takže bohužel u nás místo nebude, pokud příští rok přijde Zadina či Nosek, tak už tuplem ne....ale mě sedí do té 3 lajny bojovníků....uvidíme, třeba ho Dědek přemluví....nebo brácha....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

A. Musil bude chybet, ale bude chybet v te 3. nebo 4. lajne, pokud bude vypadat kadr obdobne jako nyni a budou zdroje a cile v pristich sezonach na podobne urovni,
pokud vim ja, tak nabidku mel, nicmene nesplnovala jeho predstavy a to ve vice aspektech a nereflektoval ji, AM neodchazel pouze jdnou :), jak zminoval kolega, ale line se to jeho ucinkovanim zde na vicekrat, je to holt velmi ambiciozni player, mozna, ze zde mel dostat opravdu vice sanci (vetsi ulohu) a to zejmena v pocatku sveho pusobeni, ted uz to bylo tezke, nevim jak dlouho ma podepsano David, ale rekl bych, ze toto je postupny konec Musilovcu v PCE, nicmene za me borci!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Já bych si dokázal představit, že by měl Musil víc času na ledě a hrál druhou lajnu třeba s Kaulym a Zadinou (pokud by se příští rok přišel). A naše aktuální druhá lajna by se posunula na třetí. Přeci jen Musil 26 let, Kaut 24 let, Zadina 24 let vs. Zohorna 36 let, Kousal 33 let, Radil 33 let....

Na druhou stranu si z těch kluků ze třetí, čtvrtý brázdy o prodloužení smlouvy výrazně více říká Paulo.

A je na čase, aby šanci ve čtvrtým útoku dostali nadějní mladí - Herčík, Urban, Rohlík a další. Nebo se nám rozutečou aniž by tady šanci dostali a to by podle mně byla škoda.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Danik23 píše: 30 led 2024 10:37 A. Musil bude chybet, ale bude chybet v te 3. nebo 4. lajne, pokud bude vypadat kadr obdobne jako nyni a budou zdroje a cile v pristich sezonach na podobne urovni,
pokud vim ja, tak nabidku mel, nicmene nesplnovala jeho predstavy a to ve vice aspektech a nereflektoval ji, AM neodchazel pouze jdnou :), jak zminoval kolega, ale line se to jeho ucinkovanim zde na vicekrat, je to holt velmi ambiciozni player, mozna, ze zde mel dostat opravdu vice sanci (vetsi ulohu) a to zejmena v pocatku sveho pusobeni, ted uz to bylo tezke, nevim jak dlouho ma podepsano David, ale rekl bych, ze toto je postupny konec Musilovcu v PCE, nicmene za me borci!
Je to přesně tak jak píšeš.

David jak je známo není tak horká hlava jako Adam, má nějaké roky, rodinu, závazky.... U něj dle mne zvítězí "rozum", a pokud mu od nás přistane slušná nabídka, tak nevidím důvod, aby zde neprodloužil, třeba o další 2 roky
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Já tomu až tak nehovim, ale vážně ELH potřebuje takovýhle plejery....?🤔
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Pick píše: 30 led 2024 12:43 Já tomu až tak nehovim, ale vážně ELH potřebuje takovýhle plejery....?🤔
Mám pocit, že se někde rozkřiklo, že ELH v České republice je nějaké vtipné panoptikum, kde může nastoupit kde kdo a ještě za to dostane peníze.
A jestli někde od "expertů" nezazní, že "to rozpoutali Pardubice angažováním Kostitsyna a Barulina", tak vypiju v hale dvě "piva"...
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Pick píše: 30 led 2024 12:43 Já tomu až tak nehovim, ale vážně ELH potřebuje takovýhle plejery....?🤔
A nebude sám jak jsem už zde avizoval těch jmen by mělo být více , dokonce i nějací Češi co hrajou v zahraničí nebo zámoří
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

monfils88 píše: 30 led 2024 13:32 A nebude sám jak jsem už zde avizoval těch jmen by mělo být více , dokonce i nějací Češi co hrajou v zahraničí nebo zámoří
Tak dle novinářů, máme oznámit přestupovou bombu, to jsem zvědaví, který si to vycucal z prstu....

pokud to měl být Pavlát za Kloučka, to bomba za mě není

Bomba by byl Zadina, Vrána (i když u něj nevím)...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Georgre píše: 30 led 2024 13:40 Tak dle novinářů, máme oznámit přestupovou bombu, to jsem zvědaví, který si to vycucal z prstu....

pokud to měl být Pavlát za Kloučka, to bomba za mě není

Bomba by byl Zadina, Vrána (i když u něj nevím)...
Já bych sem teda Vránu nechtěl. Nevím, nepřijde mi jako týmový hráč. Pokud dostane hráče , kteří na něho budou makat možná , ale sám tvůrce není.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Neví někdo ,jak to vypadá s tím Jeníkem na příští sezonu?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Tak nějak to beru s nadhledem, každej rok je tak 500 spekulací, nakonec se dotáhne tak pět jmen.

Přesto mi přijde, že o nabídce na trhu něco vypovídá, že se přivádí hráči, kteří skoro rok nehráli.

Z twitteru na člověka vyskočí, že Sparta tomu Kassianovi nasypala mega měsíčně. Jako proč ne, jejich věc, ale pokud to tak je, tak to smrdí dost velkým provarem. Borec, co doslova dožíval v NHL jen kvůli typu kontraktu, se začal v důchodu nudit a vzal tříměsíční pobyt v Praze. Ale třeba překvapí a bude z něj rozdílovej hráč, no...
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Bomba bude až bude pohár u Zelené brány.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Tak já si myslím že je snad každýmu jasný proč hlavně Sparta Kassiana vzala...pro případy kdyby někdo ze soupeřů "zlobil" :punch:
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Georgre píše: 30 led 2024 13:40 Tak dle novinářů, máme oznámit přestupovou bombu, to jsem zvědaví, který si to vycucal z prstu....

pokud to měl být Pavlát za Kloučka, to bomba za mě není

Bomba by byl Zadina, Vrána (i když u něj nevím)...
Je to tedy jenom můj tip, žádné informace k tomu nemám, ale myslím, že žádná bomba nebude a ani není potřeba.
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Pick píše: 30 led 2024 12:43 Já tomu až tak nehovim, ale vážně ELH potřebuje takovýhle plejery....?🤔
Cody Eakin možná do Komety Brno
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

dnes mimo s největší pravděpodobností i Áda Musil..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

petan12314 píše: 30 led 2024 15:43 dnes mimo s největší pravděpodobností i Áda Musil..
Tvrdej hráč, ale úplně z porcelánu. Každou chvíli něco.
Tesla a Devils
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

K tématu A Musil že nepodepíše no já už jsem nechtěl srovnávat, alepřeci za něj nemůže přijít Zadina jak jsem si přečetl... No taky se psalo jaká je to naše budoucnost jak se nemá kritizovat, že tu není od gólu atd. S tím bych souhlasil ale těch šancí zpočáků opravdu moc nedostal pak dost promarodil zkrátka mu to zde tak nějak celkově nesedlo. Celkově mě přijde, že ten kádr je poněkud chatrnější či náchylnější. Letos titul bude fuška loni to bylo schůdnější. Já bych se těm co si pořizují Amíky nebo Kanadýry moc nesmál mám totiž strach, že si svý odehrajou. Já doufám, že i k nám někdo přijde.
Odpovědět