Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 21 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

subris
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Příspěvek od subris »

Pcehockeyfan25 píše: 29 led 2024 12:11

.... to by mohli stáhnout i Rohlíka, Bolka už v lednu nehraje. Jen Vondrc má s Vitkem dohrávku zítra nebo ve středu...
.... #zadynamo
pepa
Dal "To se mi líbí": 426 krát
Obdržel "To se mi líbí": 247 krát

Příspěvek od pepa »

subris píše: 29 led 2024 12:48 .... to by mohli stáhnout i Rohlíka, Bolka už v lednu nehraje. Jen Vondrc má s Vitkem dohrávku zítra nebo ve středu...
Já se trošku obávám, aby Rohlík v té Bolce nezůstal dýl..
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 396 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Rohlík v pátek odehrál něco přes dvanáct minut, což je o dost míň než v předchozích zápasech a včera vůbec nehrál, tak jestli není třeba zraněný.
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 770 krát
Obdržel "To se mi líbí": 354 krát

Příspěvek od FOGLIK »

Sali67 píše: 29 led 2024 12:23 V úterý asi debata není, jsou to jenom 2 dohrávky.
A na Spartu se přece nešahá...... :nene:
To máš pravdu, to nemá cenu ten aparát svolávat.
Jirka.
Dal "To se mi líbí": 686 krát
Obdržel "To se mi líbí": 383 krát

Příspěvek od Jirka. »

pepa píše: 29 led 2024 12:51 Já se trošku obávám, aby Rohlík v té Bolce nezůstal dýl..
O tom snad rozhodujeme my ne? A ne Král... Chci Rohlíka zpátky, a jestli je nějak zraněnej tak už Bolce stejně nepomůže, ale nám se na play-off ještě může hodit. Přece nebudeme vychovávat hráče pro to, aby nám v nejdůležitější části sezony chyběl! To by se mi nelíbilo!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Danik23
Dal "To se mi líbí": 242 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Příspěvek od Danik23 »

L. Sedlak a M. Kaut vcera chybeli, rekl bych dost znatelne, 2 utok bych nechal hral ve stejnem slozeni, nebojim se, ze budou rozdilovi.. jsem rad za navrat Vondrce, to je hrac, kteryho na PO chce kazdej, nepochopil jsem proc se VV zbavoval, za me pilir 4 lajny a zaklad na oslabeni, jeho vykony v PO vzdy rostly a Brno si ho pravidelne stahovalo pokud to jen trochu slo zpet..,
Vsadil bych si, ze Kloucek bude do Plzne vymenen, rekl bych, ze soucastna rotace je hlavne proto, aby se ukazal, jinak bych si troufal tvrdit, ze pred blizicim PO bude nasazovana zejmena jednicka..

Zajimava glosa od M. Hnilicky smerem ke KLA a 68 (samozhrejme s prihlednutim k Hnilickoj jako persone...)

„Na Kladně je furt dost dětí na to, aby se tamější hokej vrátil do pozic, kam patří. Na Kladně jsou internáty, školy, skvělá sportoviště. Je potřeba na tom zamakat. Jarda musí zabrat, je to o něm,“ zmiňuje Jaromíra Jágra, jednapadesátiletého hrajícího majitele Rytířů a svého někdejšího spoluhráče z Kladna a reprezentace.

Jak bylo jiz diskutovano, 68 bude vic a vic vniman jako nejvetsi problem Kladna, dokud se to tam neposere uplne vsechno..
subris

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
acrylic
Dal "To se mi líbí": 444 krát
Obdržel "To se mi líbí": 254 krát

Příspěvek od acrylic »

stará hokejka píše: 28 led 2024 22:52 Pamatuješ na domácí zápas s Hradcem a mexickou vlnu čtyři minuty před koncem a při skóre 3:1? :)))
Přesně. Mexická vlna je největší sračka. Neměl jsem to rád už dřív a tenhle zápas, co píšeš to úplně podtrhnul.
Tesla a Devils
Stingy
Dal "To se mi líbí": 208 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Příspěvek od Stingy »

acrylic píše: 29 led 2024 14:24 Přesně. Mexická vlna je největší sračka. Neměl jsem to rád už dřív a tenhle zápas, co píšeš to úplně podtrhnul.
Koukám každý si tam najde něco, já úplně nenávidím to "nabíjení" kostky nebo co to je :)
acrylic

Příspěvek od acrylic »

Stingy píše: 29 led 2024 14:29 Koukám každý si tam najde něco, já úplně nenávidím to "nabíjení" kostky nebo co to je :)
Taky blbost. :roll:
Koukám, že jsem docela fanouškovská konzerva :wave:
Tesla a Devils
subris

Příspěvek od subris »

... vlna mě nevadí, ale musí se s tím začít, když už se ten zápas vyloženě dohráva a vede se třeba o 3, 4 góly.... Nemusím zase tyhle akce na kostce třeba tohle nabíjení, Kiss me atd a další diskotéka.. Klidně bych vypustil i to třikrát vývolavani střelce na pokyn moderátora.. Chtělo by to vyladit to vyvolávání strelce po oslavě gólu. Včera začal kotel vyvolávat strelce, dotoho začal hlasatel a nebylo to pak tolik slyšet a hráč pak ani nezamava... Klidně bych vývolavani strelce nechal až po hlasatelovi... Jinak vítám aktivitu kotle, co se snaží celý zápas, bohužel z ostatních sektoru se přidává málo lidí. Škoda, že už to není jako dřív, kdy se skákalio, tleskalo, busilo do všeho co bylo po ruce, to byl pak hukot :-)
.... #zadynamo
acrylic

Příspěvek od acrylic »

subris píše: 29 led 2024 14:43 ... vlna mě nevadí, ale musí se s tím začít, když už se ten zápas vyloženě dohráva a vede se třeba o 3, 4 góly.... Nemusím zase tyhle akce na kostce třeba tohle nabíjení, Kiss me atd a další diskotéka.. Klidně bych vypustil i to třikrát vývolavani střelce na pokyn moderátora.. Chtělo by to vyladit to vyvolávání strelce po oslavě gólu. Včera začal kotel vyvolávat strelce, dotoho začal hlasatel a nebylo to pak tolik slyšet a hráč pak ani nezamava... Klidně bych vývolavani strelce nechal až po hlasatelovi... Jinak vítám aktivitu kotle, co se snaží celý zápas, bohužel z ostatních sektoru se přidává málo lidí. Škoda, že už to není jako dřív, kdy se skákalio, tleskalo, busilo do všeho co bylo po ruce, to byl pak hukot :-)

Ono to v play off zase bude víc a víc :) tam se většinou to co píšeš celkem probouzí.
Tesla a Devils
tau
Dal "To se mi líbí": 160 krát
Obdržel "To se mi líbí": 858 krát

Příspěvek od tau »

Jágr by udělal nejlépe, když by pověsil brusle na hřebík a 100% začal fungovat jako majitel. Obklopit se kvalitními spolupracovníky, trenéry a manažery a postupně klub postavit zpět na nohy.. Na ledě už jim nepomůže...
Ale upřímně řečeno, je mně celý Kladno u prdele....
FOGLIK

Příspěvek od FOGLIK »

subris píše: 29 led 2024 14:43 ... vlna mě nevadí, ale musí se s tím začít, když už se ten zápas vyloženě dohráva a vede se třeba o 3, 4 góly.... Nemusím zase tyhle akce na kostce třeba tohle nabíjení, Kiss me atd a další diskotéka.. Klidně bych vypustil i to třikrát vývolavani střelce na pokyn moderátora.. Chtělo by to vyladit to vyvolávání strelce po oslavě gólu. Včera začal kotel vyvolávat strelce, dotoho začal hlasatel a nebylo to pak tolik slyšet a hráč pak ani nezamava... Klidně bych vývolavani strelce nechal až po hlasatelovi... Jinak vítám aktivitu kotle, co se snaží celý zápas, bohužel z ostatních sektoru se přidává málo lidí. Škoda, že už to není jako dřív, kdy se skákalio, tleskalo, busilo do všeho co bylo po ruce, to byl pak hukot :-)
Ten hlasatel je naprostej tragéd odtržený od reality.
Jako by seděl v uzavřené buňce a nevnímal co se děje na stadionu.
Často zařízne nějaké věci z kotle.
Jirka.
Dal "To se mi líbí": 686 krát
Obdržel "To se mi líbí": 383 krát

Příspěvek od Jirka. »

Já mám doma z baráže furt ty tleskátka(reklamní harmoniky) sice se mi tenkrát nelíbilo že to dali na sedačky, ale ono to s tím byl dobrej hukot :dance: :whistle:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Stingy
Dal "To se mi líbí": 208 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Příspěvek od Stingy »

acrylic píše: 29 led 2024 14:45 Ono to v play off zase bude víc a víc :) tam se většinou to co píšeš celkem probouzí.
Přesně jak píšeš, ono i teď kolikrát je super atmosféra nebo kotel něco rozjíždí a do toho jim pustí úplnou kravinu, jen aby si to mohl odškrtnout a měl splněno.
Itchy
Dal "To se mi líbí": 155 krát
Obdržel "To se mi líbí": 448 krát

Příspěvek od Itchy »

tak já teda nenávidím prohry .... :think:
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 589 krát

Příspěvek od Pick »

.... pěknou naplněnost máme 👍 ....a tímto zdravím pana Dindu do ticketingu Sralty :wave:
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 471 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1062 krát

Příspěvek od jimmypop »

Pick píše: 29 led 2024 16:08 .... pěknou naplněnost máme 👍 ....a tímto zdravím pana Dindu do ticketingu Sralty :wave:
těžkej souboj na 11-12 místě :)
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 471 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1062 krát

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: 29 led 2024 15:54 tak já teda nenávidím prohry .... :think:
Přesně. Za ty toho spíkra úplně nenávidím :)
FOGLIK

Příspěvek od FOGLIK »

Pick píše: 29 led 2024 16:08 .... pěknou naplněnost máme 👍 ....a tímto zdravím pana Dindu do ticketingu Sralty :wave:
Na Bolku přijde 2900 lidi a mají kapacitu plnou z 71% :)
Vítky teda proti loňsku neskutečný propad. Taky věrný fanoušci.
lucas003
Dal "To se mi líbí": 134 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Příspěvek od lucas003 »

Adam Musil bude hrát nebo je teda taky zraněn??
Gumid
Dal "To se mi líbí": 571 krát
Obdržel "To se mi líbí": 765 krát

Příspěvek od Gumid »

Příklep: 10 dnů a stále se v tom budou rochnit. Mělo to být o Kladnu, ale... Kézr nemůže polknout, že mu tam Dědek nepřišel. Nechápe, jelikož on hnojomety nedělal, ale dodává že Pardubice neměli trpělivost, nejde jim mládež. Rulík to tam také poznal. V klubu je vnitřní nesoulad. A u všeho neopomene uvést pravděpodobně.
Autobusák
Dal "To se mi líbí": 802 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Příspěvek od Autobusák »

Gumid píše: 29 led 2024 18:08 Příklep: 10 dnů a stále se v tom budou rochnit. Mělo to být o Kladnu, ale... Kézr nemůže polknout, že mu tam Dědek nepřišel. Nechápe, jelikož on hnojomety nedělal, ale dodává že Pardubice neměli trpělivost, nejde jim mládež. Rulík to tam také poznal. V klubu je vnitřní nesoulad. A u všeho neopomene uvést pravděpodobně.
Já tyhle chujoviny nesleduji, takže mám klid. Ať si píšou a melou co chtějí, prostě nezájem. :smile:
Odpovědět