Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Sem tedy nepochopil proč tam dával Hrníčka a Pavlatu když odehráli dvě minuty každý. A ještě je dá k Musilovi, na toho si snad zasedli.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tau píše: 28 led 2024 21:56 Tak bude záležet jak to vypadá s Kaulym a Sedlem... Kdyby to u nich nedej bože mělo být na dýl asi bychom někoho do pole potřebovali. Ale musela by to být kvalita, která ale na trhu není...
Kautík snad prej 14 dní, mezitím se vrátí Vondráček, já bych do toho už taky nešahal, jestli béčko nebude hrát play-off přibude ještě Bambus, a dva obránci. Může se počítat snad i s Rohlíkem, pokud teda není taky zraněnej
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Vypadl Sedlo s Kautem a najednou nemáme ani čtyři pořádné útoky. Ještě že uz se vrátí Pečivo, Urban a Vondrc. Ještě se budou všichni hodit.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Zapchan píše: 28 led 2024 22:11 Sem tedy nepochopil proč tam dával Hrníčka a Pavlatu když odehráli dvě minuty každý. A ještě je dá k Musilovi, na toho si snad zasedli.
S tím Adamem Musilem je to těžký... On si mysí že má na první lajnu, já to tak nevidím. Jeho přínos ve třetí lajně je větší. Uskromnit se musel i Kauly... Adama mám hrozně rád, ale to jeho vztekání se mi moc nelíbí. Nikdo mu přece tady nekřivdí. Ale zdá se, že tady asi už nepodepíše, tak to vidím já... Pešán a první 2 lajny v Liberci jsou pro něj lákavá nabídka, i když tady by dostal více peněz.. On chce hrát 20 minut za zápas...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jirka. píše: 28 led 2024 22:17 S tím Adamem Musilem je to těžký... On si mysí že má na první lajnu, já to tak nevidím. Jeho přínos ve třetí lajně je větší. Uskromnit se musel i Kauly... Adama mám hrozně rád, ale to jeho vztekání se mi moc nelíbí. Nikdo mu přece tady nekřivdí. Ale zdá se, že tady asi už nepodepíše, tak to vidím já... Pešán a první 2 lajny v Liberci jsou pro něj lákavá nabídka, i když tady by dostal více peněz.. On chce hrát 20 minut za zápas...
Ja si myslím, že byl naštvaný protože se zranil. Zadina to stáhl na tři útoky a Adam hrál s Poulou a Mandym. Pak tam po jednou střídání nějak , težce bruslil, jako by měl něco s kyčlí. A pak za něj nastupoval Řeka.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

lucas003 píše:Ten Paulovič to je čím těžší situace, tím lepší řešení. Jak má vyřešit jasnou situaci, tak hrůza. A pak těžká situace, málo času a geniální :))
Nesmí mít čas přemýšlet.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

digitalmouse píše:Je to těžký... máme v týmu přetlak a všichni jsou platní hráči. Máme hráče kteří by tu roli "zlého hocha" s přehledem zastali. Ale právě že jsou všichni platní hlavně hokejově, je jasné že se v play-off asi do ničeho pouštět nebudou.

Neříkám abychom hledali nějakého bezmozka, ale mít nějakou "zálohu" v podobě někoho kdo v případě potřeby "zasáhne" a nebude tak moc chybět na ledě, by se trochu hodil.

Snad víte jak to myslím Obrázek
Ano vím jak to myslíš, ale bude-li to pouze nehokejový bijec, tak v případě zápisu do soupisky k utkání jsi přišel o jedno místo, které doteď měl jeden ze tří současných s hokejovou invencí.

Záleží na tom, zda chceš, aby v té které konkrétní chvíli oslabil tým a riskovat, že inkasuješ v oslabení, ale ty mi taky rozumíš :)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

FOGLIK píše: 28 led 2024 22:30 Ja si myslím, že byl naštvaný protože se zranil. Zadina to stáhl na tři útoky a Adam hrál s Poulou a Mandym. Pak tam po jednou střídání nějak , težce bruslil, jako by měl něco s kyčlí. A pak za něj nastupoval Řeka.
Naražená kyčel hodně bolí, to je tak na týden.. ale nevíme.. každopádně to už bysme byli -3 útočníci. Sedlo s berlema asi nevěští nic dobrého.... Jak říkal kolega nademnou všichni tři navrátilci se budou ještě hodit.

Pokud ještě nějak doplnit tým o útočníka, tak kde brát a nekrást? Švyrjovy, Sergienka a obecně rusi jsou zapovězené a není to ani dobrá volba jak se vždy ukázalo nakonec(možná Zacharčuk se trochu vyplatil), a Mallety a jiné kanaďany na dohrání sezony už jsem Dědek brát nechce, i když si myslím že jednoho šikovného kanaďana do týmu bysme si vzít mohli, jeden by se absorboval..
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 28 led 2024 22:44, celkem upraveno 2 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

frysta píše:Zadina potřeboval jen 4 zápasy, než pochopil, že na PP musí být Paolo. Je to kvalitní trenér a testem prošel. :)
Zatím to pochopili všichni hlavní trenéři :)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

stará hokejka píše: 28 led 2024 22:37 Ano vím jak to myslíš, ale bude-li to pouze nehokejový bijec, tak v případě zápisu do soupisky k utkání jsi přišel o jedno místo, které doteď měl jeden ze tří současných s hokejovou invencí.

Záleží na tom, zda chceš, aby v té které konkrétní chvíli oslabil tým a riskovat, že inkasuješ v oslabení, ale ty mi taky rozumíš :)
Tohle rozhodnutí jsem třeba nikdy nepochopil, dříve šlo hrát 20 hráčů, typicky 7 obránců a 13 útočníků...to bylo akorát.. k čemu je dobrý že se to pravidlo změnilo směrem dolů my hlava nebere..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jirka. píše: 28 led 2024 22:38 Naražená kyčel hodně bolí, to je tak na týden.. ale nevíme.. každopádně to už bysme byli -3 útočníci. Sedlo s berlema asi nevěští nic dobrého.... Jak říkal kolega nademnou všichni tři navrátilci se budou ještě hodit.

Pokud ještě nějak doplnit tým o útočníka, tak kde brát a nekrást? Švyrjovi, Sergienka, Mallety a jiné kanaďany na dohrání sezony už jsem Dědek brát nechce, i když si myslím že jednoho šikovného kanaďana do týmu bysme si vzít mohli, jeden by se absorboval..
Já si myslím, že hlavně Rohlík by si zasloužil šanci. A on pak v Playoff loni docela byl vidět i Rákos.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

stará hokejka píše: 28 led 2024 22:40 Zatím to pochopili všichni hlavní trenéři :)
Myslím, že nejrychlejší byl Král, ale my nesmíme ani naznačovat. :)
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Viděli jste už tu přestupovou bombu Sparty? Kolik asi tak může stát borec po skončení profi kariéry a po nemalých zdravotních problémech? Do 10 mega? :)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

woe píše:Kladno patří na dno!

Psíkožrouti do pralesa!
Jsem stará škola a tak jsem za Kladno v lize rád.
Tradiční kluby jako jsou oni, Jihlava, Zlín, bych viděl v lize radši než Třinec, Liberec, Hradec, Olomouc, Vary a Boleslav.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Já si říkal, proč pan doktor Kratochvíl nebyl v Dynastii Dynamo rovnou. A on to byl plán. Takhle to bylo ještě s aplausem plnýho stadionu.

Univerzální voják Paulo dva góly připravil, jeden dal.

Kloudy opět hodně dobrej.

Největší žebrák je Frolík. Vyčichlej. Když ho to nebaví, měl by se na to vysrat.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Philip píše:Nevím, co už se musí stát, aby v plné enteria aréně jela mexická vlna...
To už je xtý zápas, co se to nabízelo a nic. Smutné...
Pamatuješ na domácí zápas s Hradcem a mexickou vlnu čtyři minuty před koncem a při skóre 3:1? :)))
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

JiriK píše: 28 led 2024 20:09 a sousedovi ta koza furt ne a ne zdechnout :))))
Hele v pohodě, dneska sem si tu jejich plichtu už konečně pojistil pětikilem. Jde o to zda budou pokračovat :-)
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Na X píše pan Chramouský Sedlo a Kautík až měsíc mimo....

Sparta ještě obránce z Ameriky
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Stars píše: 29 led 2024 07:50 Na X píše pan Chramouský Sedlo a Kautík až měsíc mimo....

Sparta ještě obránce z Ameriky
Ať se dají do kupy, a pomůžou v play off, ZČ je na 90% vyhraná, takže jsem v klidu....vyzkouší se jiné formace, a pomůže nám to...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

žádné hráče bych neuvolňoval. Zbytečně by se posilovala konkurence a nám se snižovala hráčská základna.
Vždy jen Dynamo!
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... bych stáhnul už Urbana a Rohlíka, Bolka a Litvínov už nehrají v lednu, tak bych to k dnešku ukončil, pokud to jde. A samozřejmě pokud by mohli zítra nastoupit, když už v tomhle kole hráli za jiný tým...
.... #zadynamo
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

SPA ma Zacha Kassiana .. elitniho bitkare a enforcera z NHL... Nemuzu se zbavit dojmu, ze ho maji hlavne pro zapasy s nami a TRI... puvodne jsem pro nebyl , ale ted jeden velky durazny hrac by se hodil...
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

denyip píše: 29 led 2024 08:27 SPA ma Zacha Kassiana .. elitniho bitkare a enforcera z NHL... Nemuzu se zbavit dojmu, ze ho maji hlavne pro zapasy s nami a TRI... puvodne jsem pro nebyl , ale ted jeden velky durazny hrac by se hodil...
Jenže v našem případě to je trest 5+do konce utkání. Viz jak tu zničili Camaru. Absolutně nechápal co se děje. Fauly na něho bez potrestání a on dostávali i stopky. Včera taky Kladno faulů jako maku a vylučovali nás. Hyka si to včera odnesl za Sedláka. Min 4 fauly na něho a nepotrestány.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sedla je teď škoda že má zranění... Nabíral formu jak kráva uvidíme kdy přesně se vrátí ale zase bude muset se do toho dostat to samé Kaut je to škoda ale bohužel to patří ke sportu
🔴⚪
Odpovědět