Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

FOGLIK píše: 26 led 2024 15:49 Tak to jdu objednat paletu do zásoby, pak mě někde najdou s infarktem :)
Neboj, Chuck Norris to už léta snídá, obědvá i večeří.... :)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Nejlepší je koukat na sestavu sem.

https://www.hokej.cz/zapas/2908876/roster
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 26 led 2024 16:00 Neboj, Chuck Norris to už léta snídá, obědvá i večeří.... :)
A víš kolik po tom udělá kliků? Prej všechny. :-)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já už jsem z toho blázen. Jak mohli dopovat nevědomky, když v popisu produktu se nachází DMAA, ikdyž ji produkt reálně neobsahuje? Oni si před požitím dělali laboratorní test? nebo tohle vyjádření špatně chápu: "Ve vzorku hráče byly nalezeny látky z kategorie stimulantů: 1,5-dimethylhexylamine, heptaminol, oxilofrine. Není pravda, že by šlo o látku DMAA. „Geranium extrakt (DMAA) se v popisu produktu nachází, ale produkt ji neobsahuje, což jsme zjistili v laboratoři. Hráči tak zvažují i právní postih vůči výrobci Mesomorphu,“ vysvětlil Šťovíček."

Pokud se tu psalo, DMAA je zakázaná látka. Byla uvedena v popisu na produktu. Oni si ten produkt přesto koupili a použili. Takže nedopovali vědomě, ikdyž nakonec něco jiného?
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

zdeněk píše: 26 led 2024 13:25 Zajímavé, naposledy se takto pročistil vzduch v sezoně 04/05, když kabina odvolala pana Výborného a trenéři Martinec, Šejba uvolnili atmosféru, žili z práce pana Výborného a dokonce vyhráli titul. V další sezoně ale letěli po 5 týdnech protože mančaft neměl natrénováno, hráči si dělali co chtěli.
Jinak VV jednal s uvedenými hráči, Zadina a další zde uvádění. Také ale jednal se Zohornou, Špačkem /ten jedná dál ve Švýcarsku i se Spartou/. VV měl domluvenou 1 pětku vlčáků do 25 let, kteří málo okusili NHL, ale byli lepší AHl. Přišel pouze Hájek. Další mu nepodepsali, protože by museli odejít někteří, kteří netahají. Kdo sem přijde se uvidí, protože odchody budou.
Bylo by taky ale férové zmínit, jak vypadal kádr v sezóně 04/05 a 05/06, tam byl propastný rozdíl.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tvl. Ten Kmoníček je směšnej a ubohej, to jsou výmluvy na úrovni žáků základní školy :rofl:

Z diskuse pod Kmoníčkem:

Jiri Kuba
Před 40 minutami

Tohle snad není možný, kdyby ten chlap alespoň mlčel, ale on z nich bude dělat ještě mučedníky.

Je to především o zoufalé lenosti novinářů, kteří když jde o propagandu protiruskému dezolátovi Hudáčkovi, tak klidně přebírají i fotografie z bandy hokeje, ale tady jsou líní si najít i ten výrobek, na který se Hradec vymlouvá.

Už z reklamy na něj na internetu je zřejmé, že obsahuje zakázané látky! U nás se ani fociáln neprodává. Nejčastěji se nakupuje jedné z jedné slovenské garážové míchárny, lze ho samozřejmě nakoupit i na zahraničních e-shopech a na darknetu. Tam už však uvádějí všechny zakázané látky. Ti Slováci uvádějí jen DMAA, ale to je také bráno za nelegální doping.

Každopádně pokud nakupují hráči Hradce takové suplementy od takových pochybných firem po konzultaci s klubovým lékařem, tak to jasně ukazuje na organizovaný doping.

Oni toho chlapci podle dopingového nálezu měli tolik, že museli mít oči rudé jako angoráci, toho se klubový lékař nemohl nevšimnout. To už je opravdu za hranou a jde o zdraví hráčů.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

JirkaPCE píše: 26 led 2024 16:09 Bylo by taky ale férové zmínit, jak vypadal kádr v sezóně 04/05 a 05/06, tam byl propastný rozdíl.
A taky tu hrál zpruzený Mikeš, kterého Zbyněk nepustil do Ruska.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pokud tomu dobře rozumím, nevědomost se tedy prokázala tím, že klubový doktor dosvědčil, že se jej hráči klubu tázali, zda je přípravek v pořádku? To jako fakt? :smiley: :smiley: :smiley: Nebyla náhodou jedna z prvních verzí, že o tom doktor neví nic a nikdo se jej na to neptal?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 26 led 2024 16:27 Pokud tomu dobře rozumím, nevědomost se tedy prokázala tím, že klubový doktor dosvědčil, že se jej hráči klubu tázali, zda je přípravek v pořádku? To jako fakt? :smiley: :smiley: :smiley: Nebyla náhodou jedna z prvních verzí, že o tom doktor neví nic a nikdo se jej na to neptal?
Jo, takovej malá slabina v příběhu, který si vědomej i Kmonda. I proto zahájil pro svoje skalní publikum emotivní ofenzivu. Zní: Jsme oběti.
lappi
Příspěvky: 56
Registrován: 20 led 2024 23:43
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lappi »

Že se dá obsah zakázané látky v přípravku normálně vygooglit, to je teda mazec. :D
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 26 led 2024 16:27 Pokud tomu dobře rozumím, nevědomost se tedy prokázala tím, že klubový doktor dosvědčil, že se jej hráči klubu tázali, zda je přípravek v pořádku? To jako fakt? :smiley: :smiley: :smiley: Nebyla náhodou jedna z prvních verzí, že o tom doktor neví nic a nikdo se jej na to neptal?
To je tak, když se nepodíváš co jsi říkal skoro před rokem, oni se tam začínají už v těch svých hovnech jak to vlastně bylo slušně koupat :rofl: Bavím se.. Ale opravdu to chce aby byli nakonec řádně potrestáni... jejich právník říkal že mají poměrně kované důkazy že nedopovali úmyslně a udělali všechno proto aby nepochybyli i neúmyslně. Hm, asi špatnej kovář :laughing: :see_no_evil:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

pane Ryšavý, neměl by se ten přípravek zasypat vápnem? a bylo by po problému ne?

mě je to jedno, jak to dopadlo, jejich boj, doufám, že dostanou bolestné, aby bylo spravedlnosti uděláno vše
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jirka. píše: 26 led 2024 16:45 To je tak, když se nepodíváš co jsi říkal skoro před rokem, oni se tam začínají už v těch svých hovnech jak to vlastně bylo slušně koupat :rofl: Bavím se.. Ale opravdu to chce aby byli nakonec řádně potrestáni... jejich právník říkal že mají poměrně kované důkazy že nedopovali úmyslně a udělali všechno proto aby nepochybyli i neúmyslně. Hm, asi špatnej kovář :laughing: :see_no_evil:
Proč nejdou hráči za doktorem, aby jim něco dal, a namísto toho zobou přípravek, o kterém se ví, že je problémový? Jako chápu, že se nedá odolat lákavé nabídce, když je produkt v akci a dopravou zdarma. To jim za to ta lví síla tolik stála? Kolik dalo práce, sehnat tu správnou lahvičku se správným rokem?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Stars píše: 26 led 2024 17:01 pane Ryšavý, neměl by se ten přípravek zasypat vápnem? a bylo by po problému ne?

mě je to jedno, jak to dopadlo, jejich boj, doufám, že dostanou bolestné, aby bylo spravedlnosti uděláno vše
čeká nás poslední čtvrtina, tak by se jim mohl každý z 13 soupeřů před zápasem veřejně omluvit za způsobenou újmu + hymna + jim každej tým jednou vypere tu plachtu za vicemistra
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lappi píše: 26 led 2024 16:43 Že se dá obsah zakázané látky v přípravku normálně vygooglit, to je teda mazec. :D
Tak ono kdyby se k tomu média postavila jako k našim problémům nebo i třeba k Hudáčkovi, asi by případné Čížkovo odvolání bylo ještě zajímavé. Ale všichni víme, jak se to má s inzerenty atd.

V civilizované zemi by se tohle těžko zametlo pod koberec. Takže jsme stále velmi blízko Rusku. Nakonec když odbočím, ten americký senátor má možná i pravdu..
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Padlo na začátku, že Kautík bude cca.14 dní mimo.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 26 led 2024 17:37 Padlo na začátku, že Kautík bude cca.14 dní mimo.
Jj.. Pry nic vazneho ale 2 tydny si to vyzada.. Tak nevim uplne co tim chtel basnik rici
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Právě na X
Přílohy
Screenshot_20240126_175258.jpg
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jestli Záďa začne přepalovat první lajnu, to by nebylo dobré. Jak jste dávali ty statistiky, v tom nižším IT jsem cítil do budoucna naši výhodu..

Jinak dnes čekám, že konečně zavěsí Rišo.. ;-)

Edit: Ten Houdek, co ho David ještě v Třinci stepal do kuličky? :-)
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Sweník píše: 26 led 2024 17:56 Jestli Záďa začne přepalovat první lajnu, to by nebylo dobré. Jak jste dávali ty statistiky, v tom nižším IT jsem cítil do budoucna naši výhodu..

Jinak dnes čekám, že konečně zavěsí Rišo.. ;-)

Edit: Ten Houdek, co ho David ještě v Třinci stepal do kuličky? :-)
Houdka chtěl prý Varaďa
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Na pristi rok bych chtel abychom co nejvice hrali v cervenych dresech.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Houdek málo. Adept musí dojet na test, a pokud remizuje s Davidem, může vyjednávat o smlouvě. Jinak nebrat.

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Sedlo úplně zbytečný faul. A následně gól..
Matess
Příspěvky: 705
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Nevadí, stejně hrajem líp, když musíme dotahovat.
Odpovědět