Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
av69
Příspěvky: 2591
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1541 krát
Obdržel "To se mi líbí": 958 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Stadion teď lepší než například v Boleslavi, výkonnost dlouhodobě na špici Chance ligy, vůbec by mi nevadilo kdyby v extralize vystřídali například Kladno.
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

JirkaPCE píše: 25 led 2024 18:30

To jako Koreis opravdu někde tvrdil, že máme s koncem přestupního termínu zájem o Kahuna, který má ve Švýcarsku smlouvu ještě na několik let a bod na zápas. Toho už snad nikdo nemůže brát vážně, placá čím dál tím větší nesmysly.
Tak tohle si zrovna Koreis nevymyslel, jednani s Kahunem probehla, schaneli strelce k Sedlakovi, jednalo se na Spengler Cupu. S prichodem Panika to myslim skoncilo.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Výměna Pavláta za Kloudyho plus nějaká kompenzace by byla především výhodná pro Plzeň. Budu docela zvědavej jak to dopadne. Věřím, že na nesmysly nepřistoupíme ale furt si spíš myslím, že po tom Plzeň hrábne i za původních podmínek.

Žijeme bulvárem. Každej si dneska může vykřikovat co chce. Dudův výkřik o 15 milionech za Pavláta je teda nejen legrační, ale hlavně úplně mimo.

Tak jako člověka baví časem obměna týmu a nové tváře, tak stejně bych to čekal i u "expertů" v televizi. Parta kolem Záruby, to je banda dinosaurů, která třeba mně už dlouho nezajímá. Předvídatelní, mdlí, nudní.... Nové tváře, noví hrdinové.....
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Itchy píše: 26 led 2024 09:41 Výměna Pavláta za Kloudyho plus nějaká kompenzace by byla především výhodná pro Plzeň. Budu docela zvědavej jak to dopadne. Věřím, že na nesmysly nepřistoupíme ale furt si spíš myslím, že po tom Plzeň hrábne i za původních podmínek.

Žijeme bulvárem. Každej si dneska může vykřikovat co chce. Dudův výkřik o 15 milionech za Pavláta je teda nejen legrační, ale hlavně úplně mimo.

Tak jako člověka baví časem obměna týmu a nové tváře, tak stejně bych to čekal i u "expertů" v televizi. Parta kolem Záruby, to je banda dinosaurů, která třeba mně už dlouho nezajímá. Předvídatelní, mdlí, nudní.... Nové tváře, noví hrdinové.....
Je tam jedna nová tvář a to Hubáček a ten mě baví :)
Problém je , když se pak ve studiu potká s Moravcem, to je pak kontrast jako blázen :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

av69 píše: 26 led 2024 09:15 Stadion teď lepší než například v Boleslavi, výkonnost dlouhodobě na špici Chance ligy, vůbec by mi nevadilo kdyby v extralize vystřídali například Kladno.
Stadionek pěknej. Ale kapacitou 2600 míst neplní extraligový podmínky - "každý zimní stadion musí mít minimální diváckou kapacitu 5000 míst s tím, že z této minimální divácké kapacity musí být alespoň 3500 míst k sezení"

Samozřejmě mohli by hrát na výjimku jako třeba Boleslav. Ale ta kapacita v Porubě je na extraligu strašně nízká. To i ta barabizna v Boleslavi má přes 4000.
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

FOGLIK píše: 26 led 2024 09:52 Je tam jedna nová tvář a to Hubáček a ten mě baví :)
Problém je , když se pak ve studiu potká s Moravcem, to je pak kontrast jako blázen :)
Hubáček je super + mě baví i Pospec :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

V čété bych jako experty dlouhodobě nechal Pospece a možná Hostáka. Jsou sice už okoukaní, na druhou stranu ale se za tu dobu už něco naučili a defacto jsou z nich profesionální komenátoři. Zbytek bych vždy po nějaké době obměňoval. Hubas jako nová krev je v poho, na MS byl zpestřením třeba i ten Koukal...
Sweník
Příspěvky: 13981
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1126 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Itchy píše: 26 led 2024 09:41 Výměna Pavláta za Kloudyho plus nějaká kompenzace by byla především výhodná pro Plzeň. Budu docela zvědavej jak to dopadne. Věřím, že na nesmysly nepřistoupíme ale furt si spíš myslím, že po tom Plzeň hrábne i za původních podmínek.

Žijeme bulvárem. Každej si dneska může vykřikovat co chce. Dudův výkřik o 15 milionech za Pavláta je teda nejen legrační, ale hlavně úplně mimo.

Tak jako člověka baví časem obměna týmu a nové tváře, tak stejně bych to čekal i u "expertů" v televizi. Parta kolem Záruby, to je banda dinosaurů, která třeba mně už dlouho nezajímá. Předvídatelní, mdlí, nudní.... Nové tváře, noví hrdinové.....
Ale však oproti Králikovi nebo Richterovi to nové tváře jsou. :-))
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Sweník píše: 26 led 2024 00:48 Samozřejmě, ale stejný trest dostanou i ti dva další. Bylo by velmi divné, kdyby APK nerozhodla podobně i pro zbytek týmu.

Zkrátka dopujete, stříbro se nepočítá. V Ostravě tomu určitě rozumí a pochopí to.

Buďte rádi, že vůbec zůstanete v extralize, byť za podvodníky a šašky se sundanou nebo "-3" plachtou rádoby vicemistrů. :wave:

Edit: Omlouvám se, pokud jsem tě křivě nařkl z fandění MHK. Ale ten argument byl fakt, jak kdyby to psal někdo od nich. Chápu, že prosákl výsledek teprve prvního případu. Ale i Šťovíček odpovídal, že se rozsudky s velkou pravděpodobností lišit nebudou.
No, ja urcite Hradci nefandim :grinning: V pohode, ale stejne si myslim ze to seberou pouze tem dalsim dvoum a klubu to nechaji, podle me vic nez odecet bodu nebude...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Sweník píše: 26 led 2024 09:58 Ale však oproti Králikovi nebo Richterovi to nové tváře jsou. :-))
Za mně teda dost zkrálíkovatěli :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8638
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 516 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1223 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: 26 led 2024 10:41 Za mně teda dost zkrálíkovatěli :-)
IMG_20240126_105631.jpg
Georgre
Příspěvky: 4934
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tau píše: 26 led 2024 09:58 V čété bych jako experty dlouhodobě nechal Pospece a možná Hostáka. Jsou sice už okoukaní, na druhou stranu ale se za tu dobu už něco naučili a defacto jsou z nich profesionální komenátoři. Zbytek bych vždy po nějaké době obměňoval. Hubas jako nová krev je v poho, na MS byl zpestřením třeba i ten Koukal...
Zárubič chystá na MS nějaké překvapení, já bych si přál, aby to byl Patrik Eliáš, ten se mi teď líbil na O2, když to glosoval, ten zápas s ČB myslím, že to bylo....jen doufám, že se tam nevrátí Marek Sýkora...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Georgre píše: 26 led 2024 11:07 Zárubič chystá na MS nějaké překvapení, já bych si přál, aby to byl Patrik Eliáš, ten se mi teď líbil na O2, když to glosoval, ten zápas s ČB myslím, že to bylo....jen doufám, že se tam nevrátí Marek Sýkora...
Místo Antoše, Procházky nebo Moravce bych Sýkoru bral. Kdykoli. :)
Sweník
Příspěvky: 13981
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1126 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Chvíli jsem poslouchal tu tiskovku bobuláků. Krom toho, že kvalitou mi to připomínalo legendárního Franka Drebina, tak i obsahově to je dobrá komedie. Nic neví, nic se nevědělo, zkrátka hodně lží. A základem bylo používat misto slov přípravek nebo látka spojení "potravinový doplněk".. Jinak Ryšavý dobré dotazy.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Sweník píše: 26 led 2024 11:36 Chvíli jsem poslouchal tu tiskovku bobuláků. Krom toho, že kvalitou mi to připomínalo legendárního Franca Drebina, tak i obsahově to je dobrá komedie. Nic neví, nic se nevědělo, zkrátka hodně lží. A základem bylo používat misto slov přípravek nebo látka spojení "potravinový doplněk".. Jinak Ryšavý dobré dotazy.
JJ Ryšavý dobře. To máme opravdu věřit tomu, že vydali jakékoliv prohlášení, aniž by si zeptali hráčů a lékaře zrovna na tohle? Ale pane Kmoníčku...

Další otázka mířila na to, že v původním prohlášení klubu bylo uvedeno, že hráči jednali na vlastní pěst a s nikým danou věc nekonzultovali.

„Když jsme se dozvěděli o tom, že byli hráči pozitivně testování, tak jsme řekli to, co nám přišlo nejpravděpodobnější. Postupem času se ale zjišťovala příčina a původ, šlo se tak do hloubky toho, jak přípravek užívali a jak se k nim dostal. V době vydání toho obecného prohlášení jsme prakticky nic nevěděli,“ odpovídá Aleš Kmoníček.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
zdendik
Příspěvky: 143
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

Hradec bude v dopingové kauze požadovat odškodné :grr: :grr: to jako vážně?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Statistika nuda je...

Bodování vede dědek Růžička 44b . Ráďa je čtvrtej 37b a Sedlo o bod pátej.

První tři v bodování ale brutálně vyšší ice time. Pokud bych to přepočítal na jejich ice time, řekněme spíš na nižší průměr - 20min, tak Ráďa oproti Růžičkovi odehrál o 6 zápasů míň, oproti Fillipimu dokonce o 12 zápasů a Kašemu o 10... Sedlo hrál ještě méně minut ...

Pak mně zaujal kurz Tipáče na Radegast index po ZČ, kde favorizuje Dvořku před Hollandem. Aktuálně je Holland o bod lepší...
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

tau píše: 26 led 2024 09:54 Stadionek pěknej. Ale kapacitou 2600 míst neplní extraligový podmínky - "každý zimní stadion musí mít minimální diváckou kapacitu 5000 míst s tím, že z této minimální divácké kapacity musí být alespoň 3500 míst k sezení"
Loni před rekonstrukcí měl ten stadion ještě kapacitu 5000: https://www.hokej.cz/zapas/2906922

Docela to teda zredukovali, jestli má teď 2600.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

zdendik píše: 26 led 2024 11:45 Hradec bude v dopingové kauze požadovat odškodné :grr: :grr: to jako vážně?
Tak proto tam ted nechodi lidi.. Pockejte ty narvany baraky potom. Muhehehehe
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Sweník
Příspěvky: 13981
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1126 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Mech nijak moc nesleduju, ale třeba se dočkáme i toho, že Kmoníček začne brzy vydávat dekrety. Koho mně to jenom připomíná.... legrační a zhruba stejně důvěryhodné ....
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Dynamík Jistič píše: 26 led 2024 11:40 JJ Ryšavý dobře. To máme opravdu věřit tomu, že vydali jakékoliv prohlášení, aniž by si zeptali hráčů a lékaře zrovna na tohle? Ale pane Kmoníčku...

Další otázka mířila na to, že v původním prohlášení klubu bylo uvedeno, že hráči jednali na vlastní pěst a s nikým danou věc nekonzultovali.

„Když jsme se dozvěděli o tom, že byli hráči pozitivně testování, tak jsme řekli to, co nám přišlo nejpravděpodobnější. Postupem času se ale zjišťovala příčina a původ, šlo se tak do hloubky toho, jak přípravek užívali a jak se k nim dostal. V době vydání toho obecného prohlášení jsme prakticky nic nevěděli,“ odpovídá Aleš Kmoníček.
S dovolením jsem to okopíroval a dal do diskuze na idnes.
Georgre
Příspěvky: 4934
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

frysta píše: 26 led 2024 11:31 Místo Antoše, Procházky nebo Moravce bych Sýkoru bral. Kdykoli. :)
To zas souhlasím, odborník to je, ale teď jde o to jestli si neužívá důchodu, a sleduje NHL, a extraligu a je v obraze...uvidíme...v EHT ho asi někdy ještě uvidíme
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jakub82 píše: 26 led 2024 12:13 S dovolením jsem to okopíroval a dal do diskuze na idnes.
V pohodě...já to zkopíroval z onlajnů :thumbup:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Podle mě Mechu zachránila prdel ta látka, respektive že to nebyla DMAA. S ní by to mohla být pálka dva roky, pak by se zvolená taktika mohla drolit na hráčích, kteří by byli míň ochotní to vzít komplet na sebe.

A poslední postřeh. Od jakýho data se počítá trest? Mandy měl pozitivní test v prosinci, ale od toho data mu trest určitě neběžel. Asi nějaká změna v metodice, i když ne moc logická, když sportovec první měsíc trestu hrál.
Odpovědět