Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »



To jako Koreis opravdu někde tvrdil, že máme s koncem přestupního termínu zájem o Kahuna, který má ve Švýcarsku smlouvu ještě na několik let a bod na zápas. Toho už snad nikdo nemůže brát vážně, placá čím dál tím větší nesmysly.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

JirkaPCE píše: 25 led 2024 18:30

To jako Koreis opravdu někde tvrdil, že máme s koncem přestupního termínu zájem o Kahuna, který má ve Švýcarsku smlouvu ještě na několik let a bod na zápas. Toho už snad nikdo nemůže brát vážně, placá čím dál tím větší nesmysly.
Ano tvrdil
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 25 led 2024 18:30

To jako Koreis opravdu někde tvrdil, že máme s koncem přestupního termínu zájem o Kahuna, který má ve Švýcarsku smlouvu ještě na několik let a bod na zápas. Toho už snad nikdo nemůže brát vážně, placá čím dál tím větší nesmysly.
To víš, je u něj na Elite česká vlaječka. Proč to nehodit na sítě? Ale jasné, možná před trejdem Činela se náš klub také zeptal. Podle mne už je kádr hotový. Pouze nastala otázka, jestli přistoupíme na možná nesmyslné podmínky Plzně v trejdu brankářů.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Když je ruka Páně doširoka rozevřená, tak proč to nezkusit? Dominik Kahun mi do toho zapadá. To je ta cesta VV, vytvořit tým, který půjde za ním. Protože jako hráči prošli drilem NHL. kde se neremcá. Takže absolutně bez keců a poznámek okolo. I o tom se dneska mluvilo ve zmiňovaném podkastu. A to mi tu vyčetl před časem i kolega stará hokejka a nejen on. A zmiňoval to i Ryšavka.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník píše: 25 led 2024 18:29 Nevědomý by ale asi být neměl. Teda zde asi byl. Ale jejich chybou.
Může se k tomu přihlédnout.

Podle současného práva je sportovec uznán vinným i v případě, že pravidla poruší nevědomky. Dále, dle antidopingových předpisů je povinností sportovce zajistit, aby se zakázané látky nedostaly žádným způsobem do jeho těla.

Udělalo se to tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Žijeme sice v ČR a ne v USA, ale ač je to jen potravinový doplněk tak nesplňoval deklarované složení. Takže firma co ho prodávala je za to zodpovědná. Takže doufám, že poškození hráči a klub HK budou po této firmě požadovat odškodné. Za další doufám, že další státní instituce s dotčenou firmou zahájí správní řízení. Protože mohla ohrozit i další občany ČR. Samozřejmě, že se nic z tohoto nestane, ale mělo by. A je třeba divné, že dotčena firma se vůbec nebrání proti tomuto nařčení. Měl by se nějaký novinář zeptat na její vyjádření k danému problému.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

mach píše: 25 led 2024 17:29 Duda by mohl být dobrý na střídačce jednou jak vnímá hokej.
Já ti teda nevím.. já ho rád nemám a mám ho spojenýho s tím důchodcem, Duda je podle mě magor pokud není v klidu. Tady v klidu byl, tak to působilo jinak. Dovolím si s ním nesouhlasit ve věcech jako že hokej a play-off přirovnavá k válečnému bojišti, kde umírají lidi. To už přehnal. Je to pořád jenom sport. Mluvil tam něco o egu a bylo vidět že on ho má hodně silný, já já já jsem slyšel od něj často. Skákal Irglovi do řeči, a sebral si vždy slovo. Mě sebral radost když jsem se těšil co na tohle řekne Irgl aon mu to slovo vzal, i když se rozmluvil jako první. Za to Irgl na mě působí pohodovým stylem chlapíka s kterým bych klidně rád zašel na pivo. Rozhodně ho měli nechat mluvit víc, protože Varaďu víc zná, trenoval ho(nevím jestli po dnešku budou ještě kamarádi :rock: ) S Dudou bych na pivo nikdy nešel, působí na mě dojmem, že by pod vlivem dokázal zmlátit dítě(třeba) Duda maximálně ten scout. Nechtěl bych ho tady někdy vidět. I jeden uznávaný pan psycholog pan Jelínek, kterého bysme tu brali asi všichni, říká že strach je špatná emoce a nasranost špatný rádce. A aby hráči měli stále blblou náladu a strach, to jim nepřidá. Jak psal Propulse, že se kabině ulevilo. Rozhodně máme v týmu hodně starších hráčů, kteří už něco zažili a nepotřebují aby je někdo vojensky driloval. Třeba Kolář nebo Ráďa. Takoví hráči ví co chtějí a co se od nich očekává. Zrovna Koláře Varaďa moc nemusel, přesně proto jak říkal Irgl, že to je starší hráč. Přitom Jenda Količ je skvělý obránce, teď už vytlačil ze sestavy i Válu na pozici sedmého beka, natož takového Bučka. Kdo četl Dynamo bez frází tak ví jakej je Količ srdcař a nechá na ledě vše i bez Varadi. Nemá zapotřebí aby mu někdo nadával na sklonku kariery. Rozhodně stojím za cestou pana Dědka, který říkal že chce hokej dělat i lidsky. Že to nejsou jen mašiny jako v rusku před 40 lety a že mají své problémy a potřeby a hlavně duši. Já proto ani moc nesleduju NHL, mě se až ten nelidskej přístup nelíbí k hráčům tam nelíbí. Jak tě různě jebou a zkouší, posílají na farmu nesmyslně tam a zpátky a znechucují tvou touhu a zašlapávají talent. Je to pořád jenom hra a ne nějaká válka jak říkal Duda. Jo a ať si Duda strčí svých 15mega za Pavláta do prdele...

Jinak asi celkem dobrý, nesouhlasím ještě s tím že máme odskočenej kádr i od Sparty, a taky se mi nelíbí to, jak o nás Duda říkal že nic jinýho než titul by byl absolutní výbuch. Jako samozřejmě, vím jak to myslel a já chci taky titul, ale kádr na titul tady máme po minulém titulu teprve DRUHOU sezonu a ta první sezona nevyšla jen shodou okolností a trošku štěstíčka a troufám si říct i "díky" rozhodčím. V některých zápasech Třinci pomohli když to nejvíc potřebovali a nespraví na tom nic ani písknutej nájezd v poslední vteřině 7. zápasu. Bobuláři by pak byli jistě jen formalita. Za to Sparta od posledního titulu má kádr na titul v podstatě celou dobu. A čeká tedy na titul už 17 let!!! 17 let a 1 rok, to je trochu rozdíl pane Dudo ne??? Ještě se mi nelíbila(a to na obou) jedna věc. Když dostali otázku co na ty urážky hráčů a realizačního týmu, tak odpověděli že v KHL je to norma, že v NHL vlastně taky a že si nemyslí že by u nás v kabině k něčemu došlo. Mají říct že neví(protože to opravdu neví, min. Duda neví, Irgl něco naznačil) ale nemají říkat že si nemyslí a že tam nic asi nebylo, nebo něco tak strašného, protože opak je pravdou. Jinak se mi to líbilo, padly tam od obou bývalých hráčů zajímavé myšlenky. Ale jak říkám s Irglem na pivo jo, s Dudou ne :whistle:
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 25 led 2024 19:58, celkem upraveno 1 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Ještě jedna věc, Duda tam zmiňuje obrovské návštěvy v O2 - 15, 17 tisíc diváků skoro pořád... To bych trochu poupravil, a a taky se ho zeptal, kdo všechno ty návštěvy dělá... Jestli těch 8-10 tisíc fandů není na takové město vlastně dost málo, a neobstojí u mě ani argument že v Praze je víc možností vyžití...😂
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Vyjádření ředitele Tipsport extraligy ledního hokeje k dnešnímu posunu v kauze dopingového nálezu hráčů Mountfield HK Praha, 25. ledna 2024.

V dnešních odpoledních hodinách ředitel TELH obdržel rozhodnutí Národního rozhodčího soudu pro sport v případu hráče Mountfield HK Graema McCormacka. V tuto chvíli se jedná pouze o prvoinstanční rozhodnutí a aktuálně běží oběma stranám, tedy žalobci ADV ČR i žalovanému hráči, třítýdenní lhůta na odvolání. „Pozitivní nález trojice hráčů Mountfield HK od samého počátku chápu jako velice závažný a věřím, že takto k němu bude přistupovat i Disciplinární komise extraligy ledního hokeje. Ve chvíli, kdy řídící orgán soutěže obdrží pravomocné rozhodnutí o porušení antidopingových pravidel ve všech třech případech, zasedne Disciplinární komise v plném složení a rozhodne o udělení přiměřené sankci klubu. Určitě se bude brát v potaz míra zavinění hráčů i klubu.“

Martin Loukota, ředitel Tipsport ELH
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Emil Havránek píše: 25 led 2024 18:58 Když je ruka Páně doširoka rozevřená, tak proč to nezkusit? Dominik Kahun mi do toho zapadá. To je ta cesta VV, vytvořit tým, který půjde za ním. Protože jako hráči prošli drilem NHL. kde se neremcá. Takže absolutně bez keců a poznámek okolo. I o tom se dneska mluvilo ve zmiňovaném podkastu. A to mi tu vyčetl před časem i kolega stará hokejka a nejen on. A zmiňoval to i Ryšavka.
Cesta Dědka určitě není někoho vykupovat z dlouholeté smlouvy, snad kromě trenérů. Ukaž mi kolik hráčů jsme za Dědkova působení vykupovali ze smlouvy? Šéf si váží svých peněz a ví že je daleko lepší si počkat na hráče kterým končí smlouva. To by byl blbej, ale není. Blbej je Koreis. A že by sem bral hráče na dokončení sezony to už taky nedělá. Vyjímka je jen Pánik, navíc tam šlo o trejd, to bylo kvůli konečnému doladění 1.unit. Za mě jenom brankář a máme hotovo. Celá koncepce Dědka tak byla nastavená.. minulý nebo tento rok vše pro titul. Pak má přijít postupné omlazení kádru a zapracování odchovanců(kterých i teď máme v týmu dost). Takhle to avizoval.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tak jsem rozdychal výsledek dopingové aféry. Nejprve jsem na to zíral stejně nevěřícně, jako před týdnem touto dobou na zprávu o odvolání VV. Ale teď si říkám, co se divím? Painstituce (arbitrážní soud) zřízená jinou painstitucí (NSA) , kterou vede parodie na manažera, rozhodla tak, jak se asi dalo čekat, typicky česky. Doufám, že se antidopingový výbor odvolá výš, tzn. Do zahraničí. A taky doufám v karmu, tedy že v předkole potká Hradec Vítkovice a ty ho v nejkratší sérii v historii pošlou na dovolenou . Víc to komentovat nebudu. Chce se mi zvracet.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Trest mě zajímá jedině z důvodu, jak ovlivní budoucí případy.

Budeš mít v mančaftu virózu. Hráč svévolně přinese nějakej doplněk, na jehož obalu bude zakázaná látka jako na potvoru chybět. I když budeš mít smolíka a na tvůj zápas přijde antidopingovka, tak ti odchytne maximálně trojici bez šance na to, aby otestovala celej mančaft.

Přinese ti to pár problémů jako poškozenou reputaci, ale jinak to zase úplnej průser není. Hráčům to vezme dvě třetiny sezony, klub asi dostane pokutu v podobě jednoho měsíčního platu hráče z první nebo druhý pětky.

Ať to bylo, jak bylo, může to být do budoucna i návod.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 25 led 2024 19:58 Vyjádření ředitele Tipsport extraligy ledního hokeje k dnešnímu posunu v kauze dopingového nálezu hráčů Mountfield HK Praha, 25. ledna 2024.

V dnešních odpoledních hodinách ředitel TELH obdržel rozhodnutí Národního rozhodčího soudu pro sport v případu hráče Mountfield HK Graema McCormacka. V tuto chvíli se jedná pouze o prvoinstanční rozhodnutí a aktuálně běží oběma stranám, tedy žalobci ADV ČR i žalovanému hráči, třítýdenní lhůta na odvolání. „Pozitivní nález trojice hráčů Mountfield HK od samého počátku chápu jako velice závažný a věřím, že takto k němu bude přistupovat i Disciplinární komise extraligy ledního hokeje. Ve chvíli, kdy řídící orgán soutěže obdrží pravomocné rozhodnutí o porušení antidopingových pravidel ve všech třech případech, zasedne Disciplinární komise v plném složení a rozhodne o udělení přiměřené sankci klubu. Určitě se bude brát v potaz míra zavinění hráčů i klubu.“

Martin Loukota, ředitel Tipsport ELH
Loukota je tvrdak. Asi jako vanilkovej puding. Pocitam ze se nebude bat rozjet drsnou letakovou kampan
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Duda?

Duda je πča

Navždy!
Tesla
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

tomaso25 píše: 25 led 2024 21:05 Trest mě zajímá jedině z důvodu, jak ovlivní budoucí případy.

Budeš mít v mančaftu virózu. Hráč svévolně přinese nějakej doplněk, na jehož obalu bude zakázaná látka jako na potvoru chybět. I když budeš mít smolíka a na tvůj zápas přijde antidopingovka, tak ti odchytne maximálně trojici bez šance na to, aby otestovala celej mančaft.

Přinese ti to pár problémů jako poškozenou reputaci, ale jinak to zase úplnej průser není. Hráčům to vezme dvě třetiny sezony, klub asi dostane pokutu v podobě jednoho měsíčního platu hráče z první nebo druhý pětky.

Ať to bylo, jak bylo, může to být do budoucna i návod.
Vypadá to tak, že z plechovky, na který to není napsaný, se brát může. :thumbdown:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... olani.html

Takže budou muset sundat plachtu vicemistra a dopíšou tam -3? Budou i jmenovat ty tři chudáky? :joy:

To je vynikající trapas.
Divím se, že po tom už odhaleném "nevědomém" podvodu zrovna tohle tahali ke stropu. Až to budou sundávat, a média si to snad nenechají ujít, budou za totální klauny extraligy.

Kam se na ně hrabe odvolání asi fakt despotického trenéra..

Inu, zase nás trumfnou.. :wave:

A nejlepší je, že ti blázni se z toho ještě radují, jim vůbec nedošlo, že právě asi přišli o jejich největší úspěch v historii klubu. Zkrátka extraliga není pro každého..
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Sweník píše: 25 led 2024 23:11 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... olani.html

Takže budou muset sundat plachtu vicemistra a dopíšou tam -3? Budou i jmenovat ty tři chudáky? :joy:

To je vynikající trapas.
Divím se, že po tom už odhaleném "nevědomém" podvodu zrovna tohle tahali ke stropu. Až to budou sundávat, a média si to snad nenechají ujít, budou za totální klauny extraligy.

Kam se na ně hrabe odvolání asi fakt despotického trenéra..

Inu, zase nás trumfnou.. :wave:

A nejlepší je, že ti blázni se z toho ještě radují, jim vůbec nedošlo, že právě asi přišli o jejich největší úspěch v historii klubu. Zkrátka extraliga není pro každého..
Ta medaile bude odebrana pouze McCormakovi, klub to nijak neovlivni.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Pardubak1923 píše: 25 led 2024 23:54 Ta medaile bude odebrana pouze McCormakovi, klub to nijak neovlivni.
Sundat by to měli sami od sebe, každému je jasné že se do finále dostali podvodem a jel v tom celý tým, a už vůbec to že to vyvěsili je jako by snad na to byli pyšní. Tvl Vicemistr, ale podvodem HC bobuláři. Myslim si že odvolávat se do švýcarska nikdo nebude mít koule, protože to je zdlouhavé a nákladné.

Je to strašně zvláštní... myslim to, jak tady někdo psal, myslim Štenkovan, že se k tomu vůbec nevyjadřuje dotyčná firma toho doplňku.. Víme vůbec jaká to je firma? Nebo se to drží v tajnosti? Napadají mě i pěkně kacířský myšlenky, že se to zamotalo jen do jedný šarže určený pro Mrchoff. Ale je to jen moje domněnka. Na druhou stranu si moc nedokážu představit jak se taková látka může ve velkým dostat do obchodních balení? Není tam napsaná ale je tam? To jako že si nikdo z celýho řetězu lidí v té firmě nevšimnul? Nebo si nikdo ze zaměstnanců nemohl všimnout protože by byl odejit? Však ta látka aby se tam dostala, tak se musí někde objednat. Jestli to je záměrný způsob té firmy aby se rozšířilo že jejich produkt hrozně pomáhá a dělali to vědomě od začátku, tak je potřeba tu firmu zveřejnit a dát k soudu ne? Vždyť to mohli používat i sportovci - děti. Nebo ti kterým je 18-19 let, což jsou v podstatě taky děti. Ale i dospělí. Tady prostě něco hrozně smrdí..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pardubak1923 píše: 25 led 2024 23:54 Ta medaile bude odebrana pouze McCormakovi, klub to nijak neovlivni.
Samozřejmě, ale stejný trest dostanou i ti dva další. Bylo by velmi divné, kdyby APK nerozhodla podobně i pro zbytek týmu.

Zkrátka dopujete, stříbro se nepočítá. V Ostravě tomu určitě rozumí a pochopí to.

Buďte rádi, že vůbec zůstanete v extralize, byť za podvodníky a šašky se sundanou nebo "-3" plachtou rádoby vicemistrů. :wave:

Edit: Omlouvám se, pokud jsem tě křivě nařkl z fandění MHK. Ale ten argument byl fakt, jak kdyby to psal někdo od nich. Chápu, že prosákl výsledek teprve prvního případu. Ale i Šťovíček odpovídal, že se rozsudky s velkou pravděpodobností lišit nebudou.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Koho teda můžou žalovat Vítky? Hráči a klub přišli o dost peněz + finále kvůli podvodu. To první jde určitě dobře vyčíslit. :)
Jediný přínos Hradce extralize byla nenápadně posunutá branka. Víc si nepamatuju. :)
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Jirka. píše: 26 led 2024 00:16 Sundat by to měli sami od sebe, každému je jasné že se do finále dostali podvodem a jel v tom celý tým, a už vůbec to že to vyvěsili je jako by snad na to byli pyšní. Tvl Vicemistr, ale podvodem HC bobuláři. Myslim si že odvolávat se do švýcarska nikdo nebude mít koule, protože to je zdlouhavé a nákladné.
Jen ať si to tam nechají, vždyť je to trapné a úsměvné zároveň. Všichni to budou mít pořád na očích a každý si na tu kauzu vzpomene :party:
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Nějak nechápu to časování trestu a jeho ukončení.

Prý dostal 10 měsíců, které uplynou 9.2.2024. To by znamenalo, že trest měl od 9.4.2023, tedy asi od data odebrání vzorku.

Znamená to, že nastoupil v 5., 6. a 7. zápase (11., 13. a 15.4.) už v době, kdy mu běžel trest? Takže vlastně porušil trest a měl by být za to potrestán? Jako fakt je to čím dál větší výsměch.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Chlapi, co se divíte? Podívejte se, jaká "instituce" o tom trestu rozhodovala. Podívejte se na její složení. To nemá se žádným soudem nic společného. Myslím, že antidopingový výbor se určitě odvolá.
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Nemá tady cenu rozebirat bezvýznamný klub,který nic nedokázal.Historie nula,podpora rádoby fanoušků nula a co dal nic.Zbytek ligy po nich akorat flusne
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Existuje v týhle zemi ještě někdo, kdo hrál pod Varaďou a ještě se k jeho vyhazovu nevyjádřil?

Jak jste vnímal trenérskou rošádu u konkurenta a nečekaný konec Václava Varadi?
Překvapilo mě to. V Třinci jsem v roce 2020 strávil čtyři měsíce a vím, co práce pod trenérem Varaďou obnáší. Určitě to není snadné, chce mít všechno srovnané podle sebe. Chápu, že to není pro každého. Ale já mu to neměl za zlé. Jeho metoda fungovala, vždyť získal tři tituly v řadě. Kdo chce vyhrát, měl by jeho dril skousnout a podřídit se tomu.

Celý rozhovor s Kořenářem zde.
https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Odpovědět