Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Štenkovan píše: 25 led 2024 10:14 Ovšem tohle je jedině dobře. Protože jsme se stali klubem o kterém se pořád mluví. Není kolo Extraligy ve kterém by se o nás nemluvilo. Tohle je extrémní propagace naší značky. Dá se to snad jedině přirovnat v ČR Spartě ve fotbale.
Víc v mediích teda čtu o Slávii ve fotbale teda....a teď obzvlášť, když jí koupil Tykač....ale fakt toto nám pomáhá suprově, co se o nás píše, myslím že PD a Honza Mroviec mají radost....kloubouček, co to vyvolalo vše....hold když chceš být nejlepší musíš to podstoupit....a lepší o nás psát, než nevědět...že existujeme
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

tau píše: 25 led 2024 11:32 Tohle je bohužel trend dnešní doby a sociálních sítí, kde si každý myslí, že může psát cokoliv. Kdekdo je odborníkem na všechno. Často pod rouškou anonymity... Dřív to fungovalo tak, že závistivci posílali anonymní dopisy úspěšným lidem poštou. Všeználci a všeumělci plácali svý rozumy leda tak v hospodě po šestým pívě.... Dnes se vyblejou na internetu...
No, to bych čekal u těch přispěvatelů internetových diskuzí, vadí mi to u těch "oficiálních", kteří píší články, dělají rozhovory a pak je publikují s nějakým dosahem, že to úmyslně podněcují. Že se to pak víc čte a prodává je argument podivný, protože by to chtělo zeptat se: Kdo to čte? Kdo kliká? Stojíme o toho člověka? Tím by se měla zabývat i extraliga, je to její produkt. Koho chce na stadionech? Ultras Baníku?? Asi ne. Ale to nemá cenu řešit, my s tím uděláme max to, že to nebudeme číst, kupovat a klikat.... Tak to dělám s panem Koreisem. Stejně tak, vidím-li v titulku "Ovečkin", zásadně to neotvírám... Nic víc s tím dělat nemůžu ...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Georgre píše: 25 led 2024 11:40 Víc v mediích teda čtu o Slávii ve fotbale teda....a teď obzvlášť, když jí koupil Tykač....ale fakt toto nám pomáhá suprově, co se o nás píše, myslím že PD a Honza Mroviec mají radost....kloubouček, co to vyvolalo vše....hold když chceš být nejlepší musíš to podstoupit....a lepší o nás psát, než nevědět...že existujeme
njn Slávista :wave: :wave: :wave: :wave:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Georgre píše: 25 led 2024 11:40 Víc v mediích teda čtu o Slávii ve fotbale teda....a teď obzvlášť, když jí koupil Tykač....ale fakt toto nám pomáhá suprově, co se o nás píše, myslím že PD a Honza Mroviec mají radost....kloubouček, co to vyvolalo vše....hold když chceš být nejlepší musíš to podstoupit....a lepší o nás psát, než nevědět...že existujeme
No vidíš, a já, jako bývalý aktivní fotbalista od jisté doby (cca už 20 let) nečtu o fotbale nic a je mi totálně šumák. A zavinila to morální a z ní plynoucí výkonnostní úroveň, kterou počátkem tohoto století český fotbal produkoval a předváděl. Koukat se na to opravdu nedalo, číst neustále o nějakých zářezech, sázkách a úplatcích taky ne. A i když je to teď asi lepší, tak náprava trvá hodně dlouho. Já jsem toho důkazem. Dřív jsem sledoval ligu, repre, poháry. Teď, po té pauze, se dvakrát - třikrát do roku kouknu na repre nebo na nějaký pohár. Toť vše. Přepokládám, že nejsem jediný a tudíž se tento "obchodní model" v dlouhodobém výhledu snad moc nevyplácí... :)
Ale to jen tak do diskuze. :)
Philip
Příspěvky: 24
Registrován: 13 lis 2022 12:40
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Philip »

Tak zítra asi bez Dvořky a Kautíka...
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Philip píše: 25 led 2024 12:19 Tak zítra asi bez Dvořky a Kautíka...
Jako to?
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Philip píše: 25 led 2024 12:19 Tak zítra asi bez Dvořky a Kautíka...
Místo nich trénují Hercik a Švec. Dvorka dostal pukem do ruky v Budějovicích
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jak to vypadá s asistentem místo Sýkory? Tipuji, že ještě hledají někoho zkušeného..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://tv.isport.blesk.cz/video/887177 ... icich.html

Irgl a Duda dobře, dobré povídání
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Stars píše: 25 led 2024 12:57 https://tv.isport.blesk.cz/video/887177 ... icich.html

Irgl a Duda dobře, dobré povídání
Pekne mluvili. Dudak medialni objev teto sezony. Vyborny postrehy, zadny kecy, ale popise fakta
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Taky se mi líbilo jak mluvili oba
🔴⚪
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Tak jsem to teď dokoukal. A hned mi začalo vrtat hlavou - jak by asi dopadlo spojení Zábrana a Varaďa? Což je podle mého i v budoucnu naprosto teoretická a hypotetická možnost.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Emil Havránek píše: 25 led 2024 14:30 Tak jsem to teď dokoukal. A hned mi začalo vrtat hlavou - jak by asi dopadlo spojení Zábrana a Varaďa? Což je podle mého i v budoucnu naprosto teoretická a hypotetická možnost.
No Zatovic by Varadu zanedlouho odvolal...:)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Přesně jak jsem předpokládal, Krátoška nepřekvapil.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1535 krát
Obdržel "To se mi líbí": 948 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Sweník píše: 25 led 2024 15:32 Přesně jak jsem předpokládal, Krátoška nepřekvapil.
Nehodíš sem, prosím, ten rozhovor celý?
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

To už je PR dělostřelecká příprava před právní bitvou.
https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/al ... _hokej_daj
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše: 25 led 2024 15:35 Nehodíš sem, prosím, ten rozhovor celý?
Dal bych ho, ale taky ho nemám celý. :-)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Emil Havránek píše: 25 led 2024 15:37 To už je PR dělostřelecká příprava před právní bitvou.
https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/al ... _hokej_daj
popírá vše, stoji za panem Varaďou, to se dalo čekat....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Krátoška stojí za Varaďou, to je jasné celou dobu. Ale souhlasím s Dudou a Irglem, že s Varaďou bychom byli v play-off silnější. Jak říkal Irgl, uměl by na sebe vzít ten tlak. Takhle si ho hráči vytvořili na sebe ještě větší. A že kluci po výhře v CB slavili konečně uvolněně, to mi moc klidu nedodává..
Bajule95
Příspěvky: 87
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

Varaďův asistent: Když skončil Venca, šel jsem i já. Šikana? Odmítám

U mládežnických reprezentací a v Třinci pracovali společně pět sezon. Tu šestou nedokončili. Hokejový trenér Aleš Krátoška se s Pardubicemi rozloučil den poté, co adept na extraligový titul vyhodil hlavního kouče Václava Varaďu. „Když skončil, hned jsem věděl, že nebudu chtít v klubu pokračovat,“ vysvětluje Krátoška.

Zatímco jemu Dynamo po vzájemné dohodě oficiálně poděkovalo za odvedené služby, v branži uznávaného Varaďu vyhodilo s drsnými obviněním, že opakovaně porušoval podmínky smlouvy.

Šokující vyhazov nemá z mnoha důvodů v nejvyšší soutěži obdoby. Poprvé se k hokejovému zemětřesení z minulého týdne vyjadřuje Varaďův asistent.

Pro iDNES.cz svolil Krátoška k rozhovoru po mailu.

Zarazilo vás, jak klub oficiálně Varaďovo odvolání zdůvodnil?
Toto zdůvodnění mě velice překvapilo a neztotožňuji se s jeho obsahem.

Jaké měl podle vás Varaďa v klubu vztahy?
Nechci mluvit za Vencu. Já ho vnímám jako obrovského profesionála, který hokejem žije. Za ta léta, co s ním spolupracuji, vím dobře, že je vždycky přístupný diskusi. Jedná napřímo a fér, umí naslouchat a není to žádný diktátor. Ale hlavní trenér prostě nese veškerou zodpovědnost a logicky musí mít poslední slovo.

Nezaznamenal jste, že by urážel hráče či další členy týmu?
Ne, Venca urážky a vulgarismy nepoužívá, chová se a vystupuje vždy velice slušně a v rámci fair play.

O určitém napětí mezi ním a okolím se už hovořilo. Zaznívalo, že se nakonec přeneslo i do kabiny. Co vy na to?
Nezaznamenal jsem žádnou změnu u našich hráčů. Dva dny před koncem jsme po skvělém týmovém výkonu otočili zápas se Spartou. Hráči pracovali, v kabině problém nebyl.

Varaďu znáte i mimo střídačku. Jaký je?
Spolehlivý, vtipný, upřímný a férový chlap, který je ochotný kdykoli a komukoliv pomoci.

Je snadné s ním nalézt společnou řeč?
Vždy jsem s Vencou vyšel. Respektoval mé názory a připomínky, vždy jsme vedli konstruktivní debatu o čemkoliv. O životě, volném čase, rodině, ale samozřejmě nejvíc o hráčích, týmu a hokeji, který oba milujeme.

Změnily se Varaďovy metody od předchozího angažmá v Třinci?
Nelišily se, byl to pořád stejný Venca. Jen se na stážích v NHL a ve Finsku v některých oblastech inspiroval a upravil podle toho pár věcí v trénincích, celkový přístup byl ale stejný.

Vidíte, většinový vlastník klubu Petr Dědek pro Deník Sport přirovnal jeho způsoby k vojenské šikaně.
To kategoricky odmítám!

Vedení klubu vadily i některé trenérské tahy. Jak byste například vysvětlil, že oba rozhodující duely na sledovaném Spengler Cup ve dvou dnech po sobě odchytal náhradník Milan Klouček?
Den před utkáním probíhá debata trenérů ohledně nasazení brankáře v následujícím zápase. Rozhodující slovo ohledně sestavy na zápas má vždy hlavní trenér, tím je řečeno vše.

Měl jste pocit, že by vedení klubu chtělo Varaďovi zasahovat do jeho rozhodování?
K tomu se nebudu vyjadřovat, jedná se o interní věc.

Je funkční, aby extraligový klub měl rezervní tým v první lize?
Vize práce s B týmem je otázkou na klub, k tomu se také nemůžu vyjadřovat. Ale když už se něj ptáte, chci říct, že v žádném případě není pravda, že bychom nepracovali na sjednocení herního systému celého klubu. To je ale práce, která se přeci neměří počtem schůzek!

Jak tedy?
Metodiku jsme vypracovali, představili ji všem zodpovědným osobám a dál jsme byli v kontaktu pro případné další kroky. Z hlediska priorit jsme většinu energie věnovali A týmu, jeho dlouhodobému rozvoji a zisku titulu. Celkovou koncepci klubu jsme ale rozhodně neopomíjeli.

Sledujete, jak se Dynamo rozvíjí bez vás?
Sleduji veškeré hokejové dění, ne jenom Dynamo.

Překvapuje vás, že poslední z vašeho trenérského tria v klubu zůstal?
To je otázka spíše na Marka Zadinu.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Bajule95 píše: 25 led 2024 15:55 Varaďův asistent: Když skončil Venca, šel jsem i já. Šikana? Odmítám

U mládežnických reprezentací a v Třinci pracovali společně pět sezon. Tu šestou nedokončili. Hokejový trenér Aleš Krátoška se s Pardubicemi rozloučil den poté, co adept na extraligový titul vyhodil hlavního kouče Václava Varaďu. „Když skončil, hned jsem věděl, že nebudu chtít v klubu pokračovat,“ vysvětluje Krátoška.

Zatímco jemu Dynamo po vzájemné dohodě oficiálně poděkovalo za odvedené služby, v branži uznávaného Varaďu vyhodilo s drsnými obviněním, že opakovaně porušoval podmínky smlouvy.

Šokující vyhazov nemá z mnoha důvodů v nejvyšší soutěži obdoby. Poprvé se k hokejovému zemětřesení z minulého týdne vyjadřuje Varaďův asistent.

Pro iDNES.cz svolil Krátoška k rozhovoru po mailu.

Zarazilo vás, jak klub oficiálně Varaďovo odvolání zdůvodnil?
Toto zdůvodnění mě velice překvapilo a neztotožňuji se s jeho obsahem.

Jaké měl podle vás Varaďa v klubu vztahy?
Nechci mluvit za Vencu. Já ho vnímám jako obrovského profesionála, který hokejem žije. Za ta léta, co s ním spolupracuji, vím dobře, že je vždycky přístupný diskusi. Jedná napřímo a fér, umí naslouchat a není to žádný diktátor. Ale hlavní trenér prostě nese veškerou zodpovědnost a logicky musí mít poslední slovo.

Nezaznamenal jste, že by urážel hráče či další členy týmu?
Ne, Venca urážky a vulgarismy nepoužívá, chová se a vystupuje vždy velice slušně a v rámci fair play.

O určitém napětí mezi ním a okolím se už hovořilo. Zaznívalo, že se nakonec přeneslo i do kabiny. Co vy na to?
Nezaznamenal jsem žádnou změnu u našich hráčů. Dva dny před koncem jsme po skvělém týmovém výkonu otočili zápas se Spartou. Hráči pracovali, v kabině problém nebyl.

Varaďu znáte i mimo střídačku. Jaký je?
Spolehlivý, vtipný, upřímný a férový chlap, který je ochotný kdykoli a komukoliv pomoci.

Je snadné s ním nalézt společnou řeč?
Vždy jsem s Vencou vyšel. Respektoval mé názory a připomínky, vždy jsme vedli konstruktivní debatu o čemkoliv. O životě, volném čase, rodině, ale samozřejmě nejvíc o hráčích, týmu a hokeji, který oba milujeme.

Změnily se Varaďovy metody od předchozího angažmá v Třinci?
Nelišily se, byl to pořád stejný Venca. Jen se na stážích v NHL a ve Finsku v některých oblastech inspiroval a upravil podle toho pár věcí v trénincích, celkový přístup byl ale stejný.

Vidíte, většinový vlastník klubu Petr Dědek pro Deník Sport přirovnal jeho způsoby k vojenské šikaně.
To kategoricky odmítám!

Vedení klubu vadily i některé trenérské tahy. Jak byste například vysvětlil, že oba rozhodující duely na sledovaném Spengler Cup ve dvou dnech po sobě odchytal náhradník Milan Klouček?
Den před utkáním probíhá debata trenérů ohledně nasazení brankáře v následujícím zápase. Rozhodující slovo ohledně sestavy na zápas má vždy hlavní trenér, tím je řečeno vše.

Měl jste pocit, že by vedení klubu chtělo Varaďovi zasahovat do jeho rozhodování?
K tomu se nebudu vyjadřovat, jedná se o interní věc.

Je funkční, aby extraligový klub měl rezervní tým v první lize?
Vize práce s B týmem je otázkou na klub, k tomu se také nemůžu vyjadřovat. Ale když už se něj ptáte, chci říct, že v žádném případě není pravda, že bychom nepracovali na sjednocení herního systému celého klubu. To je ale práce, která se přeci neměří počtem schůzek!

Jak tedy?
Metodiku jsme vypracovali, představili ji všem zodpovědným osobám a dál jsme byli v kontaktu pro případné další kroky. Z hlediska priorit jsme většinu energie věnovali A týmu, jeho dlouhodobému rozvoji a zisku titulu. Celkovou koncepci klubu jsme ale rozhodně neopomíjeli.

Sledujete, jak se Dynamo rozvíjí bez vás?
Sleduji veškeré hokejové dění, ne jenom Dynamo.

Překvapuje vás, že poslední z vašeho trenérského tria v klubu zůstal?
To je otázka spíše na Marka Zadinu.
Ta poslední odpověď mluví za vše
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1535 krát
Obdržel "To se mi líbí": 948 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

On je s ním rozhovor i na isport premium, ten jsem myslel. Nicméně tam asi řekl to samé, nepřekvapuje. Těžko od něj někdo mohl čekat, že řekne "jasně, Venca šikanoval hráče a já mu s tím pomáhal...".
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Takže hráči HK bez trestu
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Já to slyšel od jednoho přímého účastníka malinko jinak pane Krátoško, Váš pohled Vaše svědomí :wave:
Bajule95
Příspěvky: 87
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

av69 píše: 25 led 2024 16:00 On je s ním rozhovor i na isport premium, ten jsem myslel. Nicméně tam asi řekl to samé, nepřekvapuje. Těžko od něj někdo mohl čekat, že řekne "jasně, Venca šikanoval hráče a já mu s tím pomáhal...".
Tady ho máš, tak můžeš porovnat. Ale otázky jsou dost podobné, takže jsou i odpovědi.

Krátoška se vyjádřil: Vojenská šikana v Dynamu? Kategoricky nesouhlasím

Nečekané odvolání Václava Varadi z Pardubic pro něj bylo stejným šokem, jako pro drtivou většinu veřejnosti. Asistenta Aleše Krátošku (49), který byl společně s Varaďou a Markem Zadinou i u mistrovského titulu třineckých Ocelářů z roku 2022, radikální řešení překvapilo. Druhý den po koučově odvolání v Pardubicích skončil. V korespondenčním rozhovoru pro deník Sport a portál iSport.cz popsal situaci ze svého pohledu. Varaďovy urážky hráčů? Vojenská šikana? I k tomu Aleš Krátoška napsal svůj názor.

Jak probíhalo vaše rozhodování, zda zůstat, nebo skončit v Pardubicích po odvolání Václava Varadi?
„Měl jsem jasno ihned.“

Proč jste se rozhodl skončit?
„Hlavní trenér a jeho asistenti mají nastavenou nějakou cestu, které věří a po které se vydávají. A když je hlavní trenér odvolán, je zvolena cesta jiná. V tomto případě mi již nedávalo smysl zůstávat.“

Pro většinu veřejnosti byl Varaďův konec šok. Vám vedení klubu už dřív naznačovalo, s čím a proč není spokojeno?
„Byl to šok. Neměl jsem žádné indicie, že by to mělo dopadnout takto.“

Petr Dědek, majitel Pardubic, mluvil doslova o vojenské šikaně. Měl jste takový pocit?
„Neměl, kategoricky s tím nesouhlasím.“

Ve zprávě ohledně důvodů odvolání se psalo i o tom, že měl trenér Varaďa některé pardubické hráče urážet. Váš názor?
„Není to pravda, Venca urážky a vulgarismy nepoužívá. Chová se a vystupuje vždy velice slušně, férově ke všem. A v rámci fair play.“

Společně jste trénovali i v Třinci. Měnili jste nějakým způsobem styl práce a vedení týmu proti úspěšné sezoně u Ocelářů? Měli s tím pardubičtí hráči nějaký problém?
„Každý trenér má svůj styl, přesvědčení a něčemu věří. Hráči si nejprve zvykají, adaptují se. Ale za Vencou stojí výsledky. Každý chce vyhrávat, takže s hráči problémy nebyly. Koneckonců optikou našich výkonů a výsledků, sami hráči viděli, že to, na co my trenéři apelujeme a dennodenně od nich chceme, funguje.“

Pokud byste měl zhodnotit své krátké angažmá v Pardubicích – jak by vyznělo?
„Bylo vidět, že od začátku sezony – od května, se udělalo hodně práce. Ta se odrážela ve výsledcích v průběhu základní části, v CHL a na Spenglerově poháru. Byl jsem rád, že jsem mohl pracovat s tak kvalitními hráči, nicméně ten konec je hořký...“

S odstupem času, udělal byste vy sám něco jinak?
„Ne.“

Kam směřují vaše další kroky? Vracíte se k práci v Táboře?
„Budu teď odpočívat a věnovat čas rodině. O zapojení do táborského hokeje neuvažuji.“

Vítkovice, kde Václav Varaďa s velkým hokejem začínal, a vy jste s nimi získal dvě ligové medaile, vás neoslovily?
„Ne, nejsem v kontaktu s ostravským klubem.“
Odpovědět