Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: 24 led 2024 11:02To bylo hustý.
hrozný, když tě něco podobnýho potká a kór v Rusku
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Mě se letos na našem týmu extrémně nelíbí ty obraty. Plno lidí je z nich nadšený a hodnotí to, že tým ukázal vnitřní sílu, tým to nevzdal, kluci se na to nesvysrali, bojovou až do konce atd. Stát se to jednou, nebo dvakrát OK tak je to pozitivní. Ale u týmu těchto kvalit je to špatný, že má tenhle vstup do zápasů. Trenérům se pořád nepodařilo jim to v hlavách nastavit, že takhle ne. Je poslednich 12 kol to změnit a to už není moc času. Co se týče Kloučka jsem přesvědčen, že výměna pro něj bude znamenat velký špatný, protože za slabším týmem to bude mít mnohem těžší. Čísla bude mit podle mě 2,8+ a úspěšnost pod 89%.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Štenkovan píše: 24 led 2024 11:55 Mě se letos na našem týmu extrémně nelíbí ty obraty. Plno lidí je z nich nadšený a hodnotí to, že tým ukázal vnitřní sílu, tým to nevzdal, kluci se na to nesvysrali, bojovou až do konce atd. Stát se to jednou, nebo dvakrát OK tak je to pozitivní. Ale u týmu těchto kvalit je to špatný, že má tenhle vstup do zápasů. Trenérům se pořád nepodařilo jim to v hlavách nastavit, že takhle ne. Je poslednich 12 kol to změnit a to už není moc času. Co se týče Kloučka jsem přesvědčen, že výměna pro něj bude znamenat velký špatný, protože za slabším týmem to bude mít mnohem těžší. Čísla bude mit podle mě 2,8+ a úspěšnost pod 89%.
Loni ta cesta byla myslím malinko jednodušší a tým nebyl zvyklej hrabat na hranu, což nás možná stálo to finále. Odolnost byla podle mně nižší. Pak se třeba stávalo, že si tam třeba Hudáček dělal co chtěl a my na to čumeli.

Ale byl bych taky radši, abychom počet otoček zredukovali.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

pracj3am píše: 23 led 2024 18:25 První gól, jak tam Beránek najel bruslema do Kloučkova betonu v brankovišti, to si říkalo o trenérskou výzvu.
Tam si myslím, že ho natlačil Kousy a výzva by byla k prdu. Zato u třetího gólu, který dával Simon si myslím tu výzvu vzít měli. Kondelík nohou v brankovišti a bránil Kloudymu v pohybu... Proto se jen tak divně rozplácl místo přesunu proti dorážce.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Za posledních 5 zápasu má Paulovič 2 góly a v +/- má +4. Posledni dobou hraje za mě nejlepší hokej co tady je. A proto se ptám jestli je ze strany klubu zájem o prodloužení smlouvy?
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Štenkovan píše: 24 led 2024 11:55 Mě se letos na našem týmu extrémně nelíbí ty obraty. Plno lidí je z nich nadšený a hodnotí to, že tým ukázal vnitřní sílu, tým to nevzdal, kluci se na to nesvysrali, bojovou až do konce atd. Stát se to jednou, nebo dvakrát OK tak je to pozitivní. Ale u týmu těchto kvalit je to špatný, že má tenhle vstup do zápasů. Trenérům se pořád nepodařilo jim to v hlavách nastavit, že takhle ne. Je poslednich 12 kol to změnit a to už není moc času. Co se týče Kloučka jsem přesvědčen, že výměna pro něj bude znamenat velký špatný, protože za slabším týmem to bude mít mnohem těžší. Čísla bude mit podle mě 2,8+ a úspěšnost pod 89%.
Ted písu jenom o Kloučkovi.

V tom s Tebou nesouhlasím ,každemu pruměrnému brankaři se chyta lepe za pruměrným mancaftem nez za top týmem.A ma lepší císla ,jde na tebe o tretinu více střel a ne tak nebezpecných.
Příklad :
Frodl v ZC vyborný, prijde PO a hraje se uplně jiný hokej a on už nevynika ,tak jako ZC .
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Kely píše: 24 led 2024 12:42 Ted písu jenom o Kloučkovi.

V tom s Tebou nesouhlasím ,každemu pruměrnému brankaři se chyta lepe za pruměrným mancaftem nez za top týmem.A ma lepší císla ,jde na tebe o tretinu více střel a ne tak nebezpecných.
Příklad :
Frodl v ZC vyborný, prijde PO a hraje se uplně jiný hokej a on už nevynika ,tak jako ZC .
Uvidíme jak to všechno dopadne. Příští rok v listopadu už bude jasno jak to dopadlo. Jen ještě chci říct, že mu nepřeju nic zlého nebo, že bych ho neměl rád.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Pce_lukas píše: 24 led 2024 12:39 Za posledních 5 zápasu má Paulovič 2 góly a v +/- má +4. Posledni dobou hraje za mě nejlepší hokej co tady je. A proto se ptám jestli je ze strany klubu zájem o prodloužení smlouvy?
Psalo se, že klub by i zájem měl, nikoliv však za podmínek, který si představuje Paulo..... tož uvidíme 🤷 Ale já bych si tipl, že spíš u nás pokračovat nebude....🤔
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Pick píše: 24 led 2024 12:54 Psalo se, že klub by i zájem měl, nikoliv však za podmínek, který si představuje Paulo..... tož uvidíme 🤷 Ale já bych si tipl, že spíš u nás pokračovat nebude....🤔
To by byla škoda, nejlepší kauf s Mechovem.
A taky bych si musel koupit novej dres....😪
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

tau píše: 24 led 2024 06:31 Kdo vlastně přišel s tím, že "Pejchar v Plzni z Kloučka vybrousí diamant".. To jako že náš trenér brankářů je lempl, kterej s Kloučkem neumí pracovat a Pechar naopak borec?
Tady (a nejen tady) to vypadá, jako bychom měli mladýho brankáře div ne pro NHL, ale protože máme v klubu pitomce, kteří tomu nerozumí a nerozpoznají Kloučkům talent, musí tento hráč přestoupit do jinýho klubu, kde z něj udělají hvězdu...
Jako můžeme mít k Salfického manažerským schopnostem oprávněný výhrady. Ale v bráně toho má za sebou opravdu hodně, takže podle mě dokáže poznat co a jak...
Nic proti Kloučkovi, pořád je mladej. Nějakej talent určitě taky bude mít. Ale jedničkou v top klubu teď být nemůže. Jo v Plzni, která má ambice přejít z předkola do playoff, tam by jako jednička mohl fungovat dobře. Pokud trejd vyjde, dají mu tam větší šanci a uvidíme.
Ae děmat k Pejchara borce, kterej z kdejakýho mladýho brankáře udělá minimálně extraligovou hvězdu, to se mě zdá trochu vošajstlich...
Napsal jsem to já a s tím Pejcharem to bylo trochu s nadsázkou. Každopádně to nic nemění, že pod Brazdilem mě přijde,že výkonnost brankářů spíš klesá. Kloucka nikam neposunul a Will šel s výkonnosti taky dolů. Co naučil Willa je hlavickovani a vyrazení puku.
Naposledy upravil(a) fansDKnL dne 24 led 2024 13:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Štenkovan píše: 24 led 2024 11:55 Mě se letos na našem týmu extrémně nelíbí ty obraty. Plno lidí je z nich nadšený a hodnotí to, že tým ukázal vnitřní sílu, tým to nevzdal, kluci se na to nesvysrali, bojovou až do konce atd. Stát se to jednou, nebo dvakrát OK tak je to pozitivní. Ale u týmu těchto kvalit je to špatný, že má tenhle vstup do zápasů. Trenérům se pořád nepodařilo jim to v hlavách nastavit, že takhle ne. Je poslednich 12 kol to změnit a to už není moc času. Co se týče Kloučka jsem přesvědčen, že výměna pro něj bude znamenat velký špatný, protože za slabším týmem to bude mít mnohem těžší. Čísla bude mit podle mě 2,8+ a úspěšnost pod 89%.
Souhlas. Hlavne v PO uz nam to nikdo nedovoli otacet. Na nejaky obraty o 3 goly muzeme rovnou zapomenout. Ted je to jedno, ale v PO s timhle konecna
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 24 led 2024 11:22 hrozný, když tě něco podobnýho potká a kór v Rusku
Přesně.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Itchy píše: 24 led 2024 12:25 Loni ta cesta byla myslím malinko jednodušší a tým nebyl zvyklej hrabat na hranu, což nás možná stálo to finále. Odolnost byla podle mně nižší. Pak se třeba stávalo, že si tam třeba Hudáček dělal co chtěl a my na to čumeli.

Ale byl bych taky radši, abychom počet otoček zredukovali.
Loni jsme v semifinále dojeli hlavně na zranění činela a tím první lajna hodně utrpěla a druhá věc , že jsme nedali ochutnat Třinci jejich medicínu a pořádně to otrávit Ružičkovi a dalším.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: 24 led 2024 13:20 Loni jsme v semifinále dojeli hlavně na zranění činela a tím první lajna hodně utrpěla a druhá věc , že jsme nedali ochutnat Třinci jejich medicínu a pořádně to otrávit Ružičkovi a dalším.
letos nás kroky VV defakto zbavily Činela preventivně už před play-off :)

EDIT a když někomu rozčísnout hubu za 2+2, tak Růžičkovi. To je rozhodí, že nemaj v přesilovce co hrát
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Hele nevite nekdo v jakym stadiu je ta nova kniha/encyklopedie co byla slibovana uz nekdy pred rokem a pul? To zas cekame na konec sezony kdyby to dopadlo zlatem at to ma peknou tecku kdyz uz to nevyslo na 100lete vyroci?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 71 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

WalkingDude píše: 24 led 2024 13:46 Hele nevite nekdo v jakym stadiu je ta nova kniha/encyklopedie co byla slibovana uz nekdy pred rokem a pul? To zas cekame na konec sezony kdyby to dopadlo zlatem at to ma peknou tecku kdyz uz to nevyslo na 100lete vyroci?
Vyjde někdy na začátku playoff. Už to píšou i na stránkách když si o té kronice rozklikneš informace. Zajímalo by mě proč se to zpozdilo

EDIT: Tak píšou první polovina roku 2024. Trochu mě zradila paměť😀
Společně proti všem!
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 71 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Když už jsme u toho neměl být i novej film?
Společně proti všem!
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Skrivy395 píše: 24 led 2024 14:34 Když už jsme u toho neměl být i novej film?
To myslíš ten thriller "Václav Varaďa - Muž, který musel náhle zmizet"? :sweat_smile:
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 71 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

pepa píše: 24 led 2024 14:39 To myslíš ten thriller "Václav Varaďa - Muž, který musel náhle zmizet"? :sweat_smile:
Režie Robert Záruba v hlavní roli Milan Antoš😂
Společně proti všem!
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Skrivy395 píše: 24 led 2024 14:34 Když už jsme u toho neměl být i novej film?
Měl, o stoleté historii klubu... Ale když Dědka pro film zpovídali v říjnu, tak se nejspíše ještě k dokončení neblíží.
Snad se jim však povede více než ten minulý.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

jimmypop píše: 24 led 2024 10:50 btw když jsme u Eliáše, kdo jste neviděli na ČT 13. komnatu s Patrikem, tak doporučuju shlédnout:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/118 ... 210800009/
Patrik je borec. Neskutečná kariéra, skvělý hokejista a veliký člověk. Jak se mi všichni divili, když jsem před více jak dvaceti lety sbíral kartičky především s ním a ne s Jágrem. :) Stejně teda tak s MB#30 víc, než s Dominatorem :)
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

....jako doufám, že Ryšavý je hodně špatný tiper..... To by byl výsměch všemu a všem :crazy:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Pick píše: 24 led 2024 14:55 ....jako doufám, že Ryšavý je hodně špatný tiper..... To by byl výsměch všemu a všem :crazy:
Upřímně řečeno, čím víc se to táhne, tím víc si myslím, že ten trest opravdu nějaký výsměch bude. Body jim podle mě nevezmou určitě. Takže rok pro každého z nich a nějaká směšná pokuta pro klub. To si přesně myslím, že to bude.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

acrylic píše: 24 led 2024 14:58 Upřímně řečeno, čím víc se to táhne, tím víc si myslím, že ten trest opravdu nějaký výsměch bude. Body jim podle mě nevezmou určitě. Takže rok pro každého z nich a nějaká směšná pokuta pro klub. To si přesně myslím, že to bude.
To bude takovej flame, ze proti tomu Hudacek bude Matka Tereza
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Pick píše: 24 led 2024 14:55 ....jako doufám, že Ryšavý je hodně špatný tiper..... To by byl výsměch všemu a všem :crazy:
Tohle by byl teda výsměch jako hovado za týmovej doping a zpráva ostatním, že dopingem se nic nezkazí
Odpovědět