Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 24 led 2024 06:31 Kdo vlastně přišel s tím, že "Pejchar v Plzni z Kloučka vybrousí diamant".. To jako že náš trenér brankářů je lempl, kterej s Kloučkem neumí pracovat a Pechar naopak borec?
Tady (a nejen tady) to vypadá, jako bychom měli mladýho brankáře div ne pro NHL, ale protože máme v klubu pitomce, kteří tomu nerozumí a nerozpoznají Kloučkům talent, musí tento hráč přestoupit do jinýho klubu, kde z něj udělají hvězdu...
Jako můžeme mít k Salfického manažerským schopnostem oprávněný výhrady. Ale v bráně toho má za sebou opravdu hodně, takže podle mě dokáže poznat co a jak...
Nic proti Kloučkovi, pořád je mladej. Nějakej talent určitě taky bude mít. Ale jedničkou v top klubu teď být nemůže. Jo v Plzni, která má ambice přejít z předkola do playoff, tam by jako jednička mohl fungovat dobře. Pokud trejd vyjde, dají mu tam větší šanci a uvidíme.
Ae děmat k Pejchara borce, kterej z kdejakýho mladýho brankáře udělá minimálně extraligovou hvězdu, to se mě zdá trochu vošajstlich...
Nic proti Frankovi, ale v Plzni to opravdu s brankáři umí už několik let. Navíc sám sis odpověděl, měl by tam mnohem více prostoru pod menším tlakem. Lepší kombinace pro něj asi neexistuje..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 24 led 2024 06:31 Kdo vlastně přišel s tím, že "Pejchar v Plzni z Kloučka vybrousí diamant".. To jako že náš trenér brankářů je lempl, kterej s Kloučkem neumí pracovat a Pechar naopak borec?
Tady (a nejen tady) to vypadá, jako bychom měli mladýho brankáře div ne pro NHL, ale protože máme v klubu pitomce, kteří tomu nerozumí a nerozpoznají Kloučkům talent, musí tento hráč přestoupit do jinýho klubu, kde z něj udělají hvězdu...
Jako můžeme mít k Salfického manažerským schopnostem oprávněný výhrady. Ale v bráně toho má za sebou opravdu hodně, takže podle mě dokáže poznat co a jak...
Nic proti Kloučkovi, pořád je mladej. Nějakej talent určitě taky bude mít. Ale jedničkou v top klubu teď být nemůže. Jo v Plzni, která má ambice přejít z předkola do playoff, tam by jako jednička mohl fungovat dobře. Pokud trejd vyjde, dají mu tam větší šanci a uvidíme.
Ae děmat k Pejchara borce, kterej z kdejakýho mladýho brankáře udělá minimálně extraligovou hvězdu, to se mě zdá trochu vošajstlich...
Souhlasím a sentiment dávám stranou. Kloudy tady těch šancí dostal dost a rozdílový brankář to prostě není.

Včera měl velký podíl na výsledku, ale víme jak to má s konzistencí výkonů.

Změna mu pomůže tím jsem si jistý. Škoda, že ho před časem do Motoru nepustili, dnes by byl třeba už na jiné úrovni.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já to podpořím. Mrkněte se na Pavlátovu kariéru. Mládežnické repre jedna velká nula nic. Vyletěl až v Plzni. Takže něco na tom asi bude.
https://www.eliteprospects.com/player/2 ... nik-pavlat
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Ještě teda dodám, že mít v ročníku Dostala s Paterou, kteří chytají NHL a třeba i Škarka, to už je více než solidní konkurence.
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Ano Kloudy včera super zákrok minutu před koncem proti Gulášovi, ale stejně dostal 3 fiky a je to pořád dokola - jeden povedený zápas a 2 špatný.
Šancí už tu za ty roky dostal hodně a nikdy nepřesvědčil, že z něho může být jednička nebo i kvalitní dvojka pro extraligu.
Takže jsem pro změnu a věřím že i jemu by prospěla.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Emil Havránek píše: 24 led 2024 07:48 Ještě teda dodám, že mít v ročníku Dostala s Paterou, kteří chytají NHL a třeba i Škarka, to už je více než solidní konkurence.
Takže si těmi příspěvky vlastně protirecis:))
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Dynamík Jistič píše: 23 led 2024 20:02 Tři body do tabulky i do tipovačky. Tak to má být :thumbsup:
Gratulace kolego, jdeš do trháku +2 😁
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Kloudyho hlavní problém je, že sice předvede v nějakém zápase i nějaký nadprůměrný zákroky, aby pak pustil nějaký brambory.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Titulek:
Vztek v Hradci. Hokejisté zůstali v kabině dlouho zavření

U nás hlídá Pepka na hajzlu Autobusák. Kterej chudák asi hradeckou kabinu? :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Včera pěkná otočka. Musí to ostatní celkem deptat. Možná i víc, než když kdyby se vedlo od začátku. Když to vezmu za celou sezonu do nynějška tak nevím, jestli si na něco podobného umím vzpomenout.

Já jsem v rámci zachování duševní pohody nehltal všechny podcasty a debaty po konci VV, ale včera když jsem si pustil O2, tak tam byl asi jinej Koreis, než jsem četl tady, když Dynamo hodnotil. Že by si znova pozměnil notičky? ;-)

Tvrdím roky, že Kloudy je gólman do jinýho klubu a že by tam byl lepší než u nás. Budu rád, pokud v tomhle před PO něco uděláme. Jestli někde ta statistika a data je víc důležitá než jinde, tak to jsou stat gólmanů.

Přesilovky si trénujou kluci více méně sami. tam to je koncert.

Dvě prohry "rudýho nezastavitelnýho obra" nechal bulvár více méně bez povšimnutí. Jinak Gross a jeho postřehy mně baví. Je to k věci, má to hlavu a patu. Jak se zastal Mikliše ...

Možná ještě kolem Salfy, je to veselá figurka, tady dost asi i z principu odmítaná, ale co jsem poznal, tak se v hokeji vyzná.

Koukám na ice timy a pomalu, opravdu pomalu se to některým útočníkům začíná postupně zvedat.... Z beků naopak vyskočilo Koště...
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Naše přesilovky proti loňsku jsou úplně někde jinde, nevím jestli je to práce VV, ale takhle by měli přesilovky vypadat, na začátku sezony to ještě drhlo, teď je na to radost koukat.
Zohorna je totálně mimo formu a tím je to vidět i na celém druhém útoku, stejně tomu bylo loňskou sezonu , do vánoc to bylo skvělý a po novém roce útlum, je to škoda , Radil je tam dost zabitej.
Pánik , no dost jsem se na něj zaměřil, zatím nenadchul, ani nezklamal, až se rozkouká, mohl by to být přínos .
a ještě si neodpustím kde je teď náš " expert " Antoš a jeho Sparta .....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Vůjtek

V Pardubicích to přebral Marek Zadina. Posun do role hlavního kouče zvládne. Asistenta dělá dlouhé roky, pracoval se špičkovými trenéry, cestu zná. V klubu měl své slovo, má ideální věk, aby začal dělat hlavního. V takto poskládaném pardubickém týmu to zvládne bez problémů. Hráči za ním budou. Obzvlášť, když se trenérův odchod trošku na hráče váže. Musí nástupce podržet. A stát za ním.
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Ja si myslim, ze u Kloudy je problem hlavne v hlave, take co jsem slysel .. .rekneme neni z nejpracovitejsich... Zmena mu muze jedine prospet..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Itchy píše: 24 led 2024 09:11 Vůjtek

V Pardubicích to přebral Marek Zadina. Posun do role hlavního kouče zvládne. Asistenta dělá dlouhé roky, pracoval se špičkovými trenéry, cestu zná. V klubu měl své slovo, má ideální věk, aby začal dělat hlavního. V takto poskládaném pardubickém týmu to zvládne bez problémů. Hráči za ním budou. Obzvlášť, když se trenérův odchod trošku na hráče váže. Musí nástupce podržet. A stát za ním.
Konečně někdo, kdo opravdu přemýšlí o tom co říká....
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

kedar píše: 24 led 2024 09:04 Naše přesilovky proti loňsku jsou úplně někde jinde, nevím jestli je to práce VV, ale takhle by měli přesilovky vypadat, na začátku sezony to ještě drhlo, teď je na to radost koukat.
Zohorna je totálně mimo formu a tím je to vidět i na celém druhém útoku, stejně tomu bylo loňskou sezonu , do vánoc to bylo skvělý a po novém roce útlum, je to škoda , Radil je tam dost zabitej.
Pánik , no dost jsem se na něj zaměřil, zatím nenadchul, ani nezklamal, až se rozkouká, mohl by to být přínos .
a ještě si neodpustím kde je teď náš " expert " Antoš a jeho Sparta .....
hlavně u Pánika to na mě zatím působí, že s bráněním u něj neni problém, jak tu zaznívalo, ještě než vyjel vůbec na led. A hlavně i při napadání dohrává hráče a ne aby se jim vyhnul obloukem, aby se náhodou neumazal...
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

tau píše: 24 led 2024 09:37 Konečně někdo, kdo opravdu přemýšlí o tom co říká....
Tak on třeba Votke, nebo Vybíral mluvili v těch podcastech dost podobně. Není to tak, že co novinář, nebo "hokejový expert" to názor proti organizací a automaticky vše dobré pro VV.

Poslechl jsem si Koreise s Bombama a taky se to dalo poslouchat a v dost věcech bych s ním i souhlasil. Taky jsem v tom neslyšel, že by vyloženě chtěl z nějaké zde často zmiňované pardubické frustrace naší organizaci nějak nakládat.
Tesla a Devils
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Tak jsem premyslel... stejne to ma Zadina hrozive tezke.. bude-li se hrat dobre, tak se bude rikat , psat.. system , presilovky atd.. nastavil VV muzstvo v tom jede.. pokud se nebude darit, tak to schyta nehorazne... Hodne sil
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

acrylic píše: 24 led 2024 09:45 Tak on třeba Votke, nebo Vybíral mluvili v těch podcastech dost podobně. Není to tak, že co novinář, nebo "hokejový expert" to názor proti organizací a automaticky vše dobré pro VV.

Poslechl jsem si Koreise s Bombama a taky se to dalo poslouchat a v dost věcech bych s ním i souhlasil. Taky jsem v tom neslyšel, že by vyloženě chtěl z nějaké zde často zmiňované pardubické frustrace naší organizaci nějak nakládat.
Upřímně řečeno, všechny komentáře, názory a podkásty jsem nečetl, neslyšel. Spíš čerpám z tohoto fóra, občas sem někdo hodí link nebo krátký výcuc z nějakýho článku. Takže proto jsem názory Votkeho nebo Vybírala (ani nevím kdo je Vybíral) nezaznamenal...
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

tau píše: 24 led 2024 10:27 Upřímně řečeno, všechny komentáře, názory a podkásty jsem nečetl, neslyšel. Spíš čerpám z tohoto fóra, občas sem někdo hodí link nebo krátký výcuc z nějakýho článku. Takže proto jsem názory Votkeho nebo Vybírala (ani nevím kdo je Vybíral) nezaznamenal...
Já vesměs poslouchám dokola furt ty stejné podcasty, tak už si ta jména trochu pamatuju :). Votkeho jsem poslouchal, že tady někdo dával odkaz na podcast s ním a Vybíral dělá pravidelně "za mantinelem" s Kézrem a přesto, že se mu tam Kézr snažil podsunout svými otázkami, že vlastně v organizaci Pardubic je všechno blbě a jen VV dělal všechno dobře, tak se nenechal a byl dost objektivní včetně právě toho, že se zastával Zadiny jako trenéra...
Tak to alespoň na mě celé působilo. Podobně jako třeba překvapivě Ryšavka.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

denyip píše: 24 led 2024 09:54 Tak jsem premyslel... stejne to ma Zadina hrozive tezke.. bude-li se hrat dobre, tak se bude rikat , psat.. system , presilovky atd.. nastavil VV muzstvo v tom jede.. pokud se nebude darit, tak to schyta nehorazne... Hodne sil
Zadina to zvládne. Hráči ho v tom nenechají. Co se týče systému, tak Zadina se netají tím, že na nejakejch drobnejch korekcích zapracujou v repre pauze, jinak do toho sahat ani neplánuje. Zatím to vypadá, že úplně stačí dogmaticky netrvat na nejakejch na sílu aplikovanejch obrannejch schématech ala Varaďa a ono to půjde tak nějak samo. Neni přece nezbytně nutný za každou cenu vyhrávat na jeden gól a s nulou. Rozředění Varaďovi doktríny už stejně probehlo. Stačí se kouknout na naše závěry v posledních třech špílech. Zkušeně, ale hlavně aktivně a úplně jinak odehraný minuty.....🤷
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Itchy píše: 24 led 2024 08:37 Včera pěkná otočka. Musí to ostatní celkem deptat. Možná i víc, než když kdyby se vedlo od začátku. Když to vezmu za celou sezonu do nynějška tak nevím, jestli si na něco podobného umím vzpomenout.

Já jsem v rámci zachování duševní pohody nehltal všechny podcasty a debaty po konci VV, ale včera když jsem si pustil O2, tak tam byl asi jinej Koreis, než jsem četl tady, když Dynamo hodnotil. Že by si znova pozměnil notičky? ;-)

Tvrdím roky, že Kloudy je gólman do jinýho klubu a že by tam byl lepší než u nás. Budu rád, pokud v tomhle před PO něco uděláme. Jestli někde ta statistika a data je víc důležitá než jinde, tak to jsou stat gólmanů.

Přesilovky si trénujou kluci více méně sami. tam to je koncert.

Dvě prohry "rudýho nezastavitelnýho obra" nechal bulvár více méně bez povšimnutí. Jinak Gross a jeho postřehy mně baví. Je to k věci, má to hlavu a patu. Jak se zastal Mikliše ...

Možná ještě kolem Salfy, je to veselá figurka, tady dost asi i z principu odmítaná, ale co jsem poznal, tak se v hokeji vyzná.

Koukám na ice timy a pomalu, opravdu pomalu se to některým útočníkům začíná postupně zvedat.... Z beků naopak vyskočilo Koště...
Taky mě Koreis překvapil, ale spíše to působilo, že lezl do prdele Eliášovi a ten jel jinou linku než plivání po nás.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: 24 led 2024 10:44 Taky mě Koreis překvapil, ale spíše to působilo, že lezl do prdele Eliášovi a ten jel jinou linku než plivání po nás.
btw když jsme u Eliáše, kdo jste neviděli na ČT 13. komnatu s Patrikem, tak doporučuju shlédnout:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/118 ... 210800009/
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

denyip píše: 24 led 2024 09:54 Tak jsem premyslel... stejne to ma Zadina hrozive tezke.. bude-li se hrat dobre, tak se bude rikat , psat.. system , presilovky atd.. nastavil VV muzstvo v tom jede.. pokud se nebude darit, tak to schyta nehorazne... Hodne sil
U nás v naší české kotlině (a asi i jinde) to schytají všichni - ať udělají to a nebo ono...
Číst si komentáře, rady, nadávky atd. od všech těch rádobytrenérů a rádobyodborníků - to dovede bez následků jen velmi, velmi odolný člověk.
Prostě podle hesla - Kritik (filmový, knižní, sportovní) je člověk, který by to dělal určitě mnohem lépe, jen kdyby to uměl (psát, filmovat, trénovat..) Já jim říkám teoretici všeználci... :whistle: :whistle:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

ten svět je malý, včera Ráďa v Budějkách, a dnes v Roudnici nad Labem, ve škole, kam chodí můj syn, komu se poštěstí se vyfotit ve studovně se svým oblíbených hráčem.....to je neskutečný :thumbup: :thumbup: :thumbup:
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 24 led 2024 10:50 btw když jsme u Eliáše, kdo jste neviděli na ČT 13. komnatu s Patrikem, tak doporučuju shlédnout:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/118 ... 210800009/
To bylo hustý.
Odpovědět