Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tohle nevypadá dobře:
https://sportyzive.cz/hokej/soud-zamitl ... .sznhp.box

To jsou problémy. Ne nějaký vyhozený trenér. :(
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Čacho trest na jeden zápas...
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

pepa píše: 23 led 2024 09:29 Tohle nevypadá dobře:
https://sportyzive.cz/hokej/soud-zamitl ... .sznhp.box

To jsou problémy. Ne nějaký vyhozený trenér. :(
Naopak tohle vypadá dobře.
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

WalkingDude píše: 23 led 2024 09:21 Tak zas si nalejme cisteho vina. Tohle je vsechno jen ne rutinni vyhazov.
jasne, to asi neni to spravny slovo, ale porad si myslim ze medialni pozornost je az nadbytecna
1950 - forever :whistle:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Jako vypadá to hezky, šance mladému a stejnak sem nikdo moc nehrne.

Ale. Kolik hráčů je mladších, než on? Na jaký post jde? Jako asistent hlavního trenéra? Nebo doplnění RT? To je velký rozdíl.

Samozřejmě mu fandím, ale jestli bude asistent hlavního trenéra, tak to je hodně velkej punkovej nářez.

Čacho dostal málo.
Tesla
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tak jsem to konečně všechno tady dočetl. Od zápasu na Spartě jsem totiž nestíhal číst, natož něco napsat. A dočetl jsem to až nyní. :) Během četby, kdy jsem vše četl tak s jedno až dvoudenním zpožděním, jsem si říkal , co vše musím napsat a na co všechno musím reagovat. :) Pak jsem po dalším čtení většinou zjistil, že už to někdo napsal, třeba i víckrát, pak, že to někdo napsal mnohem lépe atd. :) Takže to shrnu tak, že zmatek v duši z odvolání trenéra už nemám, jelikož to prostě nějak dopadne, uvidíme, jak to půjde dál. Jediné, co konstatuji, že jsem rád, že nepřišel Jandač. Kdo jste psali, že by tu nevadil, tak vzpomeňte, co se hrálo, když tu byl. Sice to cinklo, ale koukat se na to nedalo, chtěl větší beton než VV, doma jsme myslím měli horší bilanci než venku, to fakt sledovat nechci. A že nikdy nic proti Pardubicím neřekl bych netvrdil, mně stačilo, že jednou řekl, že sem šel, protože nevyšla Sparta. Takže směle vzhůru za titulem, snad nemá Antoš pravdu.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Štenkovan píše: 23 led 2024 10:07 Naopak tohle vypadá dobře.
Souhlasím.

Spíš se divím, že ještě pořád nenavlékl pruhovaný dres
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Co se týká té případné výměny brankářů, tak bych byl taky rád, aby to dopadlo, ale z mého pohledu i když by k tomu Plzeň zřejmě nějaké peníze dostala, tak čistě ze sportovní stránky by to byl z její strany totální provar.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

JirkaPCE píše: 23 led 2024 10:44 Co se týká té případné výměny brankářů, tak bych byl taky rád, aby to dopadlo, ale z mého pohledu i když by k tomu Plzeň zřejmě nějaké peníze dostala, tak čistě ze sportovní stránky by to byl z její strany totální provar.
Já si to zas nemyslím, naopak by to mohlo pomoci, my jedničku máme na dlouhé doby, a pokud se potvrdí, že přijde Marek, tak Kloudyho nepotřebujeme, a Pejchar nám z něho jednou může fakt udělat jedničku v 30-32 letech se vrátí a bude to kvalitní gólman...je to win win situace pro oba....my budeme mít dva repre gólmany, a Plzeň gólmana, co dokáže chytat extraligu....stejně příští rok by Kloudy neměl šanci tady...a Pavlát ukázal své kvality...a nedejbože, zraní se Willda jako Kovář teď ve Spartě a byli by jsme v pejči....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak ona vedle stránky sportovní je i stránka ekonomická. Plzeň aktuálně nepatří mezi ty nejbohatší a dost možná si spočítali, že tenhle případnej trejd jim dává v širších souvislostech smysl. Uvidíme... :think:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Viděl bych to tak, že pokud ten trejd dopadne, budeme dál platit Kloučkův kontrakt do konce této sezony. To bude ta "finanční náhrada"...
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

https://www.idnes.cz/hokej/nhl/dominik- ... 09_nhl_ivt

To snad už není možný, on kritizuje NHL, pak tam jde slavnostně zahájit zápas a hned se za to omlouvá - je normální? Jako hokejista super, ale jako člověk 🤡
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

tau píše: 23 led 2024 10:59 Viděl bych to tak, že pokud ten trejd dopadne, budeme dál platit Kloučkův kontrakt do konce této sezony. To bude ta "finanční náhrada"...
To byste byl, kolego, z laciného kraje. Tam připlují i peníze na účet za hráčská práva a ne zrovna malé, navíc předpokládám, že bude případně ošetřen jeho přestup za louži a peníze dostane opět Plzeň.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Muf píše: 23 led 2024 10:31 Souhlasím.

Spíš se divím, že ještě pořád nenavlékl pruhovaný dres
To já neřeším, beru to z pohledu člověka, který je asi totálně v hajzlu. Nemám žádné podrobné zprávy, takže věřím v to, že to byl podnikatelský provar, ne že někoho vědomě okradl. Pokud to je jinak, tak tak to je jiná. Ale pokud půjde do krimu, už tuplem nikomu nic nevrátí. I když v té částce, kterou dluží je to asi jedno....
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tesla102 píše: 23 led 2024 11:02 https://www.idnes.cz/hokej/nhl/dominik- ... 09_nhl_ivt

To snad už není možný, on kritizuje NHL, pak tam jde slavnostně zahájit zápas a hned se za to omlouvá - je normální? Jako hokejista super, ale jako člověk 🤡
Myslím, že většina lidí napadení Ukrajiny odsoudí, ale když člověk čte tenhle článek, tak bych si myslel, že je prvního dubna.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Přeji novému asistentovi hodně štěstí :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jsem velmi spokojen, že se dává prostor mladým lidem. Je to naše budoucnost.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Takže se hledá ještě jeden asistent za Sejčka? Chápu to dobře?
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

Sweník píše: 23 led 2024 11:59 Takže se hledá ještě jeden asistent za Sejčka? Chápu to dobře?
Taky jsem to tak pochopil. Sejcek tam být asi nechce
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Havlis píše: 23 led 2024 12:00 Taky jsem to tak pochopil. Sejcek tam být asi nechce
Já se mu nedivím, nic proti Sejkovi, ale on není typ, co by chtěl a měl dělat kouče, maximálně něco jako Kuba Voráček na přesilovku, mentor, i když přesilovky nám jdou, ale spíš bych ho viděl někde u mládeže, nebo skaut...na lavičku asi ne k A-týmu zatím ne...můj názor
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Takže se potvdilo, že autor článku, ze kterého by mohl někdo mít dojem, že hledáme hlavního trenéra, si to celý vycucal z prstu...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Georgre píše: 23 led 2024 12:25 Já se mu nedivím, nic proti Sejkovi, ale on není typ, co by chtěl a měl dělat kouče, maximálně něco jako Kuba Voráček na přesilovku, mentor, i když přesilovky nám jdou, ale spíš bych ho viděl někde u mládeže, nebo skaut...na lavičku asi ne k A-týmu zatím ne...můj názor
Souhlas. Sejcek jako skill coach max. Ten skauting mu pry jde a bavi ho tak je nesmysl mu to brat
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sweník píše: 23 led 2024 11:59 Takže se hledá ještě jeden asistent za Sejčka? Chápu to dobře?
Ano
Odpovědět