Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
zdendik
Příspěvky: 143
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

jimmypop píše: 22 led 2024 13:37 to už tu bylo kolego o pár stránek dřív
Omlouvam se prehledl jsem
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 22 led 2024 12:44 Jestli si tam nepozvou trineckyho patriota Tondu Wawrzacze, tak jejich info urcite nebude mit tu pravou vahu
Toho jsem párkrát na diskuzích zaznamenal, a to je jantar pár exelans :)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pick píše: 22 led 2024 13:41 Už to dopadlo. Na Vary jim přišlo 8tis., takže si vytáhli hlavy že svejch nadutejch pražskejch prdelí a vrátili se do reality všedního dne... :wave:
Absolutně nechápu co řešej. Ať si většinu kapacity prodaj v permicich a je vymalováno. Nebo ať táhnou zpátky do Holešovic 🤷
Ještě ty buď ošklivej. Kluci z Prahy si chtěli nastolit agendu a panDědek jim do toho s Varaďou hodil vidle. To už je na jednoho head of marketing pupíka až dost :)
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pick píše: 22 led 2024 13:41 Už to dopadlo. Na Vary jim přišlo 8tis., takže si vytáhli hlavy že svejch nadutejch pražskejch prdelí a vrátili se do reality všedního dne... :wave:
Absolutně nechápu co řešej. Ať si většinu kapacity prodaj v permicich a je vymalováno. Nebo ať táhnou zpátky do Holešovic 🤷
A teď budou plakáty na O2, Vidláci prosím přijeďte k nám do Práglu, ať tu nechcípneme hlady :)
LibaStocek
Příspěvky: 180
Registrován: 30 lis 2018 16:32

Re: Hokej

Příspěvek od LibaStocek »

Něco nového v případě asistentů Marka Zadiny??a přijde po trejdu brankářů ještě někdo ?
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »



Zajímavé rozdíly
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

To jo, ale pak je jeste druhy pohled a ten říká, ze máme za stejne zápasů skoro o 20 gólů méně než Plzeň.


Sent from my iPhone using Tapatalk
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
Ten Antoš je fakt totální vyblíz. Myslím si , že by bylo fajn mu zakázat vstup na stadion.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

FOGLIK píše: 22 led 2024 15:13 Ten Antoš je fakt totální vyblíz. Myslím si , že by bylo fajn mu zakázat vstup na stadion.
Trošku jsem se bál, že nebudou použita slova kokain, chlast, stamiliony. :grinning:
Naposledy upravil(a) Gumid dne 22 led 2024 15:29, celkem upraveno 2 x.
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1053 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Antoš je normální zaujatý hovado
Společně proti všem!
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Gumid píše: 22 led 2024 15:22 Trošku jsem se bál, že nebudou použita slova kokain, chlast, stamiliony. :grinning:
To už má napsaný na papírku před monitorem a odškrtává si je.
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Skrivy395 píše: 22 led 2024 15:24 Antoš je normální zaujatý hovado
Jak se chová Antoš, tak takhle přesně se projevuje malost. Proto o ní dokáže tak erudovaně hovořit.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

lazebník Míla a jeho břitva. Hlavně že už má po víkendu jasno. V pátek v "debatě expertů" byl ještě jak Goro před Tokyem :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Doudera je taky dobrý. Chodil jsem na základku s Kájinkem, nikdy mne tam nepicnul, takže nemůže být pravda, že někoho picnul. K nám se Jirka choval vždy hezky.
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

kdopak jeste bude mit k tematu rozhovor, rolbar co potvrdi ze VV vsechny slusne zdravil a drzel slecnam v arene dvere?

jsem moc zvedav, jestli bude stejny medialni zajem o jisty klub, co ma maslo na hlave v dopingove afere po konecnem verdiktu
1950 - forever :whistle:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

misterx889 píše: 22 led 2024 15:30
jsem moc zvedav, jestli bude stejny medialni zajem o jisty klub, co ma maslo na hlave v dopingove afere po konecnem verdiktu
Nebude, jelikož ten klub opravdu nikoho nezajímá.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Anty bude mít hodně kliků.

Já na něm beze srandy žeru tu ničím korigovanou bezprostřednost. Vycházejí z to skvělý "názorový" otočky. Jako před playoff jeden nejmenovanej klub označit za top favorita, kde je všechno úžasný. A o dva týdny později o tom samým klubu napsat, jakej je to pseudotým, kterej by z půlky měli vyházet.
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

FOGLIK píše: 22 led 2024 15:13 https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
Ten Antoš je fakt totální vyblíz. Myslím si , že by bylo fajn mu zakázat vstup na stadion.
To, že se potřebuje vyjádřit mi nějak nevadí, ale proč do toho tahá rodinu? Když pořádal hon na Hudáčka, tak ten rodinu nemá? Vždy mě jen překvapí, jak blbej doopravdy je. :whistle:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Mně se hodně líbí vyjádření jak kupujeme jednoho hráče za druhým, jako jediný sportovní klub na světě. Patříme mezi 3 kluby s nejvíce odchovanci, v B hrají mladí hráči, ale ten kokot píše takové sračky. Vloni hráči Sparty odstřelili Pateru, ale to bylo v pořádku. A teď každý kdo hrál pod VV bude dávat rozumy, to už nechápu vůbec.
Majitel neměl asi nic vysvětlovat a byl klid, ale to by bylo asi taky špatně, takže je to vlastně jedno.
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jediné co bylo, tak se tu spekulovalo , že tým má v sobě hodně zápasů a že přichází herní krize. Za mě se tam opravdu muselo něco dít. Protože najednou není s kondicí problém a ty zápasy jdou pořád rychle po sobě. Takže i když hráči budou tvrdit , že tam se nic nedělo, tak rozhodně tam něco muselo být. Vždy se říká, super kabina a pak to při vzpomínkách vylézá ven.
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Chlapi a dost :)

Je pravda, že neproklikávám úplně všechny odkazy na podcasty a články, co se tu sdílí. Ale minimálně u těch, které si přečtu/poslechnu, dojdu k tomu, že s velkou částí toho, co ten daný člověk říká, se dá souhlasit. Přijde mi, že jakmile se někdo jenom trochu negativně zmíní o hcpce, tak se tu strhne lavina nenávistných příspěvků, i když kolikrát to, co je v těch článcích, je pravda.

Jak to bylo mezi VV a zbytkem klubu přesně nevíme vůbec nikdo (DD říká, že VV byl toxický, že ho ani hráči nedávali .. proti tomu Sedlo vyvrátil, že kabina žádný velký probém neměla). Pravda prostě bude někdo veprostřed.

Když se mrknu na příspěvky pár dnů zpátky, tak tu vidím nářky, jak se každý otírá o klub - Zlínský píše clickbaitové příspěvky, Ryšavec je zahleděný do HK a vždy si do Pardubek rád kopne, na Koreise se tu píší jenom nadávky, že nás nemá rád kvůli nějakému zápasu 10 let zpátky, to samé Viktor kvůli play off, kdy jsme vyřadili Vítky .. pak došlo k vyhození VV a nejedřív to odnesl Dědek, že zničil klub. Pak se vlna otočila a začlo se ptát, že VV je toxický. Prakticky kdokoliv cokoliv zveřejní a není tam prvoplánová chvála na Dynamo, tak tu dostane hrozný kotel, i když ten člověk může říkat pravdu.

Ohledně Antoše - já s ním částečně souhlasím: Dědek vstoupil do klubu, když jsme byli na odpis + jedna kauza střídala druhou. Klub zvednul, nakoupil suprové hráče a začal budovat značku. Jeho cíl je vybudovat klub evropskýho formátu, který bude určovat trend (a to nejen sportovní). Dokud se ale u nás budou dít takovéhle veletoče, tak tam prostě nebudeme. To je prostě holý fakt a přesně to tam Antoš píše.

Můj sen je, abychom se tu na ty články dokázali koukat trochu s nadhledem a nebyli zaujatí za každou cenu. Peace out! :)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

FOGLIK píše: 22 led 2024 15:13 https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
Ten Antoš je fakt totální vyblíz. Myslím si , že by bylo fajn mu zakázat vstup na stadion.
Zakázat vstup? Zbytečné.
Komentovat sem letos nepojede, protože by od těch zmiňovaných společensky kulhajících účinkujících mohl dostat dole ve vestibulu lidsky po hubě :))
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Zastupitelstvo. Klub je v současné době mírně v plusu, Dědek investoval do klubu 61 mio.

Město chce prodat podíl v klubu, za odhadní cenu v dnešní době, Dědek nesouhlasí. Haas je musí zase školit.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Forbit píše: 22 led 2024 15:43 Chlapi a dost :)

Je pravda, že neproklikávám úplně všechny odkazy na podcasty a články, co se tu sdílí. Ale minimálně u těch, které si přečtu/poslechnu, dojdu k tomu, že s velkou částí toho, co ten daný člověk říká, se dá souhlasit. Přijde mi, že jakmile se někdo jenom trochu negativně zmíní o hcpce, tak se tu strhne lavina nenávistných příspěvků, i když kolikrát to, co je v těch článcích, je pravda.

Jak to bylo mezi VV a zbytkem klubu přesně nevíme vůbec nikdo (DD říká, že VV byl toxický, že ho ani hráči nedávali .. proti tomu Sedlo vyvrátil, že kabina žádný velký probém neměla). Pravda prostě bude někdo veprostřed.

Když se mrknu na příspěvky pár dnů zpátky, tak tu vidím nářky, jak se každý otírá o klub - Zlínský píše clickbaitové příspěvky, Ryšavec je zahleděný do HK a vždy si do Pardubek rád kopne, na Koreise se tu píší jenom nadávky, že nás nemá rád kvůli nějakému zápasu 10 let zpátky, to samé Viktor kvůli play off, kdy jsme vyřadili Vítky .. pak došlo k vyhození VV a nejedřív to odnesl Dědek, že zničil klub. Pak se vlna otočila a začlo se ptát, že VV je toxický. Prakticky kdokoliv cokoliv zveřejní a není tam prvoplánová chvála na Dynamo, tak tu dostane hrozný kotel, i když ten člověk může říkat pravdu.

Ohledně Antoše - já s ním částečně souhlasím: Dědek vstoupil do klubu, když jsme byli na odpis + jedna kauza střídala druhou. Klub zvednul, nakoupil suprové hráče a začal budovat značku. Jeho cíl je vybudovat klub evropskýho formátu, který bude určovat trend (a to nejen sportovní). Dokud se ale u nás budou dít takovéhle veletoče, tak tam prostě nebudeme. To je prostě holý fakt a přesně to tam Antoš píše.

Můj sen je, abychom se tu na ty články dokázali koukat trochu s nadhledem a nebyli zaujatí za každou cenu. Peace out! :)
neosouhlasím, dokud budou o nás psát sračky, tak se ozývat budu.....možná tu dostanu čočku, ale oni o tom ví pěkný hovno, buďme rádi, že hráči mlčí.......
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Stars píše: 22 led 2024 15:57 neosouhlasím, dokud budou o nás psát sračky, tak se ozývat budu.....možná tu dostanu čočku, ale oni o tom ví pěkný hovno, buďme rádi, že hráči mlčí.......
On si někdo myslí (Antoš, novináři, Koreis atd.), že se zeptají jakéhokoliv hráče a ten řekne, že ho chtěli odstřelit? Jako vážně si to někdo může myslet?
Odpovědět