Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Stars píše: 21 led 2024 15:17 Už ať je klid, tohle už je hon na čarodějnice.....

Bohužel, dnes, každý jouda si připadá, jako celebrita, v hokeji nebo v jiné sféře ......

Ono je totiž rozdíl řídit klub, shánět peníze, rozhodovat....nebo sedět ve studiu dělat chytrého a říkat kupte si hrníček Bomby k tyči🙈🙈🙈
Výstižné :thumbup:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Někdy si připadám, jako by si tu ten Koreis platil lidi, aby toho týpka furt prezentovali. I negativní reklama je reklama. Možná i lepší. Asi abychom ten jeho produkt konzumovali. :roll:
Tesla
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... ten Koreis má asi ještě následky z toho stromů co dal Cecek nebo kdo to byl... Asi mohl ještě přidat :D
.... #zadynamo
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Doufám, že se klub s Davidem před zápasem nějak hezky rozloučí..
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Jinak Pavlat dnes v sestave Plzne ( jako nahradnik )
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Propulse píše: 21 led 2024 10:59 Pristi rok to vypada, ze budeme mit nejlepsi dvojici v lize.
S trenéry Král, Zadina, Sýkora řízenýmí Heřmanem nikdy nedosáhneme žádného úspěchu. Každý, kdo o zákulisí týmu něco ví, tak mi dá za pravdu. Vyhozený Rulík bez důvodu, vadilo že dojížděl, což je směšné. U VV při vyhození zástupné důvody, jen je zde dehonestován, vůbec se nepíše co vše klub nedodržoval vůči němu a on je to zatím neprezentuje. K vyhození Heřmanovi pomohl Zadina, za příslib Krále, ublíženej Sýkora, kterej nedělal práci vyhledavače talentů zodpovědně, za což dostal od VV čočku a na to on přece není zvyklej, dále Činel a jeden z pardubáků. Ostatní stáli za VV a nikdo nebyl za vedením pro odvolání, což potvrdil Sedlák. Kdyby Zadina byl chlap, tak musel odejít s VV, kterej ho celou dobu ochraňoval. Dědek je jak loutka v rukou Heřmana, kterej již před 3 lety prohlásil, že zde budou 2 hlavní trenéři a to Král a Zadina
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

jimmypop píše: 21 led 2024 14:25 mě by zajímal ten Brázdilův přínos jakej vlastně je
Hlavičkování a vyrážení hrudníkem střely nebo nahození od modrý a středního pásma.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

zdeněk píše: 21 led 2024 16:22 S trenéry Král, Zadina, Sýkora řízenýmí Heřmanem nikdy nedosáhneme žádného úspěchu. Každý, kdo o zákulisí týmu něco ví, tak mi dá za pravdu. Vyhozený Rulík bez důvodu, vadilo že dojížděl, což je směšné. U VV při vyhození zástupné důvody, jen je zde dehonestován, vůbec se nepíše co vše klub nedodržoval vůči němu a on je to zatím neprezentuje. K vyhození Heřmanovi pomohl Zadina, za příslib Krále, ublíženej Sýkora, kterej nedělal práci vyhledavače talentů zodpovědně, za což dostal od VV čočku a na to on přece není zvyklej, dále Činel a jeden z pardubáků. Ostatní stáli za VV a nikdo nebyl za vedením pro odvolání, což potvrdil Sedlák. Kdyby Zadina byl chlap, tak musel odejít s VV, kterej ho celou dobu ochraňoval. Dědek je jak loutka v rukou Heřmana, kterej již před 3 lety prohlásil, že zde budou 2 hlavní trenéři a to Král a Zadina
Chlape, nic ve zlém. Já bych si na tom založit živnost. Scifi je celkem žádaný titul.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Pánik v první lajně
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

fansDKnL píše: 21 led 2024 16:32 Hlavičkování a vyrážení hrudníkem střely nebo nahození od modrý a středního pásma.
:)

Myslím to vážně. Nedokážu posoudit, jestli to je fakt fachman, kterej ty kluky někam posouvá, nebo jen rádoby-odbornik s CV ze zámoří
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

jimmypop píše: 21 led 2024 16:53 :)

Myslím to vážně. Nedokážu posoudit, jestli to je fakt fachman, kterej ty kluky někam posouvá, nebo jen rádoby-odbornik s CV ze zámoří
Kula tady na něj dost často nadává. Že Will pod ním začal dělat věci (kraviny), který předtím nedělal...
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Dynamík Jistič píše: 21 led 2024 16:56 Kula tady na něj dost často nadává. Že Will pod ním začal dělat věci (kraviny), který předtím nedělal...
Je zajímavé, že ještě loni byl chválen všemi chodil na lávku a letos o něm nebylo slyšet ani vidět. Myslám , že to ale opět začne.
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Dynamík Jistič píše: 21 led 2024 16:56 Kula tady na něj dost často nadává. Že Will pod ním začal dělat věci (kraviny), který předtím nedělal...
Zkusím se vyjádřit jako brankář Hobby. Ale za hlavičky a hrudník v zápase by nás trenér brankářů, když jsme měli, přetáhl holí. Pokud máš šanci puk ztumit ať už rukavicí nebo vestou kontrolovaně a pak přikrýt, musíš to udělat. Hlavička a ty výskoky s kontrolou puku nemají nic společného. Puk prostě nesmí zpět do hry.
A ještě jeden postřeh, kdo z dalších brankářů to dělá?...
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

zdeněk píše: 21 led 2024 16:22 S trenéry Král, Zadina, Sýkora řízenýmí Heřmanem nikdy nedosáhneme žádného úspěchu. Každý, kdo o zákulisí týmu něco ví, tak mi dá za pravdu. Vyhozený Rulík bez důvodu, vadilo že dojížděl, což je směšné. U VV při vyhození zástupné důvody, jen je zde dehonestován, vůbec se nepíše co vše klub nedodržoval vůči němu a on je to zatím neprezentuje. K vyhození Heřmanovi pomohl Zadina, za příslib Krále, ublíženej Sýkora, kterej nedělal práci vyhledavače talentů zodpovědně, za což dostal od VV čočku a na to on přece není zvyklej, dále Činel a jeden z pardubáků. Ostatní stáli za VV a nikdo nebyl za vedením pro odvolání, což potvrdil Sedlák. Kdyby Zadina byl chlap, tak musel odejít s VV, kterej ho celou dobu ochraňoval. Dědek je jak loutka v rukou Heřmana, kterej již před 3 lety prohlásil, že zde budou 2 hlavní trenéři a to Král a Zadina
Ostatni stali za VV? Ja mam od nekolika hracu celkem vyzivne veci ohledne VV. Stejne tak, ze PD udelal to nejlepsi co mohl udelat vzhledem ke klubu a jeho fungovani, ze VV byl odejit. Od zacatku pises, ze se budou mydlit schody Rulikovi, aby byl hlavnu Kral. To, ze je Hermanuv oblibenec se vi, ale PD ma posledni a rozhodujici slovo. Jinak by ho do Bolky vubec neuvolnili a nechali si ho.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

David007 píše: 21 led 2024 17:12 Zkusím se vyjádřit jako brankář Hobby. Ale za hlavičky a hrudník v zápase by nás trenér brankářů, když jsme měli, přetáhl holí. Pokud máš šanci puk ztumit ať už rukavicí nebo vestou kontrolovaně a pak přikrýt, musíš to udělat. Hlavička a ty výskoky s kontrolou puku nemají nic společného. Puk prostě nesmí zpět do hry.
A ještě jeden postřeh, kdo z dalších brankářů to dělá?...
O tom co píšeš já nic nikdy nepsal
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kula píše: 21 led 2024 17:09 Je zajímavé, že ještě loni byl chválen všemi chodil na lávku a letos o něm nebylo slyšet ani vidět. Myslám , že to ale opět začne.
Na lavicce ho nechtel VV. A nejradsi by byl, kdyby v klubu vubec nebyl, stejne jako Sejk. Podle Varadi hokejista dobry, jinak o hokeji VI HOVNO. Ja jen, ze cca 10 top talentu ve sve kategorii ( Tulacek, Svec, Vapenik, Macek, Krcal ) do Dynama privedl prave Sejk. Will si Brazdila hodne pochvaluje. Je v kontaktu s trenery, co delaji NHL. Brazdil dostal dokonce nabidku na repre. VV vse vadilo. Sejk spatny, Brazdil taky nic moc, Kolar jako videocoach taky sileny. Uz bych to nechal byt.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

zdeněk píše: 21 led 2024 16:22 S trenéry Král, Zadina, Sýkora řízenýmí Heřmanem nikdy nedosáhneme žádného úspěchu. Každý, kdo o zákulisí týmu něco ví, tak mi dá za pravdu. Vyhozený Rulík bez důvodu, vadilo že dojížděl, což je směšné. U VV při vyhození zástupné důvody, jen je zde dehonestován, vůbec se nepíše co vše klub nedodržoval vůči němu a on je to zatím neprezentuje. K vyhození Heřmanovi pomohl Zadina, za příslib Krále, ublíženej Sýkora, kterej nedělal práci vyhledavače talentů zodpovědně, za což dostal od VV čočku a na to on přece není zvyklej, dále Činel a jeden z pardubáků. Ostatní stáli za VV a nikdo nebyl za vedením pro odvolání, což potvrdil Sedlák. Kdyby Zadina byl chlap, tak musel odejít s VV, kterej ho celou dobu ochraňoval. Dědek je jak loutka v rukou Heřmana, kterej již před 3 lety prohlásil, že zde budou 2 hlavní trenéři a to Král a Zadina
Tobě se o tom Královi musí už i zdát, to není možný jinak :))
Tesla a Devils
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Letos jsem tolik domácích zápasů nestihl, ale bosse na lavičce při rozbrusleni vidím letos poprvé:))))))
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

lucas003 píše: 21 led 2024 17:28 Letos jsem tolik domácích zápasů nestihl, ale bosse na lavičce při rozbrusleni vidím letos poprvé:))))))
ne ne, chodí tam..už jsem ho viděl víckrát na lavičce při rozbruslení
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Stars píše: 21 led 2024 17:30 ne ne, chodí tam..už jsem ho viděl víckrát na lavičce při rozbruslení
I za Varadi? Za Rulika jsem ho viděl taky. Jinak teď tu šel Herčik s rukou v nějaké orteze nebo šátku. Se to bengo nějak rozpadá..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

lucas003 píše: 21 led 2024 17:34 I za Varadi? Za Rulika jsem ho viděl taky. Jinak teď tu šel Herčik s rukou v nějaké orteze nebo šátku. Se to bengo nějak rozpadá..
jj i za Varadi, házel puky na led, když přelítl při rozcvičce, máme permice nad naší střídačkou na balkoně
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Stars píše: 21 led 2024 17:36 jj i za Varadi, házel puky na led, když přelítl při rozcvičce, máme permice nad naší střídačkou na balkoně
Ok
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Propulse píše: 21 led 2024 17:22 Na lavicce ho nechtel VV. A nejradsi by byl, kdyby v klubu vubec nebyl, stejne jako Sejk. Podle Varadi hokejista dobry, jinak o hokeji VI HOVNO. Ja jen, ze cca 10 top talentu ve sve kategorii ( Tulacek, Svec, Vapenik, Macek, Krcal ) do Dynama privedl prave Sejk. Will si Brazdila hodne pochvaluje. Je v kontaktu s trenery, co delaji NHL. Brazdil dostal dokonce nabidku na repre. VV vse vadilo. Sejk spatny, Brazdil taky nic moc, Kolar jako videocoach taky sileny. Uz bych to nechal byt.
Proto to píšu. Co je zde vidím ho ze Sýkorou, Zadinou, Králem dost často pohromadě. Oni nemusej kde koho ani třeba Rolinka
InFlames
Příspěvky: 5
Registrován: 04 pro 2023 09:41
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od InFlames »

Propulse píše: 21 led 2024 17:22 Na lavicce ho nechtel VV. A nejradsi by byl, kdyby v klubu vubec nebyl, stejne jako Sejk. Podle Varadi hokejista dobry, jinak o hokeji VI HOVNO. Ja jen, ze cca 10 top talentu ve sve kategorii ( Tulacek, Svec, Vapenik, Macek, Krcal ) do Dynama privedl prave Sejk. Will si Brazdila hodne pochvaluje. Je v kontaktu s trenery, co delaji NHL. Brazdil dostal dokonce nabidku na repre. VV vse vadilo. Sejk spatny, Brazdil taky nic moc, Kolar jako videocoach taky sileny. Uz bych to nechal byt.
U toho Koláře jsem si taky nebyl jist..minulý rok snad každa výzva úplně na hovno kolikrát jednoznačně..a když se měla vzít tak se naopak nevzala.. ani nevím kdo to teď dela ale chtělo by to někoho zkušeného..
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Pánik má vyjímku na Bauer?
Odpovědět