Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 135
Registrován: 30 kvě 2017 10:12
Bydliště: náplava do Pardubic
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Eddie »

To ma snad v planu mr. Opa jeste dnes odprosit a angazovat znova Varadu ne? Pokud by tohle mel Zadina cele ukocirovat … no abychom nesopadli jak rusaci kdysi na MS v Petrohrade. Sama hvezda a tym stal za hovno
THC Doufame Pardubice
Birky
Příspěvky: 137
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 78 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Autobusák píše: 20 led 2024 22:03 Podle mě žádný.
Velký... Pro oba brankáře i oba kluby.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Co to melete za sracky
Vždy jen Dynamo!
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Caesar píše: 20 led 2024 22:17 Co to melete za sracky
Kdo, co?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stále dokola to samé, VV může cokoliv, je přeci bůh. Taková prkotina, jako jsou vytyčené mantinely, za které nesmíš, nemá cenu ani řešit. Nevím, jak byla spolupráce dohodnuta a neznám podmínky.

Děsím se toho, kam jsou novináři schopni své úvahy popustit. Po čem vlastně volají?

Že si PD dovolil ukončit spolupráci s VV? On na to nemá právo?
Nebo si pod větou "VV přišel pozvednou organizaci" představují, že majitel má svěřit klub a poskytnout absolutní moc jednomu člověku? Bez mantinelů, bez kontroly? Nebyl by to ekonomický konec klubu?
Dle slov PD byly podmínky spolupráce stanoveny i na základě informací od předešlého zaměstnavatele.
Jak má majitel reagovat, pokud se dohoda neplní? Komunikovat. Co vím, tak se komunikovalo a komunikovalo. A výsledek?. Nic. Jak "velcí kluci", řeší tyto věci? Začnou být opatrní a začnou se jistit. A zde jsem si jist, že to má PD dokonale doložené.
PD do toho šel a ukončil spolupráci. Muselo mu být jasné, že začne mediální lynč a může to ohrozit letošní sezónu. A i přes to, do toho šel. Nejspíše se tedy nejednalo o prkotiny. Šel do toho bez agentur, bez PR, podle toho to také vypadlo. Ale jedno je jisté, není to načančané, je to tak, jak to v ten okamžik cítil.
Druhá strana nám toho moc neřekla. Nejspíše se čeká na PR agenturu, až vytvoří dostatečně kvalitní stanovisko.

On ten rozkol nějak dopadne a časem se dozvíme víc.

Co mi ale hodně vadí, jsou šprťouchlata a hnojomety od pana Bárty. Neumí argumentovat věcně, podložit své tvrzení alespoň nějakým argumentem? Musí podsouvat čtenáři lacinou udičku o majetku PD? Takto se píše v bulváru, ale novinařina se tomu neříká.
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Sweník píše: 20 led 2024 20:40 Béčko zase skoro prd. Upřímně, tady měl asi pravdu VV. Pokud sestoupí, může za to půjčování hráčů..
Minimálně by byli k dispozici, teď žádný široký kádr nemáme a bégo holt musí do konce měsíce zkusit pár bodů urvat.
Mně přišel zajímavý i ten druhý příběh a důvody, proč chtěli Kloudymu sebrat finále Spengleru.

Mimochodem, když jim Varaďa na řadu věcí kašlal, kdo to dělal celou dobu za něj? :)
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Jakub82 píše: 20 led 2024 21:52Vrána z NHL.
To je doufám jen vtip. Jinak by se mohl urazit i Bartošák. Čeká doslova za kopcem na nabídku. :)
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Gumid píše: 20 led 2024 22:36 Stále dokola to samé, VV může cokoliv, je přeci bůh. Taková prkotina, jako jsou vytyčené mantinely, za které nesmíš, nemá cenu ani řešit. Nevím, jak byla spolupráce dohodnuta a neznám podmínky.

Děsím se toho, kam jsou novináři schopni své úvahy popustit. Po čem vlastně volají?

Že si PD dovolil ukončit spolupráci s VV? On na to nemá právo?
Nebo si pod větou "VV přišel pozvednou organizaci" představují, že majitel má svěřit klub a poskytnout absolutní moc jednomu člověku? Bez mantinelů, bez kontroly? Nebyl by to ekonomický konec klubu?
Dle slov PD byly podmínky spolupráce stanoveny i na základě informací od předešlého zaměstnavatele.
Jak má majitel reagovat, pokud se dohoda neplní? Komunikovat. Co vím, tak se komunikovalo a komunikovalo. A výsledek?. Nic. Jak "velcí kluci", řeší tyto věci? Začnou být opatrní a začnou se jistit. A zde jsem si jist, že to má PD dokonale doložené.
PD do toho šel a ukončil spolupráci. Muselo mu být jasné, že začne mediální lynč a může to ohrozit letošní sezónu. A i přes to, do toho šel. Nejspíše se tedy nejednalo o prkotiny. Šel do toho bez agentur, bez PR, podle toho to také vypadlo. Ale jedno je jisté, není to načančané, je to tak, jak to v ten okamžik cítil.
Druhá strana nám toho moc neřekla. Nejspíše se čeká na PR agenturu, až vytvoří dostatečně kvalitní stanovisko.

On ten rozkol nějak dopadne a časem se dozvíme víc.

Co mi ale hodně vadí, jsou šprťouchlata a hnojomety od pana Bárty. Neumí argumentovat věcně, podložit své tvrzení alespoň nějakým argumentem? Musí podsouvat čtenáři lacinou udičku o majetku PD? Takto se píše v bulváru, ale novinařina se tomu neříká.
Bárta mastná huba od bramburek ten nejde ani brát vážně komediant 🤣🤣 středeční zápas měl parametry NHL Varada by mohl trénovat v NHL bože to je debil 🤣🤣
Jen aby kolem VV nebyla stejná novinářská aura jako u Hrouzka časem vyšlo na jevo co je to za idiota. Tím neříkám že to tak je ale jistá podoba by tam byla
Naposledy upravil(a) mach dne 20 led 2024 23:16, celkem upraveno 1 x.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

frysta píše: 20 led 2024 22:52 To je doufám jen vtip. Jinak by se mohl urazit i Bartošák. Čeká doslova za kopcem na nabídku. :)
Také doufám, ale jednají s ním.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Kula píše: 20 led 2024 21:53 Ze z Plzně :rofl: :rofl:
Pokud vím, tak Hlavaj jezdil na reprezentační srazy slovenska, stejně jako Pavlát za česko. Takže ani jeden z nich nebude úplná díra a nebudou chytat hůře než Klouček. Ale Halák nebo Langhammer by byl samozřejmě lepší.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše: 20 led 2024 22:36 Stále dokola to samé, VV může cokoliv, je přeci bůh. Taková prkotina, jako jsou vytyčené mantinely, za které nesmíš, nemá cenu ani řešit. Nevím, jak byla spolupráce dohodnuta a neznám podmínky.

Děsím se toho, kam jsou novináři schopni své úvahy popustit. Po čem vlastně volají?

Že si PD dovolil ukončit spolupráci s VV? On na to nemá právo?
Nebo si pod větou "VV přišel pozvednou organizaci" představují, že majitel má svěřit klub a poskytnout absolutní moc jednomu člověku? Bez mantinelů, bez kontroly? Nebyl by to ekonomický konec klubu?
Dle slov PD byly podmínky spolupráce stanoveny i na základě informací od předešlého zaměstnavatele.
Jak má majitel reagovat, pokud se dohoda neplní? Komunikovat. Co vím, tak se komunikovalo a komunikovalo. A výsledek?. Nic. Jak "velcí kluci", řeší tyto věci? Začnou být opatrní a začnou se jistit. A zde jsem si jist, že to má PD dokonale doložené.
PD do toho šel a ukončil spolupráci. Muselo mu být jasné, že začne mediální lynč a může to ohrozit letošní sezónu. A i přes to, do toho šel. Nejspíše se tedy nejednalo o prkotiny. Šel do toho bez agentur, bez PR, podle toho to také vypadlo. Ale jedno je jisté, není to načančané, je to tak, jak to v ten okamžik cítil.
Druhá strana nám toho moc neřekla. Nejspíše se čeká na PR agenturu, až vytvoří dostatečně kvalitní stanovisko.

On ten rozkol nějak dopadne a časem se dozvíme víc.

Co mi ale hodně vadí, jsou šprťouchlata a hnojomety od pana Bárty. Neumí argumentovat věcně, podložit své tvrzení alespoň nějakým argumentem? Musí podsouvat čtenáři lacinou udičku o majetku PD? Takto se píše v bulváru, ale novinařina se tomu neříká.
Plus rezonuje podivování, proč teď, proč ne na konci sezóny, kdyby byl titul, tak by nebylo nasraných "25" hráčů, ale už třeba jen "15", proč si to neprověřili před podpisem smlouvy, atd. Jak jsem psal, Sparta si nás mázla na chleba, ne proto, že to věděla, ale proto, že tam je více lidí, kteří chtějí mít vliv, Ton, Hlína, atd. Tam si rychle vyhodnotili, že by to nedali, my tady ty persony nemáme, oproti Spartě. Dědek to řekl jasně, muselo se to udělat teď, než by se stalo něco horšího, co horšího? No třeba i to, že by bylo opravdu nasraných jen 15 hráčů, protože těch 10 by tady již nebylo. Nebyl by Sejk, nebyl by Rolas, nebyl by Brázdil na kterého každý pěje ódy, a asi by nebyl ani Zadina.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Klouček za Pavláta? Jako proč, tomu tedy nerozumím. Ne z našeho pohledu, ale reprezentační gólman, který má dobrý čísla, půjde dělat dvojku Willovi? Jasný, Will letos čísla nic moc, horší než loni, i to je vidět, ale opět .., to tady budeme mít zase dva "reprezentační" gólmany?
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

in-spyder píše: 21 led 2024 00:21 Klouček za Pavláta? Jako proč, tomu tedy nerozumím. Ne z našeho pohledu, ale reprezentační gólman, který má dobrý čísla, půjde dělat dvojku Willovi? Jasný, Will letos čísla nic moc, horší než loni, i to je vidět, ale opět .., to tady budeme mít zase dva "reprezentační" gólmany?
Co jsem pochopil spekulace tak jednak prohodíme nějaké peníze a druhak Pavlát možná NHL po sezoně
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak zrovna pro Kloudyho by byla Plzeň ideální, tam je to továrna na nadprůměrné brankáře. Nevím jak, možná Rudla Pejchar, ale zlepšit je tam umí.

Inu uvidíme, co je na té vlaštovce pravdy.. ;-)
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Pročetl jsem Třineckou diskuzi a ve většině případů se tam shodují, že tím trejdem nás Třinec ještě víc posílil a já si to myslím taky. Činel tu nezářil, ale ani nezklamal - své si odehrál a jak říká náš nejvyšší "život jde dál".
Jen doufám, že tu Pánik přijme určenou roli a nebudou s ním v kabině problémy tak jak zaznívá z Třince.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Tesla102 píše: 21 led 2024 09:30 Pročetl jsem Třineckou diskuzi a ve většině případů se tam shodují, že tím trejdem nás Třinec ještě víc posílil a já si to myslím taky. Činel tu nezářil, ale ani nezklamal - své si odehrál a jak říká náš nejvyšší "život jde dál".
Jen doufám, že tu Pánik přijme určenou roli a nebudou s ním v kabině problémy tak jak zaznívá z Třince.
Paník tady bude bojovat o smlouvu na příští rok a tento hráš(hajzlík) tu chyběl .(lepší Camara)
Nemáme co ztratit ba naopak.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Emil Havránek píše: Asi jsme se koukali každý na něco jiného. Pravda, do starých osobních křivd nevidím, a ani je nehodlám rovnat. A též se přiznám, že mě ani nezajímají.
Díky. Jestli jsem to v tu chvíli cítil takhle jenom já, tak by to bylo jenom dobře.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Seznam zprávy

Václav Varaďa, muž, který musel náhle zmizet

Co to je, za nadpis? Článek jsem nečetl, ale to je dílo....
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

A opravdu má být ten trade s Plzní za Kloučka? Vzhledem k tomu, jak umí v Plzni pracovat s mladými gólmany, tak by mi dávalo pro Plzeň rozhodně větší smysl, kdyby tam šel třeba Vomáčka. A Kloudy by se přesunul "zachránit" Béčko. No jsem teda zvědavý.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dynamík Jistič píše: 21 led 2024 09:57 A opravdu má být ten trade s Plzní za Kloučka? Vzhledem k tomu, jak umí v Plzni pracovat s mladými gólmany, tak by mi dávalo pro Plzeň rozhodně větší smysl, kdyby tam šel třeba Vomáčka. A Kloudy by se přesunul "zachránit" Béčko. No jsem teda zvědavý.
V Plzni vedi, ze Pavlat po sezone stejne odejde. Takhle ziskaji na dalsi sezony Kloucka. My jim prihodili nejakou korunu a pujdem do zaveru sezony a play-off s vybornou dvojici golmanu.

Za me jak Cienciala x Pánik a Kloucek x Pavlát je pro nas v obou pripadech win situace. Pánik je svuj ale urcite ne nejaky zmrd, co by mel v kabine hvezdny maniry. Bude tu na 3 mesice cca a pak se uvidi. Ja jsem rad, ze je tu, chtel jsem ho uz pred sezonou. Temer 190cm a 90kg a utok Hyka - Sedlak - Panik podle me muze fungovat velmj dobre.
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše: 21 led 2024 10:03 V Plzni vedi, ze Pavlat po sezone stejne odejde. Takhle ziskaji na dalsi sezony Kloucka. My jim prihodili nejakou korunu a pujdem do zaveru sezony a play-off s vybornou dvojici golmanu.

Za me jak Cienciala x Pánik a Kloucek x Pavlát je pro nas v obou pripadech win situace. Pánik je svuj ale urcite ne nejaky zmrd, co by mel v kabine hvezdny maniry. Bude tu na 3 mesice cca a pak se uvidi. Ja jsem rad, ze je tu, chtel jsem ho uz pred sezonou. Temer 190cm a 90kg a utok Hyka - Sedlak - Panik podle me muze fungovat velmj dobre.
Nějakou nemalou korunu asi já nevím ale mě to přijde trošku win pro Plzeň.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Propulse píše: 21 led 2024 10:03 V Plzni vedi, ze Pavlat po sezone stejne odejde. Takhle ziskaji na dalsi sezony Kloucka. My jim prihodili nejakou korunu a pujdem do zaveru sezony a play-off s vybornou dvojici golmanu.

Za me jak Cienciala x Pánik a Kloucek x Pavlát je pro nas v obou pripadech win situace. Pánik je svuj ale urcite ne nejaky zmrd, co by mel v kabine hvezdny maniry. Bude tu na 3 mesice cca a pak se uvidi. Ja jsem rad, ze je tu, chtel jsem ho uz pred sezonou. Temer 190cm a 90kg a utok Hyka - Sedlak - Panik podle me muze fungovat velmj dobre.
Já budu za Pavláta směrem do playoff rád, ale na druhou stranu jestli jim tam pošleme Kloučka a nějaký ten milión a on tady stejně bude jen dokonce sezóny, tak stejně Budem hledat do příští sezóny nového brankáře
Kula
Příspěvky: 2170
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Sweník píše: 21 led 2024 04:41 Tak zrovna pro Kloudyho by byla Plzeň ideální, tam je to továrna na nadprůměrné brankáře. Nevím jak, možná Rudla Pejchar, ale zlepšit je tam umí.

Inu uvidíme, co je na té vlaštovce pravdy.. ;-)
U nás se ale zdá že ve výkonosti naopak klesaj
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jan Hladonik (HC Energie Karlovy Vary),

Nafilmovaný pád - přihrávání, utkání č. 253, HC Energie Karlovy Vary - HC DYNAMO PARDUBICE, 19. 1. 2024. Finanční pokuta ve výši 10% základní měsíční odměny.

Záznam zákroku najdete na
Odpovědět