Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 262 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

woe píše: 20 led 2024 15:44 ...
Respekt pro Činela 🎩
... i za tu rozlučku

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

stará hokejka píše: 20 led 2024 16:25 Těžko se dělá fotka a rozhovor u nás na ledě s někým, kdo na něm ještě není :)))
Tak to je jiná, když tu Pánik ještě není, prostě rozhovor nejde na takovou vzdálenost až z Třince. Akorát nevím, jak se to udělalo před 50 lety s Armstrongem. Vtip.
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

to Gumid

HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Gumid píše: Tak to je jiná, když tu Pánik ještě není, prostě rozhovor nejde na takovou vzdálenost až z Třince. Akorát nevím, jak se to udělalo před 50 lety s Armstrongem. Vtip.
Jo, to je fakt, s photoshopem kluci umí :)))
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

fido píše: 20 led 2024 17:06 to Gumid

Díky, Insta vůbec nepoužívám, ale dobrá zpráva. Již je to také na X. Nejsme tak špatní. :thumbup:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Bambus dneska za béčko :thumbup:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pce_lukas píše: 20 led 2024 17:12 Bambus dneska za béčko :thumbup:
Držím palce. V Úterý to ještě nešlo bruslit.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

WalkingDude píše: 20 led 2024 14:03 Jinak ten Zimak k Varadovi vcera je uplne v klidu.. Mikes jako vzdy nad veci.
Tak to nevim teda.... Mikeska asi ještě pořád frustrovanej jak tady tenkrát skončil. Mluvil proti nám, bagatelizoval despotické chování Varadi, a jak psal včera Tau úplně nesmyslně do nás kopal co se týče našeho postavení v tabulce. Jako fakt mu je 82 bodů málo? Jsme odskočení bodově se Spartou, co by chtěl víc? V jedné sezoně, myslim nějak 2001 nám 82 bodů stačilo po celý základní části na 3. místo. To bylo když za nás mikeska hrál. A teď máme ještě nějakou třetinu zápasů k dobru!!! Není doba Vsetína, to už se dneska opakovat nemůže!! Zajímavý je, že tenhle dementní názor, že jsme měli být v tuhle chvíli aspoň o 10 bodů před druhým má spousta odborníků včetně veřejnosti. Fakt nechápu.

Naproti tomu musím uznat že Ryšavec nás dost hájil, a i docela pěkně svoje myšlenky vyargumentoval! Od něho bych to nečekal. A musím se mu omluvit, jestli to tu čte. Ostatní experti co táhnou hon na čarodějnice proti nám, nepřekvapili.

Chtěl bych podotknout jak se tu řešilo jak měl klub oznámit konec Varadi a že jsme teď pro smích, tak to samozřejmě není jedno, jak se to dozvíme my tady, fanoušci(ne všichni tady ale jsou fanoušci) ale co se týče široké veřejnosti, tak ty nepřesvědčí nic. Hnojomety poslední 2 dny jely naplný výkon, a je úplně jedno co by Dědek řekl. Ta závist obyčejných nýmandů, i rádobyexpertů je už dlouho. Přesto mě překvapilo, jak si nejeden nýmand na sockách nebo diskuzích(včera tu byl odkaz na 4 články na seznamu zasebou) rád kopnul i do našich hráčů, a hlavně do Sedláka, kterýho vůbec nepochopili jak myslel to co říkal a jak se najednou všude vynořil jakýsi "fanklub" Varadi. Přitom jim v podstatě do toho nic není, je to výměna trenéra jakých jsou spousty, jenže hnojomety jely snad mnohem víc než po provalení dopingové kauzy u mechova. Přitom my jsme se ničím neprovinili. Jebat všechny nýmandy a experty na těch internetech, a to jsem se jen mrknul, na fóra ostatních klubů radši nechodím. Připadá mě to už jak bez přehánění něnávistná a nepravdivá propaganda Hitlera na tehdejší ČSR. Jsme opravdu proti všem, bez nadsázky. Všude a vždycky. Na ledě i mimo něj. Mělo by nás to semknout, a ne aby se člověk dočítal urážky i zde, v naší diskuzní svatyni. Všechny ty nově registrované nicky co se zde ted objevují, bych rovnou blokoval Grimley a Míšo. Je jasné že to jsou HK provokatéři.

Na Pánika jsem zvědavej, uvidíme jestli ho to tu nakopne. v rámci možností beru tuto výměnu za dobrou pro obě strany. Rád bych kdyby se i porval v zápase, a třeba i za Sedla. Útoky jsou teď víceméně jasné.. Přeji hodně štěstí našemu Dynamu a praskání cévek úplně všem těm co nás sprostě a nepravdivě špiní!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 20 led 2024 17:14 Držím palce. V Úterý to ještě nešlo bruslit.
Super zpráva!!! Já měl za to že to ještě dlouho nepůjde! Skvělý!!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

Pick píše: 20 led 2024 16:39 🤣🤣

takovou kombinaci ublizenosti a namyslenosti jsem uz dlouho necet, to je fakt k smichu jak ten jeden vyjezd nedali

jeden by mel pocit, ze by to vyprodali na kazdej zapas jen spartanama, ale holt jim tam vzdycky nejak prijedou hoste
1950 - forever :whistle:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

První vlašťovka, umí bruslit a střílet :)
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Co zese Béčkaři nedají 😱
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pce_lukas píše: 20 led 2024 17:57
věřím, že bude dobrej
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pekny stridani…

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

jimmypop píše: 20 led 2024 18:36 věřím, že bude dobrej
Dobrej bez pochyby je. Ale prej jenom, když ho to baví. Tak doufejme, že tady ho to bavit bude :think:
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 20 led 2024 18:36 věřím, že bude dobrej
A co takhle když věříš, ještě přidat hlavu na špalek? :) A pak už jen doufat :)
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

FOGLIK píše: 20 led 2024 19:09 A co takhle když věříš, ještě přidat hlavu na špalek? :) A pak už jen doufat :)
Hele, není tak blbej jako Hudáček a ruce má taky šikovnější a přes 500 zápasů v NHL. Podle mého se v Třinci potkali dva dominantní alfa hráči - Pánik s Růžičkou, nesedlo jim to a v kabině byl neklid. U nás nikdo tak dominantní není.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Pánikovi věřím, jsem rád že v rozhovoru zmínil, že chce pomoci i fyzickou hrou.
Je vidět, že pan Dědek jde po jménech...
Naposledy upravil(a) Kula dne 20 led 2024 19:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Jirka. píše: 20 led 2024 17:42 Tak to nevim teda.... Mikeska asi ještě pořád frustrovanej jak tady tenkrát skončil. Mluvil proti nám, bagatelizoval despotické chování Varadi, a jak psal včera Tau úplně nesmyslně do nás kopal co se týče našeho postavení v tabulce. Jako fakt mu je 82 bodů málo? Jsme odskočení bodově se Spartou, co by chtěl víc? V jedné sezoně, myslim nějak 2001 nám 82 bodů stačilo po celý základní části na 3. místo. To bylo když za nás mikeska hrál. A teď máme ještě nějakou třetinu zápasů k dobru!!! Není doba Vsetína, to už se dneska opakovat nemůže!! Zajímavý je, že tenhle dementní názor, že jsme měli být v tuhle chvíli aspoň o 10 bodů před druhým má spousta odborníků včetně veřejnosti. Fakt nechápu.

Naproti tomu musím uznat že Ryšavec nás dost hájil, a i docela pěkně svoje myšlenky vyargumentoval! Od něho bych to nečekal. A musím se mu omluvit, jestli to tu čte. Ostatní experti co táhnou hon na čarodějnice proti nám, nepřekvapili.

Chtěl bych podotknout jak se tu řešilo jak měl klub oznámit konec Varadi a že jsme teď pro smích, tak to samozřejmě není jedno, jak se to dozvíme my tady, fanoušci(ne všichni tady ale jsou fanoušci) ale co se týče široké veřejnosti, tak ty nepřesvědčí nic. Hnojomety poslední 2 dny jely naplný výkon, a je úplně jedno co by Dědek řekl. Ta závist obyčejných nýmandů, i rádobyexpertů je už dlouho. Přesto mě překvapilo, jak si nejeden nýmand na sockách nebo diskuzích(včera tu byl odkaz na 4 články na seznamu zasebou) rád kopnul i do našich hráčů, a hlavně do Sedláka, kterýho vůbec nepochopili jak myslel to co říkal a jak se najednou všude vynořil jakýsi "fanklub" Varadi. Přitom jim v podstatě do toho nic není, je to výměna trenéra jakých jsou spousty, jenže hnojomety jely snad mnohem víc než po provalení dopingové kauzy u mechova. Přitom my jsme se ničím neprovinili. Jebat všechny nýmandy a experty na těch internetech, a to jsem se jen mrknul, na fóra ostatních klubů radši nechodím. Připadá mě to už jak bez přehánění něnávistná a nepravdivá propaganda Hitlera na tehdejší ČSR. Jsme opravdu proti všem, bez nadsázky. Všude a vždycky. Na ledě i mimo něj. Mělo by nás to semknout, a ne aby se člověk dočítal urážky i zde, v naší diskuzní svatyni. Všechny ty nově registrované nicky co se zde ted objevují, bych rovnou blokoval Grimley a Míšo. Je jasné že to jsou HK provokatéři.

Na Pánika jsem zvědavej, uvidíme jestli ho to tu nakopne. v rámci možností beru tuto výměnu za dobrou pro obě strany. Rád bych kdyby se i porval v zápase, a třeba i za Sedla. Útoky jsou teď víceméně jasné.. Přeji hodně štěstí našemu Dynamu a praskání cévek úplně všem těm co nás sprostě a nepravdivě špiní!
Taky mě překvapilo, že Mikeše to ještě znovu přemohlo, už z toho byl venku.
Moc dobře ví, že se Václav s Dědkem domluvili na mantinelech a způsobu práce. S tím vědomím si plácli a on jako generál po bitvě teď řekne, že to mohl Dědek tušit a že byl naivní? Mikeši, ty blázne :))
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Z jedné diskuze.........

Petr Poštolka
Petr Poštolka
Před 5 hodinami

Pan Dědek má sice peníze, ale VV je osobnost a rozumí hokeji. Jeho náročnost na hráče a realizační tým, ale i na sebe je obrovská, to se už dlouho ví. Byl jsem kdysi svědkem zajímavé pro mne tehdy legrační události. Na malém amatérském, kamarádském tenisovém turnaji jsem si proti VV zahrál. Byli tam mimo Václava i 2 v té době cca 25 letí hokejisti z Vítkovic. Úmyslně nebudu jmenovat následně v lize známí hráči, oba krátce hráli i v reprezentaci. Během turnaje si dávali pivko a cigára, pak je u piva načapal Václav Varaďa a sjel jako malé kluky a to v té době, asi ještě VV hrál za Třinec, takže s nimi neměl nic společného. Sprdnul je na doby, jak se na veřejnosti chovají, že ještě nic nedokázali. Oba sklopili uši típli cigarety a přestali s pivem. Sám VV si nedal kapku alkoholu ani na závěr. Tenkrát jsem si myslel, že to přehnal...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

stará hokejka píše: 20 led 2024 19:52 Taky mě překvapilo, že Mikeše to ještě znovu přemohlo, už z toho byl venku.
Moc dobře ví, že se Václav s Dědkem domluvili na mantinelech a způsobu práce. S tím vědomím si plácli a on jako generál po bitvě teď řekne, že to mohl Dědek tušit a že byl naivní? Mikeši, ty blázne :))
Asi jsme se koukali každý na něco jiného. Pravda, do starých osobních křivd nevidím, a ani je nehodlám rovnat. A též se přiznám, že mě ani nezajímají.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Mikeš tam vlastně zbytečně říkal, že neúspěch LM, neúspěch Spengler, že když neplnil povinnosti, tak s ním to měl někdo řešit, atd ale jinak ne nijak záštně. Myslím, že nikdo nikde nezaznamenal, ani id novinářů, ze výsledky byl problém, a naivita ze nikdo s VV nic neřešil a jen ho vyhodil? Však x krát bylo zmíněn, že se to s ním řešilo.

Ryšavka byl těsně po rozhovoru s Dědkem, a řekl bych ze ty argumenty pochopil, tak to potom i znělo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Béčko zase skoro prd. Upřímně, tady měl asi pravdu VV. Pokud sestoupí, může za to půjčování hráčů..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

V béčku není nikdo kdo by uměl dát gol, a to ani v přesilovce 4 na 3, ani v nájezdech, k čemu to pak je, že se do šancí dostáváme když nikdo neumí vystřelit a vymýšlejí blbosti
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět