Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Perníkář píše: 20 led 2024 11:16 Celá ta situace okolo klubu se logicky musela podepsat i na nich.
Pokud ti pak Sedlo řekne, že mu chodí zprávy typu, že je bonzák nebo slečinka….pořád to jsou jen lidi a v hlavách to mají taky.
Byli pod šíleným tlakem…i podle radosti z těch gólů bylo vidět, že to prostě chtěli urvat.

A že se do takové situace jako prohravat 0:3 na ledě Varů nemůžou dostat ? Pořád je to sport proboha…
Přesně tak, nejen od fanoušků Hcpce, ale i jiných klubů, stejně tak od novinářů, všichni chtějí vědět co se děje, někteří mají hned jasný názor a přitom pravda může být někde uprostřed.

Přirovnám to k odchodu třeba nějakého kolegy, byť mohl být všelijaký, tak dříč to byl, nějaká práce za ním byla a teď to bude na Vás ukázat, že to může být ještě lepší.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Rahmed píše: 20 led 2024 11:11 Máte někdo představu/tip, kdo by se mohl vedle Zadiny objevit na postu asistenta? :think:
Někdo na X psal iniciály J. J.
Přílohy
Screenshot_20240120_113116.jpg
Naposledy upravil(a) Pce_lukas dne 20 led 2024 11:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Soupiska trenérů, jak dlouho který vydržel. Smutný soupis.

https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... rener.html
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Každý ono „nastolování agendy“ naším klubem, což je mimochodem stejné klišé jako „být v obraze“ prožíváme jinak. Každý i jinak hodnotíme předestřené argumenty. Což je zcela v pořádku. A jsem velmi rád, že se u této diskuse vzájemně neurážíme. Až na výjimky potvrzující pravidlo. Za to velký palec nahoru.
Přiznám se, že jsem na hokej včera nekoukal, jelikož jsem byl přesvědčen, že prohrajeme a ještě k tomu přibalíme do baťohu řádnou nálož. Naštěstí se tak nestalo. Místo toho jsem shlédnul podkast s Mikešem a Ryšavkou. Doporučuji. Nemydlili nám tam schody, jen hledali odpovědi na mnoho otázek. A když je nenašli, tak prostě řekli že nevědí – třeba na otázku, jaký bude Zadina na pozici hlavního trenéra.
Co mě překvapilo, že má VV najatou PR agenturu, která se mu stará o mediální obraz i sociální sítě. Ale vlastně nemělo. On potřebuje vystupovat jako pan dokonalý. Své cestě věří a moc nalevo ani napravo nekouká, že by se dokonce otáčel dozadu, tak to už vůbec ne. Zkrátka hodně náročný na sebe i na ostatní. A to ne v každém klubu unesou. U nás se to holt neuneslo. A nic není víc než klub, tak to je.
A poslední poznámka k ukončení smlouvy – teď už to bude zcela právní bitva o případné odstupné, při které se bude slovíčkařit a prát špinavé prádlo. Jestli i na veřejnosti, to teprve uvidíme.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pce_lukas píše: 20 led 2024 11:24 Někdo na X psal iniciály J. J.
Josef Jandač
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pce_lukas píše: 20 led 2024 11:24 Někdo na X psal iniciály J. J.
Jakože Jandač? Úplně bych asi nebyl proti jednou něco vyhrát musí a jeho styl se mě líbí.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

mach píše: 20 led 2024 11:50 Jakože Jandač? Úplně bych asi nebyl proti jednou něco vyhrát musí a jeho styl se mě líbí.
Vypadá to tak
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

A Pepík Jandač by teda přišel ještě letos nebo až od příští sezony?
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamík Jistič píše: 20 led 2024 12:10 A Pepík Jandač by teda přišel ještě letos nebo až od příští sezony?
včera na začátku třetí třetiny už na něj sháněl panDědek telefon :)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

jimmypop píše: 20 led 2024 12:14 včera na začátku třetí třetiny už na něj sháněl panDědek telefon :)
to si právě myslím, že ne, každý kdo trochu sleduje náš tým tento ročník ví, že ty otočky máme už nacvičené, a stačí nám k tomu posledních 10 min. :wave: :wave: :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

to je cvrkot

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Zkoumate to tady jako smrt JF Kennedyho, ale taky to nevyzkoumate…

Rana a prohra klubu, ale dal to slusne receno neslo, pokud mne zajima co bude zejtra a pozejtri…

Zase bude lip…
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

jimmypop píše: 20 led 2024 12:35 to je cvrkot

Rád zejtra Činelovi zatleskám. Nějakej kus práce tady odvedl. Hráči přichází a odchází. Tak to prostě je. Jenom konstanty jako Dušan a Heřman zůstávají.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

mach píše: 20 led 2024 11:50 Jakože Jandač? Úplně bych asi nebyl proti jednou něco vyhrát musí a jeho styl se mě líbí.
Já bych mu to klidně i přál odborník to je....a pokud si pamatuju proti Pardubicím nikdy nic neřekl špatného
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Ja zas pujdu proti proudu, ale neda se nic delat, u me je to porad pani Jandacova :) kzdopdne ja klub nevlastnim, trenery neplatim, takze tohle je jen muj prispevek do diskuze :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dynamík Jistič píše: 20 led 2024 12:43 Rád zejtra Činelovi zatleskám. Nějakej kus práce tady odvedl. Hráči přichází a odchází.
Přesně tak👍. A taktéž jsem zvědav, kolik gólů nám zejtra nasype. Protože to by bylo, aby to nebylo 🤷😁
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Danik23 píše: 20 led 2024 10:12 Ja si nemyslim, ze by tu meli lidi radost,ze se neco posere, nicmene takove veci proste u fanousku proste muzou preci vzbudit ruznou miru flustrace a nesouhlasu, u jinych zas ne, a myslim, ze je to uplne normalni, ale jsem rad za Tvuj post protoze ma hlavu a patu, a neostrakyzuje kazdeho, ktery se jen mirne lisi ve svem nazoru..
Me chybi jedna vec ze strany klubu a majitele, a to sebereflexe na strane klubu take, pokud za rok a pul ukoncimhypoteticky 2 nejlepsi trenery v CR tak preci nemuze nikdo rict, ze se to tady dela jako uplne OK, jeden se nam nehodil ve finale do manzelstvi slovy majitele adruhej se prakticky zblaznil, vzdyt tohle kdyz to prevedu na kazdou vetsi firmu v cemz se PD urcite orientuje, tak toto je nejvetsi selhani managementu a sefa, ktety si na tyto takto dulezite posty ty lidi vybira, to vam myslim potvrdi kazdy kdo toto prostredi trochu zna, ja uz se v tom dal nechci babrat, takze za me tlusta cara jede se dal, nema se v tom cenu dal motat, jen si stojim za tim, ze tohle jako neni pouze cernobile selhani VV, zitra na znackach!
S tím samozřejmě souhlas, že to je amatérské, že si nás Sparta, která od smlouvy utekla den před podpisem, pravděpodobně přesně kvůli těmto důvodům, namazala na chleba, to je pravda. Upřímně tohle přičítám nezkušenostmi Dědka, která má hlavní a to první slovo. Odstřelení Rulíka dávalo v kontextu smysl, ale neprohlídnutí VV chyba je, Sparta ji neudělala a vyhrála.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Grimley píše: 20 led 2024 13:02 Ja zas pujdu proti proudu, ale neda se nic delat, u me je to porad pani Jandacova :) kzdopdne ja klub nevlastnim, trenery neplatim, takze tohle je jen muj prispevek do diskuze :)
No jo, ony ty trenerske persony uz trochu dochazeji:) Ja myslim, ze pokud to nebude nejake spatne, tak letos to dame v tomto slozeni a dle vysledku se uvidi…
Co jsem zaregistroval tak JJ odmitl Liberec na pozici reditele klubu, s tim ze mu to bude muset davat smysl…:)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pick píše: 20 led 2024 13:04 Přesně tak👍. A taktéž jsem zvědav, kolik gólů nám zejtra nasype. Protože to by bylo, aby to nebylo 🤷😁
Copak gólů, ale kolikrát asi zazní rekordních 7 asistencí, kterýma pokořil svuj bývalý klub ve svém bývalém/současném klubu

Obrázek
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

už se těším, až zítra vypíše tipáč kurzy na KB v zápase. Kombo Pánik+Činel je lákavé :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Zajímavé rozložení novinářské obce, jak se kdo staví k této kauze.

Na jedné straně Ryšavý, Záruba + ČT boys, na druhé straně Koreis + O2 boys.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

jimmypop píše: 20 led 2024 13:16 Copak gólů, ale kolikrát asi zazní rekordních 7 asistencí, kterýma pokořil svuj bývalý klub ve svém bývalém/současném klubu

Obrázek
Cinel nas popravi az v PO :dance:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jinak ten Zimak k Varadovi vcera je uplne v klidu.. Mikes jako vzdy nad veci.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jandac me taky nejak neoslnuje teda. Ale tak byl uz tu kazdej za posledni dekadu. Tak proc ne on. Vyhazovat tu umime
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Kazdej uz se vyjadril. Tak uz muzem hrat v klidu hokej. Z Jandace nadesenej nejsem. Nicmene uz tady byl skoro kazdej v posledni dobe. Sejk je nezkuseny. To se nam nyni vubec nehodi.
Vždy jen Dynamo!
Odpovědět