Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Bob1900 píše: 20 led 2024 08:08 Děkujeme kriminální ústředně za rozbor.
Koho zabili?
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Když už se stalo co se stalo a máme nové trenéry, tak doufám že z naší hry vymizí to nesmyslné vyhazování puků z obranného pásma přes mantinel v každé situaci.

I když byli v situaci jednoduše poslat přihrávku středem, tak to pořád rvali po mantinelu i když byl uzavřený dvěma protihráči - z toho jsem každý zápas rostl.

Je jasné že to měli od VV zakázané aby náhodou nenahráli soupeři, ale plno puku jsme právě díky tomu ztratili.

Včerejší "chaos" ukázal, že by se to mohlo změnit a celkově se asi tým vrátí k tomu historicky pardubickému stylu hurá do útoku 🤪
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Stars píše: 20 led 2024 08:10Koho zabili?
Nějakého ptáka, co se podepisoval jako hustej typek a dělal chytráka. Dokonce se kvůli tomu zapsal do ornitologickeho diskusního fóra, aby mohl nahlédnout do voliery...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

coolibrik píše: 20 led 2024 07:56 Například Zadina tvrdí, že za ním vedení přišlo v jednu hodinu odpoledne a Dědek na ČTsport v živém rozhovoru tvrdil, že to Varaďovi oznámili ve tři odpoledne.
Tak logicky se nejdříve zeptáš nového trenéra, jestli do toho půjde, a když ti to potvrdí, oznámíš dosavadnímu kouči odvolání....
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

coolibrik píše: 20 led 2024 07:56 Tak se nám kluci do toho začínají hezky zamotávat. Například Zadina tvrdí, že za ním vedení přišlo v jednu hodinu odpoledne a Dědek na ČTsport v živém rozhovoru tvrdil, že to Varaďovi oznámili ve tři odpoledne. Nebo Dědek tvrdil, že Varaďa urážel hráče a že odvolání Varaďi konzultoval s hráči a Sedlák v rozhovoru po posledním zápase tvrdil, že to vůbec není pravda. Jinak si myslím si, že pravda stejně v nejbližších dnech vyjde najevo a že ten největší šok pardubické fanoušky teprve čeká :wave:
A co teprve hradecké. Odečet cca 20-25 bodů (každý umíme pocitat kam to tým posune). To bude mrzeni a vyhlašování války všem :wave:
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... novináři musejí mít úplný orgasmus. Je to dřina napsat něco, o čem ještě nebyla zmínka :)
.... #zadynamo
coolibrik

Re: Hokej

Příspěvek od coolibrik »

Tesla102 píše: 20 led 2024 08:34 Když už se stalo co se stalo a máme nové trenéry, tak doufám že z naší hry vymizí to nesmyslné vyhazování puků z obranného pásma přes mantinel v každé situaci.

I když byli v situaci jednoduše poslat přihrávku středem, tak to pořád rvali po mantinelu i když byl uzavřený dvěma protihráči - z toho jsem každý zápas rostl.

Je jasné že to měli od VV zakázané aby náhodou nenahráli soupeři, ale plno puku jsme právě díky tomu ztratili.

Včerejší "chaos" ukázal, že by se to mohlo změnit a celkově se asi tým vrátí k tomu historicky pardubickému stylu hurá do útoku 🤪
Hraní "středem" na hraně risku dožene každého v play-off, zvlášť pokud narazíš na takticky dobře vybavený tým, ale časem mi dáš možná sám za pravdu. Jinak včera během utkání bylo moc hezky vidět, jak jsou někteří naši hráči najednou podráždění, jak najednou špatně reagují na krizové situace a na negativní průběh utkání, ale "chaosem" pod Zadinou si to koneckonců nazval ty sám.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

coolibrik píše: 20 led 2024 09:50 Hraní "středem" na hraně risku dožene každého v play-off, zvlášť pokud narazíš na takticky dobře vybavený tým, ale časem mi dáš možná sám za pravdu. Jinak včera během utkání bylo moc hezky vidět, jak jsou někteří naši hráči najednou podráždění, jak najednou špatně reagují na krizové situace a na negativní průběh utkání, ale "chaosem" pod Zadinou si to koneckonců nazval ty sám.
Reagovali kluci dobře ne? Z 0 : 3 na 4 : 3 za mě dobrá reakce....a jinak zdravím do města dopingu
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 321 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

coolibrik píše: 20 led 2024 07:56 Tak se nám kluci do toho začínají hezky zamotávat. Například Zadina tvrdí, že za ním vedení přišlo v jednu hodinu odpoledne a Dědek na ČTsport v živém rozhovoru tvrdil, že to Varaďovi oznámili ve tři odpoledne. Nebo Dědek tvrdil, že Varaďa urážel hráče a že odvolání Varaďi konzultoval s hráči a Sedlák v rozhovoru po posledním zápase tvrdil, že to vůbec není pravda. Jinak si myslím si, že pravda stejně v nejbližších dnech vyjde najevo a že ten největší šok pardubické fanoušky teprve čeká :wave:
Dovol mi prosím, tvé vyjádření doplnit o to, že Sedlák sice řekl, že za Dědkem nešli hromadně a že rozhodně nedali ultimátum ve smyslu, že jinak přestanou hned hrát, ale potvrdil, že se to (konflikty) s Varaďou dělo, ale ne konkrétně ne jemu, on že měl s Václavem koretní vztah a tak o tomhle mohou mluvit jen ti kterých se to konkrétně týká.
A řekl to hlavně proto, aby mu lidi přestali sprostě nadávat a o týmu psát jako o primadonách, což se ho (i ostatních) dotklo a sere.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 321 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Tesla102 píše: 20 led 2024 08:34 Když už se stalo co se stalo a máme nové trenéry, tak doufám že z naší hry vymizí to nesmyslné vyhazování puků z obranného pásma přes mantinel v každé situaci.

I když byli v situaci jednoduše poslat přihrávku středem, tak to pořád rvali po mantinelu i když byl uzavřený dvěma protihráči - z toho jsem každý zápas rostl.

Je jasné že to měli od VV zakázané aby náhodou nenahráli soupeři, ale plno puku jsme právě díky tomu ztratili.

Včerejší "chaos" ukázal, že by se to mohlo změnit a celkově se asi tým vrátí k tomu historicky pardubickému stylu hurá do útoku 🤪
Bude to ale chtít trošku času, je to podobný, jako psa odnaučovat zažitej slintací reflex :)))
Kula
Příspěvky: 2170
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 847 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Skrivy395 píše: 19 led 2024 21:55 No já si myslím že se tady skoro denně ztrapňuje někdo jiný...
Amatér jako Ty! Já už jednou v životě musel splývat s davem! To je doufám za mnou!
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

coolibrik píše: 20 led 2024 09:50 Hraní "středem" na hraně risku dožene každého v play-off, zvlášť pokud narazíš na takticky dobře vybavený tým, ale časem mi dáš možná sám za pravdu. Jinak včera během utkání bylo moc hezky vidět, jak jsou někteří naši hráči najednou podráždění, jak najednou špatně reagují na krizové situace a na negativní průběh utkání, ale "chaosem" pod Zadinou si to koneckonců nazval ty sám.
Ano souhlasím, hrát středem na hraně risku rozhodně ne - to je cesta do pekla, ale hrát tak úplně v každé situaci i když ve středu nic nehrozí s tím rozhodně nesouhlasím a jsem rád pokud se to změní.
To že v KV to byl "chaos" výkon viděl každý a musíme doufat, že si s tím Zadina se Sýkorou poradí a sedne si to - teď už nám stejně nic jiného nezbývá, podle vyjádření Dědka mají jeho plnou podporu a nikdo jiný se nehledá.
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

in-spyder píše: 20 led 2024 01:14 Je svým způsobem fascinující, jak někteří z nás dovedou vlastně jet tu linku proti našemu týmu bez skrupulí a ještě to vypadá, že jim to dělá radost, že vlastně nás hromada čeká, až se něco posere, aby se mohlo napsat, "já jsem to říkal". Zajímavý úkaz.

K rozhovoru s Dědkem: také některé zvláštní reakce. Nejprve někdo nesmyslně vyčítá kvalitu přenosu, přál bych vidět tu změť Zoom, Teams, Google Meet, Skype, apod jak to reálně mnohdy funguje, nebo jste fakt čekali, že někdo pojede do pražského či krajského studia na rozhovor domluvený pár hodin před přenosem? Skladba otázek na Dědka se asi dala čekat, taková amatérská zkouška nachytat ho na nějaké senzaci. Ne, ne. Senzace se z toho dělá více v novinách, na fórech, než v realitě je. Argumenty Dědka rozumné, bez emocí, vlastně svým způsobem ve slušnosti, pokud tedy někdo nečekal, že václavovi bude děkovat za něco, upřímně vlastně za co .... Moderátoři, experti, kupodivu celkem rozumné názory, až to trochu znělo že to všichni chápou, paradoxně, čekal jsem více opírání do nás.

Srdceryvné tweets Tesaře, že byl s klubem ve Finsku a nic neviděl. Jako co měl vidět, co si chlapec představoval, nějakou senzaci, že VV přijde na trénink a všechny seřeže? Všem vynadá do debilů? To je fakt úsměvné.

Dědek ty argumenty shrnul, podotýkám jeho formou, celkem věcně. Domluvili se na tvorbě organizace po sportovní stránce (ano, takhle to zmiňovali na začátku), výsledek že VV byl na jedné z 10 porad trenérů. Domluvili se, že budou zapracovávat a ohrávat hráče, výsledek mají sedět na tribuně a sledovat zápas. Na něčem se domluvili na poradě vedení, VV udělal něco jiného. VV odstrčil videokouče, trenéra brankářů, skauta, respektive jejich práci. Co vlastně více řešit? Nemyslím si, že by někde kecal, kecal na web, kecal do televize, kdyby to nebyla pravda. Tohle nejsou senzační věci, jako zmínka o urážení hráčů, která se propírá a pravděpodobně asi se někde stala. Pokud se na těchto věcech na začátku domluvili a mne přijdou logické a VV je neplnil, tak vlastně by mne zajímalo vyjádření VV, proč je nechtěl plnit. Nepřijde mne na nich nic speciálního, než chceš od člověka s jeho aurou, pověstí, předzvěstí, zkušeností, když mu dáváš lukrativní smlouvu na 5 let. Celkem logické požadavky. Nevíme jak to spolu řešili, či neřešili, ale tak většinou se domluvené věci mají plnit.

Že to je překvapení, že to je šok, že to je komplikace, že jsem zvědavý na Zadinu, že by to fakt chtělo klid a pracovat konečně, to nezastírám.
Ja si nemyslim, ze by tu meli lidi radost,ze se neco posere, nicmene takove veci proste u fanousku proste muzou preci vzbudit ruznou miru flustrace a nesouhlasu, u jinych zas ne, a myslim, ze je to uplne normalni, ale jsem rad za Tvuj post protoze ma hlavu a patu, a neostrakyzuje kazdeho, ktery se jen mirne lisi ve svem nazoru..
Me chybi jedna vec ze strany klubu a majitele, a to sebereflexe na strane klubu take, pokud za rok a pul ukoncimhypoteticky 2 nejlepsi trenery v CR tak preci nemuze nikdo rict, ze se to tady dela jako uplne OK, jeden se nam nehodil ve finale do manzelstvi slovy majitele adruhej se prakticky zblaznil, vzdyt tohle kdyz to prevedu na kazdou vetsi firmu v cemz se PD urcite orientuje, tak toto je nejvetsi selhani managementu a sefa, ktety si na tyto takto dulezite posty ty lidi vybira, to vam myslim potvrdi kazdy kdo toto prostredi trochu zna, ja uz se v tom dal nechci babrat, takze za me tlusta cara jede se dal, nema se v tom cenu dal motat, jen si stojim za tim, ze tohle jako neni pouze cernobile selhani VV, zitra na znackach!
coolibrik

Re: Hokej

Příspěvek od coolibrik »

stará hokejka píše: 20 led 2024 09:56 Dovol mi prosím, tvé vyjádření doplnit o to, že Sedlák sice řekl, že za Dědkem nešli hromadně a že rozhodně nedali ultimátum ve smyslu, že jinak přestanou hned hrát, ale potvrdil, že se to (konflikty) s Varaďou dělo, ale ne konkrétně ne jemu, on že měl s Václavem koretní vztah a tak o tomhle mohou mluvit jen ti kterých se to konkrétně týká.
A řekl to hlavně proto, aby mu lidi přestali sprostě nadávat a o týmu psát jako o primadonách, což se ho (i ostatních) dotklo a sere.
Tak Sedlák se vyjádřil celkem jasně - mě neurážel, ať si to řeší v kabině každý za sebe a neotravuje tím "kapitána" :goodpost:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Kula píše: 20 led 2024 10:06 Amatér jako Ty! Já už jednou v životě musel splývat s davem! To je doufám za mnou!
Hosi klid nebo dostanete vytykaci dopis :pivko:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

coolibrik píše: 20 led 2024 10:20 Tak Sedlák se vyjádřil celkem jasně - mě neurážel, ať si to řeší v kabině každý za sebe a neotravuje tím "kapitána" :goodpost:
Starej se prosím tě o vašeho kapitána. Eberle dal letos jeden gol za 26 zápasů :ruleta:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

WalkingDude píše: 20 led 2024 10:33 Hosi klid nebo dostanete vytykaci dopis :pivko:
myslels vytýkací mail od Mouseho nebo Grimleyho :)
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

WalkingDude píše: 20 led 2024 10:33 Hosi klid nebo dostanete vytykaci dopis :pivko:
Já jsem naprosto v klidu, někdo takovej mě rozhodit nemůže😂, ale po insederovi se tady nikdo vozit nebude a už vůbec ne tohle individuum.
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

WalkingDude píše: 20 led 2024 10:33 Hosi klid nebo dostanete vytykaci dopis :pivko:
Kdyby někdo nevěděl, jak takovej vytýkací dopis vypadá, tak prej nějak takhle.

Obrázek
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 608 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Mne by tedy zajímalo, která strana iniciovala výměnu Pce - Tři.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Stars píše: 20 led 2024 09:54 Reagovali kluci dobře ne? Z 0 : 3 na 4 : 3 za mě dobrá reakce....a jinak zdravím do města dopingu
Tak reakce to není rozhodně dobrá, protože tým který máme by se neměl do podobné situace ve Varech dostat. To že se podaří otočka je hezké, ale jako trenér by jsi z toho neměl mít radost. Protože obrat tohodle tipu je štěstí a v play off nemusíš mít.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 855 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Máte někdo představu/tip, kdo by se mohl vedle Zadiny objevit na postu asistenta? :think:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Štenkovan píše: 20 led 2024 11:02 Tak reakce to není rozhodně dobrá, protože tým který máme by se neměl do podobné situace ve Varech dostat. To že se podaří otočka je hezké, ale jako trenér by jsi z toho neměl mít radost. Protože obrat tohodle tipu je štěstí a v play off nemusíš mít.
Celá ta situace okolo klubu se logicky musela podepsat i na nich.
Pokud ti pak Sedlo řekne, že mu chodí zprávy typu, že je bonzák nebo slečinka….pořád to jsou jen lidi a v hlavách to mají taky.
Byli pod šíleným tlakem…i podle radosti z těch gólů bylo vidět, že to prostě chtěli urvat.

A že se do takové situace jako prohravat 0:3 na ledě Varů nemůžou dostat ? Pořád je to sport proboha…
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše: 20 led 2024 11:00 Mne by tedy zajímalo, která strana iniciovala výměnu Pce - Tři.
Řekl bych, že Třinec Pánika nabídl na trh a čekal, kdo dá nejlepší nabídku... My sice delší dobu víme, že tady Činelpo sezoně končí, ale podle mě jsme neměli nutnou potřebu se ho zbavit už teď... Když se ale na trhu objevil zajímavý hráč, vzalo to spád...
Odpovědět