Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Dneska v KV prej 3177. No nevim nevim z televize to možná i na míň
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pce_lukas píše: 19 led 2024 21:59 Dneska v KV prej 3177. No nevim nevim z televize to možná i na míň
Aby nepřekáželi kameře, tak ty lidi asi nacpali do rohu.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kluci, tak kam dáme Pánika? Nějaké predikce, ať to má trenér jednodušší?
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Za mě to nakonec rekl dobře i Antoš ….
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Grimley píše: 19 led 2024 21:03 Tak teď jsem si vzpomněl na Šebkovo “fanoušci nám zkazili už dohodnuté sponzory, takže děkujeme”
Sedlo ma dnes v poste taky vytykaci dopis zrejme :grr:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 19 led 2024 22:08 Kluci, tak kam dáme Pánika? Nějaké predikce, ať to má trenér jednodušší?
do Béčka
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Gumid píše: 19 led 2024 22:08 Kluci, tak kam dáme Pánika? Nějaké predikce, ať to má trenér jednodušší?
První
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Pánik dobrý, ale ten chlapec vůbec nedokáže bránit (dle pokročilých statistických dat)....🤔
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Gumid píše: 19 led 2024 22:08 Kluci, tak kam dáme Pánika? Nějaké predikce, ať to má trenér jednodušší?
Borec má přes 500 zápasů v NHL, tak si to snad umí určit sám, ne? :)
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

jimmypop píše: 19 led 2024 22:11do Béčka
K Paulovicovi s Poulickem.
A tak se vytvoří slavný 3P - útok., jinak též zvaný PaPaPo z Pardubic.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

frysta píše: 19 led 2024 22:17 Borec má přes 500 zápasů v NHL, tak si to snad umí určit sám, ne? :)
historickými měřítky této organizace, které nastavil jinej šíbr, má jen poloviční kvalifikaci do něčeho takového mluvit
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

duel Varaďových sirotků prej. To nebude z Hoelzlovy hlavy. Čuju Zenita
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Agendu jsme nastolili spolehlive, jen co je pravda... :dance:
Obrázek
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ale jo, nakonec dobrá premiéra hlavního kouče.

Čineli, díky za všechno. :rock:

Uvidíme, jak se ukáže nový křídlo ke kápovi a Hyčmenovi.
VojtaS
Příspěvky: 133
Registrován: 17 črc 2016 01:11
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od VojtaS »

V malebném Hradci dnes na Spartu necelých 4 a půl tisíce, nezarytější "fandové" na diskusi ,ale jejich největším problémem je , co se děje v Pardubicích:-) To nevymyslíš
VojtaS
Příspěvky: 133
Registrován: 17 črc 2016 01:11
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od VojtaS »

nejzarytější "fandové" na diskusi během zápasu myšleno samozřejmě. Protože to tu pořád čtou, tak jen aby to chlapci pochopili, mají to jinak nastavené....
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

karfi píše: 19 led 2024 22:24 Agendu jsme nastolili spolehlive, jen co je pravda... :dance:
Obrázek
Docela ano
Přílohy
Screenshot_2024-01-19-22-52-10-459_com.android.chrome-edit.jpg
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Z toho trejdu mám pocit, že chtěli ještě letos někoho, o kom si myslí, že by mohl být do té první lajny k Sedlákovi s Hykou, když mezi hráči co tady máme, se ho úplně najít nepodařilo. I když pokud se tam za sezónu točí tolik hráčů, tak to nějaké souhře moc nepomůže.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Mimochodem - co na to všechno minoritní akcionář klubu?Najednou mlčí.....
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Tak spojení Vendou nakonec velmi neSedlo, ale tahle momentka jak na hrnec. Všechny zprávy na úvodce jen o nás, jako za starých dobrých časů, kdy jsem hrával onlajn manažery. Jak by řekl Machalainen...zdar boss. :)

FL.png
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

JirkaPCE píše: 19 led 2024 23:17 Z toho trejdu mám pocit, že chtěli ještě letos někoho, o kom si myslí, že by mohl být do té první lajny k Sedlákovi s Hykou, když mezi hráči co tady máme, se ho úplně najít nepodařilo. I když pokud se tam za sezónu točí tolik hráčů, tak to nějaké souhře moc nepomůže.
Pánik se s 10 min. spokojit nebude, takže první výzva pro Zadinu. Kaut se asi bude muset spokojit s třetí lajnou, PP a občasnou alternací výš. Před PO se nedá očekávat změna ve druhé lajně nebo roztržení dvojice Sedlo - Hyka. Na druhou stranu je Pánik hodně šikovný a nebojí se na bitky, může být faktor Bartek v PO. Jinak nikde dlouho nevydržel, jako Bartek. :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sali67 píše: 19 led 2024 23:23 Mimochodem - co na to všechno minoritní akcionář klubu?Najednou mlčí.....
Ono to tak nějak stačí i bez vyjádření Fanouše Brendla. Ať agendu nastoluje někdo jinej. Smršť z posledních dvou dnů stačila.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Je svým způsobem fascinující, jak někteří z nás dovedou vlastně jet tu linku proti našemu týmu bez skrupulí a ještě to vypadá, že jim to dělá radost, že vlastně nás hromada čeká, až se něco posere, aby se mohlo napsat, "já jsem to říkal". Zajímavý úkaz.

K rozhovoru s Dědkem: také některé zvláštní reakce. Nejprve někdo nesmyslně vyčítá kvalitu přenosu, přál bych vidět tu změť Zoom, Teams, Google Meet, Skype, apod jak to reálně mnohdy funguje, nebo jste fakt čekali, že někdo pojede do pražského či krajského studia na rozhovor domluvený pár hodin před přenosem? Skladba otázek na Dědka se asi dala čekat, taková amatérská zkouška nachytat ho na nějaké senzaci. Ne, ne. Senzace se z toho dělá více v novinách, na fórech, než v realitě je. Argumenty Dědka rozumné, bez emocí, vlastně svým způsobem ve slušnosti, pokud tedy někdo nečekal, že václavovi bude děkovat za něco, upřímně vlastně za co .... Moderátoři, experti, kupodivu celkem rozumné názory, až to trochu znělo že to všichni chápou, paradoxně, čekal jsem více opírání do nás.

Srdceryvné tweets Tesaře, že byl s klubem ve Finsku a nic neviděl. Jako co měl vidět, co si chlapec představoval, nějakou senzaci, že VV přijde na trénink a všechny seřeže? Všem vynadá do debilů? To je fakt úsměvné.

Dědek ty argumenty shrnul, podotýkám jeho formou, celkem věcně. Domluvili se na tvorbě organizace po sportovní stránce (ano, takhle to zmiňovali na začátku), výsledek že VV byl na jedné z 10 porad trenérů. Domluvili se, že budou zapracovávat a ohrávat hráče, výsledek mají sedět na tribuně a sledovat zápas. Na něčem se domluvili na poradě vedení, VV udělal něco jiného. VV odstrčil videokouče, trenéra brankářů, skauta, respektive jejich práci. Co vlastně více řešit? Nemyslím si, že by někde kecal, kecal na web, kecal do televize, kdyby to nebyla pravda. Tohle nejsou senzační věci, jako zmínka o urážení hráčů, která se propírá a pravděpodobně asi se někde stala. Pokud se na těchto věcech na začátku domluvili a mne přijdou logické a VV je neplnil, tak vlastně by mne zajímalo vyjádření VV, proč je nechtěl plnit. Nepřijde mne na nich nic speciálního, než chceš od člověka s jeho aurou, pověstí, předzvěstí, zkušeností, když mu dáváš lukrativní smlouvu na 5 let. Celkem logické požadavky. Nevíme jak to spolu řešili, či neřešili, ale tak většinou se domluvené věci mají plnit.

Že to je překvapení, že to je šok, že to je komplikace, že jsem zvědavý na Zadinu, že by to fakt chtělo klid a pracovat konečně, to nezastírám.
coolibrik

Re: Hokej

Příspěvek od coolibrik »

in-spyder píše: 20 led 2024 01:14 Je svým způsobem fascinující, jak někteří z nás dovedou vlastně jet tu linku proti našemu týmu bez skrupulí a ještě to vypadá, že jim to dělá radost, že vlastně nás hromada čeká, až se něco posere, aby se mohlo napsat, "já jsem to říkal". Zajímavý úkaz.

K rozhovoru s Dědkem: také některé zvláštní reakce. Nejprve někdo nesmyslně vyčítá kvalitu přenosu, přál bych vidět tu změť Zoom, Teams, Google Meet, Skype, apod jak to reálně mnohdy funguje, nebo jste fakt čekali, že někdo pojede do pražského či krajského studia na rozhovor domluvený pár hodin před přenosem? Skladba otázek na Dědka se asi dala čekat, taková amatérská zkouška nachytat ho na nějaké senzaci. Ne, ne. Senzace se z toho dělá více v novinách, na fórech, než v realitě je. Argumenty Dědka rozumné, bez emocí, vlastně svým způsobem ve slušnosti, pokud tedy někdo nečekal, že václavovi bude děkovat za něco, upřímně vlastně za co .... Moderátoři, experti, kupodivu celkem rozumné názory, až to trochu znělo že to všichni chápou, paradoxně, čekal jsem více opírání do nás.

Srdceryvné tweets Tesaře, že byl s klubem ve Finsku a nic neviděl. Jako co měl vidět, co si chlapec představoval, nějakou senzaci, že VV přijde na trénink a všechny seřeže? Všem vynadá do debilů? To je fakt úsměvné.

Dědek ty argumenty shrnul, podotýkám jeho formou, celkem věcně. Domluvili se na tvorbě organizace po sportovní stránce (ano, takhle to zmiňovali na začátku), výsledek že VV byl na jedné z 10 porad trenérů. Domluvili se, že budou zapracovávat a ohrávat hráče, výsledek mají sedět na tribuně a sledovat zápas. Na něčem se domluvili na poradě vedení, VV udělal něco jiného. VV odstrčil videokouče, trenéra brankářů, skauta, respektive jejich práci. Co vlastně více řešit? Nemyslím si, že by někde kecal, kecal na web, kecal do televize, kdyby to nebyla pravda. Tohle nejsou senzační věci, jako zmínka o urážení hráčů, která se propírá a pravděpodobně asi se někde stala. Pokud se na těchto věcech na začátku domluvili a mne přijdou logické a VV je neplnil, tak vlastně by mne zajímalo vyjádření VV, proč je nechtěl plnit. Nepřijde mne na nich nic speciálního, než chceš od člověka s jeho aurou, pověstí, předzvěstí, zkušeností, když mu dáváš lukrativní smlouvu na 5 let. Celkem logické požadavky. Nevíme jak to spolu řešili, či neřešili, ale tak většinou se domluvené věci mají plnit.

Že to je překvapení, že to je šok, že to je komplikace, že jsem zvědavý na Zadinu, že by to fakt chtělo klid a pracovat konečně, to nezastírám.
Tak se nám kluci do toho začínají hezky zamotávat. Například Zadina tvrdí, že za ním vedení přišlo v jednu hodinu odpoledne a Dědek na ČTsport v živém rozhovoru tvrdil, že to Varaďovi oznámili ve tři odpoledne. Nebo Dědek tvrdil, že Varaďa urážel hráče a že odvolání Varaďi konzultoval s hráči a Sedlák v rozhovoru po posledním zápase tvrdil, že to vůbec není pravda. Jinak si myslím si, že pravda stejně v nejbližších dnech vyjde najevo a že ten největší šok pardubické fanoušky teprve čeká :wave:
Naposledy upravil(a) coolibrik dne 20 led 2024 08:16, celkem upraveno 1 x.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Děkujeme kriminální ústředně za rozbor.
Odpovědět