Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

V Rusku hráči držet tlamy a berou prachy. V Čechách držkujou. Hnus.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Stopka Mandát x Kempný vs nestopka Cingel x Hyka hodně vtipné:)))))
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Minimálně komunikačně Varaďa jednoznačně vyhrává, takhle má vypadat profesionální komunikace jedné ze stran po ukončení kontraktu.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pcehockeyfan25 píše: 19 led 2024 11:12 Mandy stopka na 1 zápas.
https://www.apklh.cz/files/media/0/vz0x ... t-vraz.pdf
Hráč si před kontaktem neověřil, jestli soupeř opravdu umí bruslit :)
denyip
Příspěvky: 663
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Pravda bude nekde mezi. S tim nadavanim si to taky neumim predstavit, uprimne receno.
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

A komunikace od Vaclava na jine urovni, tam jsme (opet) vyhoreli.
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Ne celé téhle nešťastné situaci je nejhorší, že z touhy mít tady toho nejlepšího trenéra, nám zbyl věčný asistent, u kterého je za mě vedle dalších pochybností tou největší otázkou, jestli má po letech vedle Varadi, kde nejspíš velké slovo neměl, vůbec nějakou vlastní představu, jakou hrou by se měl tým tým prezentovat.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

JirkaPCE píše: 19 led 2024 11:53 Ne celé téhle nešťastné situaci je nejhorší, že z touhy mít tady toho nejlepšího trenéra, nám zbyl věčný asistent, u kterého je za mě vedle dalších pochybností tou největší otázkou, jestli má po letech vedle Varadi, kde nejspíš velké slovo neměl, vůbec nějakou vlastní představu, jakou hrou by se měl tým tým prezentovat.
Psalo se, že systém Třinec je z hlavy právě Zadiny, tak asi tam představa bude.

PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 242 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Nevidím do detailů (teď mě mrzí, že na zápasy nechodím...), ale přece jen jsem měl šanci něco "vidět". Mluvil jsem párkrát s Dědkem. Neříkám, že jsem ho poznal, ale něco přece jen člověk pochopí (alespoň si to myslím). Zřejmě opravdu není (nebyl) v hokeji doma. Nechával si věci vysvětlovat a zřejmě i ze svých celkových zkušeností s byznysem zaujímal různé postoje, jak to asi cítil.
Myslím, že strohost a zřetelný odstup Varadi od okolí (nechci psát jen od hráčů, protože si myslím, že se to týkalo všech) mu na počátku (ještě když byl Varaďa v TRI) imponoval a trochu to tak promítl i do svého přání Varaďu získat za každou cenu s tím, že s ním získává maximum v našem hokeji možného. Jenže na druhou stranu mu dělalo dobře být s hráči (především těmi hvězdnými) zadobře. A někteří hráči tady byli dřív nebo stejně dlouho jako Varaďa. A to je taky důležitý moment. Vzpomeňte si na řešení všech "personálních" problémů. Hned teď na místě trest smrti, za chvilku podmínka...
Teprve když jsem si teď přečetl, co všechno Varaďa neplnil podle smlouvy, jsem pochopil, že ty vytýkací dopisy (Dva? Jeden? To nevím.) se skutečně staly. Pořád jsem si myslel, že o tom píšete jen jako. Dopředu říkám, že to asi nebyla dobrá smlouva ani pro Klub ani pro Varaďu. Mně to trochu připomnělo socík a komplexnost dokonalosti. Zkusil jste někdo dělat jakoukoliv práci podobnou špičkovému hokejovému trenérovi, navíc ve stylu solitérní osobnosti, která chce v týmu rozhodovat všechno a o všem vědět? Myslím, že tady chtít po někom aby ještě vytvářel tvář celého klubu, aby řešil béčko, případně juniorku je hodně naivní. Na druhou stranu - v klubu je dost vzdělaných lidí, kteří tohle automaticky mohli od Varadi odkoukávat a podle toho sami dělat.
Poznal jsem osobně chování špičkových hráčů i špičkových trenérů, takže se neodvažuji něco hodnotit, protože nakonec přiznávám, že to, o čem tady hodně píšete, může být klidně pravda. Poznal jsem většinu typů chování, a taky jsem poznal, že mnohdy stačilo málo a situace se změnila k lepšímu. Třeba za cenu ostré hádky. Za klid v týmu to stojí. Spíše mě překvapuje, že Varaďovi asistenti takovou hádku už dávno nevyvolali. Třeba i s výstupem na veřejnosti... Ještě v Davosu se "objímali" (viděl jsem to v televizi).
Rozhodovat budou výsledky. Ne teď. Je potřeba vyhrát poslední utkání v sezóně. Pak bude jasno, co kdo a jak dělal. Já od určité doby zastávám názor, že když bude tým respektovat uklízečku, klidně to může trénovat uklízečka. Ten respekt se ve škole nenaučíte. Jak se tedy získává? Varaďa ho neměl? Nebo ho měl a ztratil ho?
Omluva za moji obvyklou délku litanie..
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Kazdpopadne v komunikacnim souboji si nas VV prave namazal na chleba.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

vh9913 píše: 19 led 2024 11:47 Pravda bude nekde mezi. S tim nadavanim si to taky neumim predstavit, uprimne receno.
Komunikace trenér hrač je ve všech sportech dost emotivní a ostrá slova nejsou vůbec výjimečná. Viz nedávné kauzy v NHL.
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

vh9913 píše: 19 led 2024 11:48 A komunikace od Vaclava na jine urovni, tam jsme (opet) vyhoreli.
Myslím si, že Dědek by měl vyhodit své PR oddělení, Varaďa je strčil do kapsy s prstem v nose. Žádné urážky, popsal fakta, poděkoval a rozloučil se. My máme prohlášení plné zloby, jedu a jednání jak s tím posledním zmetkem.

A jsem zvědavý kdo doplní trenérský post místo Krátošky, jestli zase se vytáhne někdo z našich bývalých oblíbených hráčů nebo přijde někdo se zkušenostmi.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Vynikající smířlivé, tak bych zhodnotil vyjádření VV.....je mi to pořád líto....tak hodně štěstí pane trenére Varaďo....děkujeme za vynikající práci pro Dynamo...sluší se poděkovat,...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Kuba23 píše: 19 led 2024 12:13 Myslím si, že Dědek by měl vyhodit své PR oddělení, Varaďa je strčil do kapsy s prstem v nose. Žádné urážky, popsal fakta, poděkoval a rozloučil se. My máme prohlášení plné zloby, jedu a jednání jak s tím posledním zmetkem.

A jsem zvědavý kdo doplní trenérský post místo Krátošky, jestli zase se vytáhne někdo z našich bývalých oblíbených hráčů nebo přijde někdo se zkušenostmi.
Kolotoč už nevysílají, Pája by byl bez práce....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Kuba23 píše: 19 led 2024 12:13 Myslím si, že Dědek by měl vyhodit své PR oddělení, Varaďa je strčil do kapsy s prstem v nose. Žádné urážky, popsal fakta, poděkoval a rozloučil se. My máme prohlášení plné zloby, jedu a jednání jak s tím posledním zmetkem.

A jsem zvědavý kdo doplní trenérský post místo Krátošky, jestli zase se vytáhne někdo z našich bývalých oblíbených hráčů nebo přijde někdo se zkušenostmi.
Jestli si myslíš, že ten článek je práci PR oddělení a ne Dědka nebo lidi okolo tak jsi solidně naivní:)) Bych se spíš nedivil, kdyby někdo z PR oddělení po tomhle odešel sám..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pane Varaďo díky za vše ať se daří
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Georgre píše: 19 led 2024 12:13 Vynikající smířlivé, tak bych zhodnotil vyjádření VV.....je mi to pořád líto....tak hodně štěstí pane trenére Varaďo....děkujeme za vynikající práci pro Dynamo...sluší se poděkovat,...
Působivý vyjádření svede sepsat kdekdo, kumštem je přínosná každodenní komunikace.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Doporučuji si pustit Zimák.
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

lucas003 píše: 19 led 2024 12:23 Jestli si myslíš, že ten článek je práci PR oddělení a ne Dědka nebo lidi okolo tak jsi solidně naivní:)) Bych se spíš nedivil, kdyby někdo z PR oddělení po tomhle odešel sám..
Ať jdou, tohle vyjádření je strašný. Já bych se styděl.
Naivní nejsem, ať to psal kdokoliv, měl by mít trošku korekci. Hrajeme si na Hockey town a tohle je jak z amatérské ligy, akorát jsme za blbečky.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Mezi výstupy klubu a trenéra proběhla noc. A tím zklidněný emoce při psaní prohlášení. To je ode mne jen konstatování, protože to klub měl zvládnout líp (vím, že je to těžký). Navíc trenér je přirozeně v roli oběti, která si může dovolit čas na reakci. A tahle role je často výhodnější.

Zažili jsme dva takhle náhlý exity důležitých person. S Nakládalem se držela basa, detaily se nesdělily žádný. S Varaďou se na to šlo z přesně opačný strany. Oba tyto postoje měly svý tvrdý kritiky. Jednou se chtěla otevřenost, podruhý diskrétnost. Jen doufám, že někteří nekritizují v obou případech, to by bylo malinko pokrytecký...

Osobně bych držel pozici slušnýho vyjádření bez podrobností.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Zajímá mě jestli někdo z novinářů vytáhne něco z hráčů po zápase
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Tak nějak jsem v klidu. Půjde to, uvidíte. Mančaft máme výbornej. Jsou tam zkušení hráči, kteří tuhle situaci v pohodě ustojí. A zvládne to i Zadina...
Odpovědět