Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Emil Havránek píše: 18 led 2024 20:55 Hokejový tým není žádná pospolitá demokracie, hráči mají odvádět svou práci, za což jsou honorování. Královsky.
O to se nikdo snad nepře, že hokejová kabina není Klub přátel Pardubicka na vejletě na Kuňku..

Souhlasím i s tím, že hráči mají odvádět svou práci. Tu zatím odvádí nebo ne?

Ale už méně souhlasím s mezi řádky obecně naznačeným, že máš vždycky držet hubu a krok. Jedna věc je být sněhová vločka, která přecitlivěle interpretuje a na sebe vztahuje každý slovo. Ale druhá věc je, když tvůj šéf užívá praktiky, který se dají označit třeba i jako šikana a ani to nemusí být namířený přímo na tebe. To ti jenom dobrý prachy nevynahradí. A nakonec z toho jsou stejně rozbitý vztahy. Tohle píšu tak nějak obecně.

A aby bylo jasno, já jsem rozhodně proto, aby v kabině panovala disciplína a zdravá přísnost. Ale zároveň by to neměl být Felix Magath styl.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Pick píše: 19 led 2024 10:19 Tak tenhle odchod v daném kontextu zas až tak překvapující není. Spíš by mě překvapilo, kdyby se tady chtěl nějak dál realizovat i bez Václava. Prostě drží s ním. To chápu i cením.
Ano souhlas :thumbup:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 19 led 2024 10:16 Popojedem

Ja se smeji cha cha cha, prominte mi ach cha cha....
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Propulse píše: 19 led 2024 10:08 Bylo to az v takove mire, ze neslo. A hlavne - Varasa neuhne. Hraci meli jit za Dedkem, jestli by s tim neslo neco udelat. Varada ma svuj styl, kterymu veri a nikdo s nim nehne. Treba Sedlak mel loni mnohem vetsi volnost od Rulika, mohl byt vice kreativni. Pod Varadou maji vsichni jasne dane ukoly. Nerikam ze je to spatne - neplnis tak jak chce trener, je zle. Po Mandatovi se dlouhodobe vozil az mu to znechutil cely, ze chce/chtel odejit a nebyl sam. Kostalek uz byl jednou nohou pryc. Byli i dalsi, kteri chteli dohrat rok a rozvazat smlouvu. A ted otazka - mit v tymu trenera, ktera proti sobe poslal kabinu a dalsi cleny, trenera, za kterym ty hraci proste nepujdou a na lede se nepretrhnou? Veril jsem, ze Varada je spravny krok, bohuzel to nevyslo..
Bych chtěl vidě spokojenýho trenéra,když hráč/hráči neplněj co po nich chce...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 19 led 2024 10:16 Popojedem

Tak ja bych to teda, kdyz jako rikate v zajmu druzstva, kdyby to radsi vzal nekdo jinej....

Tvl my jsme Hockey clown a ne ze ne
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

emoce jsou někdy zlá, nepěkná věc
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše: 19 led 2024 10:08 Bylo to az v takove mire, ze neslo. A hlavne - Varasa neuhne. Hraci meli jit za Dedkem, jestli by s tim neslo neco udelat. Varada ma svuj styl, kterymu veri a nikdo s nim nehne. Treba Sedlak mel loni mnohem vetsi volnost od Rulika, mohl byt vice kreativni. Pod Varadou maji vsichni jasne dane ukoly. Nerikam ze je to spatne - neplnis tak jak chce trener, je zle. Po Mandatovi se dlouhodobe vozil az mu to znechutil cely, ze chce/chtel odejit a nebyl sam. Kostalek uz byl jednou nohou pryc. Byli i dalsi, kteri chteli dohrat rok a rozvazat smlouvu. A ted otazka - mit v tymu trenera, ktera proti sobe poslal kabinu a dalsi cleny, trenera, za kterym ty hraci proste nepujdou a na lede se nepretrhnou? Veril jsem, ze Varada je spravny krok, bohuzel to nevyslo..
Hele zas na druhou stranu jestli se takhle choval k určitým hráčům a kabina se za ně postavila tak je to zase podle mě dobré znamení soudržnosti a pospolitosti kabiny.ktera se tímhle může jen víc stmelit a právě tahle vlastnost je mnohem důležitější jak nejlepší trenér na světě protože ani ten s rozesranou kabinou nic nevyhraje. Pokud máš dobré hráče kteří za každé situace hrají pro tým a jeden za druhého tak je může trénovat i houpací kůň . Toť muj názor.
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Kula píše: 19 led 2024 10:24 Bych chtěl vidě spokojenýho trenéra,když hráč/hráči neplněj co po nich chce...
Zrovna k Mandatovi mě neplnění toho co trener chce moc nesedí.
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Propulse, dekuji za informaci.

Zajimave cteni, bohuzel nacasovani pred play off nestastne.

Ted muzem byt jenom za borce a nebo za uplny debily, bude zalezet jen na vysledku v play off.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

fido píše: 19 led 2024 10:22 Třeba dostal, nebo chtěl čas na rozmyšlenou? Celkem běžná a rozumná věc?
Jo já nic neříkám...jen je to vtipné a nejvíc mi vadí, že všichni budou šít....že jsme Klauni
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
FOGLIK
Příspěvky: 5277
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Georgre píše: 19 led 2024 10:45 Jo já nic neříkám...jen je to vtipné a nejvíc mi vadí, že všichni budou šít....že jsme Klauni
Musíš jim dát prostor šít. Vždycky by si něco našli :)
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Já věděl že Rulík měl zůstat bylo to trochu nešťastné a zbrkle rozhodnutí ho odvolat po bronzu 🤦 teď už nic no musíme věřit že Zadinu hráči berou a budou si rozumět... V loni trénoval s Rulíkem a nálada byla dobrá az na to nešťastný vypadnutí třeba to Marek zvládne v pohodě a zavře nám hubu přece jenom v jeho kůži bych nechtěl být
🔴⚪
Marty
Příspěvky: 2
Registrován: 06 pro 2019 08:33
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Příspěvek od Marty »

Nakonec by to nemuselo být tak špatně. Jak už tady zaznělo kabina se spojila. Napadá me analogie s basketem. V 80. letech Westhead kouč Lakers striktni systém, nerespektoval tým, byl odejit. Na jeho misto nastoupil Pat Riley zacal vyuzivat silnych stranek jednotlivych hracu a zacal showtime. Lakers vyhrali vse co se dalo. Tim nerikam ze VV je spatnej kouc naopak. Podle me by mu vic sedel Rapperswil treba. U tymu s top individualitami je to vic o spolupraci. Nikdo by nemel byt vic nez tym ani trener ne.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jenom ještě na tuty se vsadím že kdyby Richard nevzal Bolku dnes stojí na střídačce s Markem a Péťou 😂 a bylo by to komplet nemyslím to zle
🔴⚪
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ne, že bychom neměli co řešit, ale přečtěte si toto a hned vám bude jasné, že může být mnohem hůř. :)
https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/ ... lionu.html
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Georgre píše: 19 led 2024 10:45 Jo já nic neříkám...jen je to vtipné a nejvíc mi vadí, že všichni budou šít....že jsme Klauni
Tady se ale není vůbec čemu divit, vždyť my jim to servírujeme přímo na zlatém podnose.

Vyhodíme Rulíka a s velkou parádou dotáhneme Varaďu se smlouvou na 5 let a dáme mu veškeré kompetence. On tu pak nevydrží ani jednu sezónu. To si jako vedení neprověřilo jeho chování a charakter? Nebo se doufalo, že se změní?🙂

Zatím to na mě působí tak, že to naše primadony nekously. Styl bojovného hokeje, kdy každý má plnit dané úkoly se mi líbil. Někteří hráči se do tohoto systému nehodí, to asi není překvapení.

Zadina jako hl. trenér. Těžko hodnotit, až čas ukáže. Bude řídit i juniorku a B tým? Asi ne.

Nejvíce se bojím návratu kompetencí tam, kde není potřeba, čti Salfa. To je krok zpět.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Rozhodně to půjde i pod Záďou, nemám strach. Naopak. Dneska Varani dostanou šestku, v neděli Třinec bůra, zase pojedem na vlně a všem zavřem huby. Těším se :wave:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jsem na to dneska opravdu zvědavý jak se tým bude prezentovat i na taktiku zda dostanou třeba kreativnější hráči víc volnosti jak psal Propulse...
🔴⚪
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Stingy píše: 19 led 2024 11:08 Tady se ale není vůbec čemu divit, vždyť my jim to servírujeme přímo na zlatém podnose.

Vyhodíme Rulíka a s velkou parádou dotáhneme Varaďu se smlouvou na 5 let a dáme mu veškeré kompetence. On tu pak nevydrží ani jednu sezónu. To si jako vedení neprověřilo jeho chování a charakter? Nebo se doufalo, že se změní?🙂

Zatím to na mě působí tak, že to naše primadony nekously. Styl bojovného hokeje, kdy každý má plnit dané úkoly se mi líbil. Někteří hráči se do tohoto systému nehodí, to asi není překvapení.

Zadina jako hl. trenér. Těžko hodnotit, až čas ukáže. Bude řídit i juniorku a B tým? Asi ne.

Nejvíce se bojím návratu kompetencí tam, kde není potřeba, čti Salfa. To je krok zpět.
Abych odpověděl, tak asi PD věděl, kdo je Venca Varaďa, ale asi nečekal, že bude chtít odstavit Heřmana a Salfu, to se přeci nemůže ne? A bude si chtít vše řídit sám, a nebude chtít, aby se vynášeli věci z kabiny....to asi nečekal
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
MARFI
Příspěvky: 54
Registrován: 03 pro 2018 20:15
Dal "To se mi líbí": 14 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od MARFI »

Ráno to vedl celý Zadina, sestava by měla bejt stejná, místo Mandyho Pochobradskej. Atmosféra řekl bych normální, makali.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

To si dělá prdel Ujčík s tím Mandátem?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Teď ještě jak se vyhnout vyplacení slouvy, protože by to byl obrovská suma.
Nějaká rozumná domluva asi nepadá v úvahu
Bude dohadování obou stran zda a jak Varaďa neplnil smlouvu...

Nebo je možnost, že nároďák neuspěje na mistrovství a Boss přes Lojzu dohodí Varaďu k nároďáku... :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Georgre píše: 19 led 2024 11:20 Abych odpověděl, tak asi PD věděl, kdo je Venca Varaďa, ale asi nečekal, že bude chtít odstavit Heřmana a Salfu, to se přeci nemůže ne? A bude si chtít vše řídit sám, a nebude chtít, aby se vynášeli věci z kabiny....to asi nečekal
Meleš hlouposti.
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

Jestli byl tento krok správný nebo ne, bych hodnotil až podle dalších hokejových výsledků a předvedené hře na hřišti.
Každopádně komunikace, jakou to bylo všechno oznámeno, byla žalostná, průser.
Odpovědět