Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Ach bože :D

Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

stará hokejka píše: 19 led 2024 07:39 Já na rozdíl od tebe nedělám právě ty soudy, notobene na základě ničeho.
Ale ja nejsem soudce, nic nesoudim, ja tady na foru pisu svuj nazor a snazim se ho i vysvetlit, muze se to? A nebo tu jsou vitany pouze prispevky, ktere podporuji vzdy oficialni verzi klubu a adoruji majitele? Zrovna na teto posledni akci je videt, ze to rozhodne nemusi byt tak uplne cerno-bile, jak se tu snazi nekteri prezentovat...myslim, ze cas ukaze a nema cenu se v tom dale pitvat, vyjadri se mozna i VV, myslim, ze by mel... a pak si kazdy muze udelat svuj obrazek..
jena95
Příspěvky: 26
Registrován: 15 srp 2019 10:18
Dal "To se mi líbí": 66 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jena95 »

Propulse píše: 18 led 2024 23:33 Chapu, ze spousta lidi si Varadu oblibila, i ja. Ale nebyla pry jina moznost, nez jak to dopadlo dneska..
Mě jen udivuje, když tady budujeme značku, hrajeme si na velkoklub, tak před podepsáním takové persony si neověříme všechny souvislosti... Už to, proč nakonec nepodepsal ve Spartě přišlo zarážející. Jsem zvědav, jak se tým bude nadále prezentovat. Pokud by ale šel herně i výsledkově dolů, dostane to všude sežrat a půjde to na ruku Varaďovi. Snad bude opačný scénář...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Tak dnes Vary s Frodlíkem...
Budem držet palce, jedeme dál ! ZA DYNAMO !!! Pěkný pátek hokejová rodino. :pivko:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

jena95 píše: 19 led 2024 07:58 Mě jen udivuje, když tady budujeme značku, hrajeme si na velkoklub, tak před podepsáním takové persony si neověříme všechny souvislosti... Už to, proč nakonec nepodepsal ve Spartě přišlo zarážející. Jsem zvědav, jak se tým bude nadále prezentovat. Pokud by ale šel herně i výsledkově dolů, dostane to všude sežrat a půjde to na ruku Varaďovi. Snad bude opačný scénář...
Záleží jak se to bude hodnotit. Jestli se bude hodnotit následujících třeba 10 zápasu nebo výsledek v Play Off
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pce_lukas píše: 19 led 2024 08:07 Záleží jak se to bude hodnotit. Jestli se bude hodnotit následujících třeba 10 zápasu nebo výsledek v Play Off
Obojí samozřejmě..
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Jakože by novej trenér nepřišel za 2 měsíce, ale už za měsíc?! :think: :whistle:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kamarádi, kolegové - jen taková poznámka : Ono už je někde napsáno (ve hvězdách ?) jak by dopadlo letošní play-off s Vencou ? Nebo s čím budete co srovnávat ? Hokej je hra, sport, vlčáků kteří chtějí titul je víc... Hlavně klííííd, bavte se hokejem. Je to zábava, relax - myšleno pro nás fanoušky.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Rahmed píše: 19 led 2024 08:16 Jakože by novej trenér nepřišel za 2 měsíce, ale už za měsíc?! :think: :whistle:
Nepřijde ti ten podpis trapný?
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Ne...
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

lucas003 píše: 19 led 2024 08:12 Obojí samozřejmě..
Sezóna má jen jedno hodnocení ohledně úspěchu a to je titul. V případě slabších týmu i další místa. Dalši kritéria jsou už jen finanční.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Nikdy jsem si nemyslel, že je to v našem prostředí vůbec možné. Tedy, tu pomalejší, tu rychlejší odstřelování trenérů, to se děje běžně. Ale aby do toho zasahovalo takhle klubové vedení a ještě se špinavé prádlo pralo na veřejnosti, tak to je poprvé.
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Ja se spis divim, ze nejsme schopni se interne domluvit v klubu. To si to nebyli schopni vyrikat?

Vzdy tam mame hrace z NHL a KHL, ktery toho hodne zazili. A hraci jako Sedlak nebo Radil nejsou zadni hlupaci.

To mne prijde na tom nejvetsi skoda, mohli jsme se kousnout aspon na tuhle sezonu, vzdy je play off za rohem..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Názory už všichni zaujali, nic proti tomu. Informací je hodně i málo zároveň a každej si nakonec vybere to, co mu do jeho pohledu pasuje.

Za mě se tah Varaďou nepovedl. A zpětně se do toho nemělo jít. Ale zpětně se vždycky kecá.

Pokud se VV stal v klubu solitérem, tak pak nějak nepředpokládám, že to jde interpretovat jako takovou tu klasickou vzpouru kabiny, navíc když přese všechno je tu 80 bodů v 35 zápasech.

Máme před sebou, pokud to půjde dobře, tři měsíce. Na konci se uvidí...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Ráno moudřejší večera. Pokud byl Václav skutečně až tak toxickej, tak toto řešení zcela chápu. Nelze čekat, až "otráví" celou organizaci. Trenér je nepochybně důležitým kolečkem v soukolí, nikoliv však nejdůležitějším a už vůbec ne nenahraditelným. Petr Dědek žije Dynamem. Je do hokeje extrémně zapálený, touží po úspěchu a nevěřím, že by udělal jakýkoliv krok, který by podle jeho nejlepšího vědomí a svědomí nebyl ve prospěch Dynama.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Pick píše: 19 led 2024 09:11 Ráno moudřejší večera. Pokud byl Václav skutečně až tak toxickej, tak toto řešení zcela chápu. Nelze čekat, až "otráví" celou organizaci. Trenér je nepochybně důležitým kolečkem v soukolí, nikoliv však nejdůležitějším a už vůbec ne nenahraditelným. Petr Dědek žije Dynamem. Je do hokeje extrémně zapálený, touží po úspěchu a nevěřím, že by udělal jakýkoliv krok, který by podle jeho nejlepšího vědomí a svědomí nebyl ve prospěch Dynama.
Opět podepisuji, souhlasím s každým výše napsaným slovem... Mám to stejně.
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Gumid píše: 19 led 2024 08:20 Nepřijde ti ten podpis trapný?
Taky jsem to nepochopil...
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Tak člověk si ráno začne číst zprávy a noviny a nestačí se divit! :)
Z toho, co jsem stihnul projet tady na chatu, souhlasím s Propulsem - nebo takhle, mám to stejně. Byl jsem za Vencu rád, že tu je, a věřil jsem, že může nejen získat i ten titul, ale hlavně pomoci klubu jako celku ve sportovním úseku.
To se zřejmě nedělo a pak tam byly asi i věci navíc.

Majitel ví, co dělá a to je přesně ten rozdíl oproti dobám, kdy tu byli ti tři králové - Ondra, Pavel a Dušan.

Můžu s majitelem nesouhlasit, ale z těch informací to vypadá, že to tu Venca opravdu nezvládl.
Zadina je taky hodně specifická persona, ale Aleš Krátoška je v pohodě a navíc bude na lávce Sejk.

Nejsem alibista, chci titul.
Ale taky chci aby šlapala a byla na špičce naše mládež a dařilo se Béčku a skrz Pardubice se chodilo do dalších týmů či soutěží.

Je a bude to zajímavá sezóna :)
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

vh9913 píše: 19 led 2024 08:33 Ja se spis divim, ze nejsme schopni se interne domluvit v klubu. To si to nebyli schopni vyrikat?

Vzdy tam mame hrace z NHL a KHL, ktery toho hodne zazili. A hraci jako Sedlak nebo Radil nejsou zadni hlupaci.

To mne prijde na tom nejvetsi skoda, mohli jsme se kousnout aspon na tuhle sezonu, vzdy je play off za rohem..
Bylo to az v takove mire, ze neslo. A hlavne - Varasa neuhne. Hraci meli jit za Dedkem, jestli by s tim neslo neco udelat. Varada ma svuj styl, kterymu veri a nikdo s nim nehne. Treba Sedlak mel loni mnohem vetsi volnost od Rulika, mohl byt vice kreativni. Pod Varadou maji vsichni jasne dane ukoly. Nerikam ze je to spatne - neplnis tak jak chce trener, je zle. Po Mandatovi se dlouhodobe vozil az mu to znechutil cely, ze chce/chtel odejit a nebyl sam. Kostalek uz byl jednou nohou pryc. Byli i dalsi, kteri chteli dohrat rok a rozvazat smlouvu. A ted otazka - mit v tymu trenera, ktera proti sobe poslal kabinu a dalsi cleny, trenera, za kterym ty hraci proste nepujdou a na lede se nepretrhnou? Veril jsem, ze Varada je spravny krok, bohuzel to nevyslo..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Popojedem

Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Propulse
Díky za info.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak tenhle odchod v daném kontextu zas až tak překvapující není. Spíš by mě překvapilo, kdyby se tady chtěl nějak dál realizovat i bez Václava. Prostě drží s ním. To chápu i cením.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

A dneska dostaneme bůra a skončí i Zadina :-D respektuju to, ale je to fraška, jak to udělali, to včera pan Krátoška nevěděl, že to nemohli vydat hned? Nebo ho Venca ukecal? Nechápu...

Je to ironie, stojím za klubem, ale mohli to udělat jinak....ale nebojte, do konce ledna snad dopadne doping HK a budeme zase v pozadí
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

To včera ještě nevěděli, že skončí? Nešlo to oznámit při jednom? Pak se divíme, že z nás má kdekdo prdel, ale dělá si to klub svojí komunikací sám.
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Georgre píše: 19 led 2024 10:20 A dneska dostaneme bůra a skončí i Zadina :-D respektuju to, ale je to fraška, jak to udělali, to včera pan Krátoška nevěděl, že to nemohli vydat hned? Nebo ho Venca ukecal? Nechápu...

Je to ironie, stojím za klubem, ale mohli to udělat jinak....ale nebojte, do konce ledna snad dopadne doping HK a budeme zase v pozadí
Třeba dostal, nebo chtěl čas na rozmyšlenou? Celkem běžná a rozumná věc?
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Odpovědět