Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
fido
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Propulse
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 659 krát

Příspěvek od Propulse »

Chapu, ze spousta lidi si Varadu oblibila, i ja. Ale nebyla pry jina moznost, nez jak to dopadlo dneska..
Rahmed
Dal "To se mi líbí": 775 krát
Obdržel "To se mi líbí": 227 krát

Příspěvek od Rahmed »

... ... ...
Život jde dál...
karfi
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Příspěvek od karfi »

Propulse píše: 18 led 2024 23:33 Chapu, ze spousta lidi si Varadu oblibila, i ja. Ale nebyla pry jina moznost, nez jak to dopadlo dneska..
Takze se skutecne da verit tomu oficialnimu klubovemu prohlaseni? Uz v Trinci se proslychalo, ze je to tam "one man show" a Zadina s Kratoskou jsou spis maskoti. Evidentne jim to extra nevadilo, kdyz do toho sli oba znovu u nas. To se tedy jeste posunulo oproti fungovani v Trinci?

Zaroven na verejnosti zazniva varianta, ze kabina ho nedala. Znamena to, ze jim nevoni tvrdsi prace? Nebo se s Varadou fakt neda vyjit? Tohle by bylo zajimavy slyset treba od D. Musila, ktery ma uz tu drivejsi zkusenost. Dedek si vola s hraci, ktere "on privedl". Urcite tedy Sedlak, Will, Hyka. Vsichni maji zamorskou a ruskou zkusenost, tak je snad jen tak neco nerozhodi. Predpokladam, ze kdyby za Varadou stali a Dedkovi to rekli, spis by cistil tym...
stará hokejka
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Příspěvek od stará hokejka »

Emil Havránek píše: 18 led 2024 20:55 Nejsem marketingový profík, ale tohle je totální masakr a zcela provar zároveň.
Hokejový tým není žádná pospolitá demokracie, hráči mají odvádět svou práci, za což jsou honorování. Královsky.
To by měl ale trenér taky :))
stará hokejka

Grimley píše: 18 led 2024 20:45 No popavde to na me taky pusobi tak, ze se vzeprel hlavne Herman a Salfa… i to vyjadreni na me tak pusobi a celkove me cela situace dost sere, protoze doted jsem Dedka mel rad a veril mu, ze to je leader a ma to v hlave nastaveny… zatim to na me pusobi dost zbrkle a nevim, jak muze ten Herman mit takovej vliv… uz me to cely dost otravuje a znechucuje….
Nepřeceňuješ trochu Heřmana se Salfickým? Už zase dokázali oblbnout novej tým? :)
stará hokejka

Danik23 píše: 18 led 2024 19:21 Mas pravdu, ne komedie ale parodie, ja nevim a nepisi o tom co kdo nedodrzel nebo dodrzel, ja pouze konstatuji, ze v pulce sezony vyhazujem trenera co tu mel nastavit fungovani klubu atd na 5 let dopredu, po vyhranem zapasu na sparte, 2 miste v tabulce prubeznem ovsem ano a po te co kvuli nemu byl odejit soucastny reprezentacni trener, tak me se to uplne nezda, ale jak rikam urcite to bylo dobre rozhodnuti…
VV jsem vcera se stabem potkal v hotelu Stages naproti hale v dobre nalade a v druznem hovoru s Augustou, chudak asi po zapase ho smich presel to jen takova off topic poznamka
A ty víš, jestli to tvýma slovama nastavoval, nebo nenastavoval?
stará hokejka

WalkingDude píše: 18 led 2024 20:16 Jako to nikdo pred podpisem smlouvy nevedel ze VV je takovej? To me zarazi prave.
Tak sakra věděl, to si opravdu myslíš, že jsou všichni idioti? :)
Něco si řekli, slíbili, ale pak se to odehrávalo trošku jinak, to přece není těžké pojmout a nevyvádět tak v každém příspěvku, notabene ještě dřív, než jsi se vůbec něco konkrétního dozvěděl? :)
Jestli si mohu dovolit malou radu, neměj mi to prosím za zlé, ale zkus se do zítra uklidnit před psaní podobných postů, abys s odstupem času u svého jména neviděl hlouposti :)
in-spyder
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 324 krát

Příspěvek od in-spyder »

Ale jo, to zdůvodnění, plus ten článek od Ryšavého, asi to z ní uvěřitelně. Nečekejme, že reakce z druhé strany, pokud přijde, bude souhlasná, to určitě nebude. Minimálně aureola VV se trochu bortí tedy. Možná přidám ještě jeden pohled. Možná opravdu byl Dědek ten poslední, který VV věřil a chtěl ho, právě pro jeho auru, erudici, odbornost. A možná opravdu hráči jsou profesionálové a výkony na ledě odváděli, tak jak měli. Trošku ta současný situace na mne opravdu působí tak, že Dědek byl poslední, který tady VV chtěl držet. Bylo by to celkem racionální vysvětlení, i celkem racionální vysvětlení toho oznámení, tedy té první části. Veřejný "lynč" (nadneseně) je pak donutil napsat tu druhou část.

Marketing, tiskový mluvčí, ještě musí pracovat. Nevynášet chlouby na Xku o nastolování témat, protože nikdy nevíš, co Tě druhý den může postihnout. Věřím, že to i zde p. Mrowiec čte a vidí, že občas zůstat při zemi, neškodí, a podobné statistiky zveřejňovat spíše v přátelské atmosféře potenciálním partnerům, než osazenstvu na Xku. Afér a kontroverzí máme dost, tak bychom se mohli spíše držet při zemi, pokračovat v dobře nastolené práci v této oblasti a zbytečně se nechlubit, nebo maximálně se chlubit při jednání s majitelem o výši svého platu.
Sweník
Dal "To se mi líbí": 1118 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1092 krát

Příspěvek od Sweník »

No nic, tlak rázem odplynul. Nejsme už favorité. Jelikož velké změny...

Co víc si přát? :-)

Je to stále jen sport. Kluci asi chtějí vyhrát. Ono to nějak dopadne..
Jirka.
Dal "To se mi líbí": 686 krát
Obdržel "To se mi líbí": 383 krát

Příspěvek od Jirka. »

Mě se zdá že čím víc o tom přemýšlím a čtu, že to nakonec byla správná volba a Varaďa má asi nakonec hlavně problém sám se sebou. Možná mu až moc narostla ramena.
Tyhle všechny malý věci, co se děly už od podzimu, sečetly se.. Třeba ty pokuty na Spengleru za pozdní příchody od rodin? To jako VV může pokutovat hráče sám nebo co? Propojenost s "B" týmem, videokouč J. Kolář.... Kdo z vás by snesl, kdyby vám uklízečka lítala v kanceláři s hadrem na holi když tam jste a ještě vám při tom krafala do toho jak máte dělat tabulky v Excelu? To záměrně trochu přeháním. Přece Varaďa nemůže do toho kecat všem, i těm co jsou vysoce nad ním. To ti ostatní by taky mohli říct, já věřím tomu co dělám a nikdo mě do toho nebude kecat.. Co se mi ale líbilo, jak chtěl sám zajistit komfort fanouškům, myslim že tenkrát šlo nějak o místa v letadle do Švédska nebo Finska na ligu mistrů jestli si dobře vzpomínám. Nebo o autobusovou dopravu a lístky přímo ve Švédsku/Finsku...už nevím ale něco tam bylo, co jsem kvitoval..i když mě se to netýkalo, protože jsem neplánoval takový výlet.

Jedna věc mě nejde moc na rozum, o VV je známo že u něj nemají šanci mladí, kteří na to nemají a že má své starší koně. A že po některých hráčích řval a nadával jim. Ale přesto nasadil Kloučka do několika důležitých zápasů. Třeba ten Litvínov, kdy chytal Klouček, to souhlasím s vedením že byla chyba a zbytečná ztráta, Takže podle VV na to Klouček měl? Mě se i zdá, že Wilda trpěl tím, jak najednou poslední dobou neměl důvěru. Nevím..

Aby vůbec někde sehnal angažmá. V Třinci měl domácí zázemí a dobré vztahy, které ale nakonec taky ochladly a Moder už ho nechtěl. Nechtěly ho pak ani ve Švýcarsku, ani Sparta ne, i když už byly téměř domluvený. Já mám takovej dojem že nebude mít vůbec lehký sehnat další angažmá, protože si hodně vybírá a pokud už sežene, může zase skončit takhle. Určitým znamením je i to, že zůstal Krátoška. Za toho jsem rád. A něco to značí, už ho měli i jeho asistenti plné zuby? Ono ani s důsledností a pedantstvím se to nesmí přehánět. Pořád je to hra - sport. A ten jak někomu znechutíte, může to být kontraproduktivní. Byl takovej i Uwe Krupp ve Spartě a proto dostal padáka?

Mě přiadá dost nechutný, jak se ve veřejných diskuzích kdejakej nýmand projevuje ve smyslu že Dědek zlo, zlo největší a za prachy si nekoupíš atd...Přitom vědí hovno. A posrat to tentokrát mohl jen Varaďa a jak psal in-spyder nakonec byl Dědek poslední kdo mu ještě dával šanci..Třeba to tak bylo. A 5-letá smlouva byla taky jeho podmínka(Varadi)

Za pár hodin zápas, tak hned uvidíme jak se hráčům bude hrát. Nevěřím že nějak vyjedeme z kolejí, normálně pojedeme dál. Zápas je to nejlepší co teď ihned potřebujeme!!!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 471 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1062 krát

Příspěvek od jimmypop »

in-spyder píše: 19 led 2024 00:45 Ale jo, to zdůvodnění, plus ten článek od Ryšavého, asi to z ní uvěřitelně. Nečekejme, že reakce z druhé strany, pokud přijde, bude souhlasná, to určitě nebude. Minimálně aureola VV se trochu bortí tedy. Možná přidám ještě jeden pohled. Možná opravdu byl Dědek ten poslední, který VV věřil a chtěl ho, právě pro jeho auru, erudici, odbornost. A možná opravdu hráči jsou profesionálové a výkony na ledě odváděli, tak jak měli. Trošku ta současný situace na mne opravdu působí tak, že Dědek byl poslední, který tady VV chtěl držet. Bylo by to celkem racionální vysvětlení, i celkem racionální vysvětlení toho oznámení, tedy té první části. Veřejný "lynč" (nadneseně) je pak donutil napsat tu druhou část.

Marketing, tiskový mluvčí, ještě musí pracovat. Nevynášet chlouby na Xku o nastolování témat, protože nikdy nevíš, co Tě druhý den může postihnout. Věřím, že to i zde p. Mrowiec čte a vidí, že občas zůstat při zemi, neškodí, a podobné statistiky zveřejňovat spíše v přátelské atmosféře potenciálním partnerům, než osazenstvu na Xku. Afér a kontroverzí máme dost, tak bychom se mohli spíše držet při zemi, pokračovat v dobře nastolené práci v této oblasti a zbytečně se nechlubit, nebo maximálně se chlubit při jednání s majitelem o výši svého platu.
bych to marketingově využil, jak vypráví pan Mroviec, a dnes vysílal z Varů živě na každým větším náměstí. Za velkoplošnejma obrazovkama bannery D+D a ona se ta sezóna zaplatí ein zwei :)
Georgre
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Příspěvek od Georgre »

Vyjádřím se tedy i já....

Cos i budeme povídat, už před podpisem to byl risk nebo zisk...PD musel vědět, jaký pan Varaďa, že to každému nevoní bylo jasné....ale budiž....čas ukáže jaké to bylo rozhodnutí, asi to jinak nešlo...ale hodit vše na trenéra to se mi nelíbí, zase chápu, že jde o velké peníze a muselo se to takhle napsat...jak to bylo ví asi jen aktéři toho co se dělo, ale trenér je jednou trenér a hráči by ho měli poslouchat...a ne si hrát na primadony, že chudáček trenér mě sjede atd....všichni víme jaký pan Varaďa je....atd....ego Heřman, PD a Varaďa, to nejde dohromady, bohužel se to ukázalo....když se na to kouknu očima fanouška, třeba nám to může pomoci, už nejsme favorit na titul, to bude teď Sparta...ale PD by si měl uvědomit, že za rok vyhodil dva nejlepší trenéry v republice, nevím nelíbí se mi to, pana Varaďu sem si oblíbil, stejně jako pana Rulíka. U pana Rulíka to dopadlo dobře, je tam kde jsme ho chtěli....ale když vyhazuju trenéra mám mít krok B....při vší úctě k panu Zadinovi, byl hlavní trenér? Nebyl...byl jen asistent a to je sakra rozdíl....přesto dejme mu šanci, ale nevěřím, že tento trenér nás může dotáhnout k titulu, ale třeba se mýlím, přesto mu fandím....na druhou stranu na trrhu nevidím trenéra kvalit, který by teď mohl nastoupit do rozjetého vlaku, možná pan Augusta...uvidíme, co to ukáže....je to těžký krok, věřil jsem, že tu nastolíme dynastii, jsem trošku zklamaný....ale jak řekl PD život jde dál...chleba levnější nebude....je dobře, že je dneska zápas, nebude se tím třeba tak kabina trápit....

Na konec, držím Vám palce pane Zadino, ať ukážete, že jste se od pana Varadi něco naučil....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre

Příspěvek od Georgre »

Ampersand píše: 18 led 2024 18:37 Jestli mu vyplatí plne odstupne (měl smlouvu na 5 let, že jo), tak to bude asi největší raketa v dějinách extraligy.
Nezapomněl jsi na 10 letou smlouvu Vládi?
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
digitalmouse
Administrátor
Dal "To se mi líbí": 353 krát
Obdržel "To se mi líbí": 579 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od digitalmouse »

Jedna věc je kritika, druhá věc urážky a zesměšňování. To druhý je hrubě za čárou a to úplně všude.
Obrázek Za Dynamo!
Georgre

Příspěvek od Georgre »

FOGLIK píše: 18 led 2024 20:37 JJ měl jsem ho moc rád. Už i jako Oto Šlus. Finanční kontrolor z Comebacku.
V lajně byl super...je ho škoda, měl jsem ho fakt rád....
Borek
Dal "To se mi líbí": 276 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Příspěvek od Borek »

1) VV má vždycky pravdu
2) Když ji nemá, platí bod č. 1

Kolik z nás touží dělat s někým (natožpak pod někým) takovým?

Sice úplně nepobírám ten styl a načasování, ale tomu kroku rozumím a našim klukům dál věřím. Nikdo není víc než tým, ani trenér.
WalkingDude
Dal "To se mi líbí": 106 krát
Obdržel "To se mi líbí": 791 krát

Příspěvek od WalkingDude »

Sem procitnul vsechny mozny diskuze a jede se tam unisono, ze dobre nam tak, Dedek je debil, hraci curaci co se jim nesmi nic rict a nechtej makat. Medialne prohra. Cely to prohlaseni je divny od zacatku do konce. Spis jen souhrn proc nebudeme chtit platit penale.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
WalkingDude

Jsem jedinej kdo nechape Petra Sykoru na lavicce? Je on skutecne prinos ve smyslu coachingu? Nebo jen zaplata nasranym lidem postavit tam dalsi legendu jako sveho casu Salfu do funkce? Uz to jednou delal, imo musi byt uzasny skill coach (strela, odraz, rychlost, cteni hry pro utocnika) ale tohle je taky divny. Hromosvod pro ty kluky v tyhle situaci muze byt i bez asistenta.
Danik23
Dal "To se mi líbí": 242 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Příspěvek od Danik23 »

stará hokejka píše: 18 led 2024 23:54 A ty víš, jestli to tvýma slovama nastavoval, nebo nenastavoval?
Ne, ale ty urcite ano, ja jen nekonzumuju za kazdou cenu kazde vysvetleni klubu pripadne vsech moznych insideru a snazim si na vec udelat svuj nazor, ale ty jsi v ty kabine byl pravidelne na klubu take tak dozajista vis ze VV byl pravdepodobne dle prohlaseni klubu psychopat a my jedem zpet ve starych kolejich - herman samohul a stab trenerskych legend, ne me se tohle prilis nelibi ale je to muj problem..
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Nadáváme na Zadinu. Že bude hlavní trenér. OK. Ale myslíte, že by bylo lepší, aby teď dva měsíce před play-off přišel nový trenér s novým realizačním týmem? Ten tým se od začátku sezony učil nějaký systém a teď by přišel někdo jiný a zase to celý překopal a začal týmu vštěpovat úplně něco jiného. To už je asi lepší, že tam nechali toho Zadinu s Krátoškou. Uvidíme... buď vyhrajeme titul nebo to bude průser...
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
PetrS
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 74 krát

Příspěvek od PetrS »

WalkingDude píše: 19 led 2024 06:55 Jsem jedinej kdo nechape Petra Sykoru na lavicce? Je on skutecne prinos ve smyslu coachingu? Nebo jen zaplata nasranym lidem postavit tam dalsi legendu jako sveho casu Salfu do funkce? Uz to jednou delal, imo musi byt uzasny skill coach (strela, odraz, rychlost, cteni hry pro utocnika) ale tohle je taky divny. Hromosvod pro ty kluky v tyhle situaci muze byt i bez asistenta.
Imho, radši bych tam viděl Rolase
WalkingDude

Dynamík Jistič píše: 19 led 2024 07:09 Nadáváme na Zadinu. Že bude hlavní trenér. OK. Ale myslíte, že by bylo lepší, aby teď dva měsíce před play-off přišel nový trenér s novým realizačním týmem? Ten tým se od začátku sezony učil nějaký systém a teď by přišel někdo jiný a zase to celý překopal a začal týmu vštěpovat úplně něco jiného. To už je asi lepší, že tam nechali toho Zadinu s Krátoškou. Uvidíme... buď vyhrajeme titul nebo to bude průser...
Nemyslim, ze nekdo nadava na Zadinu. Ani pruser nebude.Co by byl pruser? Neudelat 4ku nebo vylitnout ve 1/4f? Myslim, ze ani jedno nehrozi. Ale dal to bude loterie a ted mame mnohem horsi los v osudi
WalkingDude

PetrS píše: 19 led 2024 07:22 Imho, radši bych tam viděl Rolase
Stejny pripad. Navic kdo z kabiny ma vztah k temhle nasim legendam? Druhej utok.
stará hokejka

Danik23 píše: Ne, ale ty urcite ano, ja jen nekonzumuju za kazdou cenu kazde vysvetleni klubu pripadne vsech moznych insideru a snazim si na vec udelat svuj nazor, ale ty jsi v ty kabine byl pravidelne na klubu take tak dozajista vis ze VV byl pravdepodobne dle prohlaseni klubu psychopat a my jedem zpet ve starych kolejich - herman samohul a stab trenerskych legend, ne me se tohle prilis nelibi ale je to muj problem..
Já na rozdíl od tebe nedělám právě ty soudy, notobene na základě ničeho.
Odpovědět