Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Kula píše: 18 led 2024 21:06 Zase vítězí ne to kdo věří nýbrž ti co to zde málem poslali do pralesa! Zase je/ jsou nahoře! Kdyby měl takovej Zadina trochu charakteru tak tam stát nebude!
Takovejch mladej Zadinů prošly draftem rozhodně desítky, možná i stovky. Nechytil se. Tečka a pomaže zpátky do Evropy, a tam se začne teprve seznámí s realitou. Buď na to mít bude a nebo ne. Osobně jsem zvědav na jeho první angažmá. Pochybuji velmi, ale třeba ještě dostane na příští rok za mořem smlouvu. A pak se začne propadat i evropskými ligami. Třeba až do Erste ligy, což bych mu nepřál zároveň.
Ale dodám, že tek kluk mě vůbec v ničem neuchvátil. I vůči Kautovi, a o něm já se vyjadřuji s despektem.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Danik23 píše: 18 led 2024 21:09 No pobihal tam a na stridacku tyranizoval a zesmesnoval hrace a zamestnance klubu, az do 11 vecer, tusim psal na svem blogu...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pec92 píše: 18 led 2024 21:15 To si piš ten určitě řekne svojí verzi taky jsem na to zvědavý...
A která verze bude pravdivá, posoudíš jak?
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 18 led 2024 21:25 A která verze bude pravdivá, posoudíš jak?
Zepta se Hermana
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
zakt
Příspěvky: 36
Registrován: 10 zář 2020 11:32
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zakt »

Z tohohle je jen jedna cesta ven....
Vyhrát titul, za rok znovu a do třetice zase.
Vím, vlhký sen ... Ale letos by to chtělo, pak by se daná situace stala drobnou epizodou ...
Zakt

Dynamo forever
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Takještě jednou Král ani Zadina Varaďu nechtěli jen ze začátku Rulíka pak spolu
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Gumid píše: 18 led 2024 21:25 A která verze bude pravdivá, posoudíš jak?
To neposoudim a ani to možná nezjistíme ale rád si vyslechnu obě strany 🙂
🔴⚪
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Emil Havránek píše: 18 led 2024 21:21 Takovejch mladej Zadinů prošly draftem rozhodně desítky, možná i stovky. Nechytil se. Tečka a pomaže zpátky do Evropy, a tam se začne teprve seznámí s realitou. Buď na to mít bude a nebo ne. Osobně jsem zvědav na jeho první angažmá. Pochybuji velmi, ale třeba ještě dostane na příští rok za mořem smlouvu. A pak se začne propadat i evropskými ligami. Třeba až do Erste ligy, což bych mu nepřál zároveň.
Ale dodám, že tek kluk mě vůbec v ničem neuchvátil. I vůči Kautovi, a o něm já se vyjadřuji s despektem.
Psal jsem o Markovi
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Chtělo by to anketu, na koho se tu nadávalo více.

1. Kamion
2. Město
3. Dědek
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

WalkingDude píše: 18 led 2024 21:26 Zepta se Hermana
Na to ti můžu říct jediné když ti Heřman život ničí usměj se a vem ho tyčí 🙂
🔴⚪
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 18 led 2024 21:30 Chtělo by to anketu, na koho se tu nadávalo více.

1. Kamion
2. Město
3. Dědek
Imo SUVERENE Salfa :SAMOHUL:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

WalkingDude píše: 18 led 2024 21:31 Imo SUVERENE Salfa :SAMOHUL:
Samohul je mimo měřitelná kritéria.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Větší granát v hokejové extralize vybouchnout nemohl. Pardubice odehrály jeden z nejlepších zápasů v sezoně, porazily Spartu 2:1 v prodloužení. S posledním soupeřem se přetahují o špici tabulky a trenér Václav Varaďa dostal padáka. Podle všeho kouč ztratil kabinu a jen vygradoval problém, o kterém deník Sport a web iSport.cz referoval už na podzim. Pětiletá smlouva skončila v koši.

Za Václavem Varaďou jdou výsledky, má úspěchy. Vytvořil vítěznou dynastii v Třinci. Jeho velká práce, bez debat. Jenže je s ním taky složitější pořízení, což se v hokejovém prostředí ví.

Pokud máte výsledky, leccos přehlédnete. Ale podle informací deníku Sport a iSport.cz vše vygradovalo do fáze, že trenér musel v klubu skončit. Málokdo s ním chtěl dělat dál. Pravděpodobné je, že odchází dokonce i bez odstupného.

Důvodem by měla být situace z podzimu. Kouč totiž údajně dostal od klubu písemnou výtku. Důvod? Kdepak, s prací to nemělo nic společného. Varaďa se opravdu choval tak, jak sám tvrdil. Všechno naplno, hokej snídal, obědval i večeřel, někdy si přidával. Hlavním problémem bylo jeho chování. Z jednoho pohledu pracovitost, z druhého arogance. Záleží, odkud se díváte.

„Nedělal bych z toho vědu, jsou to normální věci,“ odvětil v listopadu na téma pnutí kolem kouče pro iSport.cz majitel klubu Petr Dědek. Snažil se navenek všechno tlumit, byť problém v Dynamu rostl.

Ale fakticky, jakkoliv to zní šíleně, od listopadu byl Varaďa jednou nohou z Pardubic. Protože výtka i znamená, že by přišel při případném konci o nárok na odstupné. Stačil jeden výrazný přešlap. Kritiku kouč nenesl tehdy zrovna nejlépe.

Co v Pardubicích tak vadilo? Nenajdete jednu věc, spíš má jít o souběh malých. Začít můžete odchodem videotrenéra Jana Koláře, který měl svoji práci radši zabalit, než aby se nechal v práci šikanovat.

Dráždilo, že kouč se rozhodoval často jinak, než sdělil vedení. Už na podzim vzbudily velké rozpaky jeho kroky typu, že proti rozjetému Litvínovu do branky vyslal Milana Kloučka a ne jedničku Romana Willa. Kloučka Litvínov rozstřílel a střídal. Opovrhoval přínosem Tomáše Vondráčka, kterého si Pardubice obstaraly jako svoje vysněné beranidlo.

Vlastně nedělal nic jiného, než se čekalo a než co dělal v Třinci. Václav Varaďa chtěl absolutní moc a vládu. Tečka. Možná jen ještě přidal. A Pardubice si vyhodnotily, že je lepší udělat výrazný krok teď, než čekat, až se proti němu výrazně postaví i hráči v šatně.

Kabinu popudily pokuty
Spekuluje se navíc, že na Spengler Cupu měli hráči od kouče dostat pokuty za to, že si byli sednout s rodinami. Nemělo se jednat o žádný tyjátr s alkoholem. Jen zkrátka na místě setrvali déle, než si kouč přál.

Zdá se, že o jeho konci bylo rozhodnuto už před zápasem v Praze. Pokud by se ve středu nehrálo se Spartou, patrně by skončil už po víkendovém utkání s Mladou Boleslaví. Podle několika zdrojů ztratil celou kabinu i všechny spolupracovníky, což registrovalo i vedení klubu.

Před týdnem při rozhovoru s Václavem Varaďou pro deník Sport a iSport.cz došlo i na jeho styl komunikace. „Stojím si za svým a jsem přesvědčený, že vím, co dělám. Mám rád ale diskuzi prakticky o všem, nevadí mi to,“ pověděl. A pokračoval: „Kolegové by vám mohli říct, že najdeme společnou řeč a nemám problém uznat, že jsem udělal něco špatně.“

Reakce kabiny v tu chvíli měla být, jestli se nejedná o aprílový žert. Tak hluboký byl příkop, který si kouč svým stylem práce v Pardubicích vykopal.

Varaďa byl koněm Petra Dědka, majitel na něj vsadil na jaře. Po vyřazení v semifinále propustil Radima Rulíka a vybral si právě volného Varaďu. „K dnešku jsme ukončili s Václavem Varaďou smlouvu. Život jde dál,“ vyťukal na sociální síť X majitel. Dál se vyjadřovat nechtěl.


Ale za koncem úspěšného českého kouče tentokrát neměly být žádné vnitřní pardubické války, jak tomu třeba bývalo v minulosti. Varaďa svým stylem práce ve výsledku spíš nakonec všechny spojil. Jen proti sobě.

Nastíněnou verzi dokonale dokumentuje fakt, že nejde o odvolání realizačního týmu. Z Marka Zadiny se stal hlavní trenér, Aleš Krátoška pokračuje jako asistent. Oba přitom byli nejbližší Varaďovi spolupracovníci. Nebo měli být. Ve výsledku kouč odstřihl i je. Na žádosti deníku Sport o rozhovor Varaďa nereagoval.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Nakonec jsem zažil horší rozchod nejen s trenérem/trenérama, ale vždy mu/jim bylo poděkováno za odvedenou práci!
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

Pec92 píše: 18 led 2024 21:28 To neposoudim a ani to možná nezjistíme ale rád si vyslechnu obě strany 🙂
Mám to stejně, rád si přečtu co na to Varaďa a kam až tohle dojde.
Každopádně se nám zase mění trenér, máme tu takový Pardubický orloj, kde se vždy po čase objeví nová postavička trenera, někteří se objevují častěji.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

WalkingDude píše: 18 led 2024 21:35 Větší granát v hokejové extralize vybouchnout nemohl. Pardubice odehrály jeden z nejlepších zápasů v sezoně, porazily Spartu 2:1 v prodloužení. S posledním soupeřem se přetahují o špici tabulky a trenér Václav Varaďa dostal padáka. Podle všeho kouč ztratil kabinu a jen vygradoval problém, o kterém deník Sport a web iSport.cz referoval už na podzim. Pětiletá smlouva skončila v koši.

Za Václavem Varaďou jdou výsledky, má úspěchy. Vytvořil vítěznou dynastii v Třinci. Jeho velká práce, bez debat. Jenže je s ním taky složitější pořízení, což se v hokejovém prostředí ví.

Pokud máte výsledky, leccos přehlédnete. Ale podle informací deníku Sport a iSport.cz vše vygradovalo do fáze, že trenér musel v klubu skončit. Málokdo s ním chtěl dělat dál. Pravděpodobné je, že odchází dokonce i bez odstupného.

Důvodem by měla být situace z podzimu. Kouč totiž údajně dostal od klubu písemnou výtku. Důvod? Kdepak, s prací to nemělo nic společného. Varaďa se opravdu choval tak, jak sám tvrdil. Všechno naplno, hokej snídal, obědval i večeřel, někdy si přidával. Hlavním problémem bylo jeho chování. Z jednoho pohledu pracovitost, z druhého arogance. Záleží, odkud se díváte.

„Nedělal bych z toho vědu, jsou to normální věci,“ odvětil v listopadu na téma pnutí kolem kouče pro iSport.cz majitel klubu Petr Dědek. Snažil se navenek všechno tlumit, byť problém v Dynamu rostl.

Ale fakticky, jakkoliv to zní šíleně, od listopadu byl Varaďa jednou nohou z Pardubic. Protože výtka i znamená, že by přišel při případném konci o nárok na odstupné. Stačil jeden výrazný přešlap. Kritiku kouč nenesl tehdy zrovna nejlépe.

Co v Pardubicích tak vadilo? Nenajdete jednu věc, spíš má jít o souběh malých. Začít můžete odchodem videotrenéra Jana Koláře, který měl svoji práci radši zabalit, než aby se nechal v práci šikanovat.

Dráždilo, že kouč se rozhodoval často jinak, než sdělil vedení. Už na podzim vzbudily velké rozpaky jeho kroky typu, že proti rozjetému Litvínovu do branky vyslal Milana Kloučka a ne jedničku Romana Willa. Kloučka Litvínov rozstřílel a střídal. Opovrhoval přínosem Tomáše Vondráčka, kterého si Pardubice obstaraly jako svoje vysněné beranidlo.

Vlastně nedělal nic jiného, než se čekalo a než co dělal v Třinci. Václav Varaďa chtěl absolutní moc a vládu. Tečka. Možná jen ještě přidal. A Pardubice si vyhodnotily, že je lepší udělat výrazný krok teď, než čekat, až se proti němu výrazně postaví i hráči v šatně.

Kabinu popudily pokuty
Spekuluje se navíc, že na Spengler Cupu měli hráči od kouče dostat pokuty za to, že si byli sednout s rodinami. Nemělo se jednat o žádný tyjátr s alkoholem. Jen zkrátka na místě setrvali déle, než si kouč přál.

Zdá se, že o jeho konci bylo rozhodnuto už před zápasem v Praze. Pokud by se ve středu nehrálo se Spartou, patrně by skončil už po víkendovém utkání s Mladou Boleslaví. Podle několika zdrojů ztratil celou kabinu i všechny spolupracovníky, což registrovalo i vedení klubu.

Před týdnem při rozhovoru s Václavem Varaďou pro deník Sport a iSport.cz došlo i na jeho styl komunikace. „Stojím si za svým a jsem přesvědčený, že vím, co dělám. Mám rád ale diskuzi prakticky o všem, nevadí mi to,“ pověděl. A pokračoval: „Kolegové by vám mohli říct, že najdeme společnou řeč a nemám problém uznat, že jsem udělal něco špatně.“

Reakce kabiny v tu chvíli měla být, jestli se nejedná o aprílový žert. Tak hluboký byl příkop, který si kouč svým stylem práce v Pardubicích vykopal.

Varaďa byl koněm Petra Dědka, majitel na něj vsadil na jaře. Po vyřazení v semifinále propustil Radima Rulíka a vybral si právě volného Varaďu. „K dnešku jsme ukončili s Václavem Varaďou smlouvu. Život jde dál,“ vyťukal na sociální síť X majitel. Dál se vyjadřovat nechtěl.


Ale za koncem úspěšného českého kouče tentokrát neměly být žádné vnitřní pardubické války, jak tomu třeba bývalo v minulosti. Varaďa svým stylem práce ve výsledku spíš nakonec všechny spojil. Jen proti sobě.

Nastíněnou verzi dokonale dokumentuje fakt, že nejde o odvolání realizačního týmu. Z Marka Zadiny se stal hlavní trenér, Aleš Krátoška pokračuje jako asistent. Oba přitom byli nejbližší Varaďovi spolupracovníci. Nebo měli být. Ve výsledku kouč odstřihl i je. Na žádosti deníku Sport o rozhovor Varaďa nereagoval.
Hmmm zas to kulhá za tu dobu bych měl plán B a nového trenéra a ne záplatu!
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Kula píše: 18 led 2024 21:45 Hmmm zas to kulhá za tu dobu bych měl plán B a nového trenéra a ne záplatu!
Doporučuju si koupit klub a pak všem ukázat, jak se to dělá správně :)
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Kdy naposledy se stal v českém hokejovém rybníčku takový BOOM? Vsichni píšou jak to vlastně bylo atd. Novináři se předhání kdo napíše poutavější článek... Tohle umíme dobře
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

jimmypop píše: 18 led 2024 18:51 Dobrá, ale pokud jsou tu hráč, kteří nějaké zápasy vypouštěli, tak tady nemaj co delat stejne jak VV
Loni hráči Sralty odstřelili Pateru a byly za kašpary. Taky tam měli komičku nánu Báru.. Dnes už se o tom pomalu ani neví. I tohle časem vyšumí.
Rozhodně si ale nemyslím, že by hráči záměrně vypouštěli zápasy. Loni Sralta po Spengleru s těmi výkony na tom byla hůře než my... Pořád bych tam viděl tu únavu.. A tady u Varadi -spíš jim(hráčům) nepřišel vhodnej jeho model hraní. Tady se odjakživa hrálo jinak.

Nikdo z nás přece přesně neví co přesně se v kabině dělo, nebo jste tam někdo byl? Ale v pohodě, tady diskutujeme věcně a inteligentně. Co mě na tomhle fakt vytačí je fakt, že na jiných diskuzích se jedou tak nesmyslný šílennosti poškozující náš klub, až mám chuť někoho seřezat!!! Hlavně že Vitáskovo kokainové dobrodružství a celý ten soud okolo Mrchova se nechává vyhnít. A na Prahu se taky nesahá jak vidno.

Všechny ty slova novinářů a rádoby odborníků, které nás v každě větě musí urážet. viz. ta zmiňovaná tlupa, oni jsou tým, my prý tlupa, k nim se na stadion vejde... k nám vleze...oni velkoměsto s vybraným chováním, my vesnice(vesnici si fakt představuji jinak) tyhle každodenní hovna mě docela serou. Tak abyste věděli prážáci, u vás máte největší podíl bezďáků, narkomanů, vrahů, násilníků, zloděju a potížistů, a zkuste si tvrdit něco jinýho...

Odvolání přišlo v téhle době, když se spartani sami svými vyjádřeními ke včerejšku stávali čím dál víc trapnými a ubrečenými..
Napadlo mě jak po posledním titulu téměř okamžitě Šmidberský vyhodil Kusýho...Ale tohle je přeci jenom něco jiného.. Hráčům i klubu věřím dál. Vůbec bych nesrovnával pana Dědka se Šmidberským. Ten přišel do hráčsky zajištěného klubu.. Peníze sháněl Zbyněk. Možná skončil v tzv. plusové nule.
To není případ pana Dědka. Mělo by tady teď mělo znova zaznít, že uvolnil peníze už na Michala Vondrku, klub byl města a nevědělo se jak to dopadne. Ne určitě mu nemůžu nic vyčítat, jak by to vypadalo bez něho? Moji důvěru pořád má. Věřím, že titul uděláme i tak.
S čím souhlasím je angažování Varadi na 5 let dopředu. To je nesmysl. Ale možná to byla jeho podmínka, bez toho by sem Varaďa nešel. Já jsem velmi zvědav kromě toho jak si s touto situací poradíme i na to, jak si poradí Varaďa do budoucna. Aby nežil další 2-3 roky jen z Dědkova odstupného..On asi musí jít trénovat do zahraničí. Asi Švýcarsko atd... myslím že v ELH se teď nenajde tým, který by se rozhodl ho angažovat..uvidíme..

Vysvětlení se časem dočkáme určitě..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Nekoupíme pro VV nějaký klub? Třeba Třebechovice, tam by mohl dělat na rolbě, v bufetu i uklízečku. A do 2 let tu máme 2 třaskavé utkání Pce, Mountfield vs Třebechovice. A to nemyslim jako urážku VV, ale spíše velkou poklonu. Mám rád lidi co jsou maximalisti, byť život s nimi není med. Tak nějak táhnou svět kupředu. Tesla, Amazon...
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Pokud je pravda co se všude píše, že Varaďu odstřelila kabina, tak doufám že se teď ty hvězdy pořádně kousnou a budou makat.
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Jirka. píše: 18 led 2024 21:57 Loni hráči Sralty odstřelili Pateru a byly za kašpary. Taky tam měli komičku nánu Báru.. Dnes už se o tom pomalu ani neví. I tohle časem vyšumí.
Rozhodně si ale nemyslím, že by hráči záměrně vypouštěli zápasy. Loni Sralta po Spengleru s těmi výkony na tom byla hůře než my... Pořád bych tam viděl tu únavu.. A tady u Varadi -spíš jim(hráčům) nepřišel vhodnej jeho model hraní. Tady se odjakživa hrálo jinak.

Nikdo z nás přece přesně neví co přesně se v kabině dělo, nebo jste tam někdo byl? Ale v pohodě, tady diskutujeme věcně a inteligentně. Co mě na tomhle fakt vytačí je fakt, že na jiných diskuzích se jedou tak nesmyslný šílennosti poškozující náš klub, až mám chuť někoho seřezat!!! Hlavně že Vitáskovo kokainové dobrodružství a celý ten soud okolo Mrchova se nechává vyhnít. A na Prahu se taky nesahá jak vidno.

Všechny ty slova novinářů a rádoby odborníků, které nás v každě větě musí urážet. viz. ta zmiňovaná tlupa, oni jsou tým, my prý tlupa, k nim se na stadion vejde... k nám vleze...oni velkoměsto s vybraným chováním, my vesnice(vesnici si fakt představuji jinak) tyhle každodenní hovna mě docela serou. Tak abyste věděli prážáci, u vás máte největší podíl bezďáků, narkomanů, vrahů, násilníků, zloděju a potížistů, a zkuste si tvrdit něco jinýho...

Odvolání přišlo v téhle době, když se spartani sami svými vyjádřeními ke včerejšku stávali čím dál víc trapnými a ubrečenými..
Napadlo mě jak po posledním titulu téměř okamžitě Šmidberský vyhodil Kusýho...Ale tohle je přeci jenom něco jiného.. Hráčům i klubu věřím dál. Vůbec bych nesrovnával pana Dědka se Šmidberským. Ten přišel do hráčsky zajištěného klubu.. Peníze sháněl Zbyněk. Možná skončil v tzv. plusové nule.
To není případ pana Dědka. Mělo by tady teď mělo znova zaznít, že uvolnil peníze už na Michala Vondrku, klub byl města a nevědělo se jak to dopadne. Ne určitě mu nemůžu nic vyčítat, jak by to vypadalo bez něho? Moji důvěru pořád má. Věřím, že titul uděláme i tak.
S čím souhlasím je angažování Varadi na 5 let dopředu. To je nesmysl. Ale možná to byla jeho podmínka, bez toho by sem Varaďa nešel. Já jsem velmi zvědav kromě toho jak si s touto situací poradíme i na to, jak si poradí Varaďa do budoucna. Aby nežil další 2-3 roky jen z Dědkova odstupného..On asi musí jít trénovat do zahraničí. Asi Švýcarsko atd... myslím že v ELH se teď nenajde tým, který by se rozhodl ho angažovat..uvidíme..

Vysvětlení se časem dočkáme určitě..
Ta aféra s Vitáskem mě sere snad uplně nejvíc. Jak je možný, že u nás se o Mandátovi mluví ještě teď a furt si to vyžírá od imbecilů, ale o Vitáskovi člověk sotva slyšel?! Neskutečná komedie.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jirka. píše: 18 led 2024 21:57 Loni hráči Sralty odstřelili Pateru a byly za kašpary. Taky tam měli komičku nánu Báru.. Dnes už se o tom pomalu ani neví. I tohle časem vyšumí.
Rozhodně si ale nemyslím, že by hráči záměrně vypouštěli zápasy. Loni Sralta po Spengleru s těmi výkony na tom byla hůře než my... Pořád bych tam viděl tu únavu.. A tady u Varadi -spíš jim(hráčům) nepřišel vhodnej jeho model hraní. Tady se odjakživa hrálo jinak.

Nikdo z nás přece přesně neví co přesně se v kabině dělo, nebo jste tam někdo byl? Ale v pohodě, tady diskutujeme věcně a inteligentně. Co mě na tomhle fakt vytačí je fakt, že na jiných diskuzích se jedou tak nesmyslný šílennosti poškozující náš klub, až mám chuť někoho seřezat!!! Hlavně že Vitáskovo kokainové dobrodružství a celý ten soud okolo Mrchova se nechává vyhnít. A na Prahu se taky nesahá jak vidno.

Všechny ty slova novinářů a rádoby odborníků, které nás v každě větě musí urážet. viz. ta zmiňovaná tlupa, oni jsou tým, my prý tlupa, k nim se na stadion vejde... k nám vleze...oni velkoměsto s vybraným chováním, my vesnice(vesnici si fakt představuji jinak) tyhle každodenní hovna mě docela serou. Tak abyste věděli prážáci, u vás máte největší podíl bezďáků, narkomanů, vrahů, násilníků, zloděju a potížistů, a zkuste si tvrdit něco jinýho...

Odvolání přišlo v téhle době, když se spartani sami svými vyjádřeními ke včerejšku stávali čím dál víc trapnými a ubrečenými..
Napadlo mě jak po posledním titulu téměř okamžitě Šmidberský vyhodil Kusýho...Ale tohle je přeci jenom něco jiného.. Hráčům i klubu věřím dál. Vůbec bych nesrovnával pana Dědka se Šmidberským. Ten přišel do hráčsky zajištěného klubu.. Peníze sháněl Zbyněk. Možná skončil v tzv. plusové nule.
To není případ pana Dědka. Mělo by tady teď mělo znova zaznít, že uvolnil peníze už na Michala Vondrku, klub byl města a nevědělo se jak to dopadne. Ne určitě mu nemůžu nic vyčítat, jak by to vypadalo bez něho? Moji důvěru pořád má. Věřím, že titul uděláme i tak.
S čím souhlasím je angažování Varadi na 5 let dopředu. To je nesmysl. Ale možná to byla jeho podmínka, bez toho by sem Varaďa nešel. Já jsem velmi zvědav kromě toho jak si s touto situací poradíme i na to, jak si poradí Varaďa do budoucna. Aby nežil další 2-3 roky jen z Dědkova odstupného..On asi musí jít trénovat do zahraničí. Asi Švýcarsko atd... myslím že v ELH se teď nenajde tým, který by se rozhodl ho angažovat..uvidíme..

Vysvětlení se časem dočkáme určitě..
Tak pokud je pravda, že opakovaně porušoval smlouvu, tak si o nějakém odstupném asi může nechat jen zdát..
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

in-spyder píše: 18 led 2024 20:08 Jen pro info z netu, na stránkách první verze byla z osobních důvodu, až pak se to prepsalo na současné vyjádření.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trošku kvůli histerii davu jsme si vynutili podrobnosti, o který Václav moc nestál.
Odpovědět