Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

mach píše: 18 led 2024 19:11 Mě na to nevadí konec VV ale to vyjádření přesně to dělá tyhle emoce kdyby klub napsal přesně důvody a oduvodnil to profesionalne tak je tu polovina postu a nejsou tyhle pitomé spekulace.
A on některý klub pere špinavé prádlo na veřejnosti?
(viz Liberec a Vitasek), (Horava ve Spartě ) , bobulaci atd. Každý se to snaží zahrát co nejvíc do autu, aby se minimalizovali škody....
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 855 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

WalkingDude píše: 18 led 2024 19:09 Me se dost obraz naseho "noveho" Dynama rozsypal jako domecek z karet. Je mi fuk titul, dulezitejsi je pro me videt, ze tahneme za jeden provaz a klub jen zdravy. Ted je videt ze neni. Majitel dela kroky jako kaspar a kabina asi neni taky v poradku. Je to v hajzlu.
:goodpost: :shifty:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1462
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

mach píše: 18 led 2024 19:11 Mě na to nevadí konec VV ale to vyjádření přesně to dělá tyhle emoce kdyby klub napsal přesně důvody a oduvodnil to profesionalne tak je tu polovina postu a nejsou tyhle pitomé spekulace.
Je to těžké, jednou se nadává, že klub se vyjadřuje zbytečně podrobně k nepříjemným kauzám a ostatním tak nabíjí na smeč a jindy se nadává, že se naopak nevyjadřuje podrobně a to okamžitě :))
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

stará hokejka píše: 18 led 2024 19:10 V čem prosím komedie? Ty máš jasno o tom kdo co nedodržel?
Mas pravdu, ne komedie ale parodie, ja nevim a nepisi o tom co kdo nedodrzel nebo dodrzel, ja pouze konstatuji, ze v pulce sezony vyhazujem trenera co tu mel nastavit fungovani klubu atd na 5 let dopredu, po vyhranem zapasu na sparte, 2 miste v tabulce prubeznem ovsem ano a po te co kvuli nemu byl odejit soucastny reprezentacni trener, tak me se to uplne nezda, ale jak rikam urcite to bylo dobre rozhodnuti…
VV jsem vcera se stabem potkal v hotelu Stages naproti hale v dobre nalade a v druznem hovoru s Augustou, chudak asi po zapase ho smich presel to jen takova off topic poznamka
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1462
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Orosená_desítka píše: 18 led 2024 18:49 Asi jsem jediný, ale mne to jako konec, katastrofa, nestestí neprijde - a to ani nevim duvod.
Ale nejak nechapu, proč našemu týmu prestat verit ze uspeje.. asi jsem zvlastni oproti jinym. Tym zustava, skoncil trener...
Nejsi jediný :) Dynamu věřím.
Cestu bídy s nouzí v chaosu známe už dost dobře. Nyní poznáváme řád a hojnost.
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Zitra dostanou Vary 6-8 fíků. O tom žádná. Půjde to na tiket.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Vitezí kdo věří.
Zítra pouštím přenos na O2 a v neděli na značkách na balkóně. Hůř už bylo ✌️
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

Nevim no, pokud opravdu ztratil VV kabinu, tak asi nebyla jina moznost. Kazdopadne se to dalo udelat 1000x elegantnejc nez jak to probehlo, takze akorat zase budeme za sasky, i kdyby nakrasne Zadina uhral 10 vyher z 10 zapasu. Jak uz tu dost prede mnou psalo, pockal bych se zavery nez to trosku sedne.
1950 - forever :whistle:
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Sali67 píše: 18 led 2024 19:25 Vitezí kdo věří.
Zítra pouštím přenos na O2 a v neděli na značkách na balkóně. Hůř už bylo ✌️
Přesně, vyhazovat trenéra ze druhého místa je lepší než vyhazovat trenéra z posledního místa.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Upřímně už od chvíle, kdy do toho majitel na jaře šel, jsem si tak nějak říkal, že je to buď a nebo. To jsem si naposledy říkal u comebacku Haška. Že podepisujeme trenéra, kterej nechce být jen trenér. Že si jde nekompromisně svou cestu, která vyvolává i konflikty.

Trochu mě překvapilo, jak relativně snadno to začalo fungovat. Teda navenek. Žádný velký zvykání, rovnou výhry. Nejsem naivní, vím, že nějaký pnutí muselo probíhat od první chvíle. Poprvý to tam navenek zahořelo s videokoučem. Dodnes oficiálně žádnýho nemáme.

Ale že to pak celý skončí ze dne na den, to teda šokující je.

Sám jsem zvědavej i na VV, co bude dál. V Třinci postupně rostl a rostl, až přerostl. My byli jeho první štace mimo řekněme domácí prostředí, ve kterým měl vazby. Tady začínal od nuly. Dopadlo to, jak dopadlo. Nabízí se i otázka, jak je se svým nekompromisním nastavením akceptovatelnej pro jakejkoli klub.
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Nešáhnou po VV Vítkovice?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

speedmetal píše: 18 led 2024 19:23 Zitra dostanou Vary 6-8 fíků. O tom žádná. Půjde to na tiket.
....a Koště hattrick :rock:
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 154
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

20240118_192620.jpg
cam22
Příspěvky: 96
Registrován: 04 led 2022 12:36
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 30 krát

Re: Hokej

Příspěvek od cam22 »

To chce Dědek po městě peníze na umoření dluhu??? A teď bude vyplácet Varaďu ze smlouvy ze svého???Nebo to je také vyšší moc a bude chtít další prachy po městě......
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 316 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Někteří by to prostě měli unést lépe.

Vzpomenete, jak dostává dlouhé roky naloženo Sparta, která sype roky těžký prachy do týmu a titul v nedohlednu. Kope do nich celá republika. Nikdo je nemá rád.
My jsme teď v podobné pozici, nás prostě nemůže mít nikdo v ELH rád, protože miliardy... prostě nemůže. Tak to těm škarohlídům dopřejte.
Spíš bych čekal od všech fans zde, protože tady jsou opravdu ti skuteční a zapálení fans, že to unesete a co pokladám za základ, neměl by se předem dehonestovat Záďa.

Snad se ten kluk po odborné stránce od VV něco naučil. Pokud se s VV nesklouzl na tom údajném nesouladu hráčů s VV, tak by tu snad nemusel hned dostat takovou nálož negativismu. Není čas na paniku. Dirigent je pryč. Nikdo neumřel, ani nikomu neupadla noha. Život jde dál.
Tesla
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

A co takhle Kari Jalonen...
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

WalkingDude píše: 18 led 2024 19:09 Me se dost obraz naseho "noveho" Dynama rozsypal jako domecek z karet. Je mi fuk titul, dulezitejsi je pro me videt, ze tahneme za jeden provaz a klub jen zdravy. Ted je videt ze neni. Majitel dela kroky jako kaspar a kabina asi neni taky v poradku. Je to v hajzlu.
Pod to se podepíšu. Jsem rád za vytažení klubu ze dna, ale nerad se budu koukat na to, jak jsme za naprostý šašky a amatéry. Ostatně když na to přijde, ona ta cesta dolů může být taky hodně, ale opravdu hodně rychlá, když jednomu "rupne v kouli".
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Pce_lukas píše: 18 led 2024 19:41 A co takhle Kari Jalonen...

:sick: :sick:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Po sezoně se bude hledat nový trenér ? Měl bych tip koho oslovit.... Hlavní trenér: Záruba , asistenti: Antoš, Hosták. :joy: :joy: :joy:
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pce_lukas píše: 18 led 2024 19:41 A co takhle Kari Jalonen...
To je úplně stejný styl
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

woe píše: 18 led 2024 19:38 Někteří by to prostě měli unést lépe.

Vzpomenete, jak dostává dlouhé roky naloženo Sparta, která sype roky těžký prachy do týmu a titul v nedohlednu. Kope do nich celá republika. Nikdo je nemá rád.
My jsme teď v podobné pozici, nás prostě nemůže mít nikdo v ELH rád, protože miliardy... prostě nemůže. Tak to těm škarohlídům dopřejte.
Spíš bych čekal od všech fans zde, protože tady jsou opravdu ti skuteční a zapálení fans, že to unesete a co pokladám za základ, neměl by se předem dehonestovat Záďa.

Snad se ten kluk po odborné stránce od VV něco naučil. Pokud se s VV nesklouzl na tom údajném nesouladu hráčů s VV, tak by tu snad nemusel hned dostat takovou nálož negativismu. Není čas na paniku. Dirigent je pryč. Nikdo neumřel, ani nikomu neupadla noha. Život jde dál.
Kolego woe, klobouček a podepisuju
Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 135
Registrován: 30 kvě 2017 10:12
Bydliště: náplava do Pardubic
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Eddie »

Pce_lukas píše: 18 led 2024 19:41 A co takhle Kari Jalonen...
Pytlak junior, Badoucek nebo Paja Pecivo 😂
THC Doufame Pardubice
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 607 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Trošku smutnější téma.

subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Autobusák píše: 18 led 2024 19:43 Po sezoně se bude hledat nový trenér ? Měl bych tip koho oslovit.... Hlavní trenér: Záruba , asistenti: Antoš, Hosták. :joy: :joy: :joy:
.. a co Koreis? :wave: :think: :think: :roll: :roll:
.... #zadynamo
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: 23 lis 2018 20:28
Dal "To se mi líbí": 169 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pavel »

Eddie píše: 18 led 2024 19:48 Pytlak junior, Badoucek nebo Paja Pecivo 😂
To je výběr 😆
Odpovědět