Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Fakt jedeme bomby, ty vole.

Že je Varaďa svýho druhu blázen, věděli i lidi, kteří nejsou insideři. Kvůli něčemu končil v Třinci, kvůli něčemu pak docela složitě hledal angažmá i přes svoje úspěchy.

Ale tohle všechno jsme na konci dubna museli vědět.

Každopádně to tak nějak znova rozdává karty.
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Se soudy bych počkal na ofiko vyjádření, ať se tady pak nemusí někteří jedinci omlouvat.
Třeba to bude nakonec krok k lepšímu. Zrovna nedávno jsme řešili s kolegou, že Pardubice bylo vždy útočný mužstvo a strategie bránění výsledku nám nikdy nešlo. Viz posledních pár zápasu. Jak tu někdo psal, nejlepší obrana je útok. Tak třeba se to teď změní a budeme dohrávat aktivně zápas, kdy vedeme. To mi tady dost chybělo.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Orosená_desítka píše: 18 led 2024 18:49 Asi jsem jediný, ale mne to jako konec, katastrofa, nestestí neprijde - a to ani nevim duvod.
Ale nejak nechapu, proč našemu týmu prestat verit ze uspeje.. asi jsem zvlastni oproti jinym. Tym zustava, skoncil trener...
Taky si nemyslím, že to na tým bude mít nějaký velký následky. Mně na tom nejvíc vadí, že se tady s velkou pompou VV představil. Bylo jasné, že kvůli němu skončil i Rulík. Nedělal jsem si iluze o dodržení celé smlouvy, ale že se nedojede ani jedna sezóna, to je prostě komedie a zase jsme za debily a mediálním hyenám jsme nabili na několik dalších týdnu dopředu...
Tesla a Devils
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 18 led 2024 18:57 pan Koreis ještě nepřinesl přesný detaily této šarády? Není možná
Ten se ještě koupe v Šampičku...
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Se aspoň může Vitáskovi a Liberci ulevit, vzali jsme jejich kokainový aféře vítr z plachet. Přece nemůžem nikomu dovolit, aby se o něm psalo víc než o nás!
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

stará hokejka píše: 18 led 2024 18:50 Možná by bylo lepší s těmi soudy počkat, až budeš vědět víc.
Ano ja se nebojim, ze to vsem bude urcite vecne vysvetleno a taky se nebojim, ze zde za chvili prevladne nazor, ze je moc dobre ze jsme toho Varadu hned z kraje vyhodili, docela komedie...
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Včera jsem si v O2 říkal, že se tý rudý chátře ta parodie na hockey town celkem povedla a zasmál jsem se a dnes........🙄🤪🤡
Naposledy upravil(a) Tesla102 dne 18 led 2024 19:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Tak už to tu schytali asi všichni, Dědek, hráči, Zadina, který ještě ani nezačal a všichni už vědí, že to bude všechno špatně.
Někteří byste se možná měli stydět. To zas bude omluv, až se bude vědět, co za tím je.
Mění se dirigent, ne orchestr.
Počkejte si alespoň do zítra, než zas někomu naložíte bez důvodu. Je to jen sport. Včera bouráte Prahu a dnes pošlete klub do prdele.

omg :snooty:
Tesla
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Gumid píše: 18 led 2024 18:59 Prozatím slídí. Neví, jako všichni.
:nene: Zenit zdá se, měl jasno dávno....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ještě zbývá angažovat Růžičku a máme to komplet.

frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

jimmypop píše: 18 led 2024 18:57 pan Koreis ještě nepřinesl přesný detaily této šarády? Není možná
ALLERT! :)
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Danik23 píše: 18 led 2024 19:04 Ano ja se nebojim, ze to vsem bude urcite vecne vysvetleno a taky se nebojim, ze zde za chvili prevladne nazor, ze je moc dobre ze jsme toho Varadu hned z kraje vyhodili, docela komedie...
Trošku mi to připomíná Okresní přebor. Bóžu Zenkla :)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

WalkingDude píše: 18 led 2024 18:45 Mohli jsme byt evropsky top klub. Ale majitel rekl ne...
Nebo taky časem naprosto rozložený klub..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

speedmetal píše: 18 led 2024 18:54 A nakonec proč to neříct. S tímto mančaftem udělám titul i já.
A budeš chtít byt po Varaďovi, nebo budeš koučovat na dálku přes homeoffice...? :-)
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Me se dost obraz naseho "noveho" Dynama rozsypal jako domecek z karet. Je mi fuk titul, dulezitejsi je pro me videt, ze tahneme za jeden provaz a klub jen zdravy. Ted je videt ze neni. Majitel dela kroky jako kaspar a kabina asi neni taky v poradku. Je to v hajzlu.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

konec VV je velká škoda nebudu , ale dělat závěry počkáma uvidím , ale je fakt ,že rozejít se s top trenérem slovy život jde dál je prostě nedůstojné a arogantní , ale jen tak trochu k zamyšlení pokud se hráčům nechtělo fárat pod VV co je donutí fárat pod novým trenérem ?
Naposledy upravil(a) snorry dne 18 led 2024 19:12, celkem upraveno 1 x.
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

místní pánbůh už se vyjádřil, tak to máme komplet
cam22
Příspěvky: 96
Registrován: 04 led 2022 12:36
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 30 krát

Re: Hokej

Příspěvek od cam22 »

woe píše: 18 led 2024 19:06 Tak už to tu schytali asi všichni, Dědek, hráči, Zadina, který ještě ani nezačal a všichni už vědí, že to bude všechno špatně.
Někteří byste se možná měli stydět. To zas bude omluv, až se bude vědět, co za tím je.
Mění se dirigent, ne orchestr.
Počkejte si alespoň do zítra, než zas někomu naložíte bez důvodu. Je to jen sport. Včera bouráte Prahu a dnes pošlete klub do prdele.

omg :snooty:
Nejchytřejší moralista promluvil.......
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Danik23 píše: 18 led 2024 19:04 Ano ja se nebojim, ze to vsem bude urcite vecne vysvetleno a taky se nebojim, ze zde za chvili prevladne nazor, ze je moc dobre ze jsme toho Varadu hned z kraje vyhodili, docela komedie...
V čem prosím komedie? Ty máš jasno o tom kdo co nedodržel?
Johny92
Příspěvky: 89
Registrován: 26 bře 2022 13:37
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Johny92 »

woe píše: 18 led 2024 19:06 Tak už to tu schytali asi všichni, Dědek, hráči, Zadina, který ještě ani nezačal a všichni už vědí, že to bude všechno špatně.
Někteří byste se možná měli stydět. To zas bude omluv, až se bude vědět, co za tím je.
Mění se dirigent, ne orchestr.
Počkejte si alespoň do zítra, než zas někomu naložíte bez důvodu. Je to jen sport. Včera bouráte Prahu a dnes pošlete klub do prdele.

omg :snooty:
Hezky popsáno!
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

woe píše: 18 led 2024 19:06 Tak už to tu schytali asi všichni, Dědek, hráči, Zadina, který ještě ani nezačal a všichni už vědí, že to bude všechno špatně.
Někteří byste se možná měli stydět. To zas bude omluv, až se bude vědět, co za tím je.
Mění se dirigent, ne orchestr.
Počkejte si alespoň do zítra, než zas někomu naložíte bez důvodu. Je to jen sport. Včera bouráte Prahu a dnes pošlete klub do prdele.

omg :snooty:
Mě na to nevadí konec VV ale to vyjádření přesně to dělá tyhle emoce kdyby klub napsal přesně důvody a oduvodnil to profesionalne tak je tu polovina postu a nejsou tyhle pitomé spekulace.
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Marku ať se daří! Držím palce
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dynamo-forever píše: 18 led 2024 19:01 Se soudy bych počkal na ofiko vyjádření, ať se tady pak nemusí někteří jedinci omlouvat.
Třeba to bude nakonec krok k lepšímu. Zrovna nedávno jsme řešili s kolegou, že Pardubice bylo vždy útočný mužstvo a strategie bránění výsledku nám nikdy nešlo. Viz posledních pár zápasu. Jak tu někdo psal, nejlepší obrana je útok. Tak třeba se to teď změní a budeme dohrávat aktivně zápas, kdy vedeme. To mi tady dost chybělo.

Sledovali jste s kolegou tým i minulou sezónu. Zhruba tak od ledna dál? :)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Mrovi má recht. V otevírání témat a nastolování agendy jsme aktuálně vážně bez konkurence...a dosah teď dokonce máme až do nejhlubší prdele..... :ruleta:
Johny92
Příspěvky: 89
Registrován: 26 bře 2022 13:37
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Johny92 »

WalkingDude píše: 18 led 2024 19:09 Me se dost obraz naseho "noveho" Dynama rozsypal jako domecek z karet. Je mi fuk titul, dulezitejsi je pro me videt, ze tahneme za jeden provaz a klub jen zdravy. Ted je videt ze neni. Majitel dela kroky jako kaspar a kabina asi neni taky v poradku. Je to v hajzlu.
Jenom poznatek. Kabina je v pořádku to mi věř!
Odpovědět