Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

stará hokejka píše: 18 led 2024 09:51 Jen polemizuju. Když je to ve chvíli, kdy s tou nohou hýbeš, tak ta intenzita stačí malá. Ne jako když je s tou nohou zapřený do ledu.
Taky jen polemizuju :)
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

WalkingDude píše:Tak jsem prolitnul ten spartanskej brekot na vsechno (pocet nasich fandu a jejich neurvale chovani v hlavnim meste a v hale, neodpiskany fauly nasich hokejek, nemoznost poradat tak obrovske vyjezdy Spartanu protoze na to nejsou haly). To proste nevymyslis. Doufam ze si s nima dame PO (a teda finale)
V případě finále bych se ale složil a nakoupil jim slepecké hole..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

Malý kousek z děkovačky pro budoucí generace Pardubáků.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 428
Registrován: 27 lis 2017 10:59

Re: Hokej

Příspěvek od Ondra »

Jen malá otázka? Co ten totálně ožralý Sparťan, kterého jsme Dynamo expressem přivezli do Pardubic?😂
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

acrylic píše: 18 led 2024 08:35 Tak nakonec zápas nedopadl podle předpovědi, co psal Pec92 a pan Kula, kde predikovali, že už po první třetině to bude 5:0 pro Spartu :).

Včera to bylo super, jak na ledě, tak v hledišti. Užil jsem si to. A teď znovu na značky a zítra do Varů. Trochu sešup v atraktivitě.
Joje to tak! A jestli umíš číst a nemáš zatmění tak víš proč! Ne? Tak proto,že bylo psáno že při výkonu jako ve zmíněném aktuálním zápasem! :grr:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Kula píše: 18 led 2024 10:15 Joje to tak! A jestli umíš číst a nemáš zatmění tak víš proč! Ne? Tak proto,že bylo psáno že při výkonu jako ve zmíněném aktuálním zápasem! :grr:
Samozřejmě, já zapomněl, že jsme všichni idioti a ty víš všechno nejlépe a nejvíc objektivně. Omlouvám se, pán velkomožný.
Tesla a Devils
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

acrylic píše: 18 led 2024 10:18 Samozřejmě, já zapomněl, že jsme všichni idioti a ty víš všechno nejlépe a nejvíc objektivně. Omlouvám se, pán velkomožný.
Ne jen je třeba fakta a pravdy!
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

"Kvůli pětizápasovému flastru téměř tři týdny polykal jen tréninkové dávky. Návrat do ostré akce? Obránce David Němeček skočil rovnýma nohama do hlavního hitu extraligových bojů. Sparta vs. Pardubice, dějství třetí. A podruhé v řadě s veselým koncem pro tlupu z východních Čech."
To je citace z úvodu článku na hokej cz. To vytučněne slovo mne nejdřív trochu zarazilo. Pak jsem se nad tím zamyslel a odplivl si nad úrovní redaktora. Buď ho použil úmyslně a je to zakomplexovaný blbec, nebo neumí česky a je to jen blbec. V obou případech je však smutné, že může psát do celoplošného média
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

stará hokejka píše: 18 led 2024 09:51 Jen polemizuju. Když je to ve chvíli, kdy s tou nohou hýbeš, tak ta intenzita stačí malá. Ne jako když je s tou nohou zapřený do ledu.
Tak jsem si to dal zpomaleně na velkou obrazovku z obou pohledů a máš recht. Takový jemný klepnuti ale v blbou chvili a pro Kempného dost fatální
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dizzy píše: 17 led 2024 18:50 JJ souhlas.

Každopádně chci aby Mandy tady pokračoval.....
za mě je to takovej o něco lepší A. Musil. Rozhodně rychlejší a agilnější. Ty první tři kroky Ády to je spíš zpětnej chod:)
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

stará hokejka píše: 18 led 2024 09:44 Tam byla právě na tu levou nohu Kempného z vrchu do kolena sekyra od Mandáta, domnívám se právě ve chvíli, kdy s ní chtěl (potřeboval) udělat pohyb.
Asi maš pravdu ,dotek tam byl.
Pecka
Příspěvky: 18
Registrován: 16 led 2024 20:30
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pecka »

Za mne nakonec palec nahoru pro rozhodci. Vicemene uklouzl sam, ale nejaky kontakt tam byl. 2 min. akceptovatelne, hlavne se spravne nenechali strhnout k 5 a do konce pod tlakem nasledku.

Ted aby se nezblaznila disciplikarka.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

dreamingfish píše: 18 led 2024 10:12 Malý kousek z děkovačky pro budoucí generace Pardubáků.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Celá tlupa(píší na hokej.cz) z Mělníka ve videu🫵🫵🫵👊👊👊
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

jimmypop píše: 18 led 2024 11:13 Tak jsem si to dal zpomaleně na velkou obrazovku z obou pohledů a máš recht. Takový jemný klepnuti ale v blbou chvili a pro Kempného dost fatální
Je pravda, že se to sešlo shodou okolností do jednoho okamžiku, to automatický, možná symbolický, klepnutí hokejkou do toho kolena z vrchu a nutnost (nebo zmatkování) pohybu levé nohy kvůli korekci směru a rychlosti Kempného.
Jako faul na další posuzování vyššího trestu to ale dle mého soudu určitě není.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tvl., to jsou články. Kdo to píše?

citace: "Tohle číslo je navíc nedostižné, neboť druhý největší stadion mají Pardubice, kde se vleze 10.194 diváků."

Leze leze, nedá pokoj, až tam vleze. Kdo to je? Debil v redakci.
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

jimmypop píše: 18 led 2024 11:22 za mě je to takovej o něco lepší A. Musil. Rozhodně rychlejší a agilnější. Ty první tři kroky Ády to je spíš zpětnej chod:)
Za Mandáta jsem rád, ale Vaše hodnocení Adama je mimo mísu
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

chudaci si zabrali nejvetsi halu v republice, ale jezdili jim tam divaci :(
1950 - forever :whistle:
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Nedal by to sem prosím někdo celé?
Předem děkuju

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... mladi.html
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

pepa píše: 18 led 2024 13:05 Tvl., to jsou články. Kdo to píše?

citace: "Tohle číslo je navíc nedostižné, neboť druhý největší stadion mají Pardubice, kde se vleze 10.194 diváků."

Leze leze, nedá pokoj, až tam vleze. Kdo to je? Debil v redakci.
Je to ruik. To snad ani nemá redakci. Sportovní obdoba Parlamentních listů. Konkrétně tenhle je wannabe novinář z Třince, kterýmu otevřeně fandí. Je dost aktivní na twitter/x, tam čerpá půlku svých mouder,
druhou půlku pak vytahuje z klasických médií. A samozřejmě hokeji jako každej druhej rozumí, respektive si to o sobě myslí.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Liboros píše: 18 led 2024 13:34 Nedal by to sem prosím někdo celé?
Předem děkuju

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... mladi.html
[/quote

Roky platí v hokejové extralize stejné pravidlo: nečekejte s podepisováním hráčů na novou sezonu. Jinak? Hrozí, že vám je někdo vyfoukne. Hodně bolí, když se zamýšlená posila vypaří. Tím pádem je zásadní myslet na další ročník už kolem Vánoc a jednat. Pravidlo, že s hráči pod smlouvou v jiném klubu nesmíte teď jednat, už neplatí. Stejně se obcházelo. Takže soupisku na novou sezonu pomalu nabíjí Třinec a Mountfield HK pravděpodobně sežene vysněnou jedničku. Uloví jackpot ze Slovenska?



V Pardubicích končí smlouvy několika hráčům, podpisy nových kontraktů zatím neoznámily s Davidem Ciencialou, Robertem Říčkou, Matejem Paulovičem, Adamem Musilem, Martinem Bučkem ani s Janem Kolářem. Dá se čekat, že Dynamo svůj kádr v létě okysličí. Zbožným přáním je návrat Tomáše Noska, který je momentálně zraněný. U něj je situace taková, že až kývne na návrat do Evropy, majitel klubu Petr Dědek mu otevře dveře. Nenechá ho jít v Česku jinam. Celkově by měl cílit ale na mladší hráče.

Anketa
Kdo vyhraje základní část extraligy?
Pardubice
Sparta
někdo jiný
Celkově 3712 hlasů
Jisté jsou nyní odchody. Dlouho se mluvilo o tom, že až přijde vhodná chvíle, David Cienciala se vrátí domů. Tahle fáze se podle všeho blíží. Po kreativním středním útočníkovi (křídlu) bažily i další extraligové kluby. „Ale Třinci se tady konkurovat nedá,“ řekl jeden z extraligových manažerů. Nejde jen o výši finanční nabídky, ale i o vztah ke klubu.

Cienciala by se měl vrátit do klubu, kde vyrostl a lze předpokládat, že dostane výraznější pozici, než kterou má teď v Pardubicích. Tam sice patři mezi útočníky, kteří se střídají v první formaci, ale hra se kolem něj netočí. V Třinci by měla.

Oceláři plánují ještě jeden návrat. Obránce Bohumil Jank za ně nastupoval v letech 2016-2018, kdy ještě naplno neuměl využívat svoji mohutnou figuru. V tom se hodně zlepšil, podle informací iSport.cz se nedomluvil na pokračování v Hradci, takže by ho měl ulovit Třinec. Na pozici drsňáka číslo jedna má zatím Richarda Nedomlela, kterému dál běží kontrakt, ale čekal se od něj větší přínos.

Novým přírůstkem do defenzivy Hradce by pak mohl být současný pardubický bek Martin Bučko, na kterého se měl Mountfield HK vyptávat. Účastník MS 2021 má solidní ofenzivní potenciál, který ale v Pardubicích nikdy neprodá naplno. Před hvězdy nad sebou se neprokouše a pro klub plní roli solidní náhrady. Není divu, že tady nechce zůstat věčně. Pokud by si rád znovu zahrál za Slovensko na velké akci, z pozice 7-9 beka v extralize by neměl nikdy šanci.

A když už je řeč o Slovensku...

Mountfield HK by si tady mohl obstarat svoji jedničku pro příští sezonu. „Bohužel situace v brankovišti není ideální a po trhu s hráči se stále rozhlížíme,“ nedávno napsal svým fanouškům generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

Finského brankáře Eetu Laurikainena nabízel na trejd už teď v rámci extraligy, nikdo se nechytil. Jana Lukáše si plánuje nechat. Ale je pravděpodobné, že už s rozhlížením skončil. Velmi blízko by mohla být dohoda se Stanislavem Škorvánkem, nejlepším brankářem slovenské extraligy. V Michalovcích chytil 15 gólů nad očekávání, září druhý rok po sobě. V minulém roce se dobře uvedl i na mistrovství světa, kde vychytal tři výhry ve čtyřech zápasech.

Brankáře na trhu vyhlíží i Liberec. Přál by si sehnat někoho zkušenějšího, prý sondoval situaci kolem Denise Godly ve Slovanu, bral by ho klidně rovnou. Ale návrat do extraligy se nekoná, klub z Bratislavy rezolutně řekl, že ne.

V zákulisí se hodně spekulovalo, že by měl být hotový příchod Roberta Říčky z Pardubic do Komety. Ale podle informací iSport.cz ještě nic definitivního není. Ale překvapilo by, kdyby čtyřiatřicetiletý útočník prodloužil v Pardubicích. Dynamo plánuje postupně omladit.

Co se týká Komety, Libor Zábranský by mohl zkusit naplánovat návraty svých bývalých beků. Údajně by se mělo uvažovat o Tomáši Bartejsovi nebo Michalu Gulašim. Zdá se, že uloví i Michala Postavu, jedenadvacetiletého vysokého brankáře, který září v Přerově.

Několik klubů z Česka se pak vyptává na Grahama Knotta, který momentálně hraje za Linec. Kanaďan měří 191 cm, je druhým nejproduktivnějším hráčem ICEHL (někdejší EBEL), ve 34 zápasech posbíral 46 bodů (19+27) a v roce 2015 ho draftovalo ve druhém kole Chicago.

Plzeň má v extralize pověst klubu, která nenabízí vysoké kontrakty. Ale zase dobře může sloužit jako organizace, ze které se můžete odrazit výš. Hodně intenzivně by se měla zajímat o kapitána ukrajinské reprezentace Igora Merežka. V ofenzivní slovenské extralize si drží průměr bodu na zápas, u pětadvacetiletého beka navíc upoutají parametry. Měří skoro dva metry, váží metrák. Patří mezi nejvýraznější postavy Spišské Nové Vsi a je nejproduktivnějším bekem soutěže.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

RYS k Dynamu nic co by tady nezaznělo. Nový info nemá.

Snad jedině to, že Řeka možná ještě není v Brně....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Fanoušci Sparty by chtěli kvůli nám omezit počet míst pro hosty, fandové MHK zase požadují platové stropy, aby Dědek nemohl platit kvalitní hráče. Já se bavím.. :-) :wave:
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »


Kvůli těm dvěma zápasům? :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Roky platí v hokejové extralize stejné pravidlo: nečekejte s podepisováním hráčů na novou sezonu. Jinak? Hrozí, že vám je někdo vyfoukne. Hodně bolí, když se zamýšlená posila vypaří. Tím pádem je zásadní myslet na další ročník už kolem Vánoc a jednat. Pravidlo, že s hráči pod smlouvou v jiném klubu nesmíte teď jednat, už neplatí. Stejně se obcházelo. Takže soupisku na novou sezonu pomalu nabíjí Třinec a Mountfield HK pravděpodobně sežene vysněnou jedničku. Uloví jackpot ze Slovenska?


V Pardubicích končí smlouvy několika hráčům, podpisy nových kontraktů zatím neoznámily s Davidem Ciencialou, Robertem Říčkou, Matejem Paulovičem, Adamem Musilem, Martinem Bučkem ani s Janem Kolářem. Dá se čekat, že Dynamo svůj kádr v létě okysličí. Zbožným přáním je návrat Tomáše Noska, který je momentálně zraněný. U něj je situace taková, že až kývne na návrat do Evropy, majitel klubu Petr Dědek mu otevře dveře. Nenechá ho jít v Česku jinam. Celkově by měl cílit ale na mladší hráče.

Jisté jsou nyní odchody. Dlouho se mluvilo o tom, že až přijde vhodná chvíle, David Cienciala se vrátí domů. Tahle fáze se podle všeho blíží. Po kreativním středním útočníkovi (křídlu) bažily i další extraligové kluby. „Ale Třinci se tady konkurovat nedá,“ řekl jeden z extraligových manažerů. Nejde jen o výši finanční nabídky, ale i o vztah ke klubu.

Cienciala by se měl vrátit do klubu, kde vyrostl a lze předpokládat, že dostane výraznější pozici, než kterou má teď v Pardubicích. Tam sice patři mezi útočníky, kteří se střídají v první formaci, ale hra se kolem něj netočí. V Třinci by měla.

Oceláři plánují ještě jeden návrat. Obránce Bohumil Jank za ně nastupoval v letech 2016-2018, kdy ještě naplno neuměl využívat svoji mohutnou figuru. V tom se hodně zlepšil, podle informací iSport.cz se nedomluvil na pokračování v Hradci, takže by ho měl ulovit Třinec. Na pozici drsňáka číslo jedna má zatím Richarda Nedomlela, kterému dál běží kontrakt, ale čekal se od něj větší přínos.

Novým přírůstkem do defenzivy Hradce by pak mohl být současný pardubický bek Martin Bučko, na kterého se měl Mountfield HK vyptávat. Účastník MS 2021 má solidní ofenzivní potenciál, který ale v Pardubicích nikdy neprodá naplno. Před hvězdy nad sebou se neprokouše a pro klub plní roli solidní náhrady. Není divu, že tady nechce zůstat věčně. Pokud by si rád znovu zahrál za Slovensko na velké akci, z pozice 7-9 beka v extralize by neměl nikdy šanci.

A když už je řeč o Slovensku...

Mountfield HK by si tady mohl obstarat svoji jedničku pro příští sezonu. „Bohužel situace v brankovišti není ideální a po trhu s hráči se stále rozhlížíme,“ nedávno napsal svým fanouškům generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

Finského brankáře Eetu Laurikainena nabízel na trejd už teď v rámci extraligy, nikdo se nechytil. Jana Lukáše si plánuje nechat. Ale je pravděpodobné, že už s rozhlížením skončil. Velmi blízko by mohla být dohoda se Stanislavem Škorvánkem, nejlepším brankářem slovenské extraligy. V Michalovcích chytil 15 gólů nad očekávání, září druhý rok po sobě. V minulém roce se dobře uvedl i na mistrovství světa, kde vychytal tři výhry ve čtyřech zápasech.

Brankáře na trhu vyhlíží i Liberec. Přál by si sehnat někoho zkušenějšího, prý sondoval situaci kolem Denise Godly ve Slovanu, bral by ho klidně rovnou. Ale návrat do extraligy se nekoná, klub z Bratislavy rezolutně řekl, že ne.

V zákulisí se hodně spekulovalo, že by měl být hotový příchod Roberta Říčky z Pardubic do Komety. Ale podle informací iSport.cz ještě nic definitivního není. Ale překvapilo by, kdyby čtyřiatřicetiletý útočník prodloužil v Pardubicích. Dynamo plánuje postupně omladit.

Co se týká Komety, Libor Zábranský by mohl zkusit naplánovat návraty svých bývalých beků. Údajně by se mělo uvažovat o Tomáši Bartejsovi nebo Michalu Gulašim. Zdá se, že uloví i Michala Postavu, jedenadvacetiletého vysokého brankáře, který září v Přerově.

Několik klubů z Česka se pak vyptává na Grahama Knotta, který momentálně hraje za Linec. Kanaďan měří 191 cm, je druhým nejproduktivnějším hráčem ICEHL (někdejší EBEL), ve 34 zápasech posbíral 46 bodů (19+27) a v roce 2015 ho draftovalo ve druhém kole Chicago.

Plzeň má v extralize pověst klubu, která nenabízí vysoké kontrakty. Ale zase dobře může sloužit jako organizace, ze které se můžete odrazit výš. Hodně intenzivně by se měla zajímat o kapitána ukrajinské reprezentace Igora Merežka. V ofenzivní slovenské extralize si drží průměr bodu na zápas, u pětadvacetiletého beka navíc upoutají parametry. Měří skoro dva metry, váží metrák. Patří mezi nejvýraznější postavy Spišské Nové Vsi a je nejproduktivnějším bekem soutěže.
Tesla a Devils
Odpovědět