Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

tau píše: 16 led 2024 12:31 K bobulářům: Nevěřím, že by brali vědomě. Možná jsem naivní, ale snad nikdo nemůže být takový blb, aby vědomě dopoval při playoff. Teda blb-jednotlivec se vždycky asi najde... Ale více blbů v jednom týmu, to snad ne...Prostě žrali nějaký doplňky, kde dopingová látka nebyla uvedena. To je ale neomlouvá. Měli jít za doktorem, nebo neměli podezřelý doplňky žrát. Jsou to profesionálové, mají mít zodpovědnost.
Věřím tomu, že nebyli jediní, kdo to tam žral. Vůbec bych se nedivil, když by v tom jela třeba polovina týmu. Tihle tři jen měli "smůlu", že je vybrala komise na test....
Za mě: Dvouletý trest pro hráče a odečtení bodů a pořádná pokuta pro klub...


Taky myslim ze hraci dostanou 2 roky. Zajimavejsi budou body pro klub. Furt si myslim ze je to MNOHEM zavaznejsi nez blba registracka Plzne nebo MB ktere dostaly v 2010 minus 19 resp. 22 bodu
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

WalkingDude píše: 16 led 2024 13:09 Taky myslim ze hraci dostanou 2 roky. Zajimavejsi budou body pro klub. Furt si myslim ze je to MNOHEM zavaznejsi nez blba registracka Plzne nebo MB ktere dostaly v 2010 minus 19 resp. 22 bodu
Určitě by to jako závažnější mělo být posouzeno. Pokud ten zdejší pasoud vynese nějaký osvobozující rozhodnutí, doufám, že antidopingové orgány to tak nenechají a odvolají se k nadnárodním orgánům. Protože jinak bychom se postavili dobrovolně na úroveň Ruska a jiných dopingových expertů.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

O vědomý užití dopingu tady nejde od první chvíle. Jde o posouzení míry nedbalosti a antidopingový řády jsou přísný i v ní.

Mě na celým případu zajímá jeden nebo dva detaily. A jestli se je podařilo nějak objasnit. Nedělejme si iluze, u soudů obžalovaní vždy říkají to, co jim pomůže nebo aspoň neuškodí. Že vzali doplněk, kterej na etiketě neměl uvedenou zakázanou látku, to víme. Ale tady si obžalovaní můžou pomoct tím, že nedbalost přenesou na svoje nadřízený a to je klubovej doktor. Tím ale přitížej klubu.

Jak se k hráčům přípravek dostal? Klub od začátku tvrdí
že si ho hráči sehnali sami. Jenže pokud hráči toto potvrdili a trvají na tom, že to neřekli klubovýmu doktorovi, tak se vystavují riziku vyššího trestu, protože neudělali všechno proto, aby měli krytý záda. Pokud řekli, že to s doktorem konzultovali, tak za a) klub usvědčí ze lži a 2) nějakou míru nedbalosti přenesou na klub.

A do toho je případný potrestání hráčů podle řádů WADA v tomhle případě spojený s trestem pro klub už od začátku. Je v tom přímá úměra (čím vyšší/nižší trest pro hráče, tím vyšší/nižší pro klub) nebo to může být určený mírou nedbalosti potom, co si hráči zachrání prdel tím, že ukážou na klubovýho doktora? Pak by vyšší trest měl dostat klub, protože hráčům užití přípravku odkejval.

Docela složitá situace a třeba se pletu, ale někdo ji prostě odsere.
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

tomaso25 píše: 16 led 2024 13:32 O vědomý užití dopingu tady nejde od první chvíle. Jde o posouzení míry nedbalosti a antidopingový řády jsou přísný i v ní.

Mě na celým případu zajímá jeden nebo dva detaily. A jestli se je podařilo nějak objasnit. Nedělejme si iluze, u soudů obžalovaní vždy říkají to, co jim pomůže nebo aspoň neuškodí. Že vzali doplněk, kterej na etiketě neměl uvedenou zakázanou látku, to víme. Ale tady si obžalovaní můžou pomoct tím, že nedbalost přenesou na svoje nadřízený a to je klubovej doktor. Tím ale přitížej klubu.

Jak se k hráčům přípravek dostal? Klub od začátku tvrdí
že si ho hráči sehnali sami. Jenže pokud hráči toto potvrdili a trvají na tom, že to neřekli klubovýmu doktorovi, tak se vystavují riziku vyššího trestu, protože neudělali všechno proto, aby měli krytý záda. Pokud řekli, že to s doktorem konzultovali, tak za a) klub usvědčí ze lži a 2) nějakou míru nedbalosti přenesou na klub.

A do toho je případný potrestání hráčů podle řádů WADA v tomhle případě spojený s trestem pro klub už od začátku. Je v tom přímá úměra (čím vyšší/nižší trest pro hráče, tím vyšší/nižší pro klub) nebo to může být určený mírou nedbalosti potom, co si hráči zachrání prdel tím, že ukážou na klubovýho doktora? Pak by vyšší trest měl dostat klub, protože hráčům užití přípravku odkejval.

Docela složitá situace a třeba se pletu, ale někdo ji prostě odsere.
Vědomé užití dopingu to klidně být mohlo. Když vím, že mám od klubového doktora různé doplňky (předpokládám) a sám si vědomě vezmu bez konzultace s ním jinou tyčinku, která má podezřele lepší účinky, asi to není úplně normální postup.
Ale třeba skutečně Šťovíček dokáže změnit celý dopingový systém, nechme se překvapit.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

dtaire píše: 16 led 2024 13:54 Vědomé užití dopingu to klidně být mohlo. Když vím, že mám od klubového doktora různé doplňky (předpokládám) a sám si vědomě vezmu bez konzultace s ním jinou tyčinku, která má podezřele lepší účinky, asi to není úplně normální postup.
Ale třeba skutečně Šťovíček dokáže změnit celý dopingový systém, nechme se překvapit.
Jo, mohlo, ale k tomu se ti nikdo dobrovolně nepřizná. To by byly čtyři roky a nazdar.

Zvenčí to vypadá, že strategie je zvolená jinak. Jistě tam byly konzultace mezi právníkem hráčů a klubu. Ale tam je právě to citlivý místo. Hráči nechtějí vyšší trest a klub z toho chce vyjít čistej, že o ničem nevěděl. To můžou být docela protichůdný záměry. Jak říkám, uvidíme, jestli ta trojice potvrdí, že si to vzala bez konzultace s klubový doktorem...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Moc hezký záběry. Zejména ty, kdy se před gólmanem motá pět hráčů a soupeřův obránce se na modrý chystá ke střele... Já jen že tady často "odborně a zasvěceně" hodnotíme brankáře, tak tady je malá ukázka jejich práce...

Edit: video je dostupné, stačí kliknout na "video on facebook"..

lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Asi nemá někdo lístek navíc což?
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Čus lidi výjimečně máme se ženou zítra volno pokud by jste měli dva lístky u sebe na prodej tak je koupim předem děkuji pokud se někdo najde 😊
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Chlapi, zkuste to jeste na FB ve fans skupinach. Urcite se nekdo nakde s listkem k prodeji.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše: 16 led 2024 17:42
Slováci s Ficem jsou další Maďaři s Orbánem.. Za pár let nás do týhle proputinovský bandy zatáhne i ten náš estébák...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

O panu Kučerovi se vypráví na x. hezký příběhy...

Ehm.jpg
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

tomaso25 píše: 16 led 2024 18:20 O panu Kučerovi se vypráví na x. hezký příběhy...
Ehm.jpg
To jsem ho tedy tipoval na větší nohy. :think:


Zítra

Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

lístek neděle Třinec. Pokud by někdo chtěl, můžu přenechat jeden lístek sektor 215 řada 12 místo 5. Za lístek bych poprosil třístovku. Pokud by se nenašel zájemce do zítřejšího večera, uvolním ho přes aplikaci k prodeji. Děkuji
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

tomaso25 píše: 16 led 2024 18:20 O panu Kučerovi se vypráví na x. hezký příběhy...


Ehm.jpg
To už je dlouho veřejné tajemství ne? :))))))
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tomaso25 píše: 16 led 2024 18:20 O panu Kučerovi se vypráví na x. hezký příběhy...


Ehm.jpg
Poprvé od založení města se objevují hlasy, že by tam každý teda žít nechtěl. :)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

lucas003 píše: 16 led 2024 18:51 To už je dlouho veřejné tajemství ne? :))))))
No mě to teda překvapilo 🤔.... ale corpus delicti jsem přes veškerou snahu nenašel 🤷😁😁
Rossignolek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2022 09:53
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rossignolek »

Pick píše: 16 led 2024 19:26 No mě to teda překvapilo 🤔.... ale corpus delicti jsem přes veškerou snahu nenašel 🤷😁😁
Je tam v komentářích. Nedoporučuji hledat.....
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Tak kam půjde Radim?

HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Že by za bráchou Tomášem?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Rossignolek píše: 16 led 2024 19:50 Je tam v komentářích. Nedoporučuji hledat.....
Ty nohy v prdeli, to není ono :nene:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

fido píše: 16 led 2024 20:09 Tak kam půjde Radim?

Půjde na waiver list. Když si ho do 24 hodin nevezme jiný klub, půjde na farmu za plat 375K dolarů...
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

nemá to někdo prosím celé?
Kuba11
Příspěvky: 35
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

petan12314 píše: 16 led 2024 20:46 nemá to někdo prosím celé?
Ještě se neplave směr play off. Tahle dráha je v extralize pořád schovaná, ale ve středu se pozornost upne do Prahy. Magnet kola nebo klidně hit měsíce! Sparta proti Pardubicím (18.30) je bitva dvou gigantů, dvou tabulkově ustřelených týmů soutěže. „Je to odměna i pro mě,“ přikývne i trenér Václav Varaďa. Chápe, že se od obou obrů čeká minimálně finále. Ale stejně dobře ví, že se třeba v Třinci při takových myšlenkách velmi dobře baví. A jdou přeleštit poháry...

Chtějí se lišit, přesto jsou hodně podobní. Pardubice se Spartou jsou dvě extraligová monstra, která si nepřejí nic jiného než titul. Mají hodně peněz, vlastní je mocné persony, úspěšní miliardáři. Každou sezonu se kluby snaží přijít s plánem, jak vyhrát titul. A nakonec je vypeče Třinec.

Nemají si co vyčítat. V minulé sezoně jim Oceláři ukončili sezonu oběma. Spartě ve čtvrtfinále, Pardubicím o jedno kolo dál. Třinec bere první flek od roku 2019 a nepůjčuje ho.

Teď Sparta s Pardubicemi praští do sebe. Naposledy v základní části v Praze, v největší tuzemské aréně. Příští setkání? Leda až... Pokud tabulka udrží svoji podobu, dřív než ve finále k repete dojít nemůže.

Anketa
Kdo vyhraje základní část extraligy?
Pardubice
Sparta
někdo jiný
Celkově 1528 hlasů
„Je to odměna i pro mě,“ přikývne pardubický kouč Václav Varaďa, v němž zápas budí výjimečné emoce. Extraliga je plná hvězd, válí v ní výjimeční hráči. Oba celky jich za poslední roky nakoupily balík. „Liga je silná a já vedu velmi dobrý tým. Ale stejně, základní část je základní část. Chleba se bude lámat ve fin...,“ zadrhne se na chvíli kouč Dynama. „Tedy v play off, to je pro každého finále celoroční práce,“ zpřesní svůj pohled.

Jen před ním zkuste nadhodit, jestli se na vyřazovací fázi klepe. Ožije. Ve tmavé místnosti si až říkáte, že mu z očí vyšlehl plamen. „Těším se, až začne. Hodně,“ vyhrkne. „Teď jen, abychom zůstali zdraví, aby kluci chytli chuť a my si šli za tím, co chceme,“ hlásí.

Do Pardubic pořád hustí svůj systém, svůj zodpovědný hokej. V možnostech jeho týmu rozhodně je, aby rozfoukal ofenzivní hurikán a třeba naposledy se pustil do přestřelky s Mladou Boleslaví. Kdepak, k ničemu podobnému nedošlo. Místo toho spíš pořád bifluje systém, ať ho jeho rota zvládne, až bude potřeba.

Zatím to není dokonalé. Ale vidíte, kam Varaďa s Dynamem míří. Nedaruje mu maximální volnost. Dře ho. Trvá na domluvených pravidlech.

Sparta pod Pavlem Grossem je podobná, taky nehraje nejživelnější hokej na světě. Kdyby bylo po jeho, asi by celý rok nehrábl do sestavy, vypadalo to, že co nastavil v přípravě, vydrží až do dubna.

Jenže jeho soupiska momentálně připomíná nemocnici někde na kraji města a trenér spíš MUDr. Sovu. Zatímco Varaďa si může do čtvrté formace nasadit Ciencialu, Musila a Říčku, Gross měl naposledy mimo osm lidí. Stav vystihuje situace kolem Stephena Harpera. Přišel, aby pomohl při velké marodce. Odehrál jeden zápas. Poranil si kotník. Skončil na marodce.

„Už minulý rok jsem si všímal, jak to mezi Spartou a Pardubicemi jiskří. Netrénoval jsem, jen jsem všechno pozoroval a vidíte tu nádhernou sportovní rivalitu,“ přikývl Varaďa. Však taky on byl už se Spartou domluvený. Dohoda ale padla, nakonec po něm sáhl pardubický majitel Petr Dědek.

„Tyhle dva týmy hrají skvělý hokej, mají silný kádr. Jeden má halu pro 17 tisíc fanoušků, druhý pro 10 tisíc. Ano, na první dobrou si řeknete, že to jsou dvě velké organizace, které by si zasloužily vrchol a hrát finále,“ uvědomuje si velikost obou organizací pardubický kouč.

A pak jedním dechem dodá: „Jenže tohle je na hokeji tak krásné. Do finále se může dostat kdokoliv, což přesně ukázal před rokem Třinec. Třeba zase vyleze nějaká Popelka, nikdy nevíte.“

On i Gross makají na tom, aby se nikdo takový neobjevil, aby nikdo nepřekvapil.

Lze pozorovat, jak se oba celky vyvíjejí. Třeba Roman Horák vzal na sebe pozici krále Sparty, který při všech možných absencích dává góly. Od Nového roku sedm tref v pěti zápasech. Že nejsme komplet? No a?

Jedná se sice o velmi malý vzorek, který možná jede na formě jednotlivých hráčů, ale Pardubice zase možná leští poklad. Lajna Kaut - Sedlák -Paulovič? Vidíte v ní dva překvapivé momenty. Za prvé, chybí v ní Tomáš Hyka , který většinou bývá pevně připoutaný k Sedlákovi. Hrají spolu už pět let, jsou na sebe zvyklí. A bez znalosti okolností způsobí šok Matej Paulovič.

Ten Matej Paulovič, který se na začátku sezony vlastně ani neměl vejít do sestavy? Ano, ten.

S Kautem a Sedlákem si dovedou pomoci, vyhovět si. Paulovič působí, že se vždycky přimotá na správné místo, strčí hokejku zrovna tam, kam soupeř potřebuje udělat kličku.

Sedlák je démon, který jednak štve celou extraligu soubojovou agresivitou. Dost rozdá, dost schytá. Kaut se dostává do formy, dovede prodat svoji rychlou a tvrdou střelu.

Když se ponoříte do čísel, tihle tři mají poměr očekávaných gólů 3,6:1,2 na 60 minut hry. Jasně, necelých 40 minut pohromadě není moc. Ovšem pro Varaďu to může být signál, že se dívá správně.

„Všechny zápasy se Spartou jsou speciální pro mě, pro náš klub,“ říká pardubický kouč. „Kamkoliv přijede Sparta, tam je narváno. Ale platí to i o nás, kamkoliv přijedeme my, každý se chce vytáhnout, porazit nás. Tohle máme společné. Patří sem i Třinec, jako soupeř se proti těmhle třem děsně chcete vytáhnout,“ říká. Teď se vytáhne jeden válec na druhý. V Třinci kupují brambůrky, budou se dívat a bavit.

Střely na branku/zápas
Sparta 32,78
Pardubice 32,03

Střely proti/zápas
Sparta 24,78
Pardubice 24,76

Vstřelené góly/zápas
Sparta 3,3
Pardubice 3,9

Inkasované góly
Sparta 2,2
Pardubice 2,3

Přesilovky
Sparta 19,55 %
Pardubice 29,75 %

Oslabení
Sparta 87,88 %
Pardubice 80,58 %

Úspěšnost na vhazování
Sparta 55,13 %
Pardubice 55,81 %

Nejproduktivnější hráči
Sparta
Chlapík 32 (13+19)
Horák 32 (13+19)
Řepík 29 (12+17)

Pardubice
Radil 33 (17+16)
Sedlák 31 (16+15)
Kousal 30 (6+24)

HC Sparta Praha
Vše o klubu ZDE
Sparta

HC Dynamo Pardubice
Vše o klubu ZDE
Pardubice

Z V VP PP P Skóre B
1.
Sparta
36 23 5 1 7 118:78 80
2.
Pardubice
34 21 5 5 3 134:79 78
3.
Třinec
36 16 7 5 8 111:90 67
4.
Litvínov
36 17 4 3 12 114:104 62
5.
Liberec
38 17 3 2 16 125:118 59
6.
Č. Budějovice
35 15 2 8 10 95:96 57
7.
Mountfield
36 13 4 6 13 93:96 53
8.
Brno
35 13 5 3 14 105:99 52
9.
Olomouc
36 10 6 4 16 83:109 46
10.
K. Vary
35 9 8 2 16 88:92 45
11.
Plzeň
34 11 4 3 16 90:96 44
12.
Vítkovice
33 9 3 6 15 79:91 39
13.
Kladno
34 5 3 9 17 87:129 30
14.
M. Boleslav
36 6 3 5 22 73:118 29
Generali Play-off Předkolo Generali Play-off Baráž
TIPSPORT EXTRALIGA
Horákův vítězný unikát: gól v oslabení 3 na 5! Sotva jsem tam dojel, říká
Horákův vítězný unikát: gól v oslabení 3 na 5! Sotva jsem tam dojel, říká
TIPSPORT EXTRALIGA
Boleslav kradla v Pardubicích. Zázrak i křivda: Tohle zrežíroval někdo jiný
Boleslav kradla v Pardubicích. Zázrak i křivda: Tohle zrežíroval někdo jiný
Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší hokej.cz

Talenti ze Sparty! Hráčské kariéry jim ukončila zranění. Našli se ale v jiné činnosti a daří se jim
Talenti ze Sparty! Hráčské kariéry jim ukončila zranění. Našli se ale v jiné činnosti a daří se jim
Berdych dotáhne Lehečku do TOP 20. Nástupkyně Kvitové? Zdravá Muchová
Berdych dotáhne Lehečku do TOP 20. Nástupkyně Kvitové? Zdravá Muchová
TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2023/2024
Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Sazka Fantasy

Další hokejové soutěže

Program MS v hokeji 2024 NHL Hokejová liga mistrů

Hokej dnes * Hokejové vybavení * Hokejové dresy * Hokejové brusla na Heureka.cz

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
PREMIUMČerný kůň kulhá, za více peněz stejná muzika. Jak v Karlových Varech dál?
PREMIUMJsem šokován, že Holík volí útěk. Málo práce! A co nadváha a fyzička?
ANALÝZA: Holík nepatří do Chance ligy. Pořád byl skvělým tvůrcem šancí
PREMIUMŠéf antidopingového výboru o Hradci: Ať padne trest. Trvá na zodpovědnosti
Přípravy na ligu ONLINE: výhry Slavie a Zlína, zavřený kotel Baníku
REKLAMAChcete mít pod palcem své zdraví? Důvod, proč si pořídit chytré hodinky
Témata: sport, hokej, Tipsport extraliga, 2023/24, HC Oceláři Třinec, finále, HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav, Pavel Gross, Václav Varaďa, HC Dynamo Pardubice, Matej Paulovič, lední hokej, Stephen Harper, Hokej na Heureka.cz
VSTOUPIT DO DISKUSE0
S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah:
PREMIUM
FOTBAL
Těžká zranění, pak jiné kariéry. Talenti Sparty: Fotbal nás připravil na vše
Těžká zranění, pak jiné kariéry. Talenti Sparty: Fotbal nás připravil na vše
PREMIUM
TIPSPORT EXTRALIGA
Černý kůň kulhá, za více peněz stejná muzika. Jak v Karlových Varech dál?
Černý kůň kulhá, za více peněz stejná muzika. Jak v Karlových Varech dál?
Odpovědět