Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

petan12314 píše: 14 led 2024 21:49 jistě že nebude,ale nezapominej že se může Will zranit.. gólman je v hledáčku,tak to očividně vidí i vedení a ne jen my fanoušci
A nevíš, jestli ho hledají kvůli Kloučkovi, nebo kvůli Willovi?

Třetí gól byl rozhodně Kloučka, pokud góly v Brně byly Willa.

Bolka skvělé řešení akce, která začala nedůrazem u mantinelu a následným vypuštěným bráněním Skalického. Od něj pěkná rychlá střela zblízka mezi nohy po parádním přikopnutí.....
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Sweník píše: 14 led 2024 22:26 Možná už někdo reagoval. Ale jako pardon, získat takhle odrazem puk na hůl do slotu, to bych dal možná i já. Co měl jako Kloudy dělat?

Ale to je přesně to, co jsem psal. Dostat takový gól Willda, chyba se nakonec najde u Količe, od kterého se to nešťastně odrazilo skoro mezi kruhy..

Hlavně najít viníka. A to mne Kloudy občas taky neskutečně štve..
Sweníki, já včera seděl na severu. Přímo za kasou, 5 řada, přesně nad brankovou čárou. To nebyl náhodný odraz, už vůbec ne od Koláře. To byla parádní placírka! Doporučuji zkouknout.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

FOGLIK píše: 14 led 2024 23:01 Útočník Bolky právě si hezky Količe zablokoval a puk přikopl. Puk skákal hokejkou by ho snad ani netrefil. Právě jsem psal , že to hezky záhrála Bolka. A přijet na led prvního a takhle aktivně napadat , za mě Bolka mě absolutně nepřisla jako tým ze spodku, přijde mě, že si začínají věřit.
Edit: A poslední dobou se tu začíná rozšiřovat pěkný nešvar a to kazení děkovačky fanoušky soupeře....
Koukám, že jsi reagoval už dnes v noci. Souhlas se vším, i tím, jak vygumovala Říčku na přesilovce a my nevěděli, co hrát.
Tady je tolik odborníků na gólmany, to je úžasný...,
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... ny-5020472

Všichni to vidí že hrát tolik nesmyslných zápasu za sezónu je naše sebevražda, jen Dědek si myslí jaký neudělá terno když jeho Dynamo bude vidět v nesmyslné a zbytečné lize Mistrů - nechápu 🙈
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tesla102 píše: 15 led 2024 17:54 https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... ny-5020472

Všichni to vidí že hrát tolik nesmyslných zápasu za sezónu je naše sebevražda, jen Dědek si myslí jaký neudělá terno když jeho Dynamo bude vidět v lize Mistrů - nechápu 🙈
jaká sebevražda, hlavně, že mu to říkali hráči Sparty, díky za postřech klukům z Holešovic, jsem rád, že se o nás tak všichni starají :crazy: :crazy: :crazy:
FOGLIK
Příspěvky: 5277
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tesla102 píše: 15 led 2024 17:54 https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... ny-5020472

Všichni to vidí že hrát tolik nesmyslných zápasu za sezónu je naše sebevražda, jen Dědek si myslí jaký neudělá terno když jeho Dynamo bude vidět v nesmyslné a zbytečné lize Mistrů - nechápu 🙈
Filipi průměrný čas na ledě 21min od nás Zohy 17 a něco min, jinak většina 16-17 min. V NHL se hrají normálně 3 zápasy do týdne.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... ten Antoš, který sotva uměl bruslit, to je hroznej placal, ten se může s Koreisem, Sprynarem a další podobných radoby expertu o největšího experta parodika na hokej...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

J14 píše: 15 led 2024 17:26 Sweníki, já včera seděl na severu. Přímo za kasou, 5 řada, přesně nad brankovou čárou. To nebyl náhodný odraz, už vůbec ne od Koláře. To byla parádní placírka! Doporučuji zkouknout.
Máš pravdu, viděl jsem to přímo pod sebou.
JirkaPCE
Příspěvky: 3599
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Stát se to může, ale ti Sparťani jdou opravdu komedianti, tvrdit, že loni nám došlo, když vypadli dávno před námi.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

subris píše: 15 led 2024 18:00 .... ten Antoš, který sotva uměl bruslit, to je hroznej placal, ten se může s Koreisem, Sprynarem a další podobných radoby expertu o největšího experta parodika na hokej...
Neřešit ať si píšou co chtěj.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Sparta asi zapomněla, že tradičně končí ve čtvrtfinále. Asi už berou vítězství ZČ jako vítězství titulu...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

No, osobně si myslím, že toho je letos opravdu až moc. Samozřejmě máme to rozvržený do celýho týmu a minutová zátěž našich top hráčů je nižší, než u top hráčů ostatních týmů... Ale co si budem povídat, poslední zápasy ukazují určitý útlum. Rád se budu mýlit...Snad je to jen chvilková záležitost a postupem doby k playoff to zase bude šlapat...
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tau píše: 15 led 2024 18:29 No, osobně si myslím, že toho je letos opravdu až moc. Samozřejmě máme to rozvržený do celýho týmu a minutová zátěž našich top hráčů je nižší, než u top hráčů ostatních týmů... Ale co si budem povídat, poslední zápasy ukazují určitý útlum. Rád se budu mýlit...Snad je to jen chvilková záležitost a postupem doby k playoff to zase bude šlapat...
Před rokem měli úplně to samé, ale bez zátěže navíc. Jsou to lemry. :) Anebo...už dlouho se neřešil kondiční trenér. Pojďme to téma otevřít. :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Machalainen...

Jak to je s tykáním nebo vykáním Jaromíru Jágrovi? "Já mu rovnou tykal a až pak jsem si uvědomil, že je to Jágr. Jirka Ticháček mu říkal 'dobrý den' a pak jsme měli Ondru Machalu, ten to vůbec neřešil a pozdravil ho 'zdar boss'," práskl na něj Nicolas Hlava.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Občas tady někdo napíše a novináři častěji, že vloni klub neměl titul. Vypadlo se s vítězem v sedmém zápase a z těch jejich 4 výher byly dvě s velkou klikou. S HK by bylo finále jen formalitou. Občas mně to přijde jako když se vypadlo ve 1/4 s Rožmitálem. Chyběl malý kousek, x tyček v sedmém zápase, neskutečné haluz góly (Čukste mě budí do dnes) atd. Letos máme o docela velký kus lepší tým, takže bych byl v pohodě.
Jen nechápu jednu věc a to je hra při vedení. Pro tento tým je nejlepší obrana útok. Nechápu čekání v pěti na naší modré a pak Ti jevem blbý odraz může změnit úplně průběh zápasu. Překvapuje mě to je u VV (asi náš nejlepší trenér), že na to není schopný reagovat.
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

J14 píše: 15 led 2024 17:26 Sweníki, já včera seděl na severu. Přímo za kasou, 5 řada, přesně nad brankovou čárou. To nebyl náhodný odraz, už vůbec ne od Koláře. To byla parádní placírka! Doporučuji zkouknout.
Tak to jsme seděli asi vedle sebe a můžu tvůj pohled potvrdit ta placirka byla výstavní 👍
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 15 led 2024 18:06 Neřešit ať si píšou co chtěj.
Hele ale tam Antoš jasně říká že si to myslí hráči Sparty že on osobně tohle nepředpokládá.. mě se nezdá že by tam bylo něco šíleného.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Já bych to nerozporoval, ať je klidně Sparta kandidát na titul č.1. - ostatně jako předchozích 17 let
InFlames
Příspěvky: 5
Registrován: 04 pro 2023 09:41
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od InFlames »

Týmem se prohnala viroza.. náročný program a někdy prostě přichází výsledkový i herní útlum.. dobře že to přišlo..já bych byl totiž možná nervnoznejsi jít do play off bez jakékoliv menší "krize"
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Taky si myslim,ze je zapasu hrozne moc. LM k hpunu sputez. Snad na to nedojedeme. Vubec se nezapojoval sirsi kadr. Nemoci ci zraneni. Sila muze chybet.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jakub82 píše: 15 led 2024 18:45 Jen nechápu jednu věc a to je hra při vedení. Pro tento tým je nejlepší obrana útok. Nechápu čekání v pěti na naší modré a pak Ti jevem blbý odraz může změnit úplně průběh zápasu. Překvapuje mě to je u VV (asi náš nejlepší trenér), že na to není schopný reagovat.
Když to klukům VV ordinuje, tak to nejspíše i vyžaduje s trvá na svém rozhodnutí, které je neměnné. Ona ta přestavba Pardubic na psy obranáře, několik let zabere. Pokud na to všem na zimáku vydrží nálada.

Jinak je zajímavé, že Sparta nás glosuje pouze v případě, když se domnívá, že ji to jde. Jinak tichoučko. :wave:
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

frysta píše: 15 led 2024 18:41 Před rokem měli úplně to samé, ale bez zátěže navíc. Jsou to lemry. :) Anebo...už dlouho se neřešil kondiční trenér. Pojďme to téma otevřít. :)
Souhlas.

Jak může kvalitně připravit hráče, když si chodí přilepovat na Plexi za bránou kameru a pak se pořád jen kouká na videa...... A jestli to dobře chápu, tak do noci nejspíš :wave: stříhá a stříhá...... :thumbup:
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

:rock:
mach píše: 15 led 2024 19:09 Tak to jsme seděli asi vedle sebe a můžu tvůj pohled potvrdit ta placirka byla výstavní 👍
Jestli jsi měl pivo za pivem, tak seděli. :pivko:
Já měl jen jedno před zápasem, šoféroval jsem.
Teda ale ty úzký a těsný sedadla na tom severu.....
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

J14 píše: 15 led 2024 21:13 :rock:

Jestli jsi měl pivo za pivem, tak seděli. :pivko:
Já měl jen jedno před zápasem, šoféroval jsem.
Teda ale ty úzký a těsný sedadla na tom severu.....
No pár jich tam padlo 🤣🤣 a jako sardinka jsem se také cítil takže to sedí 👍🤣🤣
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Celej život chodím na sever a nikdy mi nepřišlo, že by sedadla jinde na zimáku byly jiný :joy: to mi chcete říct, že žiju ve lži? :joy:
Společně proti všem!
Odpovědět