Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Hlavně to chce klid v loni se šílelo jak tým dokončil základní čast ale v playoff nemám strach že by se hrálo takhle bídně... Jinak golmany řešit musím taky Klouček už tu nemá dávno co dělat mrzí mě to ale je to tak... A Willda jak se psalo není úplně tak odskočený jak jsem čekal v loni ho přechytal Kacetl a letos je to jak na houpačce... Za mě je v lize lepších gólmanů např. Furch nebo i Frodo který měl prostě za mě být jednička v letos průměrných Varech chytá nadstandardně... Ale každopádně Willda má dobrý charakter je to dobrý kluk věřím že se mu výkonnost zvedne a nakonec nás dotáhne do cíle... Ono taky není někdy jednoduchý chytat za Pardubice když jde na tebe jen pár střel za zápas to statistiky nevyniknou ale poslední zápasy hoří obrana i golmani
🔴⚪
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Tak jsme pry vyhrali podvodem. Koště podrazil Novotného? Já to z jihu neviděl. Někdo jiný ano?
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

frysta píše: 14 led 2024 20:53 Přesně tak, není to naše největší slabina. Kdyby byla, stačí ji nepouštět do brány. Připomeň mi pls, kolik toho loni odchytal Kloudy v PO a jak jsme dopadli. :)
Máš pravdu, Klouček loni v play off nechytal, ten zářil v béčku a doslova tam dokazoval, že by měl být jednička minimálně v extralize.
Will není bezchybný, kdo je? Ale rozhodně je to mnohem kvalitnější a spolehlivější gólman. Jak už jsem tady jednou psal. Will má občas slabší zápas, Klouček má občas dobrý zápas. Je evidentní, že ho máš rád a to respektuju. Ale já taky mám rád Willa , ale dokážu uznat, když pustí nějakou bramboru. Naopak nemám problém i Kloučka ocenit, že se mu někdy nějaký zápas povede. Ale za mě je to na stabilní extraligový post málo... Je to pořád dokola..
Naposledy upravil(a) acrylic dne 15 led 2024 07:45, celkem upraveno 1 x.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Pec92 píše: 14 led 2024 23:57 Hlavně to chce klid v loni se šílelo jak tým dokončil základní čast ale v playoff nemám strach že by se hrálo takhle bídně... Jinak golmany řešit musím taky Klouček už tu nemá dávno co dělat mrzí mě to ale je to tak... A Willda jak se psalo není úplně tak odskočený jak jsem čekal v loni ho přechytal Kacetl a letos je to jak na houpačce... Za mě je v lize lepších gólmanů např. Furch nebo i Frodo který měl prostě za mě být jednička v letos průměrných Varech chytá nadstandardně... Ale každopádně Willda má dobrý charakter je to dobrý kluk věřím že se mu výkonnost zvedne a nakonec nás dotáhne do cíle... Ono taky není někdy jednoduchý chytat za Pardubice když jde na tebe jen pár střel za zápas to statistiky nevyniknou ale poslední zápasy hoří obrana i golmani
Přesně jak jsi napsal v posledním odstavci. Vzpomeň si na Froda v play off u nás. Bylo to podobný. V průměrném, až podprůměrném týmu lepší gólman vždycky víc vynikne.
Tesla a Devils
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 14 led 2024 23:41 pak už jen zde zmiňovanej Halák + dvojka Borovčík :)
Borovčík ti nikdy nebude dělat dvojku :) To je vůdce :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 14 led 2024 23:30 Je potřeba tu základní část pro lidi udělat trochu napínavější.

Aspoň to přineslo premiérovej gól Hájka. :clap:

Kaut je dělo. I když teda jeden čuráček (zdravím, Fordmane) ho nepočítal jako posilu. :rock:
Já bych tam zas jiným expertům stejnýho fóra dodal trochu dat kolem Sedla, jak mu tam familiárně říkají.

Tak jakkoliv tady má Sedlo důležitější roli, je aktuálně 3 nejlepší v RI mezi útočníky. A to má o 2 zápasy míň než první a o šest míň než drujhej. Je to s Kalusem nejvíc hitující útočník. Když se podíváme třeba na klíčový hráče Sparty - Řepík nebo Chlapík, tak těm blokování nechutná vůbec.

Co snáší hůř jsou určitě sekery a záludná hra, kde mně přišlo, že v pátek se v extralize vytvořil nový rekord v počtu nepotrestaných seker na jednoho hráče... ;-)
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Začíná se potvrzovat co říkám už od léta, pokud chce klub titul, tak byl absolutní nesmysl hrát a chtít vyhrát zbytečnou a nezajímavou ligu Mistrů a trošku prestiznější, ale taky zbytečný Spengler cup.
Ty kluci jsou zbitý a unavený z náročného programu a teď je čeká leden + únor nabitý program, že si před play off neodpočinou.

Nemáme tak široký a kvalitní kádr jak si Dědek s Varaďou myslí a jelikož je tým i jeden z nejstarších v lize, tak se měli podle toho zařídit.
Kvuli tomu přijdeme o výhru v základní části, v semifinále dostaneme odpočatý Třinec a skončíme úplně stejně jako v loni 👎👎👎
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pak ještě ukazatel času na ledě.

Nejvytěžovanější hráč u nás je Čero, kterej je pátej nejvytěžovanější. Pak až Dvořka 45.

Nejvíc hranej útočník je Zohy jako 84, pak Ráďa, ale to už jsme přes stovku...

Prvnhí hráč bodování Filipi má proti čtvrtýmu Ráďovi má ve hře o neskurtečných 240min víc. Druhej Kašička a 160 min víc...

Myslím, že tohle bude na konci sezony hrát svou roli....
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

acrylic píše: 15 led 2024 07:21 Máš pravdu, Klouček loni v play off nechytal, ten zářil v béčku a doslova tam dokazoval, že by měl být jednička minimálně v extralize.
Will není bezchybný, kdo je? Ale rozhodně je to mnohem kvalitnější a spolehlivější gólman. Jak už jsem tady jednou psal. Will má občas slabší zápas, Klouček má občas dobrý zápas. Je evidentní, že ho máš rád a to respektuju. Ale já taky mám rád Willa , ale dokážu uznat, když pustí nějakou bramboru. Naopak nemám problém i Kloučka ocenit, že se mu někdy nějaký zápas povede. Ale za mě je to na stabilní extraligový post málo... Je to pořád dokola..

Kloučka už nějakou chvíli posílám na jiné angažmá. Myslím si, že by mu to prospělo a jak tak koukám na jiné týmy v lize, zájem by o něj být mohl. Je mi celkem jedno, kde nakonec skončí, nejsem jeho agent a ani kámoš, abych ho měl rád. A ani Willovy kvality jsem nezpochybňoval. Jen tvrdím, že Kloudy není naše nejslabší místo a v momentální formě týmu (byť jsou možná někteří po nemoci) ani druhé nejslabší. Včera to bylo týmově úplně na hovno, Košťálek má snad každý zápas minelu jak Brno, ale píše se tady o golmanovi a s absurdní výčitkou třetího kusu. Toť vše.
Kacetla tady taky měli všichni za průměr. Takovej ten, co občas udělá zápas, ale na titul? Tak v Chrudimi. :)
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Přesně. Naše první dvě lajny hrají průměrně nejmíň minut, možná ještě spolu se Spartou a stejně se bodově drží na špici. Pár zápasů navíc jim problém dělat nemůže.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

frysta píše: 15 led 2024 09:03 Kloučka už nějakou chvíli posílám na jiné angažmá. Myslím si, že by mu to prospělo a jak tak koukám na jiné týmy v lize, zájem by o něj být mohl. Je mi celkem jedno, kde nakonec skončí, nejsem jeho agent a ani kámoš, abych ho měl rád. A ani Willovy kvality jsem nezpochybňoval. Jen tvrdím, že Kloudy není naše nejslabší místo a v momentální formě týmu (byť jsou možná někteří po nemoci) ani druhé nejslabší. Včera to bylo týmově úplně na hovno, Košťálek má snad každý zápas minelu jak Brno, ale píše se tady o golmanovi a s absurdní výčitkou třetího kusu. Toť vše.
Kacetla tady taky měli všichni za průměr. Takovej ten, co občas udělá zápas, ale na titul? Tak v Chrudimi. :)
Kacetl je presne pripadem, alespon dle meho nazoru, jak by se Klouckova story mela nadale vyvijet, tak aby to jemu pomohlo a etabloval se jako spolehlivej EHL golman (jednicka) a v budoucnu mozna i neco dal, Hodne lidi urcite pamatuje, jak to tady bejvalo s Kacou, kdy jsme se ani neusadili a prohravali jsme o 2-3 fiky, a ze to byly brambory o tom se nikdo nehadal, pak se pos... uplne, kdyz mu byl dotazen chytre tehdejsim super managementem velky kamarad Kantor, jemu ten presun do TRI (ikdyz spletitou cestou) proste pomohl zachranit karieru, ja si myslim, ze Kloucek by mohl chytit dech jinde, bez nejake vetsi historie neduvery v hledisti a mozna i jinde.., dle me je tohle cesta co by mu mohla jenom pomoci.. Vcera to neprohral, ale ani nevychytal vubec nic navic, ve 3 tretine 3 strely tusim/ 2 goly..prote to neni ono, proveri nas SPA a pokud se neproberou tak tam muzem schytat pekny pohlavek, vcera to lidi ani nebavilo ani nevtahlo, mozna ty co tam byli poprve..je treba se probrat a to vsichni..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Já sice nemám odtrénovaných 1000 zápasů v NHL a ani školy na to nemám, myslím si, že prostě furt neumíme hrát ten třineckej buzerantskej hokej, o kterej se Václav furt snaží. On říká, že hráče nijak zásadně nesvazuje, ale úplně bych to tak neviděl. Dost hráčů tady má v DNA hrát klidně na 7:5. Ta snaha za každou cenu pak udržet nějakej systém kterej Václav zrovna nařídil podle průběhu zápasu nejspíš generuje chyby, který by možná nepřicházeli, kdyby ti hráči nemysleli na to, že když to zrovna udělají jinak než zněl rozkaz, tak dostanou fén... nevím 🤷
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Jestli můžeme na něco dojet letos a jindy je hlava a tlak tady. Jak od bulváru, tak od majitele a systému. Určitě ne počet zápasů.

Kloudy je podle mně ten případ. Myslím si, že kdekoliv jinde bude chytat líp. Chytal poměrně dobře na Spengleru. Nebyl tam ten tlak domácího prostředí, určitej tlak tam byl ale zas tak o nic moc nešlo.

Myslím si, že je chyba klubu si myslet, že to tady dá. Taky si ,myslím, že si to klub už nemyslí. To že chytá víc může být taky to, že ho chtějí trochu promovat.

Zmíněnej Koště je podle mně aktuálně (letos) velká bída. Chyba za chybou, laxnost, svéhlavej. Pokud takto pojede dál, tak se obávám, že to u nás velkej smysl nedává...
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Když chci někoho pustit, tak za něj musím mít adekvátní náhradu. A nemyslím si, že je to zrovna náš problém, že bychom hledali brankaře. Navíc je hledá vícero celků. Třeba Zábrana určitě, jelikož Furcha trápí zranění, už druhé za sebou. A taky sousedi se rozhlíží, jelikož šlápli vedle. Pak taky Sparta se asi začne rozhlížet, protože dostat pukem do krku (Kovář) není žádná sranda. Takže jsem se mrknul, kdo je volný a zároveň splňuje naše podmínky a krom Langoše - ten bude navíc hrát baráž o udržení v SHL na mě vykouklo jedno zajímavé jméno - Miroslav Svoboda z Vaasan Sportu. Jenže to tam na něm stojí (33 zápasů), kolega jich odchytal 9. Navíc má smlouvu až do roku 2026. Zmínit lze pro úplnost i Nicka Malíka. Do obrany jsem objevil jedno jméno - Trejbal, do útoku je jich pak víc - Jašek, Zohorna a třeba Koblížek z KooKoo, což by bylo velmi pikantní hostování a někde by asi praskaly cévky.
Ale podle mého názoru si stáhneme hráče z hostování po extralize a další akvizice už nebudou.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Myslím si, že na poměry extraligy je duo Will-Klouček dostačující. Jakkoliv mě občas oba nemile překvapí, co jim "projde", tak oboum věřím. Wilda je lepší, proto je "jednička", Kloudy myslím udělal teď progress a na dvojku je to ok. Prostě musí jim oběma pomoci obránci, těch chyb je tam někdy až moc.

Langhamer - za mě asi jedna z mála jistot v bráně, která by pro Pardubice dávala smysl. Ale jak jsem tu psal několikrát, nevím jestli je zájem oboustranný a momentálně nevím jestli by jeho angažmá dávalo smysl, protože úplně mu nevidím do hlavy a k Willovi a Kloudymu by musel "zapadnout".

Posily do konce ledna nevím, ale sestava proti Bolce ukázala velmi zajímavé možnosti složení útoků, mě se to včera celkem líbilo (viděl jsem část druhý a část třetí třetiny + OT.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

B-tým ...tam je to těžký. Nicméně, už se tam ukazují hráči, kteří mají krom hokejového umu i dobře nastavenou hlavu a lze o nich uvažovat i pro A-tým.
Proto by se měl udržet a víc stabilizovat.
Jelikož ale nevidím do zákulisí ani nesleduju do detailu každý zápas, možná budu i mimo ...nicméně, za mě jsou to tito:
Pochobradský - už za áčko hraje. Někdy zazmatkuje, ale není to v jeho případě jen o cm a kg. On se snaží hrát i technicky a tady on i klub zaspal, protože jsme možná propásli mit v áčku bourače s určitou hokejovou inteligencí ...
Herčík - drzý, dobrá technika, začíná i produktivita. Převzal to na sebe po odchodech/zraněních.
Chabada - radost se dívat, ale potřebuje čas.
Lichtag - drzoun, ale jestli to bude stačit na áčko.
Kaplan - technika exceletní, trošku mu chybí kila.
Vomáčka - myslím, že to v něm je, chytat umí. Zkusit by se měl.

Na tyhle se ale tlačí kluci z mládeže, uvidíme.
Btw - až včera jsem zaznamenal, že Motor si stáhnul 2 zajímavý juniory - na hostování (?) kluka z Jihlavy Ilariona Kuprijanova (k nám asi nechtěl :) ) a navíc taky Radek Tomas od nás.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Pokuď po sezoně u nás skončí Paolo, Řeka a Činel, tak vlkým přáním bych si je dokázal nahradit Nosek a Špaček
složení útoků třeba takto

Špaček - Sedlák - Kaut
Kousal - Nosek - Radil
Zohorna - Musil - Hyka
Mandát - Poulíček - Rohlík ( Urban )

No dokázal bych si to představit už u bez Zohorny :)
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

kedar píše: 15 led 2024 12:13 Pokuď po sezoně u nás skončí Paolo, Řeka a Činel, tak vlkým přáním bych si je dokázal nahradit Nosek a Špaček
složení útoků třeba takto

Špaček - Sedlák - Kaut
Kousal - Nosek - Radil
Zohorna - Musil - Hyka
Mandát - Poulíček - Rohlík ( Urban )

No dokázal bych si to představit už u bez Zohorny :)
Myslím, že Špaček je vyloženě centr. Navíc přes ty kvality které určitě má, tak je tady priorita podepisovat víceleté smlouvy a zrovna u něj nevím, jestli by to dlouhodobě fungovalo.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

kedar píše: 15 led 2024 12:13 Pokuď po sezoně u nás skončí Paolo, Řeka a Činel, tak vlkým přáním bych si je dokázal nahradit Nosek a Špaček
složení útoků třeba takto

Špaček - Sedlák - Kaut
Kousal - Nosek - Radil
Zohorna - Musil - Hyka
Mandát - Poulíček - Rohlík ( Urban )

No dokázal bych si to představit už u bez Zohorny :)
Že bude Špaček, Musil příští sezonu u nás je ve hvězdách. Oba mají nabídku, ale bude na nich jak se rozhodnou. Oba by pod VV rádi hráli, ale jsou tu zkušenosti z minula, kdy chování dvojice Heřman, Král nebyla na úrovni. Vloni k nám za Rulíkem taky chtěli výborní hráči z MB ale skončili ve Spartě.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Gumid píše: 15 led 2024 14:40
... dobrý podpis, věřím, že nejdéle za ty dvě sezony už bude patřit do áčka. A ukáže, že i přes béčko vede cesta.. Hlavně ať s tím beckem ještě něco udělají do ledna a nespolehaji, jen na to že stáhnou Urbyho a Rohlíka
.... #zadynamo
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

zdeněk píše: 15 led 2024 14:50 Že bude Špaček, Musil příští sezonu u nás je ve hvězdách. Oba mají nabídku, ale bude na nich jak se rozhodnou. Oba by pod VV rádi hráli, ale jsou tu zkušenosti z minula, kdy chování dvojice Heřman, Král nebyla na úrovni. Vloni k nám za Rulíkem taky chtěli výborní hráči z MB ale skončili ve Spartě.
Ze bych byl velkym fanouskem R. Krale, to opravdu ne, ale moc nerozumim Tve konstrukci, vyborni hraci z MB co skoncili ve SPA meli nabidku i z jinych teamu vcetne PCE, nicmene z vice zdroju od nich problesklo, ze prioritou byla SPA, nevim take, jake by meli mit negativni zkusenosti s R. Kralem a Hermanem a kde by k nim prisli??
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Danik23 píše: 15 led 2024 15:38 Ze bych byl velkym fanouskem R. Krale, to opravdu ne, ale moc nerozumim Tve konstrukci, vyborni hraci z MB co skoncili ve SPA meli nabidku i z jinych teamu vcetne PCE, nicmene z vice zdroju od nich problesklo, ze prioritou byla SPA, nevim take, jake by meli mit negativni zkusenosti s R. Kralem a Hermanem a kde by k nim prisli??
Negativní zkušenost měl Špaček a i Adam, který po loňské sezoně byl na odchodu. Hráči z MB chtěli za Rulíkem, ale když o ně nebyl zájem a skočila po nich Sparta, tak samozřejmě řekli, že chtěli nejvíce do Sparty. Samozřejmě bych si přál, aby se Špaček i Adam rozhodli pro nás
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Machala Vsetin
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Víc než Špačkuv příchod je reálnější Zadina
🔴⚪
Odpovědět