Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

petan12314 píše: 14 led 2024 20:56 píšeš úplně mimo,ale nevadí.. klidně si ho dal obhajuj,ale v PO nebreč až se Will zrani a vypadneme už ve čtvrtfinále😉
Brečel jsem už minulé PO. Pokaždé, když Čukste dostal puk na modrou. :)
Kloudy letos v PO chytat nebude, tak aspoň ty budeš klidný.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

petan12314 píše: 14 led 2024 20:56 píšeš úplně mimo,ale nevadí.. klidně si ho dal obhajuj,ale v PO nebreč až se Will zrani a vypadneme už ve čtvrtfinále😉
Momentálně je úplně jedno jestli chytá Will nebo Klouček. Will dostává úplně stejný góly viz gól Fleka v Brně mezi nohy z úhlu asi z 6 metrů.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

frysta píše: 14 led 2024 21:25 Brečel jsem už minulé PO. Pokaždé, když Čukste dostal puk na modrou. :)
Kloudy letos v PO chytat nebude, tak aspoň ty budeš klidný.
jistě že nebude,ale nezapominej že se může Will zranit.. gólman je v hledáčku,tak to očividně vidí i vedení a ne jen my fanoušci
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

WalkingDude píše: 14 led 2024 19:50 Je fakt ze nas nikdo neprehrava. Ale to neznamena ze si musime nechavat srovnat o 2 a vic golu.. Vaclave, vypustte psi
Stávat se to pod Králem to by byl tady mazec. Ale u pana Varadi se to toleruje
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

fansDKnL píše: 14 led 2024 21:41 Momentálně je úplně jedno jestli chytá Will nebo Klouček. Will dostává úplně stejný góly viz gól Fleka v Brně mezi nohy z úhlu asi z 6 metrů.
s tímhle souhlasim,ale Will má těch slabších zápasu o poznání míň,zavrel to v Libe, s kometou mu to nevyšlo ,ale teď zas podržel s hk... klouckovi se daří jen mimo elh a nebo venkovní zápasy.. takže doporučuju dát ho na Spartu😂🤙
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

fansDKnL píše: 14 led 2024 21:50 Stávat se to pod Králem to by byl tady mazec. Ale u pana Varadi se to toleruje
Protože vést od dva není nejhorší...o čtyři je to super past a Varaďu kluci hezky nachytali. :)
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

petan12314 píše: 14 led 2024 21:51 s tímhle souhlasim,ale Will má těch slabších zápasu o poznání míň,zavrel to v Libe, s kometou mu to nevyšlo ,ale teď zas podržel s hk... klouckovi se daří jen mimo elh a nebo venkovní zápasy.. takže doporučuju dát ho na Spartu😂🤙
Jo, též souhlasím, bohužel Will stejně jako vloni tak i letos začátek sezóny super a pak ta forma šla dolů. No jo, ale koho sem dostat, když majitel chce Čechy maximálně Slováky. Langhamera? Jeho asi nepustí
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Poslední gólman, který tady byl jednoznačně rozdílový byl za mě Vladař. Od Willa jsem čekal větší dominanci, Kloučkovi jsem hodně fandil, ale nechci být nekritický jen proto, že je odchovanec, prostě jednou ztracená důvěra je znát, když ho vidím v sestavě tak podvědomě znervózním.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

fansDKnL píše: 14 led 2024 22:00 Jo, též souhlasím, bohužel Will stejně jako vloni tak i letos začátek sezóny super a pak ta forma šla dolů. No jo, ale koho sem dostat, když majitel chce Čechy maximálně Slováky. Langhamera? Jeho asi nepustí
právě,bude problem sehnat kvalitní dvojku..ale když to prostě srovnas se Spartou nebo Třincem,tak ve vyrovnanosti gólmanu nás převyšují a to výrazně.. holt musíme věřit vedení,že někoho do konce ledna splaší
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

petan12314 píše: 14 led 2024 19:52 třetí gól jednoznačně Kloučka,který dál pokračuje v serii jeden gól na zápas mezi nohy🤣 já vám nevím,ale pokud se Will zrani tak máme obrovskej pruser.. musíme volat do konce ledna po gólmanovi
Možná už někdo reagoval. Ale jako pardon, získat takhle odrazem puk na hůl do slotu, to bych dal možná i já. Co měl jako Kloudy dělat?

Ale to je přesně to, co jsem psal. Dostat takový gól Willda, chyba se nakonec najde u Količe, od kterého se to nešťastně odrazilo skoro mezi kruhy..

Hlavně najít viníka. A to mne Kloudy občas taky neskutečně štve..
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Porazit posledního jen za dva body? Čekal jsem tu teda větší nákladačku :wave:
Výkon odpovídající tomu, že se hráči vrátili z Davosu pravděpodobně po prodělaném Covidu. Body jsou. Přitom největší moralista tohoto fóra, který dnes opět nezklamal, by nejspíš ležel v horečkách na J.I.P., tak naši hráči vyhráli poslední tři zápasy řadě.....
Mám trochu obavy ze středy, Sparta v top formě a teď jim to lepí.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Sweník píše: 14 led 2024 22:26 Možná už někdo reagoval. Ale jako pardon, získat takhle odrazem puk na hůl do slotu, to bych dal možná i já. Co měl jako Kloudy dělat?

Ale to je přesně to, co jsem psal. Dostat takový gól Willda, chyba se nakonec najde u Količe, od kterého se to nešťastně odrazilo skoro mezi kruhy..

Hlavně najít viníka. A to mne Kloudy občas taky neskutečně štve..
víš,ono by tě takovej gól ttreba tolik nenasral,kdyby to u něj nebylo na denním pořádku..každej zápas dostane gól mezi nohy a to je prostě špatně,gól mezi nohy je z 90% gólmana
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

petan12314 píše: 14 led 2024 20:56 píšeš úplně mimo,ale nevadí.. klidně si ho dal obhajuj,ale v PO nebreč až se Will zrani a vypadneme už ve čtvrtfinále😉
Sorry jako, ale dnes něco házet na Kloučka to už je fakt hustý. Tady i kdyby chytal Hašek v nejlepší formě tak se zachvíli začně pindat , že nechytil všechno. Předem všeho dnes zebry podrželi Bolku úctyhodně. a bylo to celé dnes takové divné utkání od všech. Ono i diváci dnes mimo kotel byli marní a tom debilovi co pouští na stadionu hudbu to se fakt ani nemá cenu bavit. Ten zařízně úplně veškerý zbytek fandění....
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

frysta píše: 14 led 2024 21:25 Brečel jsem už minulé PO. Pokaždé, když Čukste dostal puk na modrou. :)
Kloudy letos v PO chytat nebude, tak aspoň ty budeš klidný.
Aby pak ještě nakonec v dubnu na Pernštýňáku nevyvolávali jméno, které se tu poslední dobou skloňuje :)
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

fansDKnL píše: 14 led 2024 22:00 Jo, též souhlasím, bohužel Will stejně jako vloni tak i letos začátek sezóny super a pak ta forma šla dolů. No jo, ale koho sem dostat, když majitel chce Čechy maximálně Slováky. Langhamera? Jeho asi nepustí
Spíše koho sem dostat, kdo bude akceptovat tuto úlohu.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

FOGLIK píše: 14 led 2024 22:38 Sorry jako, ale dnes něco házet na Kloučka to už je fakt hustý. Tady i kdyby chytal Hašek v nejlepší formě tak se zachvíli začně pindat , že nechytil všechno. Předem všeho dnes zebry podrželi Bolku úctyhodně. a bylo to celé dnes takové divné utkání od všech. Ono i diváci dnes mimo kotel byli marní a tom debilovi co pouští na stadionu hudbu to se fakt ani nemá cenu bavit. Ten zařízně úplně veškerý zbytek fandění....
já to nehodil na kloucka,já jen napsal že jde za ním třetí gól ..ale se zbytkem souhlas,ta muzika je příšerná a pohřbívá to fandeni
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

petan12314 píše: 14 led 2024 22:14 právě,bude problem sehnat kvalitní dvojku..ale když to prostě srovnas se Spartou nebo Třincem,tak ve vyrovnanosti gólmanu nás převyšují a to výrazně.. holt musíme věřit vedení,že někoho do konce ledna splaší
Jen bych rád připoměl jak se tu psalo o Kácovi před lety :)
Jinak Káca je ideální gólman na playoff. V základní části má vždy horší čísla.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

petan12314 píše: 14 led 2024 22:44 já to nehodil na kloucka,já jen napsal že jde za ním třetí gól ..ale se zbytkem souhlas,ta muzika je příšerná a pohřbívá to fandeni
Za mě to Klouček dnes odchytal v pohodě. Ten třetí gól byl problém Koštěte který se vykašlal na Skalického. A to Bolka pěkně sehrála..
Ty přesilovky využili se štěstím. My jsme pak vymýšleli v přesilovkách kraviny. Stačí jim nechat na pravo stát člověka a naše přesilovka je bez nápadu.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

petan12314 píše: 14 led 2024 22:33 víš,ono by tě takovej gól ttreba tolik nenasral,kdyby to u něj nebylo na denním pořádku..každej zápas dostane gól mezi nohy a to je prostě špatně,gól mezi nohy je z 90% gólmana
Já bych nebyl tak přísný. Chytří hráči umí střílet i mezi betony nad hokejku. Kloudy rychle snížil úhel, ale při pohybu mu to tam prošlo. Za mne zkrátka hloupý odraz od Količe, navíc jejich útočníka si žádný z našich absolutně nepokryl. Kloudy se jen snažil pokrýt, co šlo. Ale soupeř právě toho pohybu využil. To se stává i lepším brankářům..
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Béčko ve středu na ČT v televizi.
To tam asi moc lidí nebude, když všichni jedou do Prahy.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 14 led 2024 22:48 Já bych nebyl tak přísný. Chytří hráči umí střílet i mezi betony nad hokejku. Kloudy rychle snížil úhel, ale při pohybu mu to tam prošlo. Za mne zkrátka hloupý odraz od Količe, navíc jejich útočníka si žádný z našich absolutně nepokryl. Kloudy se jen snažil pokrýt, co šlo. Ale soupeř právě toho pohybu využil. To se stává i lepším brankářům..
Útočník Bolky právě si hezky Količe zablokoval a puk přikopl. Puk skákal hokejkou by ho snad ani netrefil. Právě jsem psal , že to hezky záhrála Bolka. A přijet na led prvního a takhle aktivně napadat , za mě Bolka mě absolutně nepřisla jako tým ze spodku, přijde mě, že si začínají věřit.
Edit: A poslední dobou se tu začíná rozšiřovat pěkný nešvar a to kazení děkovačky fanoušky soupeře....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

FOGLIK píše: 14 led 2024 23:01 Útočník Bolky právě si hezky Količe zablokoval a puk přikopl. Puk skákal hokejkou by ho snad ani netrefil. Právě jsem psal , že to hezky záhrála Bolka. A přijet na led prvního a takhle aktivně napadat , za mě Bolka mě absolutně nepřisla jako tým ze spodku, přijde mě, že si začínají věřit.
Edit: A poslední dobou se tu začíná rozšiřovat pěkný nešvar a to kazení děkovačky fanoušky soupeře....
Možná už rukopis Krále. Ale to je přesně ta správná cesta, vypracovat se přes slabší týmy, viz Moták..

Ono i to béčko se tak nějak rozložilo. Podle mne je Král velmi kvalitní trenér. Akorát nemůže hned snášet požadavky pana Dědka. Ale v případné nové aréně si dle mne áčko pod ním nějaké ty zápasy odehraje.. ;-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Je potřeba tu základní část pro lidi udělat trochu napínavější.

Aspoň to přineslo premiérovej gól Hájka. :clap:

Kaut je dělo. I když teda jeden čuráček (zdravím, Fordmane) ho nepočítal jako posilu. :rock:
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 14 led 2024 23:34, celkem upraveno 1 x.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše: 14 led 2024 22:41 Aby pak ještě nakonec v dubnu na Pernštýňáku nevyvolávali jméno, které se tu poslední dobou skloňuje :)
Růžičku lidi taky kdysi hodně chválili a mohli bychom pokračovat až k Lašákovi. Hašek celkem obstál, ale ty jeho rozehrávky....:))

Jako s golmanen bude potřeba opatrně. Když přivedou dobrého gólmana, Will najednou bude muset řešit konkurenci. Když průměr, tak vlastně k čemu. No pak je varianta "Vladař" a to by byl pro změnu konec Willa, protože dvojku tady asi dělat dlouho nebude. A Kloudy si v klidu počká na novou smlouvu, ať už to bude kdekoli. :)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

frysta píše: 14 led 2024 23:33 Růžičku lidi taky kdysi hodně chválili a mohli bychom pokračovat až k Lašákovi. Hašek celkem obstál, ale ty jeho rozehrávky....:))

Jako s golmanen bude potřeba opatrně. Když přivedou dobrého gólmana, Will najednou bude muset řešit konkurenci. Když průměr, tak vlastně k čemu. No pak je varianta "Vladař" a to by byl pro změnu konec Willa, protože dvojku tady asi dělat dlouho nebude. A Kloudy si v klidu počká na novou smlouvu, ať už to bude kdekoli. :)
pak už jen zde zmiňovanej Halák + dvojka Borovčík :)
Odpovědět