Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

frysta píše: 13 led 2024 21:13 Bégo potřebuje přečkat asi 5 kol, ne? Pak končí hostovačky a první zápas v únoru je čeká Slavie. Áčko v nouzi není, tak předpokládám, že Bégo dostane všechny dostupné hráče. Zase tak zle to nevidím.
Ale spíše jak mají mladí růst, když budou dostávat jenom ceres. To se pak projeví na psychice cobydup.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Je potřeba si uvědomit, jestli je prioritou postup do extraligy :)) nebo obehrávání potěru.
Zachránit se to s našimi možnostmi nakonec dá vždycky.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

stará hokejka píše: 14 led 2024 10:34 Je potřeba si uvědomit, jestli je prioritou postup do extraligy :)) nebo obehrávání potěru.
Zachránit se to s našimi možnostmi nakonec dá vždycky.
No jsem zvědavý, kdo se nám z Béčkařů vrátí z hostovaček. O Rohlíka i Urbana bude určitě v Bolce i Litvínově zájem. Ale oba bych bral na play-off zpátky. Vondrc si myslím, že určitě zůstane do konce sezony ve Vítkách.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

A s Vondráčkem je to prosím jak. Ať se vrátí, nebo zůstane ve Vítkách, tak přijde playoff a někdo z nás narazí na K. Vary a oni řeknou Vondráček nehraje?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Z toho rozhovoru s Varaďou vyplynulo, že počítá s návratem všem zapůjčených plejeru. A když Václav s něčím počítá.....🤷😁
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Take jsem to tak pochopil, ze VV chce vsechny zpet a jit s co mozna nejvice kompletnim teamem do PO, pro me osobne, nebrat zpet Vondrce na PO by byl opravdu luxus...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Vondráček nevýrazné výkony tady stejně tak ve Vítkovicích kde sbírá akorát minusové body. Bez něj se obejdeme.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak co, dá nám dnes gól Ondra Rohlík?
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... jak je to pravidlo s tím startem za béčko? Kdo by mohl chodit z áčka? Byl tam nějaký datum a nějaký počet odehraných zápasů?
.... #zadynamo
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Sweník píše: 14 led 2024 12:31 Tak co, dá nám dnes gól Ondra Rohlík?
Nevim, ale kurz na remízu je luxusní.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

subris píše: 14 led 2024 12:33 ... jak je to pravidlo s tím startem za béčko? Kdo by mohl chodit z áčka? Byl tam nějaký datum a nějaký počet odehraných zápasů?
Jestli se něco nezměnilo, tak nesmí odehrát za B víc jak 24 zápasů a za co nastoupí po 15. únoru, tak tam už musí zůstat až do konce. Netýká se juniorů, ti můžou pendlovat pořád.
Ale Propulse tu vloni upozorňoval na jednu anomálii - obě mužstva hrají snad pod jedním IČ a mají na to nějaký odlišný právní výklad. Ono se to opět vynoří, až na to přijde čas.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Sweník píše: 14 led 2024 12:31 Tak co, dá nám dnes gól Ondra Rohlík?
Já jen aby jsme náhodou dnes nedělali Bolce výpomoc. :silent: :grin:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Myslím, že i přes některé ty nedostatky má Vrána kvalitu, aby zabojoval o domácí MS a my zase takový výběr nemáme. Akorát z farmy to půjde těžko, pokud by třeba po zbytek sezóny zvolil Švýcarsko, tak by měl určitě větší šanci.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

NBA Milda píše: 12 led 2024 22:15 No nevím, snažím se psát, co lidi zajímá. A tentokrát vše spustil pan Dědek. Jeho útok byl velmi ostrý, vše jsem ani zveřejnit nemohl, protože bych nejspíš s panem Dědkem skončil u soudu. Ale i ta "soft" verze vytvořila na radnici velký tlak a ta reagovala. Faktem zůstává, že obě strany nejsou vůbec ve shodě, jak řešit obří ztrátu klubu, která letos nejspíš ještě vzroste. Které straně dáte za pravdu, a které argumenty vám přijdou lepší, je na vás. To je role novinářů. Nic více, nic méně.
Příště byste se mohl pana zastupitele zeptat, jestli mu nevadilo, že se za vedení města posílaly do klubu peníze na účely, na které nakonec nebyly vůbec využity. Jako když se například schválilo několik milionů, aby se mohl tým posílit na baráž a nakonec vůbec nikdo nepřišel. Dále kritizuje, že majitel tlačí na město ohledně dalších akcií. Tak se divím, že mu nevadilo, když bývalý majitel zahnal zastupitele do kouta a pod nátlakem od něj urychleně koupili zadlužený klub v troskách s vybrakovaným kádrem. Naopak on byl jeden z těch, který tohle nejvíc podporoval. Vyloženě mě pobavilo, jako by si chtěl snad připisovat zásluhy za vzestup klubu, protože do něj město posílá peníze, to se dělo i dřív a výsledky byly tristní a každý musí vidět, kolik za poslední roky přibylo sponzorů a partnerů. Celkově mám z to jeho rozhovoru pocit, jako by chtěl všechny přesvědčit, že město klub vlastně vedlo dobře, několikrát zachránilo a nový majitel seká jenom dluhy a některé ty jeho výtky jako například ohledně maskota jsou až úsměvné.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Mně třeba ta výtka ohledně maskota přijde na místě.
Ten maskot je mimo vše, co by mohlo dávat nějaký smysl. Jednooká obluda, v barvách, které s naším klubem nijak nesouvisí. Jasný, děti si s ním plácnou, vyfotí a tak, ale kdo si pamatuje #4 Trenér, tak ten mi tu dával smysl. Včetně toho, že šel před zápasem na led s vlajkou a po výhře na děkovačku na bruslích. Vypadalo to stylově.
Rozumím tomu, že to třeba už nikdo nechce dělat, ta hlava koně byla dost těžká. Na druhou stranu nechápu, čím jsme si tu jednookou obludu "zasloužili".
Za mě úlet, jak sviňa.

Rychtecký si s Otou, Fraňkovou a spol. vaří svoji kašičku. Proti Dědkovi. Nebojte, mají dost fanoušků antidědků, aby je udrželi na radnici tak dlouho, dokud tu pan Dědek bude. Z toho se dá krásně vyžít. Tady je socan za zloducha. Ale jinde ho plácají po ramenou. Je v pohodě.
Tesla
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tak dnes plný kombo k dispozici :))
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Dneska zajímavá sestava
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Vidím v sestavě Kloučeka ještě nic neposral a už mám nervy !! Je to ve mě já to vím ale nemám na toho kluka už nervy 🤣🤣🤣
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dnes po třech zápasech konečně soupeř s normálními fanoušky. Nečekám nic jinýho než 3 body
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

mach píše: 14 led 2024 16:11 Vidím v sestavě Kloučeka ještě nic neposral a už mám nervy !! Je to ve mě já to vím ale nemám na toho kluka už nervy 🤣🤣🤣
Nápodobně!
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

no nic, kloucek k v bráně. Tak to zkusíme vyhrát bez gólmana 😀
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Já mu věřím 😁👍
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tohle není fér. Když nevycházely zápasy Willdovi, a že jich poslední dobou nebylo málo, tak se tady taktně mlčelo.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Sweník píše: 14 led 2024 12:31 Tak co, dá nám dnes gól Ondra Rohlík?
... ještě nezapomeň na Ondru Romana :)
.... #zadynamo
Odpovědět