Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Podle všeho se nedávno naučil číst a hned začal sledovat noviny. Good for him! Jestli to předá i potomkům, byly ty dva dny přímo revoluční. :)

IMG_2374.jpeg
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Caesar píše: 11 led 2024 21:15 Ze Zlina sem nic dobryho nikdy neprislo. Mame vhodnejsi hrace
Říčka
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

FOGLIK píše: 12 led 2024 05:47Říčka
Neni. Je z Havirova. Za Zlin odehral tri sezony, za Spartu ctyri a za nas konci treti.
Vždy jen Dynamo!
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Vlastně všechno jede podle plánu. Pardubice mají nadupaný kádr a perou se o čelo tabulky se Spartou. Václav Varaďa ve velkém rozhovoru pro deník Sport ale prozrazuje, co svůj tým potřebuje naučit. Rozebírá přínos Lukáše Sedláka i vlastní komunikaci s majitelem klubu Petrem Dědkem a lidmi kolem sebe: „Jsem takový, že povím ostatním, co si myslím, o čem jsem přesvědčený, jak by všechno mělo být.“ Dynamo si postupně zvyká na něj a on na klub.


Ve středu v Brně měl Václav Varaďa náladu, že by jeho pohled rozdrolil skálu. Nevydržela by před ním stát bez hnutí. S Pardubicemi vedl na ledě Komety 6:2, do konce zbývalo jedenáct minut. Nakonec Dynamo utrhlo výhru v prodloužení 7:6. Přesně zápas, který systémový kouč Varaďova typu nemusí. Lidi se baví, on ne. Na rozhovor přišel po tréninku, který se trochu protáhl.

Vstřebal jste už silný zážitek z Brna?
„Pro fanoušky bylo hodně zajímavé zápas sledovat, pro nás trenéry už určitě ne tolik. Seděl jsem pak na tiskové konferenci vedle Jaroslava Modrého a ani jeden z nás si asi nepředstavoval, že se zápas pohne tímhle směrem. Dvě třetiny byly dobré pro nás, jedna pro Kometu. Utkání mělo spoustu emocí.“

Analyzoval jste si ho právě bez nich dlouho?
„Hned v autobuse jsme pracovali a rozebírali poslední třetinu, v níž jsme vedli jedenáct minut před koncem 6:2. Ve čtvrtek jsme se k tomu vrátili s týmem, kluci se podívali, co jsme ve třetí třetině hráli za... (odmlčí se) nehokej. Věřím, že se z toho poučíme.“

Jednou trenér Sparty Uwe Krupp nařídil hráčům po porážce právě v Pardubicích, ať si natáhnou mokrou výstroj a poslal je po příjezdu ze zápasu v noci na led. Kdybyste zápas v Brně ztratili, šel byste třeba taky až sem?
„Ne, ale taky jsme museli reagovat. V plánu jsme měli po zápase tři varianty na čtvrtek. Jedna byla volno, další dobrovolný trénink a třetí normální trénink pro všechny. Nakonec jsme tedy sáhli k poslední variantě. Hraje se už v pátek, museli jsme se ke Kometě vrátit.“

Jednou se vám tohle stalo i po Novém roce s Třincem, porazili jste České Budějovice 9:7. Někdy se na ledě všichni zblázní, i když by ve vašich očích neměli?
„Občas zápas ujede, na Spengler Cupu jsme taky obrali Kanadu, která si myslela, že má zápas v kapse. Chytli jsme vítr do plachet. Teď ho s naší velkou pomocí chytla Kometa. Možná, že kdyby se hrály ještě dvě minuty v základní hrací době, o zápas bychom třeba přišli.“

Data říkají, že od začátku sezony si Pardubice při hře v pěti vytváří nejvíc gólových příležitosti, střílejí nejvíc branek, inkasujete nejméně. Z celkového pohledu šlape Dynamo dobře?
„Cením si toho, kde jsme a tohle zní skvěle. Každá sezona má nějaký vývoj, prohráli jsme jen tři zápasy po šedesáti minutách. Proces učení u nás dál probíhá, i když kluci jsou dospělí chlapi, válečníci. Pořád je co ladit. Zvedli jsme přesilovky, které jsme měli po pěti zápasech na nule, teď skoro třicet procent. Děláme drobné kroky, posouváme se. Někdy nás to stojí body a nám trenérům přibývají šedivé vlasy. Snažíme se ale ponaučit, ať jsme lepší.“

No ale nečekal jste, že učení bude rychlejší? Pardubice se silným kádrem vládnou, ovšem pořád mají problém, že sem tam ztratí náskok, spadne koncentrace, v defenzivě vznikají individuální chyby.
„Stane se. Ve velké většině zápasů jsou naše výkony nadstandardní. Soupeř vždycky ví, že musí hrát nadoraz, aby nám body sebral. A taky platí, že jakýkoliv brankář je proti nám na druhé straně a dělá nám to strašně těžké. Liberecký Král proti chytal skvěle, to samé v neděli Kavan z Brna. Naši kluci to nemají jednoduché.“

Je složité i pro vás hráčům předat zprávu, že něco není v pořádku a učení neskončilo? Celková čísla ukazují, že dominujete, jste na špici. Logicky to vypadá, že všechno funguje.
„Ale ne, neustále pracujeme. Pořád. Nenecháváme hráče usnout, snažíme se posouvat jejich limity. Šňůra výher vám zvedá sebevědomí, ale stejně se věnujeme věcem, které nám nejdou. Nežijeme jen v momentu, že vyhráváme. Třeba to někdy nevyjde, ale chceme jít nadoraz vždycky, to je zásadní věc.“

Nemáte pocit, že Liberec a Kometa trochu tuší, kudy na vás? Jako kdyby se s nimi rýsoval určitý problém pro Pardubice. Dovedou vás přehrát i porážet.
„Spíš se díváme na naši hru. V mém minulém týmu jsme pár sezon zpátky měli takovou věc... V základní části jsme prohráli s Mladou Boleslaví úplně každý zápas. Říkal jsem si, jak si na nás věří. Buch, my je dostali v play off. Ale tam jsme je najednou porazili. Všichni hráči vám řeknou, že základní část je něco úplně jiného. Teď je tak nějak jedno, jestli někdy prohrajete. Zásadní spíš je, abychom vyladili naši hru, ať je v ní co nejméně chyb.“

Cítíte, že celý proces míří k nějakému cíli?
„Vidím, že se kluci posouvají. Potřebujete mít vyrovnanost, nejde o jeden zápas, ale potřebujete být dobří i v dalším. Vidíte už hotový zápas v Brně, a nakonec jsme z něj dostali dva body. Věřím ale, že tam nebyl jediný hráč, který by měl v sobě čistou radost. Po tomhle vítězství by tam měla být spíš určitá trpkost.“

Plánujete přivést i před play off nějaké nové hráče, nebo vám budou stačit návraty Vondráčka, Rohlíka a Urbana z hostování?
„Máme tyhle tři kluky rozpůjčované, zřejmě se vrátí. Teď nás je akorát, tak když řádí nemoci, využijeme kluky z béčka. Pro ně je to super šance. Když se na trhu objeví někdo, kdo by nám mohl pomoci, budeme reagovat.“

Už tam někdo takový je?
„Primárně si zaslouží příležitost kluci, kteří hrají tady. Beru to tak, že si všechno musí hlavně sednout.“

Posilu do brány řešit budete? Roman Will je číslo jedna, Milanu Kloučkovi vyšel Spengler Cup, ale jinak má výkonnost celkem pohyblivou.
„Turnaj v Davosu mu vyšel neskutečně. Musel tam nabrat hodně sebevědomí, takže doufám, že si ho přenese dál. Máme Romana s Milanem, a stát se může cokoliv. Máme dva šikovné kluky i béčku (Vomáčka, Honzík), kteří by nám mohli taky pomoci. Navíc, co čtu, každý někoho hledá, každý by chtěl nějak posílit.“

A zdroje nějak nejsou...
„Střed extraligy je vyrovnaný, spodek je vyrovnaný.“

Navíc když do play off v Česku postupuje prakticky každý, nemůže být řeč o nějakém získávání hráčů v rámci soutěže?
„Přesně tak, tohle je taky něco. O současném režimu bychom se měli taky hodně bavit, je zvláštní, že hrajete 52 kol a skoro všichni patří do play off.“

Vrátím se k Pardubicím. Máte v první formaci nadstandardní hráče Tomáše Hyku s Lukášem Sedlákem a vedle nich jste protočil už pět křídel. Proč je to takový rébus?
„Naše první dva útoky to mají nejtěžší, chodí na ně nejlepší bránící útočníci. Ale zase soupeři nemají dostatek tak kvalitních hráčů, aby si poctivě plnili své povinnosti a ubránili všechny naše kluky. Proto nás třeba bodově víc táhla naše druhá pětka Tomáše Zohorny, protože se třeba i někdy větší pozornost upínala na Lukášovu lajnu. Ano, přáli bychom si větší produktivitu prvního útoku, ale ono to přijde. Kluci chtějí spíš něco vyhrát, než aby sledovali svoje statistiky.“

Rozumím, jen k tomu hledání. Hrát vedle Lukáše Sedláka vypadá na pohled snadně. Je všude, brání, útočí, pomůže vám. Nečekal byste, že se svými schopnostmi bude ustřelený na špici bodování?
„Lukáš je za tuhle svoji hru taky odměněn v posledních zápasech. Vyskočil teď do desítky v bodování, ale věřím, že kdybyste se s ním o tom bavil, řekne, že nejde o hlavní věc. Věřím, že je mu jedno, jestli góly dává Pepa nebo Láďa, on udělá všechno pro tým, což je správně. Takhle vidím vůdcovskou roli. Třeba jeho góly přijdou pak zase až v play off, kdo ví. My máme navíc tak vyrovnané hráče, že klidně může oddechnout třeba druhý útok a prosadí se třetí nebo čtvrtý. Vzájemně na sebe všichni tlačí. A jak půjde do tuhého, ne všichni budou hrát tolik.“

Kdybych měl posuzovat jen balíček dovedností, který si hráči berou do hry, je Sedlák v absolutní extraligové špičce. Sedí můj dojem?
„Dá se to tak říct, Lukáš je špičkovým hráčem pro extraligu i v mých očích. A ještě doma nemá co dělat. Ale je samozřejmě skvělé, že hraje v Pardubicích a je skvělé, že Petr Dědek Lukáše přivedl. On je hráč, který tým táhne, ukazuje ostatním cestu. Nejde jen o dovednosti a drajv, ale i o srdce, které do hry dá. Je teda taky hodně bit.“

I sám dost bije...
„Je všude, my ho všude i potřebujeme. Pro nás je super, že můžeme rozložit síly, protože máme utkání hodně a nemusíme přetěžovat hráče. To není můj směr, aby kluci hráli přes dvacet minut.“

Nikdy?
„Tenhle čas teprve přijde. (usměje se) Někomu postupně poroste, jinému klesne. Kdyby Lukáš hrál od začátku třeba 22 minut na zápas, má možná o deset, patnáct bodů víc a vidíme ho na špici bodování. Ale to není pro nás důležité. Vždycky se dívám, co je důležité pro tým.“

Utekli jsme od jeho křídla. Co vám od Kauta, Říčky, Pauloviče, Ciencialy nebo Pochobradského chybělo, že tam nezůstane nikdo delší dobu?
„Někdy víc pohybu, jindy víc důrazu. Je důležité, aby tam byl někdo, kdo zapadne. Všichni zmínění kluci souhru oživili, ale já bych chtěl, aby to nebylo třeba jen na jeden zápas. Aby to vydrželo, je pravda, že hledáme souhru, aby kluci chytli slinu.“

Martin Kaut postupně roste, původně jste ho viděli právě u Sedláka. On sem nemíří?
„Martin chce hrát zase na pravém křídle, tam se cítí lépe. No a na pravém křídle u Lukáše je Tomáš Hyka. V nějaké fázi je můžeme spojit, ale v globálu chceme, aby byla hrozba v každé lajně. To je pak vaše síla. Když nám dávají teď důležité branky Jan Mandát s Patrikem Poulíčkem, to je přesně, co chceme a co nás má zdobit.“

Je právě nejtěžší, aby soubor individualit a hráčů, kteří by jinde dostali velké role, přijal menší pozici v Pardubicích?
„To je dennodenní práce. Musíte být s klukama v kontaktu, což je věc, která mě baví. Já na ni hodně dám. Věřím, že v nich je touha, že se naplno oddáte týmu, abychom došli společně k úspěchu.“

A dala vám tady nějaký vzkaz Liga mistrů? Budujete evropský velkoklub, z pohledu tabulky jste vypadli s průměrným finským týmem. Nezvládli jste čtvrtfinále, tedy už klíčovou fázi soutěže.
„Vypadnutí mě mrzí a věřím, že i hráče. Teď jsou v poslední fázi soutěže Vítkovice, Skelleftea, kterou jsme porazili ve skvělém zápase, náš soupeř Rauma, kterou jsme porazili u nich, a pak Ženeva, kde jsme prohráli v prodloužení signálem. Na Spengler Cupu jsme sehráli kvalitní zápasy se špičkovými týmy, kde jsme Evropě ukázali, že jsme dobrý tým. Jen se dost věcí musí vždycky sejít.“

Beru, jen „den D“, domácí zápas v play off v Lize mistrů, Pardubice nezvládly. Jaký poznatek si z toho trenér odnesl?
„Byl to výpadek v prvních dvaceti minutách, kdy jsme dostali čtyři góly. Stálo nás hroznou spoustu sil navíc se do zápasu vracet. Tohle je věc, na které musíme pracovat.“

Se všemi lidmi v Pardubicích jste si už od svého nástupu sednul, že víte, co do sebe čekat?
„Sedím se všemi. (usměje se) Jak pracuji s hráči, tak pracuji na dennodenní bázi s realizačním týmem i s vedením klubu. Všichni jsme tady proto, abychom vyhrávali. Já tomu dávám maximum a od mých hráčů i od všech dalších chci, aby přidali ruku k dílu. Tohle ale chápe každý.“

Jen někdy na podzim ke třecím plochám došlo. Byla potřeba si vyjasnit názory?
„To máte stejné jako s hráči. Když nejdou nadoraz, nejdou na maximum a vy to v nich vidíte? Pracujete s nimi ve stylu, že nemohou jen tak odejít a musí si přidat navíc. A hlavně tohle musí vyjít z tebe, tohle ti přeci nemusím říkat. Ano, jsem takový, že povím ostatním, co si myslím, o čem jsem přesvědčený, jak by všechno mělo být. Pak záleží na komunikaci, na vazbách, jak tak nějak prozřít, kde je pravá cesta.“

Přestože komunikace není vždycky úplně příjemná?
„To tak někdy je. Mám děti, holky, kterým je jedenáct a čtrnáct let. Řeknete jim, že se půjdeme učit a víte, že přijde reakce ve stylu: ´Ježiš, už zase´. Víte, že to příjemné není. Ale ony v tu chvíli nevidí dobrou věc, která se stane následně, že budou mít dobré známky, když se látku naučí a pochopí.“

V klubu jste nepříjemné věci ale neříkal jen hráčům, ale i dalším lidem kolem vás?
„Říkám, co si myslím, o čem jsem přesvědčený. Lidi v šatně i v kancelářích mi zase říkají, o čem jsou přesvědčeni oni, jaký mají názor oni. Ve výsledku jsme našli společnou řeč.“

Musel jste někdy couvnout i vy, nebo váš vlak jede jen po jedné koleji a neuhýbá?
„Co myslíte? (usměje se) Komunikujeme, najdeme společnou cestu, vysvětlíme si věci, aby všechno fungovalo. Klub dál může budovat brand. Potřebuje hráče na akce, aby se značka posouvala, jen se musí vždycky vyladit, kdy takovou věc nachystat. Třeba jsme taky řešili, proč chodí Lukáš Sedlák pořád na rozhovory, protože ho to ovlivňuje ve hře. Musí se soustředit taky na něco jiného. Najdeme společnou cestu.“

Čekal jsem, jestli v Pardubicích vybudujete hradby. Do teď působíte pořád otevřeně, překvapili jste.
„Taky se teď postupně začnou utahovat matice. (usměje se) Ve hře se budou utahovat šrouby, všichni proti nám budou víc bránit, my budeme muset o to víc chtít zápas zvládnout, vynutit si fauly. Každý bude hrát teď o život, tomu je potřeba taky obětovat všechno.“

K tomu utahování matic. Až si sem televize přijede, že chce na zápas rozmístit patnáct kamer, Václav Varaďa řekne, že maximálně deset?
(usměje se) „Ať si dává každý, kolik kamer chce a kam chce. Jen do naší šatny nic nepůjde a nikdo nám nebude točit trénink. Budeme řešit ale detaily typu, že jedna televizní stanice bere při utkání na rozhovory hráče, kteří udělají něco špatného a něco jim nevyjde. O přestávce vás tohle dostane akorát ještě níž.“

Vy řešíte rozhovory i během zápasu? Myslel jsem, že až po něm...
„Ne, Honza Mroviec (PR manažer) už ví, jak přemýšlím. Tohle pohlídá on. Ale jde přesně o věc, o které jsem mluvil. Komunikace, potřebujete si všechno vysvětlit.“

A vaše komunikace s majitelem Petrem Dědkem je vlastně jak častá? O tým se zajímá poměrně dost. Není majitelem, který přijde jen po sezoně poděkovat, nebo vyjádřit nespokojenost.
„Většinou je na každém domácím zápase. Jinak si krátce zavoláme po utkání, rychle všechno zbilancujeme, jak všechno dopadlo. Ve volných dnech si zavoláme taky, jsme ve spojení několikrát týdně. Vím, že aktivit má hodně, ale často za hráči zajde, pozdravíme se před zápasem. Tady všechno běží, jak má.“

Když máte třeba od léta rozpinkaného Libora Hájka, komunikujete s ním, že byste o něj stál. Jak pak majiteli podáte, že je tady někdo, do koho se vyplatí investovat?
„Bavíme se o hráčích průběžně. Když jsem byl s Liborem v kontaktu, Petru Dědkovi jsem to řekl taky. Není důvod před ním něco tajit, nic nejde mimo něj. Mě moc těší, že se Libor rozhodl pro nás, jsem přesvědčen, že pro Pardubice toho udělá hodně dobrého. Petr si vyslechne moje argumenty, já jeho. Takhle by to podle mě mělo být, všechno je založené na vzájemném respektu. O hráčích se bavíme, jaké jsou potřeby klubu, na jak dlouho by hráč k nám mohl přijít a proč. Tyhle věci ladíme neustále.“

Řekl vám někdy striktní ne?
„Ve finále je on šéf, což je potřeba respektovat. Já mu jen vždycky řeknu, co si myslím, jak věci vidím a proč. Pak jde o to, jak si vzájemně porozumíme, abychom našli co nejlepší cestu pro Pardubice.“

Je Petr Dědek jediný člověk v klubu, kterého poslechnete?
„Ale takhle to nastavené nemám.“

Umíte přijmout i názor někoho, kdo je na papíře v hierarchii na vaší úrovni, nebo pod vámi?
„Umím. Pokud mě někdo argumentačně přesvědčí? Nedělám to běžně, ale dovedu uznat, že má někdo jiný pravdu a já věc viděl špatně.“

Líbí se mi, že řeknete, jak to neděláte běžně.
„Protože to neříkám často. Stojím si za svým a jsem přesvědčený, že vím, co dělám. Mám rád ale diskuzi prakticky o všem, nevadí mi to. Kolegové by vám mohli říct, že najdeme společnou řeč a nemám problém uznat, že jsem udělal něco špatně. Třeba jsem nasadil do hry nějakého hráče a mohl jsem to udělat jinak. Když tohle pak slyším, sám budu lepší. Všichni budeme lepší, posuneme se.“
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Kula píše: 11 led 2024 20:36 Jo taky jsem si i přes svoji negramotnost včera přečetl!
je třeba to stovnat s těmi našimi např, Košťálka.
Ja myslim, ze byt s dohodou o pripadne pomoci u nas loni na PO, tak slo pouze o ni, hrac uz, alespon tak jsem to zaznamenal, byl domluven v Komete a mel tam podepsano, takze od zacatku bylo jasne, ze k nam neprijde, jestli s nim i pred tim nejak jednali a on dal prednost Komete to nevim, ja si myslim, ze pokud stab cekal jak se situace vyvrbi s L. Hajkem napriklad, tak chybu neudal :) ten dle me, az se vice adaptuje, klidne na presilce bude moct alternovat:), bude to Top bek extraligy, ja ho vidim treba vis nez J. Kostalka..
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Danik23 píše: 12 led 2024 07:18 Ja myslim, ze byt s dohodou o pripadne pomoci u nas loni na PO, tak slo pouze o ni, hrac uz, alespon tak jsem to zaznamenal, byl domluven v Komete a mel tam podepsano, takze od zacatku bylo jasne, ze k nam neprijde, jestli s nim i pred tim nejak jednali a on dal prednost Komete to nevim, ja si myslim, ze pokud stab cekal jak se situace vyvrbi s L. Hajkem napriklad, tak chybu neudal :) ten dle me, az se vice adaptuje, klidne na presilce bude moct alternovat:), bude to Top bek extraligy, ja ho vidim treba vis nez J. Kostalka..
Tak Hájek je zatím nenápadnej čekal jsem že bude důraznější, ale přehled má a zlepšuje se zápas od zápasu.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Kula píše: 12 led 2024 07:35 Tak Hájek je zatím nenápadnej čekal jsem že bude důraznější, ale přehled má a zlepšuje se zápas od zápasu.
To chce asi trochu casu, jako s Kautem, ono kdyz na to prijde, on i ty rukavice shodi, umi to:)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tak jak jsem se tu ptal na to, kde nejsnáze sehnat podpis od Willa a dostal jsem radu jít na trénink , tak včera jsem tam radši po tom Brnu nešel. :) A podle rozhovoru s Varaďou, který je tu na fóru, jsem dobře udělal. :) Zkusím to dnes po tréninku. Půjdu po jedenácté do haly, jestli mne pustí a uvidím. :)
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Tohle se me "pobavilo" - V Brně se nám povedly dvě třetiny, Brnu jedna. Takže bodově 2 vs 1 :)

Gazda - loni, když tu měl hostovačku, jsem si říkal, že jsem přijde. Že se mu povedla jedna sezóna a že třeba mladej Hrádek bude víc v "B", nebo dokonce hostovačka na celý rok někde v extralize. Nicméně, minulou sezónu byl na hostovačce v Motoru, ne? Pak se říkalo, že má od "zimy" podepsáno v Kometě. Možná postoupit do finále, dal by nějaký ten gól ...souhlas tim, že je k němu potřeba obranář, ze Zlíně to tak mají dlouho - i k Hamrlíkovi musel být bruslivej, ideálně mladší, obranář ...a i Hamrlíka sem Kusý na play-off asi 2x chtěl na hostovačku.

Když mají fazónu Čero a Koště, jsou lepší, dokázali to po více sezón. Tím ale neříkám, že bych tu Gazdu rád neviděl, co mi víme, co bude v budoucnu. Ale taky vím, že nejde furt kupovat každýho, furt ten tým měnit ...jakkoli se nechám rád překvapit pokud se do konce ledna něco zajímavýho stane :)
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tak kluci, dneska zavřete těm mechovským hubu....doufám, že jim dáme v té jich plechovce bůra
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dneska je třeba odčinit tu Kometu a ukázat Mrchovákům jak se pořádně hraje hokej. Alespoň šestka by za mě byla adekvátní kompenzací a pokud jim lidi začnou chodit domů už v průběhu mače, budu úplně nejspokojenější :grinning:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2069
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3695 krát
Obdržel "To se mi líbí": 492 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Pick píše: 12 led 2024 13:02 Dneska je třeba odčinit tu Kometu a ukázat Mrchovákům jak se pořádně hraje hokej. Alespoň šestka by za mě byla adekvátní kompenzací a pokud jim lidi začnou chodit domů už v průběhu mače, budu úplně nejspokojenější :grinning:
Takže 5:6? :grin:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sali67 píše: 11 led 2024 21:06 A není to teď s tím Gazdou jedno? Hádáte se jak děti ve školce 😁
Tady by se o něm nikdo nebavil, ale jeden pán tu nad ním stále dokola onanuje, až mu ostatní musí polopaticky vysvětlovat, proč by si u nás v současným kádru neškrtnul...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Pick píše: 12 led 2024 13:02 Dneska je třeba odčinit tu Kometu a ukázat Mrchovákům jak se pořádně hraje hokej. Alespoň šestka by za mě byla adekvátní kompenzací a pokud jim lidi začnou chodit domů už v průběhu mače, budu úplně nejspokojenější :grinning:
Hele bacha s tou spokojenosti, ja byl v Brne kdyz pred 3 tretinou Kometaci zhusta zacali odchazet domu a nevraceli se, taky docela spokojenej:)) ovsem pak jsem uz jen cumel...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Pracuji s teorií, že takováhle politování hodná situace se stane maximálně jednou za 10let!! 😁😁
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

🤣🤣
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

pepa píše: 12 led 2024 09:10 Tak jak jsem se tu ptal na to, kde nejsnáze sehnat podpis od Willa a dostal jsem radu jít na trénink , tak včera jsem tam radši po tom Brnu nešel. :) A podle rozhovoru s Varaďou, který je tu na fóru, jsem dobře udělal. :) Zkusím to dnes po tréninku. Půjdu po jedenácté do haly, jestli mne pustí a uvidím. :)
Jak to dopadlo, povedlo se?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

tau píše: 12 led 2024 15:54 Jak to dopadlo, povedlo se?
Jo, povedlo. Jsou to sympaťáci. :thumbup:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Nevíte někdo na jak dlouho je Hyka out?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jsem dnes hodně zvědav na Kautika vpravo vedle Sedla. Napravo je jeho místo. Tam to má rád.... :shifty:
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jirka. píše: 12 led 2024 13:50 Tady by se o něm nikdo nebavil, ale jeden pán tu nad ním stále dokola onanuje, až mu ostatní musí polopaticky vysvětlovat, proč by si u nás v současným kádru neškrtnul...
Chápu...
Já to napsal jednou a pak jsem reagoval na nesmysly a naposled jsem dal statistiku! :rock:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4479
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Předpokládám, že u debilů se už ve velkém FOPuje ? :rofl:
Dnes bych bral jakoukoliv výhru. :grin:
jtichy75
Příspěvky: 5
Registrován: 13 zář 2021 10:46
Dal "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jtichy75 »

Možná bych místo Pauloviče vyzkoušel do první Mandáta
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Dneska vyhra. V poklidu pokud mozno at udelame radost trenerovi
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Odpovědět