Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

fansDKnL píše: 10 led 2024 23:23 Druhej a třetí gól jeho. Druhej úplně stejnej jako dostal Klouček v prodloužení
s Bartošákem na Perštýňák. Dědek přece umí odpouštět hříšníkům :)
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Danik23 píše: 10 led 2024 22:42 Tak myslis opravdu, ze za vysledkem zapasu stoji korekce na 3:6 v nasi presilovce? Tos me pobavil...:)
Asi jsem se spatne vyjadril. Mysleno tak, ze gol na 3:6 pul minuty po golu Mandata je polilo zivou vodou a za dve minuty dalsi gol a vyzva. Troufam si tvrdit, ze kdyby tu presilovku na 3:6 nevyuzili, tak to tak skonci, nebo urcite za tri body..
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 321 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

jimmypop píše: 10 led 2024 23:25 s Bartošákem na Perštýňák. Dědek přece umí odpouštět hříšníkům :)
Ale on má pravdu, paralela nedělních a dnešních gólů. Jen dnes je na tohle téma poněkud ticho :))
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Ty vole tady je panika, jako by se prohrálo čtvrtfinále :)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

stará hokejka píše: 10 led 2024 23:35 Ale on má pravdu, paralela nedělních a dnešních gólů. Jen dnes je na tohle téma poněkud ticho :))
jj, já to chápu a nerozporuju. Ale prdel musí bejt
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

dneska s chladnou hlavou, musím říct, že včerejší zápas byl prokoučovanej , nechci tím omlouvat nikterak hráče , ale trenér to taky moc nezvládnul
když viděl jak nás v poslední třetině melou, tak si měl vzít oddechový čas, pořádně je tam seřvat a hlavně , přestat točit i hráče kteří hráli kulový a stáhnout to taky na tři útoky, jako soupeř.No nic jedeme dál a snad si všichni ze včerejška vezmou ponaučení, že hokej se hraje až do konce.
Kula
Příspěvky: 2170
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 847 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Kl.Dynamo píše: 10 led 2024 22:00Ne. A tebe?
Já Tě nikde necituju!...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Zajímavé info, že s náma spolupracuje Marian Jelínek, to jsem netušil....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Já bych z toho nedělal závěry a hlavně se neposral. To je prostě sport ne? Teď jsme to zažili ve Švajcu a ve Švédsku naopak a chrochtali jsme si.
Je potřeba říci, že chyběl Zohorna, Hyka, Dvořák, Musil. Místo nich Bučko, Hrádek a v útoku noooo ten noooo. A Pochobradský k tomu. To nejsou úplně jména, která by si mohla sáhnout na pohár. Bučko a Hrádek tak na 1 ligu max.
A nevysvětlitelně uznaný gól tomu dal korunu...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

No VV to včera okomentoval hodně diplomaticky. Ovšem v kabině bych po zápase asi být nechtěl. Nechápu ty naše výpadky. VV je už asi třetí trenér, co si s tím neví rady. To přece nemůže být náhoda.

Ale pro nestranného diváka to včera musel být super zápas.
vh9913
Příspěvky: 403
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Ja bych nepanikaril, vidim to spis z te pozitivni stranky, ze jsme se v prodlouzeni neposrali a ze nas klicovy utocnik Lukas Sedlak se bodove chytil, samozrejme schopnost skvele branit a dohravat zustala :)
jena95
Příspěvky: 26
Registrován: 15 srp 2019 10:18
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jena95 »

I takové zápasy hokej přináší, což trenéři moc nekvitují. Před zápasem, když jsem viděl sestavu bych i bod bral. Dva útoky narušené, v obraně absence Dvořky a Musila...Průběh však překvapil, dvě třetiny jsme Brno k ničemu nepustili, ale pak totální kolaps. Za mě výzva nesmyslná, takové góly určitě uznávat. Věřím, že se z toho poučíme, v tomhle věřím trenérskému týmu v čele s Varaďou. I taková facka je potřeba před PO, vrátí nás to zpátky na zem.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

David007 píše: 11 led 2024 07:36 Já bych z toho nedělal závěry a hlavně se neposral. To je prostě sport ne? Teď jsme to zažili ve Švajcu a ve Švédsku naopak a chrochtali jsme si.
Je potřeba říci, že chyběl Zohorna, Hyka, Dvořák, Musil. Místo nich Bučko, Hrádek a v útoku noooo ten noooo. A Pochobradský k tomu. To nejsou úplně jména, která by si mohla sáhnout na pohár. Bučko a Hrádek tak na 1 ligu max.
A nevysvětlitelně uznaný gól tomu dal korunu...
A mě Pochobradský tak špatný nepřijde.....
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Georgre píše: 11 led 2024 07:12 Zajímavé info, že s náma spolupracuje Marian Jelínek, to jsem netušil....
Škoda že to tu nedělá jako full-time job. Včera okolo osmý večer měl evidentně volno :)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Stars píše: 11 led 2024 08:24 A mě Pochobradský tak špatný nepřijde.....
Přesně tak. Za mne má při hře 5 na 5 o parník větší přínos než třeba Říčka. Ten vážně už jen na přesilovku a to je za mne hodně málo.

A pan Ciencala na tom je jen o malinko lépe než Říčka. :think:

I přesto věřím, že se Řeka a Činel v PO ještě kousnou a podají mnohem lepší výkony.

Zpět k Pochobradskému, za mne naprosto s přehledem. :clap:
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

Muf píše: 11 led 2024 08:35 Přesně tak. Za mne má při hře 5 na 5 o parník větší přínos než třeba Říčka. Ten vážně už jen na přesilovku a to je za mne hodně málo.

A pan Ciencala na tom je jen o malinko lépe než Říčka. :think:

I přesto věřím, že se Řeka a Činel v PO ještě kousnou a podají mnohem lepší výkony.

Zpět k Pochobradskému, za mne naprosto s přehledem. :clap:
hlavně třeba při našem prvním obdrženém gólu, to bylo opravdu s přehledem :-D :-D :-D Neblázněte, to je průměr na první ligu, v ELH nemá absolutně co dělat.....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Včera v prvních dvou třetinách to byla v podstatě dominance. Domácí kromě gólu v přesilovce a jednoho nájezdu neměli nic, co by stálo za zmínku. Večerní komentář pana tykám si se skoro všema v Kometě Tomka o "relativně vyrovnaných" prvních dvou třetinách vyloženě pobavil.

Souhlasím s pohledem, že mančaft si prostě moc dobře uvědomuje svou kvalitu a někdy se to přežene. V drtivý většině zápasů to pak zase nahodí a hraje na výhru a většinou to i stačí. Včerejší třetí třetina, respektive její desetiminutová sekvence byla v tomhle extrém, tam mančaft ze zápasu vypadl a na druhý straně je pak soupeř v euforii. Do toho ta výzva, kterou si VV prostě brát neměl. Zároveň chápu záměr hrát co možná nejvíc na čtyři útoky a co nejvíc rozkládat zátěž, když se hraje třikrát týdně.

Cením to, že po 60 minutách se přece jen dokázal mančaft zase dát do kupy a do prodloužení nastoupil jasně s tím, že chce vyhrát a nedal soupeři čuchnout.

Sedlo má zajímavou bilanci. 64 zápasů v extralize, 64 bodů (35 gólů).
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Koukám, že diskuze je plodná a bohatá... :) Já včera šel do sprchy, když to bylo po dvou třetinách 5:1 a když jsem se vrátil a podíval se do telefonu, nevěřil jsem vlastním očím. :) No, myslím, že průběh třetí třetiny je velkým poučením pro všechny. Při gólu v prodloužení si Kaut pěkně vychutnal Fleka... :) No a myslím, že to , co zde padalo už několikrát, tedy zkusit rozdělit Sedláka a Hyku, by stálo za pokus. Včera bez Hyky byl Sedlo hodně vidět. :)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Sweník píše: 11 led 2024 08:12 Nechápu ty naše výpadky. VV je už asi třetí trenér, co si s tím neví rady. To přece nemůže být náhoda.
Obávám se, že problém je v hlavách hráčů. Prostě podvědomě tam mají, že celkově jsme týmovou herní kvalitou výrazně odskočení od většiny extraligy tak, že prostě není potřeba tahat 60minut. Manko 2-3 góly vědí, že jsou s schopni dotáhnout téměř vždy a podle toho to pak kolikrát vypadá. Včerejší mač byl totéž, akorát obráceně. Za stavu 2:6 se už zápas v jejich hlavách měl jen dohrávat. S tím těžko něco trenér udělá. Prostě nemůžeš posadit 2 pětky, nebo je potrestat pár zápasama v Chrudimi. Navíc na místa slabších kusů ani jiných kusů v sestavě se nikdo netlačí, tudíž nějaká extra motivace tam taky není. A trest v podobě čtvrtý lajny a nízkýho icetimu není pro Řeku nebo Činela žádným trestem zvlášť v souvislosti se skutečností, že tu stejně pokračovat nebudou. Nejsme v NHL, kde má kouč k dispozici prakticky 30 +/- podobně kvalitních plejeru 🤷 Blbý, no😁
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Nema nekdo prosim volny listek na zitra do naseho sektoru?
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Propulse byl první, ale pokud by měl někdo další lístek nebo i dva, tak bych měl také zájem :wave:
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Popp26 píše: 11 led 2024 08:39 hlavně třeba při našem prvním obdrženém gólu, to bylo opravdu s přehledem :-D :-D :-D Neblázněte, to je průměr na první ligu, v ELH nemá absolutně co dělat.....
Jako že se nezvládl přizpůsobit ojedinělé změně ve způsobu rozhodování? Já včera nejdřív nadával, ale pak jsem musel uznat, že ten metr byl nastaven správně. Drobné háčky a podrážení je třeba trestat, byť to přinese razantní nárůst v počtu vyloučených. Ale aby to tak pískali všichni...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Martin Kaut má aktuálně 0,91 bodu na zápas, je tak v tomto ohledu na druhém místě s celého týmu za L.Sedlákem, který je na 0,93 bodu.

Ve statistice +/- je na tom také velmi dobře a patří k TOP hráčům týmu

Jediná statistika, kde by bylo fajn, kdyby se zlepšil je % úspěšnost střelby, kde je prozatím průměrný. To zlepšit tak....

Nicméně jeho výkon jde zápas od zápasu nahoru a nemusí být překvapením, že se ve mnou uvedených statistikách může dostat i před L. Sedláka a stát se tak jasným lídrem týmu.

Rozhodně je Kaut se svojí aktuální formou hráč do 1. pětky a jsem rád, že jsem mu od začátku věřil :thumbup:
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Muf píše: 11 led 2024 10:38 Martin Kaut má aktuálně 0,91 bodu na zápas, je tak v tomto ohledu na druhém místě s celého týmu za L.Sedlákem, který je na 0,93 bodu.

Ve statistice +/- je na tom také velmi dobře a patří k TOP hráčům týmu

Jediná statistika, kde by bylo fajn, kdyby se zlepšil je % úspěšnost střelby, kde je prozatím průměrný. To zlepšit tak....

Nicméně jeho výkon jde zápas od zápasu nahoru a nemusí být překvapením, že se ve mnou uvedených statistikách může dostat i před L. Sedláka a stát se tak jasným lídrem týmu.

Rozhodně je Kaut se svojí aktuální formou hráč do 1. pětky a jsem rád, že jsem mu od začátku věřil :thumbup:
Souhlas. Od zacatku jsem rikal, ze to muze byt ten strelec, co da 25+ golu. Pak jsem mel lehce obavy, kdyz se na celkem dlouho zranil. Hraje vyborne, silnej na puku, neztraci je a ma velmi dobrou strelu.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... jak je to tedy s tím Hykou, kdy bude hrát?
.... #zadynamo
Odpovědět