Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Co si budeme? Dneska se na Chance lize dalo dobře vydělat:)
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

mach píše: 08 led 2024 19:27 Podle mě neříká nic špatného 🤷‍♂️
Letos je tady druhá sezóna, kdy je reálná šance vyhrát titul, předtím na to kádr opravdu nebyl a ani nikdo tenhle cíl nevyhlašoval. Ať se radši stará o ty, co o něm melou už asi deset let a pořád nic.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

JirkaPCE píše: 08 led 2024 20:15 Letos je tady druhá sezóna, kdy je reálná šance vyhrát titul, předtím na to kádr opravdu nebyl a ani nikdo tenhle cíl nevyhlašoval. Ať se radši stará o ty, co o něm melou už asi deset let a pořád nic.
A mohu se Te zeptat, aby diskuze nestala, na tom co rika se zmeni co presne? Ja myslim, ze vubec nic, a co je komu do dalsich, at si melou co chtej ne? nebo jsem to spatne pochopil a je to zase spinavy novinarsky utok na HC Pce?
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Nevím, co Koreis řekl, ale povedlo se mu přesně to, o co mu šlo. Trochu popíchl a už se kliká a retweetuje, takže penízky tečou. Já ho nemusím, tak neklikám, i kdyby napsal, že Dědek je převlečený Putin.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Kolem příspěvku Koreise je zbytečně vášnivá diskuse. Za mne to řekl naprosto v klidu a osobně s ním i částečně souhlasím. Klub vytvořil vynikající podmínky a potřebuje již něco vyhrát a pokračovat tak ve vytváření ducha vítězného týmu.

Trochu možná zapomněl na to, že vloni se povedlo vyhrát alespoň ZČ, ale chápu tohle se jako něco mimořádného nepočítá.

Může však být bez obav, PD se nejvyššími ambicemi netají, naopak jako jeden z mála mluví o konkrétních cílech a třeba působení v LM mistrů již ohodnotil jako nesplněný cíl, naopak finále Spengleru je úspěch spíše tváře klubu než úspěch sportovní.

Jediné co bych nejen Koreisovi vytknul je neustálé omílání výše rozpočtu. Ano s pohledu ELH je obrovský, nicméně máme zde další dva týmy, které na tom jsou velmi podobně a vlastně nelze říct kdo má ten rozpočet vyšší.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Musím s Mufem souhlasit. Koho z nás nemrzelo vypadnutí v CHL? Nebo prohra ve finále Spengler cupu?
A já jsem třeba viděl i "hluchá" místa ve hře, na kterých prostě musíme zapracovat - v těchto soutěžích i v lize. Nicméně právě tím rozpočtem, investicemi do kádru i do personálu se posouváme hodně dopředu a já jsem za to rád.

Vidíme ale taky stále ne úplně nejlepší mládež (přitom Pardubice mají dobré spojení, v okolí dost univerzit/středních škol) a možnost se posunout nejen do A-týmu, ale prostě se hokejem živit a rozšířit si obzory (zkloubit studium s hokejem v USA po mládeži zde), hrát ve Francii, Itálii, Rakousku, Německu (poznat jiný styl života, naučit se jazyky). To je ale všechno spíš už P.R. :)

Přesto nás (a možná i zaplaťpánbu) porážejí ostatní týmy a tak můžeme pracovat dál. A vlastně jo - něco by to vyhrát chtělo :)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Rozpočet musí být adekvátní nastaveným cílům. Ano, máme ho vysoký, ale díky tomu zde hrají TOP hráči, na hru se pěkně kouká a zajíci se počítají až po honu :wave: Ale hlavně jsme plně konkurenceschopní i v rámci hokejové Evropy a vylepšujeme image naší ligy. To, že se třeba letos LM až tak nevyvedla nic neznamená. Ani Real Madrid každej rok nehraje finále LM, když to tak řeknu. Stačí se kouknout na rozpočet fotbalový Sparty nebo Slavie. Že by zcela jednoznačně drtili naši ligu bych úplně neřekl a v porovnání s fotbalovou evropou jsou furt za trpaslíky po všech stránkách...sorry jako 🤷
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Dvořák 2 zápasy
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pick píše: 09 led 2024 09:56 Rozpočet musí být adekvátní nastaveným cílům. Ano, máme ho vysoký, ale díky tomu zde hrají TOP hráči, na hru se pěkně kouká a zajíci se počítají až po honu :wave: Ale hlavně jsme plně konkurenceschopní i v rámci hokejové Evropy a vylepšujeme image naší ligy. To, že se třeba letos LM až tak nevyvedla nic neznamená. Ani Real Madrid každej rok nehraje finále LM, když to tak řeknu. Stačí se kouknout na rozpočet fotbalový Sparty nebo Slavie. Že by zcela jednoznačně drtili naši ligu bych úplně neřekl a v porovnání s fotbalovou evropou jsou furt za trpaslíky po všech stránkách...sorry jako 🤷
To fotbalový porovnání, jestli jsem ho teda správně pochopil, trochu kulhá. Nelze totiž srovnávat fotbalovou Spartu a Slavii s hokejovými Pardubicemi. Správně píšeš, že Sparta a Slavia jsou v evropským fotbalovým měřítku za trpaslíky. Ovšem Pardubice a ani taková Sparta v evropským hokejovým měřítku trpaslíky rozhodně nejsou. Jsou to top evropský kluby, jak finančně, tak podmínkami, zázemím a hráčským kádrem a měly by být v Evropě výrazně vidět.
Koreis má pravdu, už něco musíme vyhrát. Vloni jsme chtěli extraligový finále - nesplněno. V Lize mistrů bylo tím úplně minimálním cílem semifinále, spíš chtěli do finále - nesplněno. Spengler dobrej turnaj, druhý místo super - ale opět je tam to malý ale - nevyhrálo se... Dědek je náročnej, trochu megaloman, trochu narcis. Nebude chtít být za troubu, kterej vyhlásí nějakej cíl, ten se nesplní a on pak bude muset okecávat proč to nevyšlo. Jednou, dvakrát přivře oko, ale potřetí už ne....
Naposledy upravil(a) tau dne 09 led 2024 10:19, celkem upraveno 1 x.
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 392 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: 09 led 2024 10:14 To fotbalový porovnání, jestli jsem ho teda správně pochopil, trochu kulhá. Nelze totiž srovnávat fotbalovou Spartu a Slavii s hokejovými Pardubicemi. Správně píšeš, že Sparta a Slavia jsou v evropským fotbalovým měřítku za trpaslíky. Ovšem Pardubice a ani taková Sparta nebo Třinec v evropským hokejovým měřítku trpaslíky rozhodně nejsou.
Koreis má pravdu, už něco musíme vyhrát. Vloni jsme chtěli extraligový finále - nesplněno. V Lize mistrů bylo tím úplně minimálním cílem semifinále, spíš chtěli do finále - nesplněno. Spengler dobrej turnaj, druhý místo super - ale opět je tam to malý ale - nevyhrálo se... Dědek je náročnej, trochu megaloman, trochu narcis. Nebude chtít být za troubu, kterej vyhlásí nějakej cíl, ten se nesplní a on pak bude muset okecávat proč to nevyšlo. Jednou, dvakrát přivře oko, ale potřetí už ne....
2x vyhráli dolomiten to se počítá :)
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

digitalmouse píše: 09 led 2024 10:10 Dvořák 2 zápasy
To mně přijde docela přísný.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Tlak na ambiciózní organizace, který (zatím) svýho hlavního cíle nedosáhly, je legitimní. A takový organizace s tím musí umět žít. I její fanoušci. :grinning: Vůbec proti tomu nic nemám. Pokud se do toho netahá nějaký svinstvo samozřejmě.

Samozřejmě je to i nějakým vývoji. Někdo z hcpce za osm let udělal klub ze dna tabulky. To chvíli trvá, než se to otočí. První rok, navíc zavřenej, byl rok nula. Další rok bylo cílem semi. Minulej rok finále/titul. Zatím jsme sportovně o jeden krok za cíly. Ale rosteme... Nejen sportovními výsledky, ale i vším okolo.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tomaso25 píše: 09 led 2024 10:28 Tlak na ambiciózní organizace, který (zatím) svýho hlavního cíle nedosáhly, je legitimní. A takový organizace s tím musí umět žít. I její fanoušci. :grinning: Vůbec proti tomu nic nemám. Pokud se do toho netahá nějaký svinstvo samozřejmě.

Samozřejmě je to i nějakým vývoji. Někdo z hcpce za osm let udělal klub ze dna tabulky. To chvíli trvá, než se to otočí. První rok, navíc zavřenej, byl rok nula. Další rok bylo cílem semi. Minulej rok finále/titul. Zatím jsme sportovně o jeden krok za cíly. Ale rosteme... Nejen sportovními výsledky, ale i vším okolo.
Však ani Zbyňkovi se ne vždy vše podařilo podle plánů a ve dvou sezónách dostal také pěkně přes prsty. Přesto všechno se mu hromada věcí podařila a my fanoušci jsem si toho užívali plnými doušky.

Důležitý je ten tah na branku, který zatím PD má :thumbup:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tau píše: 09 led 2024 10:14 To fotbalový porovnání, jestli jsem ho teda správně pochopil, trochu kulhá. Nelze totiž srovnávat fotbalovou Spartu a Slavii s hokejovými Pardubicemi. Správně píšeš, že Sparta a Slavia jsou v evropským fotbalovým měřítku za trpaslíky. Ovšem Pardubice a ani taková Sparta v evropským hokejovým měřítku trpaslíky rozhodně nejsou. Jsou to top evropský kluby, jak finančně, tak podmínkami, zázemím a hráčským kádrem a měly by být v Evropě výrazně vidět.
Koreis má pravdu, už něco musíme vyhrát. Vloni jsme chtěli extraligový finále - nesplněno. V Lize mistrů bylo tím úplně minimálním cílem semifinále, spíš chtěli do finále - nesplněno. Spengler dobrej turnaj, druhý místo super - ale opět je tam to malý ale - nevyhrálo se... Dědek je náročnej, trochu megaloman, trochu narcis. Nebude chtít být za troubu, kterej vyhlásí nějakej cíl, ten se nesplní a on pak bude muset okecávat proč to nevyšlo. Jednou, dvakrát přivře oko, ale potřetí už ne....
Ja myslim, ze tento prispevek p. Tau je presny a vystizny, a rekl bych, ze Koreis i kolega v podcastu v podstate nic jineho nerikaji, a shodne taky, nevim co je spatneho na tom, pokud nekdo zmini a diskutuje vysoky rozpocet, naopak, je dobre, ze ty penize tu jsou, vi se o tom a radime se tim do Evropske spicky, navic, ja jsem nezaznamenal, ze by predesle prispevky i clanky opakovane zminovali, ze SPA ci TRI, narozdil od nas jsou v soucastnosti Evropske velkokluby, tak jak to opakovane autori podcastu bez negativnich konotaci (alespon dle meho vnimani) jasne uvadeli.., uspech je opravdu potreba, nejen kvuli majiteli a jeho planech a investicich, ale take kvuli sponzorum, budou se hlasit dal a dal a vetsim a vetsim meritku :)) o tom jsem presvedcenej..zitra v Brne navidenou! :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

a nevadí že nebudu komentovat co o nás kdo kde utrousí ? :wave:
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Danik23 píše: 09 led 2024 11:17 Ja myslim, ze tento prispevek p. Tau je presny a vystizny, a rekl bych, ze Koreis i kolega v podcastu v podstate nic jineho nerikaji, a shodne taky, nevim co je spatneho na tom, pokud nekdo zmini a diskutuje vysoky rozpocet, naopak, je dobre, ze ty penize tu jsou, vi se o tom a radime se tim do Evropske spicky, navic, ja jsem nezaznamenal, ze by predesle prispevky i clanky opakovane zminovali, ze SPA ci TRI, narozdil od nas jsou v soucastnosti Evropske velkokluby, tak jak to opakovane autori podcastu bez negativnich konotaci (alespon dle meho vnimani) jasne uvadeli.., uspech je opravdu potreba, nejen kvuli majiteli a jeho planech a investicich, ale take kvuli sponzorum, budou se hlasit dal a dal a vetsim a vetsim meritku :)) o tom jsem presvedcenej..zitra v Brne navidenou! :)
A není to divné, že o Spartě a Třinci se to netvrdí? Teď Koreis říká Pardubice musí, ale proč musí? Sparta nebo Třinec nemusí? Ano, Pardubice velmi správně úspěch chtějí a jdou za ním, ale nemyslím si, že bychom se lišili třeba od Sparty, která "musí" už od roku 2008 nebo od Třince, který je v pozici, že vyhrává každý rok a bude neúspěch, pokud to jednou nedokáže.
Navíc jsou tu ještě Vítkovice, které třeba vyhrají ligu mistrů
Mně to připomíná kauzu s Frodlem, který podle Koreise nesmyslně seděl na lavici, abych letos četl pro změnu, že nemáme kvalitní dvojku. Pardubice se nikdy nezavděčí
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Dvorka stopka 2 spily
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

dtaire píše: 09 led 2024 11:48 A není to divné, že o Spartě a Třinci se to netvrdí? Teď Koreis říká Pardubice musí, ale proč musí? Sparta nebo Třinec nemusí? Ano, Pardubice velmi správně úspěch chtějí a jdou za ním, ale nemyslím si, že bychom se lišili třeba od Sparty, která "musí" už od roku 2008 nebo od Třince, který je v pozici, že vyhrává každý rok a bude neúspěch, pokud to jednou nedokáže.
Navíc jsou tu ještě Vítkovice, které třeba vyhrají ligu mistrů
Mně to připomíná kauzu s Frodlem, který podle Koreise nesmyslně seděl na lavici, abych letos četl pro změnu, že nemáme kvalitní dvojku. Pardubice se nikdy nezavděčí
Přesně tak, že Koreis ještě nepřekousl rok 2012, kdy mohl aspoň něco vyhrát a v pátém finále nám ještě v podstatě nahrál na rozdílový gól, je jasně vidět, má o nás strašnou starost. S oblibou si do nás kopl, když jsme byli dole a po příchodu nového majitele pokud každou sezónu nevyhrajeme titul, tak je to neúspěch. Stejně jako ty kecy jak bez koncepce nesmyslně nekupujeme. U jiných je to kvalitní konkurence v kádru, která je pro úspěch potřeba.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

dtaire píše: 09 led 2024 11:48 Sparta nebo Třinec nemusí?
Třinec vyhrává.... A u Sparty jsme si už zvykli, že sice musí, ale nevyhrává... :-) A my přece jako Sparta dopadnout nechceme...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

V Mechově bude mrzeni.... :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak stačí se podívat, jak teď v lednu vypadá los, takže je dobře, že jsme z ligy mistrů vypadli. Se Spengler Cupem musí panovat určitě spokojenost, i když finále nedopadlo. Celkově když se v jakékoli soutěži prohraje finále, tak to je spíš zklamání, ale negativně se to hodnotit nedá. I když je jasné, že plachty si za to vyvěšovat nebudeme.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Prase Cingel dostalo kolik? :))
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

dtaire píše: 09 led 2024 11:48 A není to divné, že o Spartě a Třinci se to netvrdí? Teď Koreis říká Pardubice musí, ale proč musí? Sparta nebo Třinec nemusí? Ano, Pardubice velmi správně úspěch chtějí a jdou za ním, ale nemyslím si, že bychom se lišili třeba od Sparty, která "musí" už od roku 2008 nebo od Třince, který je v pozici, že vyhrává každý rok a bude neúspěch, pokud to jednou nedokáže.
Navíc jsou tu ještě Vítkovice, které třeba vyhrají ligu mistrů
Mně to připomíná kauzu s Frodlem, který podle Koreise nesmyslně seděl na lavici, abych letos četl pro změnu, že nemáme kvalitní dvojku. Pardubice se nikdy nezavděčí
To jsme si asi ovsem ne uplne rozumeli, ja referoval k podcastu, ktery mel za tema HC Pce pouze, pokud se nemylim, tak se tam o dalsich klubech zcela pochopitelne tudiz nediskutovalo, co se tyce SPA, pripadne TRI, ja fakt nemam meta-analyzu clanku, ci jinych medialnich vystupu ohledne jejich uspechu, ambici atd., a ani me to nejak moc nezajima, rekl bych ovsem, ze konkretne u SPA jejich ,,uspesnost,, je jim celkem casto predhazovana, ale mozna se mylim, TRI je pro me bez diskuze, pokud ted parkrat nevyhraje, tak myslim, ze se tam nikdo hroutit nebude, snuru spatnou nemaji:)
Me proste jen prijde, ze se casto delaji kauzy z clanku, vyjadreni atd., celkem zbytecne...
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

lucas003 píše: 09 led 2024 13:01 Prase Cingel dostalo kolik? :))
Nic. Vše v pořádku. Jenom dostali dvacku pokutu za pyrotechniku v Bolce.
Odpovědět