Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 04 led 2024 20:52 Já Dědka docela chápu. Chce většinu zbylých akcií, ale za umoření těch 77 mega. Jasně, údajná ztráta vznikla nákupem traktoristů, pořízením béčka plus plno dalších výdajů, ovšem i tím PD navýšil hodnotu klubu. A město by nemělo na tomhle parazitovat. Těžko teď může Dědkovi říct, že chce za své akcie 50 mega. Takovou hodnotu klub při prodeji zdaleka neměl. I bez oddlužení..
Sweníku, souhlasím s tebou, proč ty jen nejseš v zastupitelstvu a na radnici města Pardubice :modlitba:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sali67 píše: 04 led 2024 16:31 Je to sněhulák, máchá tam lapačkou jak síťkou na motýly :grr:
Nepodržel, první dva góly rozhodně jeho. Co mě ale překvapuje, jak do něj valí Záhuba. Už během zápasu a i u zápasu Finů s Kanadou Robertek už poplakával, že gólman Hrabal nepodržel. Nepřijde mi to úplně fér. Navíc ještě není po turnaji. Máme dobrou náhradu, která nám může vychytat bronz? K Hrabalovi se ta kritika už určitě donesla :problem:
Tesla
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dědek chce kapitalizaci a salámovou metodou se asi už dostal k přímýmu požadavku po takovým řešení.

Uvidíme co Nadrchal, Fanouš a spol.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Jirka. píše: 04 led 2024 21:00 Sweníku, souhlasím s tebou, proč ty jen nejseš v zastupitelstvu a na radnici města Pardubice :modlitba:
To je politika. Tady na DF to asi hodně lidí nechápe, ale kdo je domorodec, tak rozhodně ví, že v mém městě žije dost lidí, které hokej nezajímá a Dědek že má protekci a že blablabla...lidi jsou schopni vyprávět, že se zničí příroda a že za tu novou halu město taky zaplatí a že proděláme na opuštění staré haly atdatd

I to, že se "město brání" je o tom, že pro některé jsou ti odpírači z radnice hrdinové a odpůrci Dědka je budou příští volby zase volit.
Tesla
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jirka. píše: 04 led 2024 21:00 Sweníku, souhlasím s tebou, proč ty jen nejseš v zastupitelstvu a na radnici města Pardubice :modlitba:
Přesně, chceme zástupce fóra v zastupitelstvu.

Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

woe píše: 04 led 2024 21:06 Nepodržel, první dva góly rozhodně jeho. Co mě ale překvapuje, jak do něj valí Záhuba. Už během zápasu a i u zápasu Finů s Kanadou Robertek už poplakával, že gólman Hrabal nepodržel. Nepřijde mi to úplně fér. Navíc ještě není po turnaji. Máme dobrou náhradu, která nám může vychytat bronz? K Hrabalovi se ta kritika už určitě donesla :problem:
Je fakt, že tohle mu moc nepomůže. Pak už chytal docela slušně.
JiriK
Příspěvky: 773
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 328 krát
Obdržel "To se mi líbí": 90 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

další zebří zářez, tentokrát finů
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

JiriK píše: 04 led 2024 21:51 další zebří zářez, tentokrát finů
Zlatej Šindel 😁
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Sali67 píše: 04 led 2024 21:49 Je fakt, že tohle mu moc nepomůže. Pak už chytal docela slušně.
🤷🤔😁
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jen si dělejte prdelky.. :grinning:

Ale je tady spousta nadějných možných zastupitelů, co opravdu žijí v Pardubicích nebo zkrátka blíže než já. ;-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

fansDKnL píše: 04 led 2024 20:34 Je to přesně tak. Není to oblíbenec. Varaďa nemá rád hráče, který se bojí jít do souboje nebo z něho uhnou. A to bohužel Ciencala je.
tak, a tady bych chtěl teda fakt vidět, jak je VV spravedlivej, protoze o tom, kdo je v tymu v tomhle ohledu jasne na druhym miste o prsa korejske zeny, neni potreba moc dumat.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tomaso25 píše: 04 led 2024 21:10 Dědek chce kapitalizaci a salámovou metodou se asi už dostal k přímýmu požadavku po takovým řešení.

Uvidíme co Nadrchal, Fanouš a spol.
Hlavně by už konečně všem pomlouvačům zklaplo, klub by byl celý Dědka(až na malá procenta Časyho se Salfou) a už by nikdo nemohl roztáčet hnojomety, protože ty články všude jsou fakt dost zavádějící a pohoršující až do nebe
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 04 led 2024 21:34 Přesně, chceme zástupce fóra v zastupitelstvu.

a proč by ne?? měli bysme mít jako významný sponzor svého člověka na radnici, Sweník ty požadavky splňuje dokonale, velký přehled o dění, mluvit umí také, perfektní čeština a slovosled, dále pak do jeho výzbroje patří sarkasmus, ironie..on by se neztratil!!! jen se podívejme kolik už má příspěvků zde na fóru - nejvíc!.On je jasná volba :party: akorát to bude mít asi daleko na dojíždění😎😄 na benzim se složíme :dance:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jirka. píše: 04 led 2024 22:37 a proč by ne?? měli bysme mít jako významný sponzor svého člověka na radnici, Sweník ty požadavky splňuje dokonale, velký přehled o dění, mluvit umí také, perfektní čeština a slovosled, dále pak do jeho výzbroje patří sarkasmus, ironie..on by se neztratil!!! jen se podívejme kolik už má příspěvků zde na fóru - nejvíc!.On je jasná volba :party: akorát to bude mít asi daleko na dojíždění😎😄 na benzim se složíme :dance:
Vole.. :grinning:

Já se dostanu na hokej jednou do roka, když se zadaří, spíše vůbec.. Proto ty příspěvky, sleduji přenosy a mám možnost častěji reagovat, byť už to tak často nedělám, bývávalo.. Jinak bych fórum totálně zahltil. :-)

No nic, děkuji za komplimenty, zasmál jsem se a přeji dobrou noc. :-))
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 04 led 2024 23:02 Vole.. :grinning:

Já se dostanu na hokej jednou do roka, když se zadaří, spíše vůbec.. Proto ty příspěvky, sleduji přenosy a mám možnost častěji reagovat, byť už to tak často nedělám, bývávalo.. Jinak bych fórum totálně zahltil. :-)

No nic, děkuji za komplimenty, zasmál jsem se a přeji dobrou noc. :-))
Jo však v pohodě Sweníku, taky dobrou noc ty kluku ušatá😉
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 04 led 2024 23:02 Vole.. :grinning:

Já se dostanu na hokej jednou do roka, když se zadaří, spíše vůbec.. Proto ty příspěvky, sleduji přenosy a mám možnost častěji reagovat, byť už to tak často nedělám, bývávalo.. Jinak bych fórum totálně zahltil. :-)

No nic, děkuji za komplimenty, zasmál jsem se a přeji dobrou noc. :-))
tvl já to úplně vidím jak naživo.
MuDr. Rath
Ing. Charvát
Prof. Sweník

:)))
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

:goodpost: :wave:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 05 led 2024 05:09 tvl já to úplně vidím jak naživo.
MuDr. Rath
Ing. Charvát
Prof. Sweník

:)))
Aby se nám pak ale jednou Sweník nedostel do četky s mikinou na hlavě... ;-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ani nevím, jestli to sem mám psát, abych nedal návod nějakému vzdělanému "sportovnímu novináři", ale celkem se u toho Hudáčka od začátku divím, že ještě nikdo nevytáhl, že chytal u nás a nevytvořil nějaký titulek ve stylu "brankář Pardubic toužící po KHL jde do Kladna" :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

No, Jarda a jeho kámoši ten hokej viditelně umějí dělat. Klub mají patnáct let na pomezí extraligy a pralesa, slavná mládež je i na český poměry v rozvalinách. Majitel klubu sedí na asi pěti židlích.

A teď si jinak neexistující mediální obraz vylepší angažováním toxickýho frajera, co skoro rok nechytal a Kladno vzal, až když mu všechno ostatní vybouchlo. Majitel se tradičně uchýlil ke kecům, jak nečte noviny (akorát že čte), jak nečte soc. média (je na nich aktivní). S kapitánem Kladna je prdel, umí trik se zubní protézou, ale jak se pustí trochu dál, tak svým vyjádřením to hovno ještě víc rozmaže.

Být fandou Kladna v 21. století je asi těžkej úděl...
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Mě by zajímalo, jestli se náš pan majitel stále s JJ68 přátelí nebo vztahy již ochladly?
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Já jsem od toho angažmá několikrát přemýšlel, jestli ten Jarda jágr je opravdu bezcharakterní nebo blbej. Ten článek, přestože je z bulváru, mi přijde uvěřitelný. Pokud ano, tak mám asi jasno. Je to nebetyčný idiot. Navíc jsme si mesiášským komplexem.
Už se mu na hokej vysrali i haldaři, podle všeho jedni z nejaktivnějších kladenských fanoušků.
To se bude poldovce dobře hrát. Vyhrávat jim nejde, navíc budou dostávat bídu venku a od části diváků i doma. To si opravdu pan majitel pomohl.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Kdyby mel někdo zájem, mám jeden lístek na Spartu na prodej
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Teď jsem si pustil záznam toho "faulu" Finů na MS U20. No, ještě že my jsme od Švédů dostali 5 gólů, protože prohrát takhle, to musí bolet skoro stejně, jako prohrát epickou sérii s Hradcem Králové....
Odpovědět