Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Teď z tlustejch do tenkejch a u obou variant mě někde natřou. Levé křídlo k Sedlákovi s Hykou. Smlouva končí Kubovi Flekovi, motorové myši, která by ze Sedláka dozajista sňala spoustu černé práce a góly by taky dal. Jako Cienciala má levé držení hole. Pokud by se mělo jednat o přímou náhradu Říčky, ten pochází i hokejově z Havířova, Zlín byl jen první zastávkou za velkou štací. Tak jedna by se nabízela a už u nás v telecích letech hostovala, byť ji místní osazenstvo hodnotilo poněkud nejednoznačně. Ale rychlostně by problém rozhodně nebyl a je to spíše střelec. Držení hole pak pravé. Luboš Horký. Oběma letos končí smlouvy.
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Ad Kusý, já bych ho tady naopak klidně rád znovu viděl. Ale ne teď. To samé Matýs. Jen ať se pořádně vyhrají a daří se jim, budu jim to přát. A když to ukáží dlouhodobě, tak ať se klidně vrátí.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Emil Havránek píše: 04 led 2024 18:34 Teď z tlustejch do tenkejch a u obou variant mě někde natřou. Levé křídlo k Sedlákovi s Hykou. Smlouva končí Kubovi Flekovi, motorové myši, která by ze Sedláka dozajista sňala spoustu černé práce a góly by taky dal. Jako Cienciala má levé držení hole. Pokud by se mělo jednat o přímou náhradu Říčky, ten pochází i hokejově z Havířova, Zlín byl jen první zastávkou za velkou štací. Tak jedna by se nabízela a už u nás v telecích letech hostovala, byť ji místní osazenstvo hodnotilo poněkud nejednoznačně. Ale rychlostně by problém rozhodně nebyl a je to spíše střelec. Držení hole pak pravé. Luboš Horký. Oběma letos končí smlouvy.
Flek pokracuje, Horky nevim, ale toho bych si tam dokazal predstavit..:)
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

fido píše: 04 led 2024 18:33 Souhlasím a přesně takhle jsem to myslel. Jsou to skvělí hráči bez debat, ale mohli by být ještě lepší se správným spoluhráčem. Řeka ani Činel nebyli hráči, kteří by jim nějak moc pomáhali k lepším výkonům, přesně naopak. Buď se jim dařilo právě díky Sedlákovi a Hykovi, ale taky je dost často zazdili. A teď si představte, že by tam byl někdo, kdo ten hokej uvidí stejně jako oni dva a najde je vždycky skoro poslepu.
Tak Cienciala byl loni v té první lajně lepší než Hyka, ale je to jenom můj názor. Letos by tam možná byl platný taky, jenže tam prakticky nehraje. Když se tam párkrát objevil, tak tady padaly názory, že on je problém lajně, protože jim bruslařsky nestačí a Kaut to určitě zvedne, jak se tam objevil, tak byla kritika na něj. Teď hrají spolu většinu zápasů ve třetí lajně a oba dobře.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Emil Havránek píše: 04 led 2024 18:34 Teď z tlustejch do tenkejch a u obou variant mě někde natřou. Levé křídlo k Sedlákovi s Hykou. Smlouva končí Kubovi Flekovi, motorové myši, která by ze Sedláka dozajista sňala spoustu černé práce a góly by taky dal. Jako Cienciala má levé držení hole. Pokud by se mělo jednat o přímou náhradu Říčky, ten pochází i hokejově z Havířova, Zlín byl jen první zastávkou za velkou štací. Tak jedna by se nabízela a už u nás v telecích letech hostovala, byť ji místní osazenstvo hodnotilo poněkud nejednoznačně. Ale rychlostně by problém rozhodně nebyl a je to spíše střelec. Držení hole pak pravé. Luboš Horký. Oběma letos končí smlouvy.
Flekovi smlouva končí za dva roky :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 04 led 2024 18:34 Teď z tlustejch do tenkejch a u obou variant mě někde natřou. Levé křídlo k Sedlákovi s Hykou. Smlouva končí Kubovi Flekovi, motorové myši, která by ze Sedláka dozajista sňala spoustu černé práce a góly by taky dal. Jako Cienciala má levé držení hole. Pokud by se mělo jednat o přímou náhradu Říčky, ten pochází i hokejově z Havířova, Zlín byl jen první zastávkou za velkou štací. Tak jedna by se nabízela a už u nás v telecích letech hostovala, byť ji místní osazenstvo hodnotilo poněkud nejednoznačně. Ale rychlostně by problém rozhodně nebyl a je to spíše střelec. Držení hole pak pravé. Luboš Horký. Oběma letos končí smlouvy.
Luba Horký alias Sáblík... :-)) No taky bych si ho tu uměl představit. Měl období, že dělal bod na zápas, tuším s Poulou na centru.

Tak snad Zábranský nasypal dost Řekovi a na Luboše už mu nezbyde.. Ale moc tomu nevěřím. Tipuji ho dál někde venku..
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 04 led 2024 18:47 Luba Horký alias Sáblík... :-)) No taky bych si ho tu uměl představit. Měl období, že dělal bod na zápas, tuším s Poulou na centru.

Tak snad Zábranský nasypal dost Řekovi a na Luboše už mu nezbyde.. Ale moc tomu nevěřím. Tipuji ho dál někde venku..
Jo a na druhém křídle lítal Machalainen :)
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

fido píše: 04 led 2024 18:36 Ad Kusý, já bych ho tady naopak klidně rád znovu viděl. Ale ne teď. To samé Matýs. Jen ať se pořádně vyhrají a daří se jim, budu jim to přát. A když to ukáží dlouhodobě, tak ať se klidně vrátí.
ja jim take preji, aby to nevyznelo blbe, ale v soucastnem a pravdepodobne budoucich teamech a ambicich je tady nevidim, ve veku +/- 30 a tudiz jako tahouny teamu, tomu proste neverim, to si tady dokazu spise predstavit Vozucha, a verim, ze by to nebylo slapnuti vedle..:)
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 04 led 2024 18:47 Luba Horký alias Sáblík... :-)) No taky bych si ho tu uměl představit. Měl období, že dělal bod na zápas, tuším s Poulou na centru.

Tak snad Zábranský nasypal dost Řekovi a na Luboše už mu nezbyde.. Ale moc tomu nevěřím. Tipuji ho dál někde venku..
No letos mu to zatím ve Finsku moc nejde. Loňská sezóna se mu bodově povedla, ale zatím je to spíš jen takový záblesk.
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 04 led 2024 18:21 Chtěl jsem vidět pouze dnešní derby a nikde jsem stream nenašel, tak už hledat ani nemusím. :-) Děkuji za odkaz. :thumbup:
Podle skóre můžeš být asi i rád 🤣🤣
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

mach píše: 04 led 2024 19:09 Podle skóre můžeš být asi i rád 🤣🤣
Do kamene tesat... :joy: :thumbup:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

in-spyder píše: 04 led 2024 18:09

Třeba presilovka, Václav to zkoušel všelijak, výkony byly tristní, a co to vyřešilo? Přesun Rádi do první, který tu první hned udělal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Úplně si teda nemyslím, že přesilovka na začátku byla výkonnostně tristní, pod tím si představuju něco jinýho. Ale beru, že nároky jsou oprávněně vysoký.

U přesilovky se povedlo řešení, který se povede jen málokdy. Že pomůže všem. Druhý lajně při 5/5 absence praváka nevadí, v přesilovkovým vzorci už to ale drhlo i loni. Radil s Kousalem jsou nejlepší na víceméně totožný pozici. Takhle ji můžou hrát oba. Do toho začal pálit i Kaut. Všichni spokojeni.

Při hledání levasa k S + H už se podobný ideální řešení holt nenašlo. Dělit S + H je podle mě nesmysl. Jsou propojení. Asi tak moc, že je to pro třetího nakonec i těžký. Stejně tak rozbíjení druhý lajny. Proč rušit něco, co výborně funguje.

Bohužel nevyšel letní papírovej předpoklad s Kaulym v první lajně. Nalevo je horší než napravo.

Sám jsem zvědavej, jestli to ještě zkusí nějak vyřešit zvenčí nebo tam dál budou alternovat současný varianty s tím, že si to v PO prostě sedne.
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

tomaso25 píše: 04 led 2024 19:19 Úplně si teda nemyslím, že přesilovka na začátku byla výkonnostně tristní, pod tím si představuju něco jinýho. Ale beru, že nároky jsou oprávněně vysoký.

U přesilovky se povedlo řešení, který se povede jen málokdy. Že pomůže všem. Druhý lajně při 5/5 absence praváka nevadí, v přesilovkovým vzorci už to ale drhlo i loni. Radil s Kousalem jsou nejlepší na víceméně totožný pozici. Takhle ji můžou hrát oba. Do toho začal pálit i Kaut. Všichni spokojeni.

Při hledání levasa k S + H už se podobný ideální řešení holt nenašlo. Dělit S + H je podle mě nesmysl. Jsou propojení. Asi tak moc, že je to pro třetího nakonec i těžký. Stejně tak rozbíjení druhý lajny. Proč rušit něco, co výborně funguje.

Bohužel nevyšel letní papírovej předpoklad s Kaulym v první lajně. Nalevo je horší než napravo.

Sám jsem zvědavej, jestli to ještě zkusí nějak vyřešit zvenčí nebo tam dál budou alternovat současný varianty s tím, že si to v PO prostě sedne.
Myslím, že není potřeba to řešit zvenčí, na to bude dost prostoru po sezóně. Navíc my máme hráče, který by k nim seděl, akorát to asi není zrovna oblíbenec trenéra.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 04 led 2024 19:35 Myslím, že není potřeba to řešit zvenčí, na to bude dost prostoru po sezóně. Navíc my máme hráče, který by k nim seděl, akorát to asi není zrovna oblíbenec trenéra.
Už dost prosím. Ten hráč toho s nimi odehrál nejvíc ze všech i letos. Opakovaně se k nim vrací během zápasů a nefunguje to. Možná je problém v tom, že ten hráč dlouhodobě odehraje dobře tak dva zápasy z pěti, na což doplácí i Kaut s Musilem, kteří jako dvojička fungují..
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

lucas003 píše: 04 led 2024 19:40 Už dost prosím. Ten hráč toho s nimi odehrál nejvíc ze všech i letos. Opakovaně se k nim vrací během zápasů a nefunguje to. Možná je problém v tom, že ten hráč dlouhodobě odehraje dobře tak dva zápasy z pěti, na což doplácí i Kaut s Musilem, kteří jako dvojička fungují..
Nejvíc? Objevil se tam na pár zápasů. Většinu zápasů tam hraje Říčka a několik ještě Kaut.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 04 led 2024 19:44 Nejvíc? Objevil se tam na pár zápasů. Většinu zápasů v extralize tam hraje Říčka a několik ještě Kaut.
Aha. Tak si to schválně přepočti na minuty a neber jen sestavu před zápasem. Pomalu každý druhý zápas tam v průběhu naskočí. Nevím jestli přesně nejvíc, ale kecy, že s nimi letos nenastupuje jsou snad vtip :) Jestli nebude problém spíš v něm a jeho nevyrovnanoasti než oblíbenosti trenéra, ač jeho no.1 není. Měl tu za tři roky dvě hvězdná období. Podzim když přišel a potřeboval udělat dojem a loni okolo přelomu roku, když bojoval o uplatnění opce. Jinak je to furt dokola jednou záblesk geniality, jednou vůbec nic ať hraje s kýmkoliv..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Autobusák píše: 04 led 2024 19:11 Do kamene tesat... :joy: :thumbup:
vytesáno? :wave:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

mach píše: 04 led 2024 19:09 Podle skóre můžeš být asi i rád 🤣🤣
Nakonec 2 body, takže u mě dobrý. :-)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars píše: 04 led 2024 20:15 vytesáno? :wave:
To bylo tím, že jsem se nedíval, protože jinak by nebyl ani bod. :grin:
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 04 led 2024 20:16 Nakonec 2 body, takže u mě dobrý. :-)
Dobrý už držím hubu 🤣🤣
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

JirkaPCE píše: 04 led 2024 19:35 Myslím, že není potřeba to řešit zvenčí, na to bude dost prostoru po sezóně. Navíc my máme hráče, který by k nim seděl, akorát to asi není zrovna oblíbenec trenéra.
Je to přesně tak. Není to oblíbenec. Varaďa nemá rád hráče, který se bojí jít do souboje nebo z něho uhnou. A to bohužel Ciencala je.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Počítám, že zejtra bude náš šéf opět celorepublikově populární 😁
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Pick píše: 04 led 2024 20:43 Počítám, že zejtra bude náš šéf opět celorepublikově populární 😁
Sebranka pod tweetem se už realizuje. :joy:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pick píše: 04 led 2024 20:43 Počítám, že zejtra bude náš šéf opět celorepublikově populární 😁
Já Dědka docela chápu. Chce většinu zbylých akcií, ale za umoření těch 77 mega. Jasně, údajná ztráta vznikla nákupem traktoristů, pořízením béčka plus plno dalších výdajů, ovšem i tím PD navýšil hodnotu klubu. A město by nemělo na tomhle parazitovat. Těžko teď může Dědkovi říct, že chce za své akcie 50 mega. Takovou hodnotu klub při prodeji zdaleka neměl. I bez oddlužení..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 04 led 2024 20:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

mach píše: 04 led 2024 20:19 Dobrý už držím hubu 🤣🤣
Tak oni se to otáčení zápasů učí už v juniorce :think:
Odpovědět