Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 01 led 2024 19:59 Já už vážně nevím, co si o "Ryšavkovi" myslet. K čemu zase takový blábol? Proč furt všechna média stupňují na nás tlak? Teď už i na Varaďu..

Je věc majitele, kolik hráčům platí. Ale nevěřím, že jsou všichni tak hloupí a myslí si, že titul jde koupit. Můžeme mít nejlepší hráče na světě, ale když se v play-off nepotkají s formou nebo zraní, dopadneme jako vloni Boston. Zkrátka vždy se rozhoduje na ledě, je to sport, někdy o milimetrech, viz Radilův ofsajd ve finále. Co na tom ti experti stále nechápou?
Milujeme ousidery, Nebo svůj klub. To je takový náš sport a jsme v něm za hvězdy.
Ryšavý, jako každý jiný novinář, potřebuje čtenost, tak ať lidi klikají.
A že budeme letos za favorita, na to si musíme především zvyknout my sami, nějak se s tím tlakem porovnat, a hlavně každou sérii vyhrát. Zejména pak tu poslední v celém ročníku. A ruku na srdce, nikdo jiný nám to vítězství rozhodně přát nebude. My jej taky nikomu jinému nepřejeme.
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Ještě ten názor že Varaďa snad nějak brzdí Sedláka, kouká se vůbec na ty zápasy, nejenom kolik máme gólů, ale jakým stylem hrajeme a že například druhá lajna je možná ještě produktivnější něž loni.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Počítám, že Ryšavý asi nebyl pozván do Davosu.....🤔😁
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 01 led 2024 20:14 Milujeme ousidery, Nebo svůj klub. To je takový náš sport a jsme v něm za hvězdy.
Ryšavý, jako každý jiný novinář, potřebuje čtenost, tak ať lidi klikají.
A že budeme letos za favorita, na to si musíme především zvyknout my sami, nějak se s tím tlakem porovnat, a hlavně každou sérii vyhrát. Zejména pak tu poslední v celém ročníku. A ruku na srdce, nikdo jiný nám to vítězství rozhodně přát nebude. My jej taky nikomu jinému nepřejeme.
Já v podstatě souhlasím. Nálepka favorita tu nějaký čas asi bude. Ale tahle "popularita" už mi přijde za čarou. Ta srovnání se Vsetínem, naprosto absurdní. Tehdy tam měli plno hráčů se zlatem z Nagana, tituly z MS ani nejde počítat, to byly kádry top of top! Proto v naší obyčejné extralize dominovali.

Při vší úctě k našim klukům, máme tam aspoň někoho s bronzem z MS? Spíše ani to ne. Vlastně ano, Čero z OH, ale bez hráčů NHL, takže úroveň asi jako EHT..
Tak co sakra všichni čekají? Mimochodem i přes tuhle žalostnou mezinárodní bilanci našich kluků jsme v ECL i SC porazili několik finských týmů, švédský tým, evropský výběr Kanady..
Co do háje chtějí všichni víc? Nejde vyhrávat vše. Ti hráči jsou taky jen lidé, musí si někdy odpočinout..

Jediné, v čem s Ryšavým souhlasím, jsou ty výpadky a neschopnost udržet vedení třeba o dva góly. Tady zatím i VV naráží, stejně jako před ním Král a následně Rulík.. Tohle pro VV je asi úkol číslo jedna, aby nedopadl jako jeho předchůdci.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pan Ryšavý a jeho vápno.....tenhle rádoby odborník na hokej.......řešení rozpočtu to je taková česká specialita, s tím se venku nesetkáte..... pokud o nás psal, když jsme hráli h....., zasypat vápnem, ten už by měl být ve vápně po uši, za ty hovna co píše.....

Díky pane Dědku
Pida11
Příspěvky: 607
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Co vlastně Ryšavý napsal špatně? Jasně, je to v podstatě zbytečný článek jen proto, že Pardubice teď táhnou a budou ho lidi číst, ale fakticky tam nenapsal nic extra s čím by nešlo nesouhlasit...
Vždyť hodně z těch věcí co se tam píše se tady často probírá i tady na foru...
Osobně, jestli si od někoho rád přečtu článek, poslechnu podcast, tak je to právě od Ryšavýho, řekl bych, že moc lepších hokejových novinářů tady nemáme...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 01 led 2024 20:35 Pan Ryšavý a jeho vápno.....tenhle rádoby odborník na hokej.......řešení rozpočtu to je taková česká specialita, s tím se venku nesetkáte..... pokud o nás psal, když jsme hráli h....., zasypat vápnem, ten už by měl být ve vápně po uši, za ty hovna co píše.....

Díky pane Dědku
Já ti nevím, za mne tehdy to "vápno" docela trefil. To bych mu ani nevytýkal, občas má zajímavé postřehy. Jen zkrátka člověk nemusí vždy souhlasit se vším. Vyhrávat bychom měli, což se většinou děje. Ale nelze vyhrát všechno. A s těmi výpadky plus že neubrání dobrý průběžný výsledek, s tím má taky pravdu.

Nelíbí se mi ale ten tlak přes rozpočet a přirovnávání ke Vsetínu. Půl kádru repre dnes a tehdy je diametrální rozdíl. Tehdy šlo o top hráče světa, v téhle době máme fakt kvalitní české kluky, ale repre s nimi většinou nepřešla ani čtvrtfinále, natož semifinále, pokud píši pouze o MS..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše: 01 led 2024 20:35 Pan Ryšavý a jeho vápno.....tenhle rádoby odborník na hokej.......řešení rozpočtu to je taková česká specialita, s tím se venku nesetkáte..... pokud o nás psal, když jsme hráli h....., zasypat vápnem, ten už by měl být ve vápně po uši, za ty hovna co píše.....

Díky pane Dědku
Nejsem nějakej světák, ale tohle přesně se jinde děje a to v mnohem větší míře. Ryšavej a spol. jen tenhle velkej svět kopírujou. Před lety jsem četl německý média o bundeslize. Masakr, jak pitvají kluby. Především ty ambiciózní. Řeší přestupový částky, tahy trenérů atd. atd.

O Itálii, Anglii nebo Španělsku netřeba se bavit. V Itálii by si podcastu typu Ryšavýho Zimáku v calciu ani nevšimli, tam se hodinu v studiu dokážou hádat o jednom trenérově střídání.

Jakou mají pozornost organizace v Americe. To je další svět. Jak píšou o Lakers, Knicks, Bulls v basketu nebo Habs, Red Wings nebo Rangers v hokeji. Pitvání všeho.

Nebuďme zbytečně podrážděný. Naopak je super, že šéf hokejový sekce jedinýho sportovního média v zemi nám věnuje tolik pozornosti. I když třeba občas jen nosí dříví do lesa.

To je úděl klubů, který mají ambice a nebojí se je prezentovat. Chceme pozornost, máme ji.

Jsou kluby, ani ne moc daleko od nás, který budí výrazně menší zájem a to i v době, kdy se jim sportovně něco i povede. Jakou pozornost asi budou poutat v šedivým průměru...

speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Pida11 píše: 01 led 2024 20:57 Co vlastně Ryšavý napsal špatně? Jasně, je to v podstatě zbytečný článek jen proto, že Pardubice teď táhnou a budou ho lidi číst, ale fakticky tam nenapsal nic extra s čím by nešlo nesouhlasit...
Vždyť hodně z těch věcí co se tam píše se tady často probírá i tady na foru...
Osobně, jestli si od někoho rád přečtu článek, poslechnu podcast, tak je to právě od Ryšavýho, řekl bych, že moc lepších hokejových novinářů tady nemáme...
To máš pravdu. Z těch pěti hokejových novinářů co máme jsou lepší jenom čtyři.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Pida11 píše: 01 led 2024 20:57 Co vlastně Ryšavý napsal špatně? Jasně, je to v podstatě zbytečný článek jen proto, že Pardubice teď táhnou a budou ho lidi číst, ale fakticky tam nenapsal nic extra s čím by nešlo nesouhlasit...
Souhlas, i takhle se to dá interpretovat. Ale já v tom článku prostě cejtim takovou pachuť škodolibosti, jízlivosti a takovýho toho Čecháčkovstvi....ale asi jsem přecitlivělej nebo paranoidní 🤷😁
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Pick píše: 01 led 2024 21:44 Souhlas, i takhle se to dá interpretovat. Ale já v tom článku prostě cejtim takovou pachuť škodolibosti, jízlivosti a takovýho toho Čecháčkovstvi....ale asi jsem přecitlivělej nebo paranoidní 🤷😁
Ještě něco cítíš? Po včerejšku a dnešku cítím akorát chlebíčky, šampaňské a trochu nevolnost. :innocent: :wtf: :joy:
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

tomaso25 píše: 01 led 2024 21:30 Nejsem nějakej světák, ale tohle přesně se jinde děje a to v mnohem větší míře. Ryšavej a spol. jen tenhle velkej svět kopírujou. Před lety jsem četl německý média o bundeslize. Masakr, jak pitvají kluby. Především ty ambiciózní. Řeší přestupový částky, tahy trenérů atd. atd.

O Itálii, Anglii nebo Španělsku netřeba se bavit. V Itálii by si podcastu typu Ryšavýho Zimáku v calciu ani nevšimli, tam se hodinu v studiu dokážou hádat o jednom trenérově střídání.

Jakou mají pozornost organizace v Americe. To je další svět. Jak píšou o Lakers, Knicks, Bulls v basketu nebo Habs, Red Wings nebo Rangers v hokeji. Pitvání všeho.

Nebuďme zbytečně podrážděný. Naopak je super, že šéf hokejový sekce jedinýho sportovního média v zemi nám věnuje tolik pozornosti. I když třeba občas jen nosí dříví do lesa.

To je úděl klubů, který mají ambice a nebojí se je prezentovat. Chceme pozornost, máme ji.

Jsou kluby, ani ne moc daleko od nás, který budí výrazně menší zájem a to i v době, kdy se jim sportovně něco i povede. Jakou pozornost asi budou poutat v šedivým průměru...

Že se pitvají kluby - ok. Ale mě přijde, že se tady pitvá jenom jeden klub, který řekl na rovinu, kolik ho stojí sezóna. A ostatní statečně mlčí a ještě si hrdinně rýpnou..... :red:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Sali67 píše: 01 led 2024 22:47 Že se pitvají kluby - ok. Ale mě přijde, že se tady pitvá jenom jeden klub, který řekl na rovinu, kolik ho stojí sezóna. A ostatní statečně mlčí a ještě si hrdinně rýpnou..... :red:
Přesně, peníze zmíní skoro každý soupeř v jakémkoliv rozhovoru. A tímhle žvástem o Spartě, jak je slabší a levnější.. No to je fakt úroveň bulváru. Třinec má taky silný kádr, půl slovenské reprezentace, ale asi tam hrají za Móderův prd, peníze neberou. Tyhle spekulace fakt miluji, Ryšavý se chová, jak kdyby mu všichni hráči v lize posílali výpis účtu. Jako pardon, ale takové info jistě obyčejný redaktor nedostane, ty účty nezná. Jen píše, co mu kdo nakuká..

Sport už samozřejmě bulvárem je, ale zkrátka zamrzí, že se k tomu připojil i Ryšavý..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sali67 píše: 01 led 2024 22:47 Že se pitvají kluby - ok. Ale mě přijde, že se tady pitvá jenom jeden klub, který řekl na rovinu, kolik ho stojí sezóna. A ostatní statečně mlčí a ještě si hrdinně rýpnou..... :red:
:thumbup:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Já jenom čekám, jak dopadne doping a pak jestli přijde vápno pana Pavla
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak kauza "doping" bude jistě jen suše okomentovaná dle zveřejněných výsledků a důsledků, ať již budou jakékoliv. Z pochopitelných důvodů se v tom pan Pavel a ostatní nijak extra rejpat nebudou a ani na vápno tak nedojde. Zadání tam bude nechat rychle vyšumět a zapomenout. Rozmazávání hovna se totiž nebude hodit vůbec nikomu ze zúčastněných. Není to totiž jen a pouze o Mrchovu. Ostuda to už je teď jen proto jak dlouho to trvá. Ale tak necháme se překvapit ... :shifty:
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1531 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Nechápu, že staré Ryšavého vápno nedá mnohým i po letech spát, přestože v kontextu doby to bylo naprosto relevantní vyjádření. Klub byl v absolutním rozkladu. Sportovním, finančním, morálním. Vedli ho absolutní diletanti (zdravím Dušana), nevypadalo to, že je jakékoliv světlo na konci tunelu. Kdyby byl v takovém stavu jakýkoliv jiný klub, tak by výrok o vápnu tady samozřejmě nikoho nepohoršil a kdekdo by tomu ještě tleskal jaká je to trefná glosa.
Po letech jsme naštěstí úplně jinde, po všech stránkách na špičce extraligy a i v rámci celé Evropy budeme hledat jen málo lépe fungujících klubů. Do nového roku bych všem uživatelům fóra kromě zdraví, štěstí a úspěchů Dynama přál i více nadhledu a méně ublíženosti při každé zmínce o našem klubu v médiích.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 01 led 2024 18:36 To mi řekněte, kde se tento materiál neustále bere?

Tak presne tyhle borci v techto funkcich ze Svajcu, Francie atd., po Rusacich a jejich asociacich budou tesknit stale, Rene by mohl vypravet, temhle lidem ta svoloc nikdy nevadila, naopak, dobre se s nema tehda zilo (spolupracovalo..) bohuzel...
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3687 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Gumid píše: 01 led 2024 18:36 To mi řekněte, kde se tento materiál neustále bere?

Přílohy
IMG_4700.jpeg
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Tak jsem si dal odstup několika dní a ...přistihl jsem se, jak mi prohra ve finále Spengleru mě strašně mrzí.
A vůbec to nesnižuje můj obdiv a lásku ke klubu, hráčům, trenérům atd. Prostě mě to mrzí, měli jsme vyhrát. Prostě jak Kanada (kterou jsme nakonec heroicky a po právu smetli), tak i Davos nám ukázali, kde nás tlačí bota ...a není to na místě gólmana!

Jsem neskutečně pyšnej na náš klub, kam se posunul a co předvádí. Finále byl úspěch a já jsem na tým hrdej. Přesto cítím, že tenhle tým úspěch potřebuje, i my fanoušci.
A on přijde :) Jen teď by to děsně pomohlo ...a nebo nás to fakt hodně moc nakopne! :)

Hezký vstup do roky 2024 všem!
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Jinak ...nějak nemám potřebu komentovat co děje na sever od nás, ale pokud by se ti 3 kluci mohli vrátit na led, tak to nebude až tak velkej problém pro mě. Za vším totiž stojí klub, tak to vidím a on musí být potrestán, abychom té naší lize mohli dál věřit.
V porovnání s tím, jak "platila" za chybu Plzeň, tak tohle přejít, lidí by museli vyjít do ulic!
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

A do třetice, omlouvám se :))
Nevím jak to bude s kádrem dál, je to vděčné téma na diskuzi, a holt je to přeci jen živý organismus, který se vyvíjí. Nehledě na to, jak nám kluci teď ZASE dokázali, že jsou tým a jakýkoliv zásah už by měl opravdu provádět zkušený "chirurg".

1. Chválím skauting v mládeži. Po delší době tu máme kluky z Vysočiny, ale i odjinud (Liberec, Budějovice, Kladno, Slávie), kteří by měli mládeži pomoci.
2. Poslouchal jsem ten podcast s Tomášem Jirků - zajímavá postava, držím palce! Mohl by pomoci organizaci celkově.
3. Kdo mi v týmu přesto chybí: někdo typu Barteka, metrákovej drzoun, který dá ten gól přímočaře, když se teď spíš nahrává. Nevím jestli by to ubruslil. Dnes možná lepší hráč typu Koblasa ...
4. Nevím kdo je v jednání a kdo chce přijít či o koho je zájem. Logické volby jsou Špaček, Nosek či Trejbal. Blumel, Langoš (vůbec netuším jak by se dnes na nabídku z Pardubic tvářil a jestli vůbec by přišla) nebo Formánek teď ne. Koho bych tu rád viděl a kdo by nám hodně pomohl je Tomášek. To je typ hokejisty, který nenudí a myslím, že to má v hlavě v pořádku (ale ten si užívá ve Švédsku a já mu to přeju). Takže čekám, že další hráči budou dost možná úplně "noví" ...jako třeba Hájek.

Tak a od těchto témat se budu zase delší dobu držet dál :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ryšavý a jeho teoretický řeči. Radílek od klávesnice, takových má český internet plnou prdel...
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

av69 píše: 02 led 2024 08:58 Nechápu, že staré Ryšavého vápno nedá mnohým i po letech spát, přestože v kontextu doby to bylo naprosto relevantní vyjádření. Klub byl v absolutním rozkladu. Sportovním, finančním, morálním. Vedli ho absolutní diletanti (zdravím Dušana), nevypadalo to, že je jakékoliv světlo na konci tunelu. Kdyby byl v takovém stavu jakýkoliv jiný klub, tak by výrok o vápnu tady samozřejmě nikoho nepohoršil a kdekdo by tomu ještě tleskal jaká je to trefná glosa.
Po letech jsme naštěstí úplně jinde, po všech stránkách na špičce extraligy a i v rámci celé Evropy budeme hledat jen málo lépe fungujících klubů. Do nového roku bych všem uživatelům fóra kromě zdraví, štěstí a úspěchů Dynama přál i více nadhledu a méně ublíženosti při každé zmínce o našem klubu v médiích.
Glosa naprosto trapná bez nějaké úcty ke skoro stoleté historii klubu a lidem, kteří klub budovali a vedle dřív a stálo je to spoustu úsilí, aby fungoval. Možná se najdou výjimky a kluby mají štěstí, že se tam desítky let střídají ve vedení jenom schopní lidé a funguje to, ale ve světě je spousta sportovních klubů, které si podobnou situací projdou.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Pick píše: 02 led 2024 08:20 Tak kauza "doping" bude jistě jen suše okomentovaná dle zveřejněných výsledků a důsledků, ať již budou jakékoliv. Z pochopitelných důvodů se v tom pan Pavel a ostatní nijak extra rejpat nebudou a ani na vápno tak nedojde. Zadání tam bude nechat rychle vyšumět a zapomenout. Rozmazávání hovna se totiž nebude hodit vůbec nikomu ze zúčastněných. Není to totiž jen a pouze o Mrchovu. Ostuda to už je teď jen proto jak dlouho to trvá. Ale tak necháme se překvapit ... :shifty:
V přehledu Hokej 2023 o tom nepadla ani zmínka. Nebo jsem to přeslechnul? 🤔
Odpovědět